Перейти до вмісту

ebook

Повідомлень в темі: 237

#121 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 28.12.2010 – 17:29

Перегляд дописуNeorlandina (28.12.2010 17:26) писав:

тут принципове питання - тобі треба щоби в кишеню влазила книжка чи будеш в сумці носити?
це дійсно принципове питання))) бо з огляду на це можна пропонувати зовсім різні моделі.
мені принципово щоб була якісна, не дуже дорога, без всіляких наворотів ... можна і в сумці.. розмір, як то кажуть, не має значення
  • 0

#122 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 28.12.2010 – 17:33

Фаб, не сильно щось там вигадуй. Бери покетбук, тим більше їх офіс є в нас у Львові біля будинку меблів на Любінській. Може й знижку дадуть.
  • 0

#123 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.12.2010 – 17:35

Перегляд дописуФабрегас (28.12.2010 17:29) писав:

мені принципово щоб була якісна, не дуже дорога, без всіляких наворотів ... можна і в сумці.. розмір, як то кажуть, не має значення

ну то бери Соньку 300 і не парся.
тільки до неї треба буде докупити жорстку обкладинку, якщо будеш з собою носити.
  • 0

#124 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 17:40

Перегляд дописуNeorlandina (28.12.2010 17:35) писав:

ну то бери Соньку 300 і не парся.
тільки до неї треба буде докупити жорстку обкладинку, якщо будеш з собою носити.
та я вже на неї поклав оком... от і мучаюсь.. є на роботі один продвинутий чел який поглянув і каже що то все вже застаріло..
а я сподіваюсь що буде просте і надійне

Перегляд дописуKassandra (28.12.2010 17:33) писав:

Фаб, не сильно щось там вигадуй. Бери покетбук, тим більше їх офіс є в нас у Львові біля будинку меблів на Любінській. Може й знижку дадуть.
почитав відгуки про Соні 300 ) два протилежних))

Цитата

Я вообщето новичок в кэлектронных книжках, сначала не мог нарадоваться но потом пришло разочаровани когда посмотрел книги на конкурентов. Они легки, удобные. Гарантия у других нормальная. И поддерка форматов тоже нормальная. Как же меня задолбали колекции, неужели немогли зделать нормальную поддержку папок. А отсуствие FB2, сначала нормально привык к конвертеру но он уже надоел и шагу без него не ступиш. На весу долгл не почитаеш, я подметил что по весу почти в два раза тяжелее покета. Ужас. Разочарован полностю. Незнаю как другие но я думаю куда книжку сплавить. Продавать жалко и пользоваться невозможно. Но может найду лоха впарю ему соньку, а сам пересяду за Pocketbook/ Карточки нет значит без компа ничего не закачаеш.

Цитата

Отличное устройство, недорогое. Покетбуковские боты пусть курят в сторонке - особенно смешат вдумчивые жалобы на нецветной экран))))))))
Все книги в Украине продаются уже полностью русифицированные - о какой поддержке идет речь в некоторых коментах???
ФБ2 - МГНОВЕННО вам переконвертит програмка Калибр, и не только она, еще куча других в инете. А Калибр сразу отправит переконвертированный ФБ2 в книжку.
Друзья, это КНИГА. К-Н-И-Г-А. Не айпод, не айфон, не нетбук. Это штука для ЧТЕНИЯ. Понимаете? Не для музыки, не для фоток, а для чтения. Какой интернет?! Вы бы еще на отсутствие блутуса пожаловались
И если вам нужна качественная ( не то, что все эти платсмассовые "книги") читалка, то лучшего варианта не найти!
Приятного чтения:happy1:

• 0

#125 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 17:45

Перегляд дописуФабрегас (28.12.2010 17:37) писав:

та я вже на неї поклав оком... от і мучаюсь.. є на роботі один продвинутий чел який поглянув і каже що то все вже застаріло..
а я сподіваюсь що буде просте і надійне

тю
"застаріло"...
звичайно в певному розумінні він правий, бо по суті нічого принципово нового на ринку єкниг не з.явилося останнім часом. і мається на увазі не навороченість гаджету, а якість дисплею. швидкість оновлення зображення, контрастність, кількість градацій сірого - все приблизно однакове шо у кіндла, шо у азбуки. вірніше різниця певна є, але вона настільки незначна, що важко і помітити.

сходи в магазин де це діло продається, поклацай, пощупай - тоді легше буде обрати.

мдє, у мене таких проблем не було, коли свою купувала - в Україні всього чотири моделі на вибір було, дві від соні, дві від лбуку)))
  • 0

#126 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 17:49

Перегляд дописуNeorlandina (28.12.2010 17:45) писав:

мдє, у мене таких проблем не було, коли свою купувала - в Україні всього чотири моделі на вибір було, дві від соні, дві від лбуку)))
от було б добре якби був малий вибір) було б просто вибрати)) а так... :happy1: :lol:

Перегляд дописуNeorlandina (28.12.2010 17:45) писав:

сходи в магазин де це діло продається, поклацай, пощупай - тоді легше буде обрати.
піду однозначно..
  • 0

#127 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 17:57

Перегляд дописуФабрегас (28.12.2010 17:40) писав:

почитав відгуки про Соні 300 ) два протилежних))

відгуки на те й відгуки. які хочеш можна знайти.

Покетбуки дійсно хороші, але чогось дуже дорогі. раніше були дешевші.
  • 0

#128 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 18:26

Перегляд дописуNeorlandina (27.12.2010 14:30) писав:

серед виробників як на мене варто обирати поміж Sony, Lbook, Pocketbook - пристойне співвідношення ціна-якість, до того ж точно є сервісне обслуговування та постійне оновлення софту, чого не можу сказати про всякі кіндли, вью-соніки та нуки. завезти-то завезли, а чи є тех.підтримка - фіг його знає.
ну і що з того сервісу? ну от купили друзі в Україні отой покетбук. Ну накрився екран і ЩО? ремонт половина ціни нового
  • 0

#129 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 19:07

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.12.2010 18:26) писав:

ну і що з того сервісу? ну от купили друзі в Україні отой покетбук. Ну накрився екран і ЩО? ремонт половина ціни нового

ламаються ж не тільки екрани.
от у товариша старенький лбук 8 був - безкоштовно ремонтували, коли були проблеми з корпусом. ще якось у них була партія з неякісними акумуляторами (нокія напартачила) - міняли безкоштовно.
як у покетбука з сервісом - не знаю. але принаймні є куди йти і сваритися в разі чого.

та й якщо накрився екран у покетбука - це половина вартості нового.
накрився екран у кіндла - вже треба купувати новий))) і для декого це не 130 баксів як на амазоні, не забувайте)))

Перегляд дописуФабрегас (28.12.2010 17:49) писав:

от було б добре якби був малий вибір) було б просто вибрати)) а так... :happy1: :lol:

піду однозначно..

як варіант - покетбук 360
комплектація краща ніж у соньки та форматів більше. за ціною майже те саме буде, якщо врахувати ціну обкладинки для соньки.
  • 0

#130 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 19:32

Перегляд дописуNeorlandina (28.12.2010 19:07) писав:

ламаються ж не тільки екрани.
от у товариша старенький лбук 8 був - безкоштовно ремонтували, коли були проблеми з корпусом. ще якось у них була партія з неякісними акумуляторами (нокія напартачила) - міняли безкоштовно.
як у покетбука з сервісом - не знаю. але принаймні є куди йти і сваритися в разі чого.
в 90% таки екрани)))) і в основному на них або сідають, або наступають : )

та й якщо накрився екран у покетбука - це половина вартості нового.
накрився екран у кіндла - вже треба купувати новий))) і для декого це не 130 баксів як на амазоні, не забувайте)))
я не про кіндл (ви ж знаєте, що я б його сама не купувала, і не лише його). я взагалі про те, що наявність сервісу мало що вирішує.
нє. в них рідко щось накривається)))

як варіант - покетбук 360
комплектація краща ніж у соньки та форматів більше. за ціною майже те саме буде, якщо врахувати ціну обкладинки для соньки.
формати не показник, бо все легко конвертується. а якість таки у соньки краща.

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 28.12.2010 – 19:32

• 0

#131 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 20:55

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.12.2010 19:32) писав:

в 90% таки екрани)))) і в основному на них або сідають, або наступають : )

я не про кіндл (ви ж знаєте, що я б його сама не купувала, і не лише його). я взагалі про те, що наявність сервісу мало що вирішує.
нє. в них рідко щось накривається)))

формати не показник, бо все легко конвертується. а якість таки у соньки краща.

ну не знаю, коли купувала два роки тому книжку - наявність адекватного сервісу була вагомим аргументом. бо продукт на ринку новий, багато браку було, глюкавих моделей. зараз вже не перше покоління гаджетів, тому з ними проблем має бути менше. так шо може воно і так.

доречі про поламані екрани найчастіше чула від користувачів соньок. чи то через жлобство соні (в комплекті нема жорсткого чохла) чи то через крихкість екрану.
  • 0

#132 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 21:23

Перегляд дописуNeorlandina (28.12.2010 20:55) писав:

доречі про поламані екрани найчастіше чула від користувачів соньок. чи то через жлобство соні (в комплекті нема жорсткого чохла) чи то через крихкість екрану.
ну я навпаки це чула про покетбуки))
але жлобляться на кожушки не лише соні. у кіндла теж в комплекті нема кожушка. і тому ця падлюка біла в мене вся завазькана.
  • 0

#133 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 23:33

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.12.2010 21:23) писав:

ну я навпаки це чула про покетбуки))
але жлобляться на кожушки не лише соні. у кіндла теж в комплекті нема кожушка. і тому ця падлюка біла в мене вся завазькана.

десь там на форумі було голосування по поламаних екранах. лідирували соньки. але тому опитуванню роки 2 буде щонайменше. так шо не показник.

завазькана - то ж хіба біда? головне щоби екранчик цілий був. тверда обкладинка якраз в основному для цього.

бачу у покетбуків з.явилася в продажу отака штуця на 9,7 дюймів. привабливо, нічого не скажеш. але ж блін ціна...
  • 0

#134 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.12.2010 – 00:54

Перегляд дописуNeorlandina (28.12.2010 23:33) писав:

бачу у покетбуків з.явилася в продажу отака штуця на 9,7 дюймів. привабливо, нічого не скажеш. але ж блін ціна...
Таблєтки її порвуть. Сподіваюся.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.12.2010 19:32) писав:

я взагалі про те, що наявність сервісу мало що вирішує.
Складається враження, наче тобі й на думку не спадало поламану річ здати саме в гарантійний ремонт.
  • 0

#135 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 29.12.2010 – 00:57

Перегляд дописуNeorlandina (28.12.2010 23:33) писав:

Бачу у покетбуків з.явилася в продажу отака штуця на 9,7 дюймів. привабливо, нічого не скажеш. але ж блін ціна...
Я б брав Кіндла і конвертував би всі книги в pdf, якщо б не клята митниця.

Доречі якщо казати про 6" кіндл то краще з 3Г чи без?
  • 0

#136 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 29.12.2010 – 01:07

Перегляд дописуzav (29.12.2010 00:54) писав:

Таблєтки її порвуть. Сподіваюся.

в якому сенсі порвуть?
за характеристиками чи комерційним успіхом?

у електронних чорнил вже є своя армія прихильників, що не проміняють кіндл ні на який айпад. так шо таке.
  • 0

#137 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 29.12.2010 – 01:16

Кіндл може таблєток не порве а НукКолор може стати серйозним конкурентом для них (айпеда зокрема).
http://www.barnesand...color/index.asp
http://www.engadget....k-color-review/
  • 0

#138 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 29.12.2010 – 01:18

Перегляд дописуFT232BM (29.12.2010 00:57) писав:

Я б брав Кіндла і конвертував би всі книги в pdf, якщо б не клята митниця.

Доречі якщо казати про 6" кіндл то краще з 3Г чи без?

думаю що у 9-ти дюймових кіндлів впродовж року з.являться інші конкуренти з більш прийнятною ціною.
наразі в Києві можна замовити собі кіндл деікс за приблизно 470 баксів. але це всеодно задорого, як на мене. кіндл чи не кіндл.

щодо 3Г ось тут багато про це писали. одностайності так і нема.
як на мене - нафіг воно треба.
  • 0

#139 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 29.12.2010 – 01:27

Страшно не хочу у наших купувати.
Якщо у Амазоні Кіндл 3 з ВайФай коштує 160(1300) з доставкою, то у нас продають за 1900. Тупо не хочеться з цим справу мати.

Цитата

як на мене - нафіг воно треба.
Списувати з Вікіпедії!

Повідомлення відредагував FT232BM: 29.12.2010 – 01:27

• 0

#140 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень