Перейти до вмісту

Чи вірите ви у привидів, чортів та іншу нечисть?

Повідомлень в темі: 62

Опитування: Страшно?:) (49 користувачів проголосувало)

Чи вірите ви у привидів, чортів та іншу нечисть?

1. Так (20 голосів [40.82%])

Процент голосів: 40.82%

2. Ні (19 голосів [38.78%])

Процент голосів: 38.78%

3. Важко сказати) (10 голосів [20.41%])

Процент голосів: 20.41%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дике поле

Відправлено 15.07.2012 – 15:45

Перегляд дописуAquarius-ka (15.07.2012 – 08:03) писав:

Може то щур був і сховався десь в діру? А через втому і сон "воно" здалося більшим? :)

There are more things in heaven and earth, Horatio,
Than are dreamt of in your philosophy.
W. Shakespeare, Hamlet

На світі є багацько, друг Гораціо,такого,
Що і не снилось нашим мудрецям.
Вільям Шекспір, Гамлет, принц датськиий

Однак в даному конкретному випадку теж прибічник раціонального пояснення
  • 0

#62 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 15.07.2012 – 16:55

Та воно всякого багацько є на світі, то правда. Є, наприклад, Товариство Плоскої Землі. І то не жарт, на повному серйозі, якось зайшла на їхній сайт, вони там приготувались і мають "відповіді" майже на всі питання. Кажуть - плоска і все тут, все решта брехня і змова, щоб народу не казати правди. Отак.

А мені ніколи нічо не являлось наяву, хоч у сні могла вставати і щось говорити, але то сон. Навіть колись на цвинтар за місто пізньою осінню ходила, темнота, одні пси гавкали, але нічого більше.

Коли моя дочка була в армії і працювала у госпіталі у Вашингтоні, то там у ВІП відділі ніби являвся привид Меймі Айзенгауер (вона там померла). Дочка була свідком, як у нічну зміну ніби Меймі повідсувала шуфляди, попереставляла білизну, ще там щось. Хоч мені таки здається, що там хтось інший, що був на зміні, то робив. Були люди, що боялись настільки, що не могли вночі працювати там.
  • 0

#63 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.07.2012 – 08:07

Давно вона уже хотіла,

Щоб його душка полетіла

К чортам і щоб і дух не пах.

(с) Іван Масонович Котляревський

А чортики, біси, привиди і всяка інша нечисть таки існує, незалежно від того, чи віримо в них, чи ні. Не вірите, а давайте разом поміркуємо тоді.
Всюди вони прокляті, Їх просто незмірна кількість і вони дуже злі. Ні, дуже злі, то м’яко сказано, вони просто шалені, набагато страшніші, ніж рій скажених шершнів. І постійно вони кляті, на людину полюють, прагнуть її нищити. Такі злі. Тепер про деяких представників.

Розглянемо їх на прикладі сімейки чортів, але у тій сімейці всі виродки, усі наче сіамські близнюки. Не ходять вони одні, просто буває, що один живе, а цілих п’ять сіамських його браттів-близнюків спить. Вони ж чорти, виродки.
Найперший, найзліший і найстрашніший чорт називається ЯЯЯЯЯЯ. Характерним для нього є те, що себе ставить на перше місце в сьому. У всьому він має і мусить бути перший. Має він бути найкращим, в центрі уваги, всі його мають тільки поважати, захоплюватися ним, ніхто не може його зачепити ніяк. Навіть спробуй по-доброму дати йому зауваження - не можна, одразу ковбасня починається. Нервуватися починає після того так, що аж земля трясеться, увесь світ не милий. Як же, то ж образили моє велике і неперевершене ЯЯЯЯЯЯЯЯ. І тут є варіанти, що він пропонує людині робити. Підштовхує він одних до вбивства інших людей, до бійки, до гарячої і холодної помсти, або кидає в розпач. Адже то ЯЯЯЯЯЯ зачепили. Його братом –сіамським близнюком є самолюбство. А ще страшний тим, той чорт ЯЯЯЯЯЯЯ, що підштовхує людину до кар’єризму і тому подібне. От каже: задля того, щоб досягти своєї мети – жертвуй усім – сім’єю, родиною, мамою, друзями, Батьківщиною, колегами. Адже немає для нього ніяких інших цінностей, тільки ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ, усе решта пофіг. Адже той чорт великий егоїст. Тільки мої досягнення, тільки повага до мене, тільки я в центрі уваги, тільки мене поважають.
А ще той чорт так каже: роби усе, що хочеш, що тобі тільки фантазія підказує – ставай до тупості неформалом-дебілом, піддівай усіх, привертай увагу до себе за будь-яку ціну. Короче, людина з таким чортом схильна шукати собі дешевого авторитету, хоча далеко не завжди. Хто як. Хтось із таким чортом, проробить колосальну роботу – головне показати і переконати цілий світ і себе у своєму найкращому і неперевершеному ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ. Дуже злий цей чорт. А найстрашніше, мабуть, той чорт злий тим, що здатен переконати людину в тому, що вона досягла усіх моральних чеснот, і в тім вона неперевершена.
На перший погляд цей чорт не дозволяє ніколи людині комусь покоритися. Ніфіга, людина може покоритися комусь, і сама бути самовпевненою, що кориться краще за інших і щиріше за інших. Насправді той чорт підштовхує людину шукати тільки себе, а не сповнення чеснот. Наприклад, в армії може служити солдат з таким чортом, і бути прекрасним солдатом, але йому пофіг Батьківщина, йому головне – йому головне утвердитися, хоча би єфрейтером стати. Головне не чесноти – головне ЯЯЯЯЯЯЯЯ.

Другий чорт – син першого, не менше злий. А звати його МЕНІ. Від батька він усе успадкував, хоча батько ще живий і в повноті сил. Він наче просто усе примножив і зробив копію. Він ще більше нервовий за свого татуся ЯЯЯЯЯЯ. А як же інакше – усе мені має бути. Не терпеливий він, страшенно нетерпеливий. Ну як можна витримати, коли в сусіда уже мерс, а у мене тільки опель. А коли уже доробився до мерса, то уже бентлі або майбаха мало. Вже коли й це досягнув, то володарем усього. І всього йому мало і мало. І як же він до батька в усьому подібний... Так само вбивати підштовхує, так само і мститься, так само і за будь-яку ціну прагне усього володіти. Усе має бути мені. Батько ЯЯЯЯЯ просто всюди себе стверджує, а МЕНІ хоче, щоби усі блага світу до нього великою рікою плили. А зачіпає його чи не найбільше те, що коли щось не доходить до нього, не додається, чогось досягнути не може. І тут може він або кидати людину в розпач, або змусити мститися, брати реванш, або пророблювати колосальну роботу.

Мені має ще своїх синів.

Розпочнемо з найвеселішого синочка. Звати його ГУЛЬНИ. Любить це синочок шукати в усьому всякого задоволення, веселощів, щоби усе було швидко і приємно, мило для себе. Дуже любить цей чортик ГУЛЬНИ розбивати сім’ї, ох як любить... Так підштовхує він людину, щоби вона почала пити, колотися, нюхати, гуляти з чужими жінками, чи мужиками, пофіг, що в когось може бути сифон, чи снід, головне задоволення, веселість, розваги. Пофіг родина, сім’я, рідні, діти, батьки, пофіг власна репутація, на першому місці головне гулянка. І то у кого як, хто що любить – хтось випити, хтось переспати, хтось вколотися, хтось утекти в роботу, занурившись в неї повністю і світа не бачити. Може той чотртик і підштовхнути ніби створити для себе якийсь химерний ілюзорний світ, в якому жити. Головне, що мені, чи нам весело, а ми ніби щасливі – повна благодать.
ГУЛЬНИ МЕНІВИЧ – чортик залежностей. Дуже любить людину затягувати у пристрасть.
А має одну цікаву дуже характерну особливість ГУЛЬНИ МЕНІВИЧ. Коли людину ганьбити на початку, коли вона свято переконана, що робить зле, ГУЛЬНИ МЕНІВИЧ – чортик німий, ніфіга не скаже, буде підштовхувати людину мовчати, не зізнаватися в своїх вчинках, всіляко приховувати їх. Але якщо людина уже переконана, що вона вільна це робити і ніхто їй не заперечує, то почне на показ це все робити. Ось щось подібне, як наші голубі не завжди зізнаються у нас, що вони голубі, а будуть це заперечувати перед іншими людьми. Коли собі в задницю запхає український голубий чорнильну ручку і не зможе витягти, то лікареві скаже, що з’їв. Але у прагматичній Німеччині на голубих ніхто не звертає ніякої уваги, бо то їхня справа, і то правильно. Але тоді голубі нову хворобу дістали – їм тьреба показувати, які вони вільні, робити паради. От нафіга їм це? Щасливі, що так живуть, то хай би жили так. Нє, треба показати, наскільки вони вільні. Але на це не треба зовсім ніякої уваги звертати.
Отже, коли є переконання, що людина робить не правильно – то людина буде приховувати вчинок, а якщо переконати людину, що вона вільна – то буде робити ніби неправильні речі на показ.

Тепер про іншого синочка – ЖАБА МЕНІВИЧ. То велииииииииииииииииииика жаба. Дуже охоче діє із своїм батьком і дідом. Якось любить приступати непомітно. Дуже нервовий чорт, хоча часто вміє приховувати себе, навіяні емоції, може бути невидимий. Спонукає людину до того, щоби робити якусь шкоду, тому, хто має благо, яке вона не має. І по-різному, когось явно, когось ні. Часто кидає в розпач. Буває іноді і білим за кольорм, але проте він залишається злим чортом. Кидає тоді людину батькові, чи дідові, щоби професійно обробили її. Головне для ЖАБИ – вразити людину, викликати заздрість, додати нервування, що хтось може, а я ні. А коли це вдасться йому, то як і інші чорти кидає батькові і дідові людину.
Сіомським близнюком жаби є МЕНІ МАЛО, НЕСПОКІЙ, ГНІВ, НЕНАВИСТЬ, ЗАЙВИМ НЕ БУДЕ, НЕ ПОМІШАЄ, НАВІТЬ ЯКЩО ВОНО МЕНІ НЕ ТРЕБА, СТРАХ.

А ще дуже вирізняється і дуже активним є синочок чорта мені ШЛАНГ. Він нашіптує людині: нафіга тобі того, тобі і так добре. А ти будеш з цим паритися; короче, тобі то впадляк, а як присупиш, то ще який впадляк, та ти загнешся. Буває він крикливий, буває тихий, але головне, що усе пофіг, головне, нехай інші працюють, а мене покличете, коли буде все готове.

Накінець, ще назву одного дуже злого чорта. Дуже злого і противного, дуже смердючого, в якого просто піна з рота йде. НАВ’ЯЗЛИВИЙ «ВОЛОДАР ЇСТИНИ». То є чорт тих людей, які помішані на своїй правоті, що вони усе знають, розуміють і тільки вони праві. Люди, одержимі тим чортом можуть бути і палкими атеїстами, і прихильниками якоїсь релігії, або є членами якоїсь групки, секти, шизоїдної віри, ідеології, політичного напрямку певного вчення філософії, певного способу життя або ще щось. І так хочуть критикувати інших. Агресивні страшенно, і дуже вразливі. Вони здатні робити проблему на рівному місці, там де її немає на релігійному, ідеологічному, чи іншому грунті. І їх то болить, що інші їх не сприймають, але вони далі йдуть і далі доказують, які вони праві за принципом «караюсь, мучусь, але не каюсь», хоча їх ніхто не мучить. Доказують сво. Правоту найчастіше з благими намірами, але їм це справжнього задоволення не приносить, за винятком злорадості, навпаки, підсилює ненависть і нетерпимість. І по-різному той чорт діє. Одних підмовляє не нервуватися показово, усміхатися допоки сил вистачить, не заперечувати і затягувати у свої погляди, чи у свою віру або у свою секту, хоча і не усвідомлюють вони, що шизоїдну. Інших людей той НАВ’ЯЗЛИВИЙ «ВОЛОДАР ІСТИНИ» спонукає підняти питання ні з того ні з всього, не сіло не впало. Тіпа того, вам треба об’єднатися з нашими енергіями, чи прийняти віру, бо буде капєц, або – тількинаша партія виведе країну з кризи. Чи показує той чорт свою злість, чи ні, але він дуже страшний, злий і спонукав на протязі всієї історії людство до релігійних війн, також його братани-близнюки спонукали людство до ідеологічних, інформаційних війн, політичних протистоянь. Усе базується на вірі в тому, що тільки ми праві, і треба срочно нав’язати свої переконання іншим.
Саме через ВОЛОДАРІВ ІСТИНИ невинно постраждало дуже і дуже багато людей, були війни, протистояння світового масштабу. І вс тільки через те, що вони чимось не погодилися з якоюсь ідеологіє. Так постраждали як Сократ – кому було яке діло, чи хлопака вірить у богів, чи ні, ні не вірить, то треба було його отруїти.

І ось ці чорти набагато страшніші за всяких мальованих, за фільми жахів, навіть за мучительну смерть, оскільки уражають увесь світ, десь більше, десь менше, але уражають.
Про привидів? А вони також існують. Навіть онопрієнкам шепчуть, що робити. І байдуже, чи вони живі істоти, чи існують тільки у людській психіці, але привиди і чорти існують.
Ось така байка.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua