Перейти до вмісту

Матюки при жінках

Повідомлень в темі: 158

#21 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.01.2009 – 11:33

чим більше людина матюкається - тим менший рівень культури в неї, незалежно від того чи вона матюкається перед всіма чи лише з друзями. Зустрічала й таких, котрі через слово вставляли лайливе слівце: вуха в трубочку скручуються від такого))) Тому ставлюся негативно. Взагалі не люблю коли при мені матюкаються, знайомі це знають)))
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.01.2009 – 11:39

Власне те, чи при жінці матюкаються чоловіки, залежить від неї самої. Звичайно, якщо промовчиш на матюк, - матюкатимуться й далі. Вже й мовчу, якщо та жінка сама матюкається.

Я на роботі колись (коли працювала в жіночому колективі), створила була скриньку, де кожен, хто заматюкався, кидав гроші.
  • 0

#23 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 08.01.2009 – 12:08

Коли робота пов‘язана зі стресом, то люди матюкаютться дуже часто і нічого з цим не поробиш. Уявіть собі електрика чи того самого ліфтера, що не матюкається. По собі знаю, коли шось ремонтуєш та не виходить тоді ти предмет ремонту не один раз проклянеш. Та і перед сесією та на ЛР вся група починає особливо сильно матюкатись. Дуже зручно, адже у нас одна дівчина, яка частенько не приходить. А взагалі при дівчатах не матюкаємось, але промашки бувають.
  • 0

#24 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.01.2009 – 12:30

Лайка - це в деякій мірі і добре)Але треба знати міру...:)

Повідомлення відредагував Смачно: 08.01.2009 – 12:31

• 0

#25 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.01.2009 – 12:39

Смачно (8.01.2009 13:30) писав:

Лайка - це в деякій мірі і добре)Але треба знати міру...:)

Ну та, як співає Положинський:
"Часом це прояв рівня культури,
Деколи навіть слово з літератури,...
...Часом вражає, часом ображає,
Але часом щей допомагає..."
(Якщо помилки в тексті, то вибачайте)

Але в більшості це "прояв рівня культури"
  • 0

#26 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.01.2009 – 12:49

-=VJ=- (8.01.2009 11:31) писав:

Ці слова спрямовані для викиду агресії чи негативних емоцій. Перший раз чую, що вони використовуються для уваги (тупих малолітніх школярів не враховую)
У тебе слова «йух» чи «айухенно» є висловлюванням емоцій? Ти повністю усвідомлюєш значення цих слів? Наприклад друге слово означає «у мене на це стоїть».
В дісності для висловленя емоцій ці слован не означають те, що ти хочеш висловити. Їх використовують щоб виділитися. Одночасно з цим відбувається звикання й вони стають словами паразитами. Але починалося у КОЖНОГО як спосіб привернути увагу.

Матюки виникли як образливі слова. Їх використовували щоб образити та вивести із себе супротивника. Чи лише для цього ви їх використовуєте?
  • 0

#27 Ігорь

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.01.2009 – 13:02

Білий Дракон (8.01.2009 12:49) писав:

У тебе слова «йух» чи «айухенно» є висловлюванням емоцій? Ти повністю усвідомлюєш значення цих слів? Наприклад друге слово означає «у мене на це стоїть».
уже уявив що означає тоді слово "пі*дато"
Краще вже використовувати «айухенно» :) :) :)
  • 0

#28 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.01.2009 – 13:14

_saljama_ (7.01.2009 23:44) писав:

На днях мала їхати по справах, вийшла з квартири викликати ліфт. Виявилося, що вже вкотре жоден працює. Двоє механіків: один молодший, інший - більш похилого віку жваво обговорювали, як же це треба не вміти користуватися транспортом, що їх уже вп"яте за тиждень викликають у цей під"їзд. Молодший хлопець був особливо виразний у виразах і жваво додавав матів у діалог. Раптом старий обернувся, помітив мене і сказав співробітнику, що поряд дівчина. Той замовкнув, потім вибачився і пояснив, що не бачив, як я підійшла.
А я здивувалася. Бо, якщо чесно, то дуже давно вже не була в ситуації, коли чоловік вважає неприйнятним вживати матюки при жінках.
Що думаєте?

Думаю неприйнятним матюкатись при тих людях, які не матюкаються. Зараз інколи дівчата таке видають, що їх дівчатами важко назвати (я не маю на увазі лише матюки). Хоча, жінка є завжди жінкою, і заслуговує на повагу в будь-якому випадку. Оскільки ми живемо в світі, де все взаємоповязано, то можливо жінкам стало прийнятним матюкатись через те, що чоловіки собі таке при жінках та й загалом собі позволяють?
  • 0

#29 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 08.01.2009 – 13:37

Руслан:::: (8.01.2009 00:31) писав:

:) при дівчатах матюкатись не потрібно, це все ж таки прекрасна половина людства, а ті дівчата які матюкаються це вже не дівчата!! :)
стандартна відповідь))) тобто при дівчатах погано, а так можна і навіть треба?))))))
народ, я впевнений, шо половина хто написали "погано... не можна... я не матюкаюсь..." все рівно матюкаються при дівчатах. тому, нашо оце писати, брехати? показати, які ви всі "джентельмени"?
  • 0

#30 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 08.01.2009 – 14:06

не розумію оцієї гендерої логіки нецензурщиків і матюкальщиків... :)
  • 0

#31 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 14:08

а я знаю багатьох, хто не матюкається при дівчатах, і живуть собі нормально,не старждають)))
  • 0

#32 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2009 – 14:16

Що саме ви вважаєте матюками? адже "блін" чи "бля" то теж матюк...а ,наприклад,я не можу знайти йому "достойну" заміну. У якихось смішних і досадних ситуаціях говорити "ой,як прикро"- то занадто ..театрально)
В моєму оточенні чоловіки або не вживають грубих матів,або не матюкаються взагалі. А при жінках чи ні...панятія нє імєю. Я ж за ними не підглядала)

popUAs (8.01.2009 10:49) писав:

якшо вже дуже злий
то вживаю ШАЙСЕ
:) те саме. Мене якшо розізлити,починаю матюкатися турецькою чи німецькою. І не ображу нікого і сама виговорюсь. Добре,шо мене розізлити не так вже й просто....)))
  • 0

#33 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.01.2009 – 14:23

перед дівчатами вважаю матюки не прийнятними!!! :gryzin:
сам же працюю чисто в чоловічому колективі, і інколи "крепкі" слівця, коли щось там не виходить, на всю контору проскакують, в тому числі і у мене, а особливо, це водії знають, коли без "магічних" слів пересування містом не буває!!! :D
хоча як на мене ситуація вживання таких слів при розмові між особами чоловічої і жіночої статі все таки залежить від цих двох особистостей - приміром, коли я вживають, можна сказати мякокажучи "кріпке", слівце при своїй дівчині, відразу чую від неї обурення, і навпаки, а головним в цьому є що ми розуміємо що ми можемо цих слів уникати і виправляємо один одного.
  • 0

#34 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 14:29

Sensssorika (8.01.2009 14:16) писав:

Що саме ви вважаєте матюками? адже "блін" чи "бля" то теж матюк...а ,наприклад,я не можу знайти йому "достойну" заміну. У якихось смішних і досадних ситуаціях говорити "ой,як прикро"- то занадто ..театрально)
В моєму оточенні чоловіки або не вживають грубих матів,або не матюкаються взагалі. А при жінках чи ні...панятія нє імєю. Я ж за ними не підглядала)

:gryzin: те саме. Мене якшо розізлити,починаю матюкатися турецькою чи німецькою. І не ображу нікого і сама виговорюсь. Добре,шо мене розізлити не так вже й просто....)))

Треба розширювати словарний запас :D
  • 0

#35 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 08.01.2009 – 14:30

я літом, як працював на будівництві, то крім матів нічого не вживав... ідеш десь гуляти чи приходиш додому - у всіх вуха відвисали))) а перестав там працювати, знову більш-мешн нормально спілкуюсь. мати вживаю і при жінках, але коли це справді іноді потрібно чи доречно...
  • 0

#36 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2009 – 14:40

Білий Дракон (8.01.2009 14:29) писав:

Треба розширювати словарний запас :gryzin:
Щоб мене розізлити досить просто бути моїм молодшим братом,а йому той словниковий запас до одного місця- він придурок)
Богиня,яка на сходах перечепилася через кота,той царапає їй праву ногу,з її тіла падає рушник і оголяє її ,вивертає на себе тарілку плова..і кричить: "Бля! Літовчик, ану брись звідси! Вічно ти під ноги кидаєшся!". на якому етапі вона перестає бути богинею? сказавши слово "бля" ?)) ну,я не знаю яким іншим таким же лаконічним словом виразити свою досаду,тим більше шо мій кіт це слово розуміє))
  • 0

#37 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.01.2009 – 15:09

bamik (8.01.2009 13:53) писав:

Без бля ніяк не проживу :gryzin:

Я вас так розумію(с) :D
  • 0

#38 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 18:34

Sensssorika (8.01.2009 14:40) писав:

Щоб мене розізлити досить просто бути моїм молодшим братом,а йому той словниковий запас до одного місця- він придурок)
Богиня,яка на сходах перечепилася через кота,той царапає їй праву ногу,з її тіла падає рушник і оголяє її ,вивертає на себе тарілку плова..і кричить: "Бля! Літовчик, ану брись звідси! Вічно ти під ноги кидаєшся!". на якому етапі вона перестає бути богинею? сказавши слово "бля" ?)) ну,я не знаю яким іншим таким же лаконічним словом виразити свою досаду,тим більше шо мій кіт це слово розуміє))
Те саме, що ти на званий бал надягнеш брудні рибцькі чоботи під вечірнє плаття.
  • 0

#39 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2009 – 19:08

Білий Дракон (8.01.2009 18:34) писав:

Те саме, що ти на званий бал надягнеш брудні рибцькі чоботи під вечірнє плаття.
Нє, я літературною мовою прекрасно володію,щоправда НЕ українською,так от ти мені скажи,як у такому випадку виразити "досаду" щоб вона якнайточніше передавала мої думки і емоції? Конкретне слово. Чи словосполучення. Я ж не знаю як,тому і питаю)) а ще переклади мені слово "досада" бо я шось ніяк не згадаю))Дякую )
  • 0

#40 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.01.2009 – 19:10

Sensssorika (8.01.2009 20:08) писав:

Нє, я літературною мовою прекрасно володію,щоправда НЕ українською,так от ти мені скажи,як у такому випадку виразити "досаду" щоб вона якнайточніше передавала мої думки і емоції? Конкретне слово. Чи словосполучення. Я ж не знаю як,тому і питаю)) а ще переклади мені слово "досада" бо я шось ніяк не згадаю))Дякую )
Я в такому випадку бю кулаком в стіну - і одразу заспокоююсь.

Повідомлення відредагував Просто Олекса: 08.01.2009 – 19:10

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних