Перейти до вмісту

Чому україномовних сайтів так мало?

Повідомлень в темі: 56

#41 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.12.2009 – 04:07

Перегляд дописуAmarok (12.10.2009 06:37) писав:

Напевно тому що якщо географічно подивитись то 60-70% громадян України навіть не знають або вдають шо не знають шо таке українська.
ну не все так пагано: десь 50% :ggggg:
  • 0

#42 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 10.12.2009 – 10:46

Перегляд дописуIA32 (10.12.2009 04:07) писав:

ну не все так пагано: десь 50% :ggggg:
у нас немає української реклами,не заохочують українців. Я скажу,що випадково знайшов сайт Теревені,ввів в ґуґл українські пісні,воно показало Теревені,я зайшов і зареєструвався,бо сподобалося. Або,ще один варіант,як би українці хотіли вони робили сайти,або всі сиділи б на Теревенях.
  • 0

#43 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 11:36

Перегляд дописуManfred (10.12.2009 10:53) писав:

На превеликий жаль, таких українців, як засновники цього сайту — одиниці, всі решта добре рахують гроші, які матимуть за свій сайт і тому роблять його російськомовним.
згоден,скільки українців,а скільки москаликів. Закони бізнесу перебороли патріотизм. А навіщо нам багато українських сайтів,нехай буде один,але гігантський-ТЕРЕВЕНІ. Ну як ідея?
Його тільки вдосконалити б,не тільки форум,на кшталт всього найкращого з усіх сайтів,нехай того самого контакту. Об'єднати контакт і Теревені і створити мегаТЕРЕВЕНІ. Але одне-не беріть до уваги і не сприймайте на свій рахунок,це до авторів,я просто висловив свою думку. Мені і таким подобається Теревені,по-перше,бо український,по-друге,таких більше немає! Контакт галімий із-за того,що Теревені Thе веst!!!... Ще раз вибачаюся,може щось не так сказав.

Повідомлення відредагував phobos: 10.12.2009 – 12:43
видалено повтор

• 0

#44 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 10.12.2009 – 11:52

Перегляд дописуШАХІСТ (10.12.2009 11:36) писав:

А навіщо нам багато українських сайтів,нехай буде один,але гігантський-ТЕРЕВЕНІ. Ну як ідея?
Гарна. Над цим і працюємо :ggggg:
  • 0

#45 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.12.2009 – 13:36

Перегляд дописуSancoVirus (25.01.2009 14:08) писав:

Я пропоную разом створити навчальний портал тільки українською та тільки для українців :shy: бо я такого ще не бачив :ggggg:
Теж підтримую.
Часто буває, що одні завдання дають для різних груп. Можна обмінбватися попіями конспектів. Та й взагалі мати цифрові, бо викладачі гальмують і досі всі строчать одне й те семе. Можна викладати відео чи аудіозапис лекції.
На цьому сайті студенти могли б організовувати обмін інформацією від питань до екзамену, до цін на хабарі.
  • 0

#46 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 13:51

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (10.12.2009 13:36) писав:

Теж підтримую.
Часто буває, що одні завдання дають для різних груп. Можна обмінбватися попіями конспектів. Та й взагалі мати цифрові, бо викладачі гальмують і досі всі строчать одне й те семе. Можна викладати відео чи аудіозапис лекції.
На цьому сайті студенти могли б організовувати обмін інформацією від питань до екзамену, до цін на хабарі.
підтримую.
Дякую Фобос за редагування)))

Повідомлення відредагував ШАХІСТ: 10.12.2009 – 13:52

• 0

#47 Posejdon

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:БЦ

Відправлено 31.05.2010 – 02:22

Україномовні сайти є, більша частина з них - дуже неякісні, з яких хочеться хутко втікти.

А інші - не витримують конкуренцію, їх треба наповнювати, оновлювати, вести. Треба заохочувати людей. Треба прикладати зусиль для розвитку, а це не так легко.
Більшість хоче "отримати і нічого при цьому не робити" (споживач) імхо
  • 0

#48 Feni4ka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.05.2010 – 09:05

Я, як адміністратор україномовного сайту :D , скажу таке... українські сайти є... але створюються вони в дуже малій кількості... причин на це кілька:
1. мала аудиторія цільових користувачів... (Українська нація все більше переходить на російську мову.. тому вони просто не будуть користуватися українськими сайтами.)
2. майже нема української реклами... (я розумію що всі користувачі її дуже не люблять.. але все ж таки на якісь кошти сайт потрібно утримувати).
3. Основна кількість матеріалу яка викладається на теперішніх сайтах - копіпаст... В свою чергу майже весь матеріал на російській мові тому здається лекшим просто скопіювати на російській мові, ніж перекладати на українську...
4. Наведу конкретний приклад... Прийшла ідея створити сайт на якому можна завантажити різні журнали (відскановані копії журналів які продаються в магазинах). Спочатку хотів зробити на українській мові, а потім зрозумів, що це просто не доцільно.. оскільки навить Українскі журнали, такі як EGO, PLAYBOY, Автосвіт і т.д виходять на російській мові. Україномовних журналів приблизно 1%. :yes:

Повідомлення відредагував Feni4ka: 31.05.2010 – 09:06

• 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.05.2010 – 09:33

Перегляд дописуLady Erato (5.01.2009 20:52) писав:

мабуть по тій же ж причині, чому і українських книг мало, підручників укр. мовою мало, музики, фільмів і тд і тп. Бо ніхто не хоче, а ті, хто хочуть - не роблять.

Попередній допис більш правильний - на жаль причина не в тому, що не роблять - роблять, і багато, а в тому, що український контент в першу чергу не потрібен самим українцям.

Перегляд дописуPosejdon (31.05.2010 03:22) писав:

Україномовні сайти є, більша частина з них - дуже неякісні, з яких хочеться хутко втікти.

А можна приклади?

Перегляд дописуFeni4ka (31.05.2010 10:05) писав:

Спочатку хотів зробити на українській мові, а потім зрозумів, що це просто не доцільно.. оскільки навить Українскі журнали, такі як EGO, PLAYBOY, Автосвіт і т.д виходять на російській мові. Україномовних журналів приблизно 1%. :D

Поясніть мені, яким чином пов"язані мова журналів та мова сайту?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 31.05.2010 – 09:33

• 0

#50 Feni4ka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.05.2010 – 09:39

Перегляд допису-=VJ=- (31.05.2010 10:33) писав:

Просто погано дивиться коли контент сайту російський, а саме оформлення сайту українське... :D
  • 0

#51 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 31.05.2010 – 09:42

Перегляд допису-=VJ=- (31.05.2010 10:33) писав:

Ну знаєте декілька мов у різнобій на сайті мені здається поганим тоном.
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 31.05.2010 – 09:56

Перегляд дописуFeni4ka (31.05.2010 10:39) писав:

Просто погано дивиться коли контент сайту російський, а саме оформлення сайту українське... :D

Хто сказав?
І чому це не турбує російські сайти, які викладають англійський контент?

Перегляд дописуFT232BM (31.05.2010 10:42) писав:

Ну знаєте декілька мов у різнобій на сайті мені здається поганим тоном.

Дарма здається.
Подивіться сюди - Ви там багато українських програм бачите?
  • 0

#53 Muratkin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 31.05.2010 – 17:31

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (10.12.2009 14:36) писав:

Теж підтримую.
Ідея не нова, вже працює з 2007 року. Djerelo.com - це студентський портал. Все що на ньому створюється, створюється за заявкою користувачів.
  • 0

#54 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.08.2010 – 09:43

Перегляд дописуІгорь (5.01.2009 20:42) писав:

сабж.
Чому україномовних сайтів так мало? Чому українська мова в сайтобудівництві не популярна?
:ggggg:

Сайтів більш ніж досить для наявної популярності.

Тут краще обговорити тему "чому українські сайти такі непопулярні".

Мені якраз щойно в розмові на це вказали.
На будь-якому вузькоспеціалізованому форумі, наприклад українського клубу Хонда, удвічі більше учасників, аніж на найпопулярнішому україномовному, призначеному для загального спілкування.
Всі інші взагалі десь пасуть задніх в хвості.
І це ж форуми, там наповнення ролі не грає.
Невже нас так мало в мережі?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 06.08.2010 – 09:43

• 0

#55 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1960 повідомлень

Відправлено 06.08.2010 – 11:20

Перегляд допису-=VJ=- (6.08.2010 10:43) писав:

Сайтів більш ніж досить для наявної популярності.
Тут краще обговорити тему "чому українські сайти такі непопулярні".
Невже нас так мало в мережі?
Виходить що так. В Закарпатті є пару місцевих форумів та на жаль всі вони ведуться російською мовою.
Відповідь на мою думку проста. Більшість людей, що говорять українською - робочий клас і селяни. "інтелігенція"
минулої епохи на жаль ледве виживає, їм не до компютерів. Над існуючою ситуацією варто задуматись...це
діагноз нашого суспільства. Як на мене - безнадійно важкий.
  • 0

#56 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.08.2010 – 15:10

Перегляд дописуПастух (6.08.2010 12:20) писав:

Виходить що так. В Закарпатті є пару місцевих форумів та на жаль всі вони ведуться російською мовою.
Відповідь на мою думку проста. Більшість людей, що говорять українською - робочий клас і селяни. "інтелігенція"
минулої епохи на жаль ледве виживає, їм не до компютерів. Над існуючою ситуацією варто задуматись...це
діагноз нашого суспільства. Як на мене - безнадійно важкий.

Так отож - і тут вже ніяка влада не має жодного стосунку. Якщо в країні любителів Хонди більше за любителів української мови, то про що тут ще можна говорити?

Львівській міський форум - 3,5 тисячі користувачів, це ж ганьба якась. Та невже у Львові три тисячі людей з комп"ютером?
На російськомовному форумі райцентру Біла Церква народу і то більше сидить.
  • 0

#57 Гість_ИзбранныйSniper_*

• Гості

Відправлено 21.08.2010 – 23:52

Люди в нащій країні в більшості поф*гісти.Говорять українською в школі(нехай навіть не чистою),а їдуть в місто-так одразу "расєйські" такі.Я таких чимало знаю.Дві однокласниці переписуються вже російською,хоча далі Диканьки ще нікуди не їхали...В чому причина?Мабуть ще в "понтах".Чомусь молодь(більшість) вважає крутим розмовляти російською. Я мрію про час коли вони вважатимуть модним говорити українською ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних