Перейти до вмісту

Мажори

Повідомлень в темі: 305

#81 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.01.2009 – 15:00

Перегляд дописуБлискавиця (2.01.2009 14:50) писав:

Я теж так думаю, тому однозначно - багатий, отже людина не альтруїстична і позбавлена решти "попсових" чеснот :)

Багатим вигідно, щоб всі инші люди були альтруїстами.
  • 0

#82 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 02.01.2009 – 15:13

Звісно, таким чином легше наживатися.
  • 0

#83 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 02.01.2009 – 17:52

Еееееееееееей. Знов не в той степ пішло.
Мажор це ж не багата людина і спосіб збагачення не є темою дискусії (бо власне мажори не задумуються наж збагаченням в принципі).
Мажор то дитина багатої людини. Це людина, яка не задумуєтсья над тим як заробляти гроші та і не вміє, бо її навчили, що гроші творять чудеса, але не навчили, що ці гроші не просто так з неба падають.
  • 0

#84 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 02.01.2009 – 18:12

Перегляд дописуБлискавиця (2.01.2009 16:50) писав:

В цивілізованому суспільстві держава від бандитів охороняє громадян незалежно від їх статків. Різниця в тому, що багаті власним коштом створюють собі додаткову охорону. А в нас багатії доять державу на власні потреби. На закони плюють, покарання не отримують практично ніколи.
То треба дійсно бути виродком, щоб бажати у нас стати багатим.
приклади, прізвища багатих людей, механізми за якими багаті українці охороняють себе за кошт держави в студію
  • 0

#85 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 02.01.2009 – 20:55

Перегляд дописуЗимова Дівчина (2.01.2009 17:52) писав:

Еееееееееееей. Знов не в той степ пішло.
Мажор це ж не багата людина і спосіб збагачення не є темою дискусії (бо власне мажори не задумуються наж збагаченням в принципі).
Мажор то дитина багатої людини. Це людина, яка не задумуєтсья над тим як заробляти гроші та і не вміє, бо її навчили, що гроші творять чудеса, але не навчили, що ці гроші не просто так з неба падають.
От не кажи. Мажори бувають різні. Можуть і погуляти, а на наступний день ділом займатися.
  • 0

#86 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 00:38

Перегляд дописуБілий Дракон (2.01.2009 20:55) писав:

От не кажи. Мажори бувають різні. Можуть і погуляти, а на наступний день ділом займатися.
людина, яка вміє заробляти гроші власною працею не може бути мажором, за визначенням.

як на мене свої зароблені гроші людина має право використовувати як забажає (ну допоки це не порушує статті ККУ))))
  • 0

#87 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 01:11

Перегляд дописуЗимова Дівчина (3.01.2009 00:38) писав:

людина, яка вміє заробляти гроші власною працею не може бути мажором, за визначенням.

як на мене свої зароблені гроші людина має право використовувати як забажає (ну допоки це не порушує статті ККУ))))
«Заробляти власною працею» як по пролітарськи.
Хтось народився у багатій сім*ї. Він отримає гарну освіту й стане власником таткової компанії. Звісно, коли перебіситься. А хтось буде на нього працювати і заробляти гроші.
  • 0

#88 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 14:51

Перегляд дописуMarcos (2.01.2009 18:12) писав:

приклади, прізвища багатих людей, механізми за якими багаті українці охороняють себе за кошт держави в студію
Список буде занадто довгий. Лише один прклад - всі депутати, навіть колишні, отримують величезні пенсії, "матеріальні допомоги", подекуди навіть державну охорону, користуються численими пільгами, в тому числі і в бізнесі. А платять за все прості українці, з чим нас і вітаю.

Особисто я вважаю, що і депутати і багатії і мажори цілком справедливо вважають решту населення бидлом. Бо якщо терплять - то хто ж вони?
  • 0

#89 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 15:02

Перегляд дописуБлискавиця (3.01.2009 15:51) писав:

Список буде занадто довгий. Лише один прклад - всі депутати, навіть колишні, отримують величезні пенсії, "матеріальні допомоги", подекуди навіть державну охорону, користуються численими пільгами, в тому числі і в бізнесі. А платять за все прості українці, з чим нас і вітаю.
а шо в нас в країні лише 450 чоловік багаті ? ну з таким баченням про що тут ще можна говорити

Перегляд дописуБлискавиця (3.01.2009 15:51) писав:

Особисто я вважаю, що і депутати і багатії і мажори цілком справедливо вважають решту населення бидлом. Бо якщо терплять - то хто ж вони?
ні, це просто бідні себе вважають другорядними.
  • 0

#90 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.01.2009 – 17:05

Перегляд дописуОлеська (28.12.2008 01:10) писав:

1. Так от, буде тобі відомо, в яких випадках бере людина кредити: коли зарплати не вистачає навіть на проживання, а сім"я складає кілька чоловік, включаючи дітей, яких за щось треба вивчати (оплата навчання, проїзд, харчування і теде); оплата комунпослуг; елементарний ремонт в помешканні; елементарна машина (то навіть не думається про якусь дорогу модель, - хоча б звичайний "Жигуль"); на купівлі елементарної техніки; найрисковіші беруть на житло.
Значить,дитина могла б і на бюджет поступити,якшо розумна. Оплачувати навчання можна і помісячно,а не одразу. Дитина могла б і на роботу піти,так? А взагалі я такого не виключаю,так,беруть кредити на навчання. Але кількість таких кредитів мізерна.
Брати кредит на оплату комунпослуг....це вже мабуть взагалі треба зарплати не отримувати зовсім.
Можна прожити і БЕЗ машини. Жигулі..насмішила. ЯЧи багато в нас жигулів продається на кроедитних умовах? Аж ніяк. Кр5едити брали в основному на машини якогось моднячо-понтового класу.
Елементарну техніка? ну та не так вже й багато вона коштує,щоб такий кредит не можна було виплатити.
на житло...."савєцкая мєчта- квартіра"....)) це не ті ,часом,шо у підвалах живуть квартири покупляли? нє? Чого ж тоді кредити сплачувати не можуть? Бо брали не по своїм "возможностям".

Перегляд дописуОлеська (28.12.2008 01:10) писав:

2. Ти зачепила віру в Бога. Ти така праведна? Судячи з твоїх розмов, дуже сумніваюсь. Зате ти берешся настановлювати інших "на путь праведний". Мені то десь, але просто шляк трафляє, коли таке малятко сидить в теплі, на всьому готовому і мудрагействує про терпіння. Так, можливо ти знаєш, що таке бідність (хоча дуууже в цьому засумнівалась), але чому ж ти тоді таке можеш навіть думати в бік простих людей, чому ти не пробуєш зрозуміти їх? Ось в цьому нерозумінні ти і є мажором.

3. Щодо заздрості, вовчого погляду і теде. Це були образи. Щож, твоїми ж словами: "Бог тобі суддя". Я тобі не заздрю. Мені тебе шкода. Шкода, що ти на твої небагато літ така зіпсута вже. Я просто не можу заздрити, бо маю майже все, що хочу мати (в матеріальному плані). Я не заздрю можливості відвідувати нічні клуби, де мажорчики просаджують за один вечір піврічну мою зарплату, - я просто цим не цікавлюсь. Не заздрю тим статкам, бо спокійно сплю. А щодо тебе-особисто, то я (ти не повіриш!) тобі дуже симпатизувала до нині. Але ти умудрилась за один день показати, як можна не бачити справжню суть людини, дякую. Мені тебе аж задосить. Дискусію закриваю.)

А для тебе світ ділиться на мажорів та гопотню?
В принципі я буду набагато праведніша за тебе залишаючись при цьому атеїсткою)А терпима я до всіх без винятку.
Я така ж людина як і інші 6 міліардів: проста і смертна) Я дуже просто одягаюсь,я не ношу коштовні чи взагалі будь-які прикраси крім сережок. І то- вуха пробила тільки рік тому, а сережки срібні,сто гривень коштуюсть,ношу щоб вуха не заросли.Я взагалі ні на що не трачу гроші. мені просто нема на шо їх тратити- мені нічого абсолютно не потрібно. І не тому що в мене все є. Просто тому що дійсно непотрібно. Може якась дівчина і щаслива по 30 суконь мати,а мені цілком вистачає майки та шортів.
Щодо моєї зіпсутості,давай виховувати ти будеш своїх дітей,а в мене для цього свої мама і папа.Твоєї чи ще чиєїсь симпатії мені теж не треба. Я теж живу по своїм статкам і інтересам. просто я більше ніж на 10 років молодша за тебе і тому мені може було б і цікаво сходити до нічного клубу з друзями. Ти не зрозуміла жодного мого слова. Якшо дитину погано виховали,то не статки роблять її мажором. Людина може бути червивою і при цьому не мати ні копійки. Але! для тебе така людина буде набагато краща та чесніша за таку ж саму червиву,але багатшу. Де ж тут логіка? Як можна людей міряти по їхнім карманам? ай-ай-ай

Перегляд дописуОлеська (28.12.2008 18:58) писав:

Мене-особисто не те, що заздрість бере (дурне якесь слово для цієї теми), - така злість, коли багатий виродок, який вбив людину, спокійнісінько виходить з залу суду і сміється зі згорьованих батьків жертви, - що сама задушила б виродка.
А при чому тут "багатий виродок"? а небагатий не виродок?
в мене у сусідки баби Валі було чотири доньки: Люба,Свєта,Лєна та Наташа. Так от тьотя Лєна жила чи то у Кривому Озері чи то у "Курлозах"( не знаю де це,просто чула від сусідки таку назву). Тьтя Лєна була заміжня за придурком,який вічно пив і бив її. Чотири роки тому,у серпні місяці,чоловік так напився,шо спочатку побив жінку,а а потім облив її бензином(чи соляркою) і підпалив. Жінка горіла!!! Сусіди там міліцію,швидку викликали...У Тьоті Лєна було 70(!) відсотків опіків. Та вона жила. Місяць протрималася. А потім померла,не від опіків,а від того шо внутрішні органи відмовили. А чоловік її як жив собі пріпєваючи так досі і живе. Не посадили. ніфіга. Міліція навіть втручатися не захотіла. Чим цей випадок менш обурливий за випадки з багатіями? нічим. така сама людська бездушевність та безвідповідальність.

Перегляд дописуБілий Дракон (29.12.2008 01:54) писав:

Якби у тебе була можливість врятувати свою дитину від суду, як би ти вчинила?
Теж хотіла сказати. Якою б скотиною не виросла моя дитина,я все рівно її любитиму. навіть якби вона півсвіту знищила. Я не Тарас Бульба,і якби мала можливість врятувати дитину від кари- я б це зробила. У випадку з тим депутатом я б зробила так само.
  • 0

#91 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.01.2009 – 17:31

Перегляд дописуSensssorika (3.01.2009 17:05) писав:

Наша пісня гарна й нова...)))

Бачу, що все таки звелося до "дурак-сам дурак".

Щож, використаю "Перший закон суперечки"(296) Мерфі.)
  • 0

#92 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.01.2009 – 18:07

Перегляд дописуОлеська (3.01.2009 18:31) писав:

Наша пісня гарна й нова...)))
Бачу, що все таки звелося до "дурак-сам дурак".
Щож, використаю "Перший закон суперечки"(296) Мерфі.)

"You labeled me,I'll label you,so I dub thee unforgiven")) Ну,ніким я тебе,звісно,не нарікаю,просто пісня й справді гарна)А от ти мее несправедливо зачепила. І не визнаєш цього лише тому, шо ти старіша від мене і начебто маєш більше досвіду в усьому-усьому-усьому) Якшо це тебе тішить- нехай. Цікаво слідкувати як журналісту намагаються пояснити значення слова "мажор",а все "бєстолку", you label people without knowing them,а це гірше мажорства))
  • 0

#93 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 19:02

В Україні завжди були багаті люди і дуже багаті люди. І в більшості з них були діти. Тож тема мажорів можна сказати вічна (вони завжди існуватимуть). Тут завжди можна було відкупитись від суду чи влади, якщо здійснив злочин. Але в такому випадку іноді це провокувало повстання і виводило на арену опришків, гайдамаків, козаків.
  • 0

#94 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 13:35

Перегляд дописуБілий Дракон (3.01.2009 01:11) писав:

«Заробляти власною працею» як по пролітарськи.
Хтось народився у багатій сім*ї. Він отримає гарну освіту й стане власником таткової компанії. Звісно, коли перебіситься. А хтось буде на нього працювати і заробляти гроші.
стоп. давайте ваше визначення мажора для початку.
бо якщо це дійсно мажор, то це людина яка купує освіту, а не отримує.
це людина, яка не заробляє гроші, а отрмує від батьків.
і якщо стане власником компанії, то якщо він ніц не робитиме власними руцями та головою працюватимуть на нього не довго — рівно стільки скільки вистачить грошей на існування компанії без розвитку і розумного керування.
Sensssorika
тема не про покидьків взагалі, а про мажорів
Олеська
як дорослій людині і автору теми, ще й модератору, не дуже личить переводити дискусію на тикання пальцями на форумчан.
  • 0

#95 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.01.2009 – 14:09

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.01.2009 13:35) писав:

Олеська
як дорослій людині і автору теми, ще й модератору, не дуже личить переводити дискусію на тикання пальцями на форумчан.
Браво! :happytwo: Ти часом не вчителька? З"явилось таке відчуття, що зараз почнеш по кутках всіх неслухняних розставляти.)))

Не розумію народ, якщо чесно. Я почала тему. Тема про безчинства та безнаказаність мажорів. Якщо я її підняла, - значить вона мені небайдужа (тема). Одразу всі почали затикати рота. Якого фіга? Маю право як користувач форуму створювакти теми і як громадянка демократичної країни говорити те, що хочу.
А тикати тут ні на кого й не треба - всі самі відразу показують свою сутність.)
  • 0

#96 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 14:40

Перегляд дописуОлеська (5.01.2009 14:09) писав:

Браво! :happytwo: Ти часом не вчителька? З"явилось таке відчуття, що зараз почнеш по кутках всіх неслухняних розставляти.)))
ґґґ
в якомусь сенсі так)))

Перегляд дописуОлеська (5.01.2009 14:09) писав:

Не розумію народ, якщо чесно. Я почала тему. Тема про безчинства та безнаказаність мажорів. Якщо я її підняла, - значить вона мені небайдужа (тема). Одразу всі почали затикати рота. Якого фіга? Маю право як користувач форуму створювакти теми і як громадянка демократичної країни говорити те, що хочу.
А тикати тут ні на кого й не треба - всі самі відразу показують свою сутність.)
тема звучить інакше. і вимагає дискусію про сам термін мажор, про таке явище як мажорство і про їх небезпеку чи користь для суспільства.
що решти репліки, знову ж таки доросла людина дискутуватиме не переходячи на особистості. хто там як себе проявляє його/її особиста справа, але дискусія має бути нейтральною.

п.с. рота затикають інакше))) щось на кшталт „тему в свмітник“, „тема — лайно“ і т.д. те що відбувалось спочатку елементарно є протилежною думкою чи поглядом на явище/поняття висловлене автором. якщо, наприклад, в темі про Ющенка є прихильники і опоненти політика, то це ж не означає, що автору теми рота затикають)) може хоч новий рік почнемо більш лояльно : )
  • 0

#97 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 14:48

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.01.2009 13:35) писав:

стоп. давайте ваше визначення мажора для початку.
бо якщо це дійсно мажор, то це людина яка купує освіту, а не отримує.
це людина, яка не заробляє гроші, а отрмує від батьків.
і якщо стане власником компанії, то якщо він ніц не робитиме власними руцями та головою працюватимуть на нього не довго — рівно стільки скільки вистачить грошей на існування компанії без розвитку і розумного керування.

Освіту я собі теж купую, хоч і заробляю на це гроші самостійно. То я шо, недомажор?
А якщо мажор десь працює, скажімо для отримання досвіду. Але при цьому його і надалі забезпечують батьки? Багато з мажорів мають роботу. То як їх за твоїми визначенями називати?
  • 0

#98 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 15:03

Перегляд дописуБілий Дракон (5.01.2009 14:48) писав:

Освіту я собі теж купую, хоч і заробляю на це гроші самостійно. То я шо, недомажор?
А якщо мажор десь працює, скажімо для отримання досвіду. Але при цьому його і надалі забезпечують батьки? Багато з мажорів мають роботу. То як їх за твоїми визначенями називати?
допоки я не побачу визначення що є мажор/мажорство від пана, не можу ні про що сперечатись.

людина на утриманні батьків не обов’язково є мажором. це категорія вихованості/невихованості, категорія ставлення до оточуючих з боку дітей багатих батьків.
якщо людина багата і сама заробляє ці гроші і поводиться як падло — то вже не мажорство.

отже, поки не матиму вашого визначення дискусія між нами втрачає сенс.
  • 0

#99 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 15:23

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.01.2009 15:03) писав:

допоки я не побачу визначення що є мажор/мажорство від пана, не можу ні про що сперечатись.

людина на утриманні батьків не обов’язково є мажором. це категорія вихованості/невихованості, категорія ставлення до оточуючих з боку дітей багатих батьків.
якщо людина багата і сама заробляє ці гроші і поводиться як падло — то вже не мажорство.

отже, поки не матиму вашого визначення дискусія між нами втрачає сенс.
А якщо людина падло і не отримує гроші від батьків?
А якщо отримує гроші, але не падло?
А якщо отримуе гроші, але падло зовсім трохи?
Скільки потрібно падлютства при отриманні грошей від батьків, щоб називатися мажором?

Як класно всіх поділити на біле і чорне. :happytwo:
Моє визначення є офіційним й я його вже наводив.
Бути мажором, це ще не означає бути падлою чи инакше поганою людиною.
  • 0

#100 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 05.01.2009 – 15:33

Мдя... Хто грав у дебати - зрозуміє. Там перший спікер обов"язково оголошує основні дефініції. І вже потім, відштовхуючись від них, веде далі мову по питанню. Так от, команди можуть навіть не приступити до обговорення питання, якщо не зійдуться на дефініціях, а тому по суті і не розкривають тему. Щось схоже зараз тут спостерігається :happytwo:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних