Перейти до вмісту

Чому україномовних сайтів так мало?

Повідомлень в темі: 56

#21 Muratkin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 24.01.2009 – 16:50

Перегляд дописуSancoVirus (23.01.2009 06:58) писав:

О.о А це ідея :lol: Давайте "наклонуємо" купу українських сайтів. Хто зі мною???
придумай цікавий проект будемо створювать разом)
  • 0

#22 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 14:08

Я пропоную разом створити навчальний портал тільки українською та тільки для українців ;) бо я такого ще не бачив :lol:
  • 0

#23 Muratkin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 10:34

Перегляд дописуSancoVirus (25.01.2009 14:08) писав:

Я пропоную разом створити навчальний портал тільки українською та тільки для українців :ggggg: бо я такого ще не бачив :ggggg:
тобто навчальний портал? з якою саме інформацією?
  • 0

#24 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.01.2009 – 11:15

Перегляд дописуSancoVirus (25.01.2009 14:08) писав:

Я пропоную разом створити навчальний портал тільки українською та тільки для українців :ggggg: бо я такого ще не бачив :ggggg:
Підтримую. А я ось був створив блог, а потім нет полетів то не було можливості поновлювати. а тепер хочу продовжити. Присвячений музиці 90 років. то може хто зайде залишить коментарі. Або в кого є інформація то скиньте. Блог
  • 0

#25 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 16:18

Перегляд дописуSancoVirus (23.01.2009 07:58) писав:

О.о А це ідея :) Давайте "наклонуємо" купу українських сайтів. Хто зі мною???
Маю суто український http://sadzhavka.org.ua ))))
  • 0

#26 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 20:06

О_о класний сайт! респект!
  • 0

#27 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 09.07.2009 – 20:35

Перегляд дописуІгорь (5.01.2009 20:42) писав:

сабж.
Чому україномовних сайтів так мало? Чому українська мова в сайтобудівництві не популярна?
:)
Це не україномовних мало - це російськомовних забагато :)

• 0

#28 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 10.07.2009 – 00:36

Ой тут причин багато...дуже багато. На жаль так вже склалося. Хоча я б дуже хотів побільше україномовних інформаційних ресурсів, бо мені зручніше з ними працювати.

Перегляд дописуMuratkin (24.01.2009 16:50) писав:

придумай цікавий проект будемо створювать разом)

Я маю дещо видозмінену ідею, яку я вже досить давно придумав. Створити гіпер-мега-супер україномовний ресурс. щось на зразок iTop тільки грандіозніше. Для початку буде першосторінковий сайт на якому будуть категорії, описи тощо. З цього сайту будуть посилання на сайти тематичні, до того ж найрізноманітніші:навчання, розваги, робота, послуги, відпочинок. Все це буде підтримато низкою компаній, які розміщатимуть свої товари та послуги на даному сайті і люди матимуть вільний лоступ до будь-якого українського ресурсу. До того ж, можна залучити державу, бо даний ресурс спрямований на популяризацію української мови і, навіть, України в цілому. Ох, я собі таке уявляю, як би це було класно
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.07.2009 – 08:27

Цитата

[
Я маю дещо видозмінену ідею, яку я вже досить давно придумав. Створити гіпер-мега-супер україномовний ресурс. щось на зразок iTop тільки грандіозніше. Для початку буде першосторінковий сайт на якому будуть категорії, описи тощо. З цього сайту будуть посилання на сайти тематичні

Це називається каталог - а українських каталогів вже хоч греблю гати.

Головне не кількість ресурсів - головне їх якість. Якщо вже придумано Вікіпедію - це не значить, що треба створити український аналог, це значить, що вже існуючу треба так гарно наповнити інформацією, щоб вона сама по собі репрезентувала Україну. Це буде набагато продуктивніше і корисніше.
  • 0

#30 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.07.2009 – 10:23

Ну якби українці й дійсно створювали сайти хоча б двомовними, а не тільки російською мовою, то вже українських сайтів було б більше.
Якщо хтось вміє і може створити український сайт - то робіть! Якщо треба якась допомога, або відвідуваність, то звертайтеся до нашої спільноти (пишіть об*яви, рекламу, чи у ПП), або інших українських спільнот. Я думаю, що на Теревенях більшість з радістю допоможе, чим може.

А взагалі я вважаю, що це зневажання своїх же інтересів, адже відомо, що найвигідніше створити сайт англійською, бо її розуміють в усьому світі. Але ж через це інші країни не відмовляються від сторінок своєю рідною мовою. А українці часто відмовляються. Чому так відбувається, ми всі давно вже розуміємо - відсутність національної ідентифікації, патріотизму, а подекуди і комплекс меншовартості. Все це наслідки совку.
  • 0

#31 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 16:15

Перегляд допису-=VJ=- (10.07.2009 08:27) писав:

Це називається каталог - а українських каталогів вже хоч греблю гати.

Головне не кількість ресурсів - головне їх якість. Якщо вже придумано Вікіпедію - це не значить, що треба створити український аналог, це значить, що вже існуючу треба так гарно наповнити інформацією, щоб вона сама по собі репрезентувала Україну. Це буде набагато продуктивніше і корисніше.

Е ні, не каталог. Всі сайти входять до однієї групи, тобто розробники і власники мегаресурсу одні і ті ж люди. Можливо ви зрозумієте за назвою. Початковий сайт, наприклад:ukr.com.ua. А один із тематичних: ukr.rozvahu.com.ua. До того ж сайт з відповідною тематикою буде лише один, зате якісний.
  • 0

#32 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.07.2009 – 16:41

Перегляд дописуЕней (12.07.2009 17:15) писав:

Е ні, не каталог.

А... Ну то значить портал.
  • 0

#33 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 15.07.2009 – 13:16

Перегляд дописуБлискавиця (10.07.2009 11:23) писав:

Ну якби українці й дійсно створювали сайти хоча б двомовними, а не тільки російською мовою, то вже українських сайтів було б більше.
Якщо хтось вміє і може створити український сайт - то робіть! Якщо треба якась допомога, або відвідуваність, то звертайтеся до нашої спільноти (пишіть об*яви, рекламу, чи у ПП), або інших українських спільнот. Я думаю, що на Теревенях більшість з радістю допоможе, чим може.

А взагалі я вважаю, що це зневажання своїх же інтересів, адже відомо, що найвигідніше створити сайт англійською, бо її розуміють в усьому світі. Але ж через це інші країни не відмовляються від сторінок своєю рідною мовою. А українці часто відмовляються. Чому так відбувається, ми всі давно вже розуміємо - відсутність національної ідентифікації, патріотизму, а подекуди і комплекс меншовартості. Все це наслідки совку.
Працюю над українським сайтом http://boris-bolotov.org.ua буду вдячний за будь яку підтримку.
  • 0

#34 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 15.07.2009 – 18:21

Перегляд допису-=VJ=- (12.07.2009 16:41) писав:

А... Ну то значить портал.

Ну от швидше схоже до порталу.
  • 0

#35 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.09.2009 – 13:20

Між іншим, сьогодні в розмові з одним форумлянином, я дещо усвідомила... Два роки тому, коли шукала україномовний сайт, щоб там дописувати або його читати, то змогла знайти їх не більше десятка. І на більшості з них люди дописували дуже рідко, або ж він був наполовину або майже весь російськомовний. Я зупинила свій вибір на Теревенях, як найбільш жвавому і близькому для спілкування між людьми форумі, і основну роль відіграв пункт Правил 1.2.
А зараз вибір україномовних сайтів досить великий. Не тільки для спілкування, а й для інформації. Отже прогрес наявний! Це радує. <_<
  • 0

#36 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 12.10.2009 – 06:37

Напевно тому що якщо географічно подивитись то 60-70% громадян України навіть не знають або вдають шо не знають шо таке українська.
  • 0

#37 GolDima

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 152 повідомлень

Відправлено 24.11.2009 – 18:14

Перегляд дописуБлискавиця (25.09.2009 13:20) писав:

Між іншим, сьогодні в розмові з одним форумлянином, я дещо усвідомила... Два роки тому, коли шукала україномовний сайт, щоб там дописувати або його читати, то змогла знайти їх не більше десятка. І на більшості з них люди дописували дуже рідко, або ж він був наполовину або майже весь російськомовний. Я зупинила свій вибір на Теревенях, як найбільш жвавому і близькому для спілкування між людьми форумі, і основну роль відіграв пункт Правил 1.2.
А зараз вибір україномовних сайтів досить великий. Не тільки для спілкування, а й для інформації. Отже прогрес наявний! Це радує. :)
Якщо і робимо украіномовні сайти то лише на майбутнє, зараз з них майже ніякого толку немає, навіть інтернет-магазини робимо російскою бо деякі індивидууми не бажают купувати товари на украіномовних сайтах..
  • 0

#38 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 24.11.2009 – 22:52

Перегляд дописуGolDima (24.11.2009 18:14) писав:

Якщо і робимо украіномовні сайти то лише на майбутнє, зараз з них майже ніякого толку немає, навіть інтернет-магазини робимо російскою бо деякі індивидууми не бажают купувати товари на украіномовних сайтах..
Я особисто і мої друзі з оточення навпаки купуємо там де український сервіс. Починаючи від сайту і закінчуючи етикеткою на шампуні. Инші мої друзі навпаки дайдужі і купують там де дешевше. Тих, хто обирає москальське жодного не знаю.

Проте знаю, що є такі люди які вважають, що українською нічого робити не можна, бо то неуспішно. Але це все навіювання, слабкість і боягузтво. Те, що ви у своїй країні боїтеся створити український сайт якраз і спричиняє неповагу до таких носіїв вторинної культури.

Перегляд дописуБлискавиця (10.07.2009 10:23) писав:

І давайте ми їх теж як користувачі підтримаємо!
Будемо купувати на україномовних і не будемо купувати на москалемовних.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 24.11.2009 – 22:29

• 0

#39 GolDima

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 152 повідомлень

Відправлено 25.11.2009 – 17:37

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (24.11.2009 22:52) писав:

Я особисто і мої друзі з оточення навпаки купуємо там де український сервіс. Починаючи від сайту і закінчуючи етикеткою на шампуні. Инші мої друзі навпаки дайдужі і купують там де дешевше. Тих, хто обирає москальське жодного не знаю.
Те що в Вас такі друзі - дуже добре. Але яке відношення ваші друзі мають до сайтів?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (24.11.2009 22:52) писав:

Проте знаю, що є такі люди які вважають, що українською нічого робити не можна, бо то неуспішно. Але це все навіювання, слабкість і боягузтво. Те, що ви у своїй країні боїтеся створити український сайт якраз і спричиняє неповагу до таких носіїв вторинної культури.
Я лиш бачу реальну статистику: до мене на сайти приходят російськомовні українці, таких більшість.
Доречі для мене створити сайт українською не проблема, більш того, це набагато легше ніж сайт російською...
  • 0

#40 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.12.2009 – 03:15

Перегляд дописуSancoVirus (13.01.2009 18:32) писав:

Хе... цікаве питання :shy: Ну я коли створюю сайт я роблю або суто на українській, або ж на кількох. Однак всі мої знайомі чомусь роблять російською бо так "більше користувачів"... Як на мене це дуже сумно... :ggggg:
Невже так важко двомовний інтерфейс забабахати?

Перегляд дописуКлятЫй мАскаль (15.01.2009 18:52) писав:

Не бачу проблеми. Ти бачиш? То створюй сайти українською, ніхто ж, наче, не заважае :)
Це правильно з одного боку.А із іншого наслідків русифікації і комплексу меншовартості всеодно не знімає.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних