Перейти до вмісту

[AMATORY]

Повідомлень в темі: 105

#21 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 02.01.2007 – 00:32

Принесли мені Книгу Мертвих, так, не дуже, але є прикльні пісні.
  • 0

#22 ribel

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень
  • Місто:Турка

Відправлено 02.01.2007 – 00:59

Чув тільки їхню найпопулярнішу пісню - Черно-белые дни. Як на мене, то негірше ніж Корн з Сліпкнотом. :yes: Хто знає де їхні альбоми можна скачати?
  • 0

#23 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 02.01.2007 – 01:13

http://infostore.org...amatory&type=14
Ось тут, а ще можеш зробити пошук все підряд, там і малюнки будуть, і відео, короче шо хоч...
  • 0

#24 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 02.01.2007 – 14:11

Перегляд дописуDickNose(Sic) (27.12.2006 06:41) писав:

Звичайна бабська група, тіпа : тьолки пищать, пацани посилають, ну тіпа токіо хотел.
фу! ну й порівняв! amatory молодці. справжня глибока музика з розумними й класними текстами! це просто моє кохання! :brovy: :yes:
  • 0

#25 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 507 повідомлень
  • Місто:Острог

Відправлено 03.01.2007 – 00:07

Особисто я, різні там, кори і альтернативи терпіти не можу, тому стверджую - сімпатічниє парні з модними батьками(вони самі цього не заперечують) грають не найкращої якості музику. А в СНД таких груп повно, просто у них не має модних батьків.
І ше, чого я їх не люблю, бо вони заявляють, шо сатана працює на них. Паццанчікі, та ви свою музику чули? Ви себе в дзеркало виділи? Та скоріше Боря Моїсєєв на вас працює, а не сатана.Да, таке заявляти модно останнім часом, але з їх сторони - це зухвало.
  • 0

#26 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 03.01.2007 – 11:45

Перегляд дописуКонотопська Фея (3.01.2007 00:07) писав:

Особисто я, різні там, кори і альтернативи терпіти не можу, тому стверджую - сімпатічниє парні з модними батьками(вони самі цього не заперечують) грають не найкращої якості музику. А в СНД таких груп повно, просто у них не має модних батьків.
І ше, чого я їх не люблю, бо вони заявляють, шо сатана працює на них. Паццанчікі, та ви свою музику чули? Ви себе в дзеркало виділи? Та скоріше Боря Моїсєєв на вас працює, а не сатана.Да, таке заявляти модно останнім часом, але з їх сторони - це зухвало.
Шо дівчинка журнал "Молоко" начиталась!А на рахунок сатани, вони писали, що так прото легше їхньому продюсеру.А музику вони грають прикольну, в любому випадку кращу за дівчачий Tokio Hotel і так далі!!! :cool2: :D :D :cool1:
  • 0

#27 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 03.01.2007 – 12:39

я тебе в цьму підтримую :cool2:
  • 0

#28 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • 507 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 13:44

Перегляд дописуfunt (3.01.2007 11:45) писав:

Шо дівчинка журнал "Молоко" начиталась
Не суди по собі і не судимий будеш :cool2:
ІМХО Аматорі - розвага на 3-4 місяці для емокідів і дівчаток в рожево-чорному.Вцілому, ще один "зелено-папірячковий" альтер-проект, до того ж пафос у них з усіх дірок лізе, і дико косять під сліпнот, манера скрімінгу/гроулу перейнята у корі тейлера з сліпноту.ліпше вже б дійсно той сліпнот слухати, вони хоч щиро починали. :D

Прикріплені файли

• 0

#29 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 13:55

Перегляд дописуКонотопська Фея (3.01.2007 00:07) писав:

Я читав журнал Молоко, і там питали "Почему начали выходить футболки с Аматори с перевернутыми звездами? Вы работаете на сатану???" Якось так...
А вони відповідали "Просто нашему продюссеру так легче рисовать футболки. Это не мы работаем на сатану, это сатана работает на нас." Але це я пишу по пам*яті.

2Конотопська Фея
Малюночок доволі цікавий, подивився... Але у мене немає відчуття схожості Сліпів з Аматорами...

Повідомлення відредагував Dimon: 03.01.2007 – 13:57

• 0

#30 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.01.2007 – 13:11

Перегляд дописуКонотопська Фея (3.01.2007 00:04) писав:

Повністю згоден!
ЗІ: Я впевнений ти прочитала "Молоко" за вересень або жовтень, точно не пам'ятаю)))))

Так, ану не гнать на дівчину, все правильно вона каже... :cool2:
  • 0

#31 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • 507 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 14:20

Перегляд дописуfunt (4.01.2007 11:40) писав:

Послухай, шановна пані ботан!Іди слухать свій ДДТ!Якщо тобі не подобається так і скажи, а наїзджати ні накого не треба, особливо на Amatory! :cool1: :cool2: :D
Любий друже, перший пост в темі був такий

Перегляд дописуDimon (25.12.2006 22:12) писав:

Цікаво взнати які думки з приводу цієї групи. Я за останній час став уже великим фанатом...
, якщо Дімон створив тему, значить його цікавлять думки інших, і інші ті думки тут виражають. Ну а якшо тебе не хвилює чужа думка, так це ж чудово, слухай, що слухаєш. У кожного свої вподобання.
До речі хотіла би відмітити, що вирази типу шановна пані ботан трохи дратують. В твоєму віці потрібно розуміти, шо навіть якшо тобі шось не подобається, це напевне подобається комусь іншому, тому хотілося б, щоб ти був поакуратніший із словами. Тема створена для того, щоб форумчани висловлювали свої думки, незалежно від того чи подобається їм ваше Аматорі, чи ні. :D
Пи.Си. Іду слухать свій ДДТ. :cool1:
  • 0

#32 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 23:14

http://infostore.org/info/1956397
  • 0

#33 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 15.01.2007 – 23:10

не подобається..... ще одна мода..... вони зараз на хвилі, а через рік-два що буде?? крім того, музику їхню неможливо слухати, це якесь суцільне :rolleyes: ...
  • 0

#34 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 23:13

Та нє, ти гониш, прикольна групка...
  • 0

#35 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 16.01.2007 – 01:35

Повна характеристика "Аматорі" з чисто моєї досвідченої, висококультурної(у плані музики), широкозагальної, загальнообширної філософсько-етичної точки зору ;) : у цих хлопців музика розрахована на віковий проміжок від мінімум 12 до максимум 25 років. Короче для всіх кому вжитті ще мало що відкрилось, для тих у кого повно енергії і немає куди її діти. Для тих, хто хоче бути оригінальним, модним або ж просто виділитись. Їхня сучасна популярність зумовлена яскравим злетом і оригінальністю. Проте довго вони не протримаються, років зо два від них будуть фанатіти, далі вони стануть просто формально відомі, потім їх будуть забувати, через ще якийсь час їхні хіти нікого радувати чи вражати вже не будуть, згодом їм самим не стане подобатись власна музика :rolleyes: У кращому випадку група розпадеться, а рештки, якщо залишаться, поміняють амплуа. Є варіант деградації гурту у плані творчості - постійне домінування квінтакордів показує на творчу обмеженість групи. Це музика порожнечі так як за основу взяті ті самі квінт-акорди і прості бездумні тексти, які не несить абсолютно ніякого позитивного змісту, що з часом дуже набридає. Якщо порівняти їхню музику з малюнком, то це буде все-одно, що картина намальована сімома фломастерами, але картини потрібно малювати фарбами з мільонами відтінків... Вся творчість аналогічна: живопис, музика і.т.п. Знайдете роботу, підростете, у вас з'являться обов'язки та моральні цінності от тоді й скажете, що Аматорі - це супер. Я можу далі розповідати і розповідати, але вам просто набридне читати... :cool2: Тому робіть висновки!
  • 0

#36 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 16.01.2007 – 18:51

На рахунок, що Вся творчість аналогічна: живопис, музика і.т.п. я з тобою згоден, бо сам творча людина, а на рахунок Аматорі незнаю, от коли буде мені 25, чи більше, от тоді і скажу... :rolleyes:
  • 0

#37 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 30.01.2007 – 13:52

я люблю слухати аматорів коли в метро ранком їду - стан душі сходиться з їхніми піснями. а взагалі я великий їхній фанат! :D :D
  • 0

#38 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 19:37

Ага, я теж їх слухаю коли їду в метро, хоча не тільки в метро, і не тільки їх...
  • 0

#39 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 31.01.2007 – 15:40

Перегляд дописуDistance (16.01.2007 00:07) писав:

не подобається..... ще одна мода..... вони зараз на хвилі, а через рік-два що буде?? крім того, музику їхню неможливо слухати, це якесь суцільне :D ...
А ти сам, мабуть, репер? :D
  • 0

#40 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.02.2007 – 22:44

Перегляд дописуribel (2.01.2007 00:56) писав:

Чув тільки їхню найпопулярнішу пісню - Черно-белые дни. Як на мене, то негірше ніж Корн з Сліпкнотом. :) Хто знає де їхні альбоми можна скачати?
Значить ти не чув Корн або Сліпкнот... :yes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних