Перейти до вмісту

Поцілунки у громадських місцях

Повідомлень в темі: 112

#21 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.01.2009 – 13:46

Кохання не знає ні кордонів, ні законів. :D Через це я намагаюсь відноситись до цього нейтрально. Але наш викладач ДПЮ один раз сказав: "Іду раз по вулиці і бачу як двоє лижуться. Такими темпами вони скоро сношатся будуть!!" Можливо він і правий, бо колись люди собі таке не дозволяли. І не факт що межа зупинки з часом буде все більше відсуватись в "бік протилежний до верху". Але добре це чи зле, вирішити не можу. :gryzin:
  • 0

#22 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 14:03

Ну, головне шоб не видавати звуків "я їм борщ" при поцілунках, ато страшно стає коли бачиш таких канібалів в обнімку на вулиці
  • 0

#23 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 10.01.2009 – 18:19

Поцілунок, це прекрасно.
А ви, коли цілуєтеся, думаєте про громадські місця? Мені вас шкода.
  • 0

#24 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 10.01.2009 – 18:56

Перегляд дописуБілий Дракон (10.01.2009 18:19) писав:

Поцілунок, це прекрасно.
А ви, коли цілуєтеся, думаєте про громадські місця? Мені вас шкода.

Ну а от коли їдеш в битком набитій електричці, а перед твоїм носом сидять двоє і вилизуються, і встати нікуди, і сісти нікуди і так всю дорогу на них п"ялитися щось не дуже хочеться. А от в таких випадках могли б вони і подумати про громадські місця :lol:
  • 0

#25 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.01.2009 – 19:49

Оффтоп видалено. Далі йтимуть десятки.
  • 0

#26 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 20:16

Перегляд дописуКиря (10.01.2009 13:33) писав:

Ви голодні бо зранку не снідали а пів дня на ногах. Чому Ви повинні демонструвати як Ви їсте яблуко на вулиці? Сховайтеся в підвалі і там їжте.
Чому ж так радикально розумієте мої слова,як на мене,почуття не варто порівнювати з фруктами,хоча і не маю нічого проти того коли закохані мають межу і розуміють,що відчувають оточуючі,коли стають свідками поцілунків :lol:
  • 0

#27 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.01.2009 – 20:37

Перегляд дописуdark (10.01.2009 20:16) писав:

Чому ж так радикально розумієте мої слова,як на мене,почуття не варто порівнювати з фруктами
Правильно і тим більше! Так як почуття значно дорожчі за фрукти і їх слід примножувати та всіляко застовувати а не приховувати. Надто то є цінна річ і не слід втрачати жодної хвилини, жодної можливости аби не піддатись їм :lol:
  • 0

#28 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.01.2009 – 20:45

Перегляд дописуdark (10.01.2009 20:16) писав:

Чому ж так радикально розумієте мої слова,як на мене,почуття не варто порівнювати з фруктами,хоча і не маю нічого проти того коли закохані мають межу і розуміють,що відчувають оточуючі,коли стають свідками поцілунків :lol:
а що ж вони відчувають? невже огиду? якже ж так? самі не цілуються?
от цікаво. на весіллях всі голосно волаають гірко! коли молодята цілуються і активно споглядають. і чогось нікого це не бентежить і не дратує? чи це можна один раз?

в темі написано поцілунки, а не поїдання одне одного, мацання, роздягання і тому подібне.
от не розумію я людей, яким все муляє. і називати це невихованістю смішно. краще повиховуйте тих дітей, які змалку палять та вживають алкоголь, знущаються з тварин чи стареньких; повиховуйте те бидло, яке „гадить“ під себе; повиховуйте бомжів. продовжувати? бачте поцілунки аморальні…мдя.
  • 0

#29 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 10.01.2009 – 21:00

Нічого поганого в безневинних поцілунках ( трьохвилинних) я проти не маю... але коли на зупинці серед білого дня двоє просто зліплися... обслюнявили один одного і здається ще чуть-чуть і вони поглинуть один одного...(так і хочеться підійти і сказати - та йдіть вже на якусь квартиру і зробіть це). Від такої сцени аж тошнить... але що поробиш, ми у вільній країні і тому кожен собі господар.
  • 0

#30 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.01.2009 – 21:05

Цілуються собі люди - то хай собі, хай хоч поз'їдають один одного - я завжди можу розвернутися і той момент подивитись, яке чудове небо, або полюбуватись архітектурою рідного міста.
Сама ніколи таких вилизувань в людних місцях не влаштовую, але якщо хтось таке робить то мені якось все рівно - їм мало б бути соромно, а не мені.
  • 0

#31 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.01.2009 – 21:22

Перегляд дописуkitty_bon (10.01.2009 00:43) писав:

Ой... відчуваю себе збоченкою)) цілуватися обожнюю)) Цілуюсь багато, особливо в кіно і в кафешках)) Всьо - сором мені))Просто не можу втриматись)) дуже швидко спалахую і важко себе стримувати)) тому я за те, щоб люди не стримувати себе у поцілунках))
це ще раз посвідчує розпущеність сучасної молоді.почуття це фігня невже ви того не розумієте.а те що ви не вмієте стримувати тваринний інстинкти - завсідчує те що від людини в вас мало.культури немає!

Перегляд дописуПросто Олекса (10.01.2009 13:46) писав:

Кохання не знає ні кордонів, ні законів.
це ваша розпущеність немає кордонів! :lol: :D :ggggg: невже не ясно що кохання немає. :ggggg: :lol: ну це як кому в принципі. кохайтеся хоть надворі!що поробиш..напад пристрасті!!а всі нехай заздрять!кохання немає кордонів! :lol: :D
  • 0

#32 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 10.01.2009 – 21:31

Перегляд дописуLink (10.01.2009 20:22) писав:

це ще раз посвідчує розпущеність сучасної молоді.почуття це фігня невже ви того не розумієте.а те що ви не вмієте стримувати тваринний інстинкти - завсідчує те що від людини в вас мало.культури немає!

це ваша розпущеність немає кордонів! :ggggg: :lol: :lol: невже не ясно що кохання немає. :D :ggggg: ну це як кому в принципі. кохайтеся хоть надворі!що поробиш..напад пристрасті!!а всі нехай заздрять!кохання немає кордонів! :ggggg: :ggggg:
:lol: :D :ggggg: ангел завітав у нашу тему! такий культурний та закультурений що не перекультурить його ніхто і не перевикультурить! Ще й слова нові вигадує-посвідчує,заВсідучє....це чудо,можна з вами сфотакатись?
тут стільки народу дало свою чесну думку і ніяких ,начебто, радикалів не було,ну будете першим-вітаю.тільки сумніваюсь що в житті ви цими самими словами це все що ви мали на увазі сказали б.невже ви ніколи не обіймались,не цілувались на вулиці? або в вас комплекси або фригідність або ще якась фіґня. як тут уже сказала одна розумна людина-краще обурюватись через дитячий алкоголізм,наркотичну залежність і тютюнопаління на людях або й не на людях.або на те як в автобусах пасажири одне одного об****ють нехорошими словами.от на це дісно можна було б обуритись,але на звичайну романтику(я нічого не казала про лизання-кусання та інші прояви канібалізму на людях) - в наші часи такому явищу тільки порадіти можна,що вона ще не зникла
  • 0

#33 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.01.2009 – 21:39

Перегляд дописуКрихітка (10.01.2009 21:31) писав:

:lol: :D :ggggg: ангел завітав у нашу тему!
тут стільки народу дало свою чесну думку і ніяких ,начебто, радикалів не було,ну будете першим-вітаю.тільки сумніваюсь що в житті ви цими самими словами це все що ви мали на увазі сказали б.
сказала б вживу і кажу!ну я дуже критична людина.знаю це погано.я влюбилась тільки 1 раз але це не в тему.
  • 0

#34 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 22:04

Справжнє кохання тільки раз і буває.Важче визначити яке ж воно-справжнє.Але це теж не в тему))
Майже завжди вигуки про некультурність і негативне ставлення до нестримності емоцій насправді всього лиш приховують комплекси. Скажете,ніколи не хотілось отак само цілуватись навіть на людях? і взагалі,яка різниця-де))
  • 0

#35 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.01.2009 – 22:26

Перегляд дописуLink (10.01.2009 22:22) писав:

почуття це фігня невже ви того не розумієте.а те що ви не вмієте стримувати тваринний інстинкти - завсідчує те що від людини в вас мало.культури немає!
А що то за звір такий "тваринні інстинкти"? Це, можливо, жадоба грошей? Чи влади? Чи зрада? Чи підлабузництво? Чи то таки чиста природня безпосередність, така якою вона є, і соромитись яку безглуздо? "Тваринний інстинкт" - це насправді комплімент. А от чисто людські "чесноти" - далеко не чесноти.
  • 0

#36 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 22:35

Коли прочитала назву теми, одразу пригадалася моя шкільна вчителька з зарубіжної літератури. Вона нам одного разу коментар зробила саме на цю тему. На її думку, люди, які цілуються у всіх на очах, просто не мають одне до одного справжніх почуттів.

А як на мене... Головне справді не переборщити. І межу проводити не треба - кожен має сам її відчувати, залежно від місця і обставин. Хоча "всмоктування" одне одного справді виглядає вульгарно. А ще - в переповненому транспорті я б від такого утрималася, я думаю, та обстановка навіть і не сприяє бажанню поцілувати.
  • 0

#37 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 22:45

Перегляд дописуTwinkle (10.01.2009 21:35) писав:

люди, які цілуються у всіх на очах, просто не мають одне до одного справжніх почуттів.
не згідна( як вона це аргументувала? це ж не обов"язково показуха,тисячу разів вже тут повторювалось.це ще може бути якраз настільки сильне почуття що прямо нестримне) а ще плюс безсоромність(я б себе таки не дуже зручно почувала,нема чого задивлятись))
  • 0

#38 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 22:51

Перегляд дописуКрихітка (10.01.2009 22:45) писав:

не згідна( як вона це аргументувала?
Не аргументувала - власне, просто стверджувала)) Я з нею в цьому не погоджуюся, хоча що ще можна подумати про тих, хто буквально "пожирає" одне одного? То вже справді видовище не для публіки. А ніжні поцілунки - це можна :lol:
  • 0

#39 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 22:54

Короче дійшли до 1 висновку-не їсти одне одного на людях.Може ще опитування додати? Тіпа "За.Проти.Пофіг"
  • 0

#40 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 10.01.2009 – 23:02

Перегляд дописуКрихітка (10.01.2009 22:54) писав:

Короче дійшли до 1 висновку-не їсти одне одного на людях.Може ще опитування додати? Тіпа "За.Проти.Пофіг"
"Гіркая, гіркая, гіркая вода
Най ся поцілує пара молода" гірко! Гірко! Гірко!

Отже за висновками противників публічних поцілунків : Українське весілля є прихованим шоу ексгібіціоністів, а також людей-збоченців , які постійно закликають до публічних поцілунків. :lol:

Така собі оргія збоченців. Я неможу люди, ви що ?

Повідомлення відредагував yushchenko: 10.01.2009 – 23:03

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних