Перейти до вмісту

Який устрій?

Повідомлень в темі: 35

Опитування: Устрій (23 користувачів проголосувало)

Який політичний устрій вам подобається і найкраще підійде Україні?

1. Анархічний (2 голосів [8.33%])

Процент голосів: 8.33%

2. Демократичний (13 голосів [54.17%])

Процент голосів: 54.17%

3. Монархічний (9 голосів [37.50%])

Процент голосів: 37.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.01.2009 – 21:35

Перегляд дописуSparkX (1.01.2009 15:04) писав:

:) На мою думку краще монархічний тому, що монарху не треба за роки правління побільше вкрасти з держави в нього й так все є. Тобу державі й людям краще буде.
Особливо не давала монархія вкрасти в Непалі, де монарх вважався одною з найбагатших персон світу, а народ одним з найбідніших...

Перегляд дописуВаще Не Мачо (7.01.2009 15:15) писав:

Що таке кращий-гірший? Це відносні величини, під які можна загнати і алкоголіків-наркоманів.
Як матимете можливість - перегляньте французький фільм Vatel ("Ватель") - там гарно показано поведінку аристократії, за часів Короля-сонця (Людовік ХІV напевне, нажаль вже призабув історію. :) ).Та й так було завжди і є зараз, але у іншій формі.

Тільки модератори тепер зможуть все виправити. :)

Я за монархію. Або за інший ПРОУКРАЇНСЬКИЙ антидемократичний режим. :prapor3:
Тобто за повернення в Середньовіччя...агов , де мій меч? Васал мого васала не мій васал. Романтично.Клас. Я собі з карабаньок лати забацаю.

Перегляд дописуОлеська (7.01.2009 16:21) писав:

Мабуть таки монархія. Або тиранія. :)
Не існує сильнішої тиранії, ніж розвинута демократія.
  • 0

#22 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 07.01.2009 – 23:36

Звісно, що демократичний. Україна має бути парментською республікою. З президентом, який би керував у сфері культури, освіти, розвитку спорту і тому подібне :)

Повідомлення відредагував Смачно: 07.01.2009 – 23:36

• 0

#23 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 07.01.2009 – 23:38

Перегляд дописуСмачно (7.01.2009 23:36) писав:

Звісно, що демократичний. Україна має бути парментською республікою. З президентом, який би керував у сфері культури, освіти, розвитку спорту і тому подібне :)
Є у нас таке. І бачиш яке гівніще з цього вийшло, саме ця думка породила дану тему.
  • 0

#24 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6236 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.01.2009 – 23:45

Перегляд дописуСмачно (7.01.2009 23:36) писав:

Тобто міністра культури називати президентом? Такий президент, як його не називай, а лиш міністром культури і залишиться.

Перегляд дописуFT232BM (7.01.2009 21:09) писав:

При чому тут хохляцька та не хохляцька логікиЯ? Всі слов‘яни звикли пинати чоловічі статеві органи на роботі, навідміну від американців, де кожен роботодавець за 8 законних годин забере у робітника і тіло і душу. Коли я писав витиснути максимум, підрозумівав з промисловості загалом, завдяки методу управління, а не через те, щоб примушувати працювати більше. Влада в одних руках підрозуміває те, що керівник держави вибирає своє оточення для управління і відповідає за його дії так само як і за свої.
ПЕС. Я теж читав "Державу". Я маю на увазі не рабовласницьку форму правління!

Ти словян з мордвою не плутай! Це вони там пинають, а українці їдуть до них на заробітки. Мій сусід привіз з півночі дофіга бабла, тут так розвинувсь круто. Мій батя 40 років тому теж з півночі дофіга привіз. Ти вважаєш, що їм там за пинання платили?

А американців не плутай з китайцями! Емігранти в США їдуть не за роботою!
  • 0

#25 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 07.01.2009 – 23:59

Перегляд дописуFT232BM (7.01.2009 23:38) писав:

Є у нас таке. І бачиш яке гівніще з цього вийшло, саме ця думка породила дану тему.

Гівніщє почалося тоді коли розпочалася війна між прим"єром та президентом.
Винен не устрій. Винна зграя чортовиплодків, яка в Україні назвалася владою))

Перегляд дописуDarkLordVillis (7.01.2009 23:45) писав:

Тобто міністра культури називати президентом? Такий президент, як його не називай, а лиш міністром культури і залишиться.

Шось не подумав)Не треба тоді президента вапсчє..
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.01.2009 – 02:56

Перегляд дописуDarkLordVillis (7.01.2009 20:39) писав:

розкуповується то різними людьми. Поки воно все не захоплюється однією - то ще не монархія.
Ну так... Монархія - це і існування князівства і теде. Не один же монарх володіє всіма землями...

Перегляд дописуyushchenko (7.01.2009 21:35) писав:

Не існує сильнішої тиранії, ніж розвинута демократія.
Демократія - типу анархії: хтось грабує по-дрібному, але відкрито. А Хтось - по-крупному і теж відкрито. І ось коли вже остаточно награбуються і зважать, що реально одне має набагато більше іншого, - тут і почнеться створення монархії.
  • 0

#27 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.01.2009 – 03:03

Перегляд дописуОлеська (8.01.2009 02:56) писав:

Ну так... Монархія - це і існування князівства і теде. Не один же монарх володіє всіма землями...
При абсолютній монархії феодали не потрібні :). То ти переплутала з феодалізмом, якій дефакто існує зараз в Україні.
  • 0

#28 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6236 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 09:43

Феодалізм у вигляді корпорацій зараз по всьому світу.
  • 0

#29 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 10:48

Перегляд дописуDarkLordVillis (8.01.2009 09:43) писав:

Феодалізм у вигляді корпорацій зараз по всьому світу.
В Україні у вигляді кумовства. Тобто, якщо родич повний дибіл, то його все одно поставлять на якусь посаду.
На заході є клани. Вони виховують своїх дітей так, щоб ті були достойні зайняти відповідні посади.

Як видно, з часів середньовічча мало що змінилося. Лише зараз люди вважать, що живуть у вільному суспільстві та вибирають собі владу. Така собі ілюзія, щоб не бунтували.

П.В. Посади у корпораціях також займають представники кланів.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 08.01.2009 – 10:49

• 0

#30 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.01.2009 – 12:47

Саме страшне те що як раз культура і традиції поки існують, але вони не сумісні з демократичними і соціалістичними(комуністичними) цінностями і порядками які намагається насадити Західна Європа по всьому світу з 16 століття і СРСР з 20 століття. Результат вкладання культури і традицій в прокрустове ложе демократії ми бачимо по всьому світу: смерть, бідність, голод, хвороби.
Є загальні закони для людей на землі, є закони певного народу. Поки народи не відмовляться від 'демократичних експериментів' над собою і не почнуть відродження СВОЇХ традицій і культури не буде еволюції.
  • 0

#31 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6236 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 13:00

Перегляд дописуБілий Дракон (8.01.2009 10:48) писав:

... Лише зараз люди вважать, що живуть у вільному суспільстві та вибирають собі владу...

Цитата

Я другой такой страны не знаю
где так вольно дышит человек!

Перегляд дописуtrim (8.01.2009 12:47) писав:

смерть, бідність, голод, хвороби.
це якраз самі нормальні параметри для життя. Більша кількість і густина населення - то й частіше вони трапляються.
  • 0

#32 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.01.2009 – 16:10

Перегляд дописуDarkLordVillis (8.01.2009 13:00) писав:

це якраз самі нормальні параметри для життя. Більша кількість і густина населення - то й частіше вони трапляються.
Германію, особливо Японію, Китай можна навести як контрприклад.
  • 0

#33 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6236 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 23:01

Перегляд дописуtrim (8.01.2009 16:10) писав:

Германію, особливо Японію, Китай можна навести як контрприклад.
А як контр-контр приклад приводжу африку - місцеве населення звикло жити в голоді. Жило собі так багато тисяч років, і нормально. Але Знайшлися благодійники, які взялися їх постачати гуманітарною допомогою - Забажали вирішити проблему голоду, але лише додатково створили нові проблеми. Кількість аборигенів збільшилась в сотні разів, і в сотні разів збільшилась кількість смертей від голоду, вбивств, та інфекційних захворювань.
  • 0

#34 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 23:07

Перегляд дописуDarkLordVillis (8.01.2009 23:01) писав:

А як контр-контр приклад приводжу африку - місцеве населення звикло жити в голоді. Жило собі так багато тисяч років, і нормально. Але Знайшлися благодійники, які взялися їх постачати гуманітарною допомогою - Забажали вирішити проблему голоду, але лише додатково створили нові проблеми. Кількість аборигенів збільшилась в сотні разів, і в сотні разів збільшилась кількість смертей від голоду, вбивств, та інфекційних захворювань.
Ахрика є колонією. І метрополії роблять усе, щоб вона такою й залишалася.
  • 0

#35 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 09.01.2009 – 12:12

- демократія (правління народу) плавно переростає в охлократію (правління натовпу або юрби).
- демократія плавно переростає в олігократію (правлять олігархи), що й спостерігаємо нині.

+Аристократія (правління еліти), при умові "справжньості" еліти, шо має формуватися методом селекції (природнього добору/відбору) є найкращою формою правління.
Так жили наші предки слов'яни, вони слухали мудреців, сходилися на Віче, а князь виконував роль воєводи і переобирався кожні 4-5 років. Тому узурпації влади не могло бути: усі "чиновники" були вихідцями з народу, і згодом, повертались в народ.
  • 0

#36 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.01.2009 – 03:42

Перегляд дописуDarkLordVillis (7.01.2009 23:45) писав:

Ти словян з мордвою не плутай! Це вони там пинають, а українці їдуть до них на заробітки. Мій сусід привіз з півночі дофіга бабла, тут так розвинувсь круто. Мій батя 40 років тому теж з півночі дофіга привіз. Ти вважаєш, що їм там за пинання платили?
протестую, я не слов"янин, а потомственний трипілець! :)
цікаво, а що заважає тут підніматись?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних