Перейти до вмісту

[AMATORY]

Повідомлень в темі: 105

#41 FrezZeR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 04.02.2007 – 11:20

Цитата

Аматорі - розвага на 3-4 місяці для емокідів і дівчаток в рожево-чорному

От давай тіки не будеш говорити що таке імокіди.... Не знаєшь - промовчи. А от про дівчаток в рожево-чорному то підтримую, тупі позьорні факерши... хай слухають))

Про оригінальність ОматорЄ - довго сміявся)) Музика дуже часто сплагіована , тексти взагалі майже не мають ніякого наповнення... просто красиві слова з рифмою :box: .... ну це одні характеристика факи доречі :) ..... СліпКорн :lol: :yes: в туж топку..... люди..... мода на факу пройшла :cry: послухайте шось менш знайоме ... хоч буде що сказати про свою обізнаність у музиці .
  • 0

#42 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.02.2007 – 11:55

Перегляд дописуFrezZeR (4.02.2007 11:17) писав:

От давай тіки не будеш говорити що таке імокіди.... Не знаєшь - промовчи. А от про дівчаток в рожево-чорному то підтримую, тупі позьорні факерши... хай слухають))

Про оригінальність ОматорЄ - довго сміявся)) Музика дуже часто сплагіована , тексти взагалі майже не мають ніякого наповнення... просто красиві слова з рифмою :) .... ну це одні характеристика факи доречі :lol: ..... СліпКорн :yes: :cry: в туж топку..... люди..... мода на факу пройшла :D послухайте шось менш знайоме ... хоч буде що сказати про свою обізнаність у музиці .
Ну мабуть дуже обізнана(ий) в музиці, тіпа іКоnа, Rasta там JaneAir, і всьо такоє....... Ці всі емосоплі, як я їх ненавджу, ще більше ніж Аматорі, емокіди-ми такі чуствітєльні, фу..... :box:

Повідомлення відредагував DickNose(Sic): 04.02.2007 – 11:56

• 0

#43 FrezZeR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 04.02.2007 – 12:01

хаха))) Раста , айКона , Дж Еір)))))))))))))))) О да.. ти обізнаний...))) Це така ж фака як Оматорє.... яким боком тут взагалі емо стоїть? От тіки про Расту не скажу, бо хлопці грають не факу, а вже серйозна світового рівня команда... їм респект..

Ти взагалі шось про емо знаєшь? Приведи мені в приклад хоча б 10 емо групп і щоб хоча б 5 з них були не мейнстрімові.... )) Знатоки млядь...
  • 0

#44 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 04.02.2007 – 13:55

Moss Icon, Native Nod, Still Life, Hoover, Milemaker, Split Lip, Four Hundred Years, SOG,Orchid, Funeral Diner.......
Так, що це я , ага тема про Аматорі, а емо тут не дочого......
Хочеш взнати більше про емо, чи що? :box: :) :lol:
  • 0

#45 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 04.02.2007 – 19:14

Перегляд дописуFrezZeR (4.02.2007 12:58) писав:

хаха))) Раста , айКона , Дж Еір)))))))))))))))) О да.. ти обізнаний...))) Це така ж фака як Оматорє.... яким боком тут взагалі емо стоїть? От тіки про Расту не скажу, бо хлопці грають не факу, а вже серйозна світового рівня команда... їм респект..

Ти взагалі шось про емо знаєшь? Приведи мені в приклад хоча б 10 емо групп і щоб хоча б 5 з них були не мейнстрімові.... )) Знатоки млядь...
ти шо містер знайко? якщо у аматорі тупі тексти то я вже про інших мовчу ти ці тексти хоча б слухав, ніякі вони не емо!
  • 0

#46 FrezZeR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 05.02.2007 – 20:38

2DickNose(Sic) :
Ну от ти назвав емо группи (скрімо також котіруєцця) а тепер скажи, яким хєром , наприклад Фунерал Дінер стоїть поряд з соплями? Це ХК, і соплі тут ні до чого.
Про імо , я знаю і так не мало, повір.....

2funt :
а ти містер тупко? Покажи де я писав що у аматорє імо тексти? А те, що в них нікудишні тексти я говорив і буду говорити, бо в мене є з чим порівняти і це моє імхо. Так що тут без комментів.

Повідомлення відредагував FrezZeR: 05.02.2007 – 20:59

• 0

#47 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 05.02.2007 – 21:18

Про тексти Аматорі я з тобою згоден, а от мою думку про емо не змінити, нелюблю я їх і всьо....
  • 0

#48 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 06.02.2007 – 17:18

Перегляд дописуfunt (31.01.2007 15:37) писав:

А ти сам, мабуть, репер? :gryzin:
аякже :happy1:
я дівчина, взагалі-то)))
  • 0

#49 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 06.02.2007 – 20:28

FrezZeR
Є така тема про ЕМО в укр. музиці, іди розбирайся туди, теж саме кажу DickNose(Sic) .
А тексти у них нормальні. Буває і гірше...
  • 0

#50 Осік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.02.2007 – 18:19

Перегляд дописуJane_Air_vs_Dimon (6.02.2007 20:25) писав:

FrezZeR
Є така тема про ЕМО в укр. музиці, іди розбирайся туди, теж саме кажу DickNose(Sic) .
А тексти у них нормальні. Буває і гірше...

З такими емоціями захищати якусь групку лише тому, що БУВАЄ І ГІРШЕ(с)...лолка... !!! ...у мейнстрімі таке поняття як "якість" відсутнє...

а щодо імо...а як інакше?як самі учасники гурту висловлюються саме для них вони і пишуть свої пісеньки...а тепер вже хникати пізно, думати треба було коли тему створював...
  • 0

#51 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 15.02.2007 – 14:51

Перегляд дописуFrezZeR (5.02.2007 21:35) писав:

2DickNose(Sic) :
Ну от ти назвав емо группи (скрімо також котіруєцця) а тепер скажи, яким хєром , наприклад Фунерал Дінер стоїть поряд з соплями? Це ХК, і соплі тут ні до чого.
Про імо , я знаю і так не мало, повір.....
2funt :
а ти містер тупко? Покажи де я писав що у аматорє імо тексти? А те, що в них нікудишні тексти я говорив і буду говорити, бо в мене є з чим порівняти і це моє імхо. Так що тут без комментів.
у Аматорі не тупі тексти, тобі просто не вистачає розуму, мабуть, щоб їх зрозуміти! :)
  • 0

#52 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 16.02.2007 – 08:15

Перегляд дописуfunt (15.02.2007 14:48) писав:

у Аматорі не тупі тексти, тобі просто не вистачає розуму, мабуть, щоб їх зрозуміти! :)
Ну тут я адназначна не згоден, за що їх ще можна слухати - так це за музику..... А от тексти у них справді :kozak: ..........ІМХО
  • 0

#53 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 19.02.2007 – 15:10

Перегляд дописуDickNose(Sic) (16.02.2007 09:12) писав:

Ну тут я адназначна не згоден, за що їх ще можна слухати - так це за музику..... А от тексти у них справді ;) ..........ІМХО
у них розумні тексти правда тіки зі смертю перебор
  • 0

#54 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 19.02.2007 – 15:23

Так, скажу вам таке: як колектив і як люди, Аматори наджвичайні зазнайки і зарозумілі...(думка не тільки моя, а й осіб, які їх знають персонально)
А як гурт,як на мене,-справді одноденки, для підлітків, які через деякий час просто забудуть своїх "героїв"...
А на рахунок музики, до дещо мені подобається, але...
  • 0

#55 Осік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 11:35

Уіііііііііііі...наша улюблена імо-групка у ЛЬВОВІ=)...21 квітня у Романтику (місце звичайно вибрали не дуже пристойне)
Хто іде зі мною подивитися на львівських імо-кідів, які в свою чергу прийдуть повтикати на божественних-неперевершених-аматорЄ???оце буде видовище!!!
  • 0

#56 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 12:10

Ти шо ідеш? ти ж їх тіпа не любиш?
  • 0

#57 Осік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 14:48

Перегляд дописуDimon (4.03.2007 12:07) писав:

Ти шо ідеш? ти ж їх тіпа не любиш?

дімулєчка...солнишка...розумієш...аматорє я не особливо люблю...але можливо (зауважу!МОЖЛИВО) мені повезе і туди прийдуть трУ-імо-кіди львівські...завжди хотіла їх побачити бо вони чи то дуже добре ховаються, чи то взагалі в природі не існують...заради цього я переживу вже якось годину амарЄвських криків... :prapor3:
  • 0

#58 Харчишка-мишка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 11.03.2007 – 13:53

Мір нє значить нічєго для мєня одного....
Це все шо мені подобається з творчості цього гурту))
  • 0

#59 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 11.03.2007 – 22:20

Приспів Чёрно-беліе дни.... ЕМОвский приспів...
  • 0

#60 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 20:28

:angry12: ;) :(
яке горе сталося!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! гітарист аматорі, [GANG] помер!!!!!!!!!!!!! я в шоці, йому тіки 21 рік був! капець, аматорі без нього і не уявляється...
:) :P :P
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних