Перейти до вмісту

Матюки при жінках

Повідомлень в темі: 158

#41 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.01.2009 – 19:24

Перегляд дописуSensssorika (8.01.2009 19:08) писав:

Нє, я літературною мовою прекрасно володію,щоправда НЕ українською,так от ти мені скажи,як у такому випадку виразити "досаду" щоб вона якнайточніше передавала мої думки і емоції? Конкретне слово. Чи словосполучення. Я ж не знаю як,тому і питаю)) а ще переклади мені слово "досада" бо я шось ніяк не згадаю))Дякую )

Відповідь знайдете тут
  • 0

#42 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.01.2009 – 19:26

Перегляд дописуПросто Олекса (8.01.2009 19:10) писав:

Я в такому випадку бю кулаком в стіну - і одразу заспокоююсь.
Краще головою, бґґ.
  • 0

#43 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 19:37

Перегляд дописуzav (8.01.2009 20:26) писав:

Краще головою, бґґ.
Якщо це пристосувати до теми, то виходить модно:
Замість того щоб матюкнутися при жінці з усієї сили бєшся головою об стіну і падаєш в обморок. Так і познайомитись можна :gryzin:
  • 0

#44 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2009 – 19:45

Перегляд дописуПросто Олекса (8.01.2009 19:10) писав:

Я в такому випадку бю кулаком в стіну - і одразу заспокоююсь.
Ну нє, в мене половина стін гіпсокартоном обшиті.Я його,канєш.ни виламаю- сили не вистачить,але все одно... В мене інші методи щоб заспокоїтись)

Перегляд дописуbamik (8.01.2009 19:24) писав:

Відповідь знайдете тут
Ти не зрозумів. Я мала на увазі,що мені без лайки(на будь-якій мові) у деяких ситуаціях ну ніяк))
п.с Якшо я своєму котику скажу: "А чи не будеш ти такий ласкавий,мій любий Литовчику,не спати більше насходах,бо в мене через тебе багато клопоту?" він і вухом не поведе. А на фразу "Бля,уну брись!" в нього майже рефлекс)
  • 0

#45 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 19:48

Перегляд дописуSensssorika (8.01.2009 20:45) писав:

Ти не зрозумів. Я мала на увазі,що мені без лайки(на будь-якій мові) у деяких ситуаціях ну ніяк))
п.с Якшо я своєму котику скажу: "А чи не будеш ти такий ласкавий,мій любий Литовчику,не спати більше насходах,бо в мене через тебе багато клопоту?" він і вухом не поведе. А на фразу "Бля,уну брись!" в нього майже рефлекс)
Чого ніяк!? Ти його, без слів, ногою р-р-р-раз, і він зрозуміє це ще краще. Прада жаль котика :gryzin:
  • 0

#46 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.01.2009 – 19:48

Перегляд дописуSensssorika (8.01.2009 19:45) писав:

Ну нє, в мене половина стін гіпсокартоном обшиті.Я його,канєш.ни виламаю- сили не вистачить,але все одно... В мене інші методи щоб заспокоїтись)

«Брись»
«Ану геть звідсіля»
  • 0

#47 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2009 – 20:01

Перегляд дописуБілий Дракон (8.01.2009 19:48) писав:

«Брись»
«Ану геть звідсіля»
Це для кота. А на мені тарілка плову була і чай вивернуті.Перше що вирвалося було слово з трьох літер адресоване ситуації))
  • 0

#48 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.01.2009 – 20:08

Перегляд дописуSensssorika (8.01.2009 20:01) писав:

Це для кота. А на мені тарілка плову була і чай вивернуті.Перше що вирвалося було слово з трьох літер адресоване ситуації))
Тобто ти себе показа невихованою та, що гірше, незтриманою, тобто слабкою.:gryzin:
  • 0

#49 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2009 – 20:20

Перегляд дописуБілий Дракон (8.01.2009 20:08) писав:

Тобто ти себе показа невихованою та, що гірше, незтриманою, тобто слабкою.:gryzin:
Я на інші номінації навіть не претендую)) Я з риторики завжди мала відмінно,а щоб бути добрим оратором необовязково бути вихованим. Головне шоб суть була ясна. Грубих матів,які часто чуєш на вулиці я не люблю і не вживаю...але як висловити секундну "досаду" ти так і не відповів)
  • 0

#50 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.01.2009 – 21:09

Не вважаю прийнятним матюки при будькому. Це інформаційне забруднення, чого я чи хтось інший повинен ставати його жертвою через чіюсь недорозвиненість? Своїх друзів я виховав відповідним чином, при мені практично вже і грубих слів не вживають, не те що матюків. Трохи важче з будівельниками і сантехніками, вони себе можуть стримувати недовго :gryzin: .

P.S. Хочу звернути увагу адміністрації сайту, що частенько на головній сторінці містяться купа матів з укрбашу. Не те що жінок не бережемо,а і купу теревенських дітей. :D
  • 0

#51 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 22:12

Перегляд дописуБілий Дракон (8.01.2009 12:49) писав:

У тебе слова «йух» чи «айухенно» є висловлюванням емоцій?

Ні. Я такі слова взагалі не вживаю. Окрім першого - і то в його правдивому, сакральному значенні.

Ти повністю усвідомлюєш значення цих слів? Наприклад друге слово означає «у мене на це стоїть».

Оскільки я його не вживаю - то мені знати його "повне значення" немає потреби.

Їх використовують щоб виділитися.

Тупі школярі - так. Але я не про них говорю.

Але починалося у КОЖНОГО як спосіб привернути увагу.

Говоріть за себе.

Матюки виникли як образливі слова.

Щонайменше два з п'яти основних - це сакральні слова, які позначали статеві органи в обрядовій практиці. До чого їх звели зараз - тема для окремої розмови.

Перегляд дописуSensssorika (8.01.2009 19:45) писав:

А на фразу "Бля,уну брись!" в нього майже рефлекс)

Дивно, я спокійно обходжусь коротким українським "геть" - втричі коротше і вельми ефективно.
звісно, якщо є задоволення від такого - то це вже особиста справа.

Перегляд дописуSensssorika (8.01.2009 19:08) писав:

а ще переклади мені слово "досада" бо я шось ніяк не згадаю))Дякую )

http://www.slovnyk.n...%EE%F1%E0%E4%E0
  • 0

#52 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.01.2009 – 22:13

Як відзначали Новий Рік на роботі, єдина жінка в ІТ управлінні, попросила, щоб ми трошка менше матів вживали в лексиконі щоденному :gryzin:
А ше була копілка в яку кожна гривня за мат вкладалась... Тільки після якогось часу відкрили ту копілку, а там пунятно пусто... Хакнули! :D
  • 0

#53 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 22:55

Перегляд дописуФруктик (8.01.2009 23:13) писав:

Як відзначали Новий Рік на роботі, єдина жінка в ІТ управлінні, попросила, щоб ми трошка менше матів вживали в лексиконі щоденному :gryzin:
Колись дорога мені людина попросила, щоб я менше вживав матюків в своєму лексиконі. Важко, та всеж я звів до мінімуму вживання таких слів. За це я їй дуже вдячний.Сам би наврядчи зміг себе заставити))) Тепер коли щось не вдається, я не посилаю все на три букви, а шукаю якусь культурну репліку, або просто мовчу. І повірте, надмірна кількість матюків навіть в хлопців викликає відразу.

Повідомлення відредагував Pit: 08.01.2009 – 22:56

• 0

#54 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 23:25

Перегляд дописуФруктик (8.01.2009 23:13) писав:

Як відзначали Новий Рік на роботі, єдина жінка в ІТ управлінні, попросила, щоб ми трошка менше матів вживали в лексиконі щоденному :rolleyes:
Мене десь місяців 2 тому дорога мені людина попросила зма
  • 0

#55 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.01.2009 – 10:38

Матюки і жінка? Файну тему салямка підняла. Для мене взагалі неприпустимі матюки від кого б вони не виходили, і кожна людина поводиться з тобою так, як ТИ це дозволяєш робити. Я не дозволяю! Або не спілкуюсь!
  • 0

#56 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.01.2009 – 13:53

Перегляд допису-=VJ=- (8.01.2009 22:12) писав:

Дивно, я спокійно обходжусь коротким українським "геть" - втричі коротше і вельми ефективно.
звісно, якщо є задоволення від такого - то це вже особиста справа.

http://www.slovnyk.n...%EE%F1%E0%E4%E0
Мої коти не поліглоти) Я розмовляю так,як мені ЗРУЧНО. До того ж я розмовляю сленгово. Наприклад,нема такого слова в словнику як "ЩАС" , але мені це слово подобається і для колоквікал спіч мені це якраз підходить))
за тлумачення слова "досада" , але російську мову я і так на відмінно знаю. Я мала на увазі словесні вираженя "досади" українською мовою. Якшо я собі випадково молотком по пальцях вдарю казати "Ой,як прикро" ..не виражатиме моїх емоцій у повній мірі)

Повідомлення відредагував Sensssorika: 09.01.2009 – 13:55

• 0

#57 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.01.2009 – 14:07

Перегляд дописуSensssorika (9.01.2009 13:53) писав:

Мої коти не поліглоти) Я розмовляю так,як мені ЗРУЧНО. До того ж я розмовляю сленгово. Наприклад,нема такого слова в словнику як "ЩАС" , але мені це слово подобається і для колоквікал спіч мені це якраз підходить))
за тлумачення слова "досада" , але російську мову я і так на відмінно знаю. Я мала на увазі словесні вираженя "досади" українською мовою. Якшо я собі випадково молотком по пальцях вдарю казати "Ой,як прикро" ..не виражатиме моїх емоцій у повній мірі)
Хоч я сам і противник будь-яких норм, але тут справа у відносинах між людьми. Скоріш за все ти часто одягаєшся, щоб сподобатись людям, слідкуєш за своїм тілом теж не тільки для себе, так і за душею теж слідкуй, а точніше за словами.
  • 0

#58 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 16:36

російську мову я і так на відмінно знаю.

Ви, часом, на велетенські літери вгорі сторінки за посиланням увагу не звернули?

Я мала на увазі словесні вираженя "досади" українською мовою. Якшо я собі випадково молотком по пальцях вдарю казати "Ой,як прикро" ..не виражатиме моїх емоцій у повній мірі)

Мої в таких випадках чудово висловлюються словом "зараза" в третьому значенні - мені його цілком досить.
  • 0

#59 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 16:43

Перегляд дописуzav (8.01.2009 19:26) писав:

Краще головою, бґґ.

тоді він заспокоїться назавжди... :lol:
  • 0

#60 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.01.2009 – 16:47

Перегляд допису-=VJ=- (10.01.2009 16:36) писав:

Ви, часом, на велетенські літери вгорі сторінки за посиланням увагу не звернули?
Мої в таких випадках чудово висловлюються словом "зараза" в третьому значенні - мені його цілком досить.
Нє-а. Не звернула. Я звернула увагу на те,шо коли Сергій Притула зі сцени матюкається на всю Україну- тобі це подобається)) А я не "ВИ" ))
Щоб розуміти і спілкуватися на елементарному рівні іноземною мовою треба знати біля тисячі слів. Мені слова "зараза" на РІДНІЙ мові не досить))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних