Перейти до вмісту

Пивний алкоголізм

Повідомлень в темі: 53

#21 Волошка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 09.01.2009 – 05:32

ех... пивасік... хоч я і особа жіночої ніколи собі не відмовляла в пиві... і шо? завагітніла і маю купу проблєм з печінкою. Лікарі називають причиною тих проблем саме моє зловживання сонячним хмілем.
На третьому місяці вагітності мені дуже-дуже хотілося пива, але моя гінеколог (дай їй Боже здоровля) принесла мені роздруківку з лабораторії що то пиво містить... тепер його навіть не вагітною не питиму. На жаль в часи фінансової захланності виробник перестав дбати про свого споживача, і як результат - неякісний продукт, що викликає звикання, містить ГМО і має купу побічних дій, про які старанно замовчується. Нам показують красиву рекляму, яка спонукає нас купувати той чи інший товар... але на прикрість то саме Львівське у свому складі містить таку люру, що я за доплату його пити не хочу тепер.
Не сприйміть за рекляму, але смак пива ще більш менш зберегло Микулинецьке, але чує моє серце що і воно скоро перетвориться у таку саму люру як і більшість того, що нам пропонують на ринку.
  • 0

#22 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.01.2009 – 08:54

Зображення

Учені вкотре довели користь пива

Учені вкотре змогли довести корисні якості пива. Якщо не зважати на пивний живіт, то, за словами вчених, це мало не панацея. Виявляється, цей хмільний напій здатний краще відновлювати водний баланс організму, ніж вода. Так, дослідники з університету Гранади в Іспанії зробили висновко, що півлітра пива після фізичних навантажень здатні краще за іншу рідину відновити водний баланс організму.

Фахівці легко змогли пояснити своє відкриття. За їхніми словами, у пиві містяться цукор, солі і вуглекислий газ, які сприяють кращому засвоєнню рідини в організмі. Крім того, вуглеводи, які надходять в організм, замінюють витрачені під час фізичних вправ калорії. В експерименті вчених брали участь 25 добровольців, серед них були в основному студенти. За словами професора Мануеля Гарсона, він з колегами давали хлопцям різні фізичні навантаження. Так, одним з них були вправи на рухомій доріжці, при температурі повітря 40 градусів Цельсія. У хлопців, що брали участь в експерименті, оцінювали моторні функції, здібність до концентрації і вимірювали рівень зневоднення організму. Після таких навантажень половині студентів дали випити світлого іспанського пива. А менш везучим дісталася звичайна вода, яку вони могли пити в необхідній їм кількості.

Після експерименту керівник проекту Мануель Гарсон відзначив, що у хлопці, які випили пиво, водний баланс відновився краще і швидше, ніж у тих, хто пив звичайну воду. Учені відзначили, що, займаючись спортом, чоловік втрачає близько літра води, який виходить через піт і систему сечовипускання. Тому любителям спортзалу радять пити пиво. Проте, в розумній кількості. Доза, що рекомендується, для чоловіків – півлітра, для жінок – чверть літра.

Раніше також були відмічені корисні властивості пива. Доктор Кертіс Еллісон відзначив, що цей напій позитивно впливає на серце людини. Зокрема, керівник відділення профілактичної медицини та епідеміології і директор інституту здорового способу життя в університеті Бостона підкреслив, що пиво знижує ризик захворіти на ішемічну хворобу серця. До того ж пиво сприяє перешкоді утворення інших захворювань, які розвиваються в процесі старіння організму.

До того ж доктор медичних наук вважає, що напій з хмелю є одним з компонентів здорового способу життя. Якщо людина при цьому не палитиме і не зароблятиме зайві кілограми, то таке поєднання разом з прийомом пива дозволить на 80% зменшити ризик виникнення двох хвороб: ішемії серця і діабету.
звідси

Знову про користь пива

Американські медики запропонували дев’ять причин, згідно з якими людям все ж варто пити пиво:gryzin: Учені з гарварда заявили, що споживання пива значно знижує ризик сердечного нападу та інфаркту.

Вони стверджують, що любителі пива піддані меншому ризику інфаркту на 40-50%, ніж ті, хто утримується від такого чудового напою.
Також медики встановили, що помірне споживання пива допомагає організму попередити ризик утворення кров’яних згустків в артеріях, які можуть призвести до блокування кровообігу в серці та мозку, що частенько закінчується летальним випадком, передає The Forbes.

В свою чергу, датські учені встановили, що споживання пива знижує ризик виникнення підвищеного тиску. Вони також повідомили, що помірне споживання пива знижує ризик виникнення цукрового діабету.

Мало того! Пиво попереджає ослабленні кісток: втрату маси кісток і підвищення ламкості.

І, головне, американські вчені установили, що смертність чоловіків в середньому віці значною мірою залежить від їх рівня споживання пива. Чоловіки, які випивають один-два бокальчики пива на день - помирають в середньому віці значно рідше, ніж ті, що, на жаль, не п’ють пива.

Медики вважають, що це пов’язано з вищепереліченими властивостями пива, які позитивно впливають в помірних кількостях на здоров’я.

Останнє - любителі пива ідчувають себе набагато здоровішими в порівнянні з відчуттями неп’ючих пиво! Про це свідчить опитування американців, проведене спеціалізованим медичним журналом.

Раніше Телеграф повідомляв, що пиво також приносить користь ПІСЛЯ ВАЖКИХ ФІЗИЧНИХ ВПРАВ та навантажень.
Іспанські вчені дійшли висновку, що після фізичних навантажень споживання пива приносить більше користі, ніж вода. В ході експериментів вчені визначили, що цукор, солі та вуглекислий газ, які містяться в пиві, допомагають засвоєнню рідини, відновлюючи таким чином водний баланс в організмі.

До того ж калорії, витрачені під час фізичної активності, замінюються вуглеводами, що містяться в пиві.

Цих висновків еспанські вчені дійшли на основі серії багатомісячних (!!!) експериментів, в яких брали участь 25 студентів-добровольців (!!!!!!!). Під час наукових дослідів студенти виконували фізичні вправи при температурі 40 градусів за цельсієм: коли добровольці доводили себе до повного виснаження, у них вимірювали рівень зневоднення організму та оцінювали моторні функції.
звідси

Тож пийте пиво і не читайте всяких шахраїв :D
  • 0

#23 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 09:59

Перегляд дописуСин Перуна (9.01.2009 01:47) писав:

хм... я протягом 4 років щодня п"ю по 3-4 літри пива, але шось пуза в мене нема... маячня це!
повтори це ще через 4 :gryzin:
  • 0

#24 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2009 – 12:22

Перегляд дописуbamik (9.01.2009 08:54) писав:

Вуглеводи, вуглекислота, вітаміни, мінерали...
У корі верби є саліцилова кислота - чудовий природний замінник аспірину. Але гризти гірку кору, від якої гарантовано скрутить живота і де до того ж цієї кислоти не так і багато - нмд, слабенька альтернатива аспірину (навіть при всіх його негативних ефектах).
Це я до чого? Всякі корисності є в пиві. Але - є і в чаї, соках, нормальній (не хоум-мейд-сода-водогін)) мінеральній воді - в яких немає спирту.

Тому і правда -

і не читайте всяких шахраїв :ggggg:
:gryzin:
  • 0

#25 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.01.2009 – 14:15

Перегляд дописуПетлюра (8.01.2009 23:01) писав:

Залежність вимірюється не стільки навіть укількості випитого.Питання в тому що кокакола не приносить відчуття морального заоволення, кока кола при всіх її недоліках психічного звикання навідміну ід пива не виклика
ну да. Моя колишня подруга казала, шо майже оргазми отримує,коли випиває пляшечку холодної кока-коли. Звісно, не в такому прямому сенсі,але моральне задоволення вона точно отримувала)

Перегляд дописуПетлюра (8.01.2009 23:01) писав:

сеед людей я давно запремітив тих хто майже не п"є але те "майже" у них приходиться саме на моменти відпочинку.Тобто ожна бути залежним від пива і куштуючі ого мало якщо без ного при цьому неуявляти відпочинку
Якби ти не був такий зазомбований,то ти б серед тих людей ще дещо бачив:gryzin: Мені,наприклад, варто випивати грамів сто червоного вина кожного дня- для серця. Це не залежність. А ще до твого відома,звичайний компот може містити більше "градусів" ніж те ж саме вино.Тобто вип"єш звичайний компот,але дозу алкоголю ти все одно отримаєш.
  • 0

#26 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.01.2009 – 14:24

Зображення

Імена «вчених» в студію. :gryzin:

До речі, Кетрін Еллісон писала, що можна вживати зовсім трохи алкоголю. А пиво викликає ешемічну хворобу. В твоїй статті все перекручено.
В цілому вона несе нісенітниці типу «Alcohol as Part of a "Healthy Lifestyle"»

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 09.01.2009 – 14:41

• 0

#27 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.01.2009 – 14:25

Щодо пива...В останный статистицы,яку читала я,була сказано про 75 літрів на людину в рік. Я не п"ю. Сім"я моя теж не п"є. Тому хтось випиває наші 300 літрів зверху. Спиваймося...)
  • 0

#28 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.01.2009 – 22:48

Перегляд дописуSensssorika (9.01.2009 14:25) писав:

Щодо пива...В останный статистицы,яку читала я,була сказано про 75 літрів на людину в рік. Я не п"ю. Сім"я моя теж не п"є. Тому хтось випиває наші 300 літрів зверху. Спиваймося...)
от якби твоя сім"я ще й субсидувала ето дєло <_<
  • 0

#29 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 16.01.2009 – 13:04

Зображення
  • 0

#30 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.01.2009 – 01:12

ужос на, буду переходити на коньяк :)
  • 0

#31 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 04.02.2009 – 12:04

корочє був період коли я купував сік, або пляшку негазованої водички, коли ми з друзями "на пиво" ходили. Тоді всі казали шо я в сєкті :(
..згодом, однако, знов на пиво присів (друзі явно повліяли)...
хм... шо ж далі, коли взнав горькую правду-матку :rolleyes:
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.02.2009 – 12:20

Спригую з цього дурного діла. Переходжу на кальян. :)
  • 0

#33 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 04.02.2009 – 13:04

Перегляд дописуSensssorika (9.01.2009 14:25) писав:

Тому хтось випиває наші 300 літрів зверху.
то я
  • 0

#34 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 04.02.2009 – 13:44

Потроху стараюся себе обмежувать, бо дійсно щось занадто це все. А стаття, як на мене, хороша.
  • 0

#35 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 15:07

да ну. є набагато смачніші штуки в жизні. даже по форуму пошукати, можна коктейлі намутити.

Перегляд дописуБілий Дракон (9.01.2009 14:24) писав:

Імена «вчених» в студію. :)

Брітанскіє учьониє
  • 0

#36 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 25.04.2009 – 21:16

Вченим заплптили виробники пива, от они і довели. А могли довести зворотнє.
  • 0

#37 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 25.04.2009 – 21:34

Не може цей божественний напій, ця амброзія призвести до алкоголізму. Не знаю як це треба прикладатись.
  • 0

#38 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 25.04.2009 – 21:36

хоч Дракоша там і лякає всіх, я чомусь зара пиво сьорбаю...
  • 0

#39 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.04.2009 – 15:33

ех... кажуть, що алкоголік не усвідомлює себе алкоголіком. а якщо я визнаю, то я не алкоголік :prapor3: ???
  • 0

#40 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 26.04.2009 – 15:44

ти алкаголік, просто це вже стадія Усвідомлення :prapor3:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних