Перейти до вмісту

Мажори

Повідомлень в темі: 305

#41 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 28.12.2008 – 12:17

Перечитав все) Дійсно зацікавила тема. Всі пишуть начебто і правильно, але все одно конфлікт виникає... Ну і я своїх 25 копійок вставлю!

Так от, вважаю, що вся проблема криється в тому, що по природі людина - егоїст. У нас закладена любов до себе! Фор ікзампл:"Ай ем зє бест оф зє бєст!" Але є й протилежність егоїзму - альтруїзм! Та на відміну від егоїзму, альтруїзм не є природнім для людей. Тим паче в такий час! Але все-таки чомусь думається, що всі ми трішки альтруїсти. І всі ми знаходимося на прямій ЕгоїзмАльтруїзм, але хтось ближче до егоїзму, хтось трохи змістився по прямій в іншу сторону... І всі ми, стоячи на цій прямій, хочемо зробити все так, щоб було добре і хороше! Але хтось хоче зробити добре і хороше тільки для себе, а хтось і для когось теж... І то, і інше - нормально! І тут нічого не поробиш, так було, так є, так буде! 

Так от, мажори - це ті, хто на прямій стоять впритул з точкою егоїзм! І саме тому виникає стільки проблем саме з ними. Коли їм вказують на їхні недоліки і вади в поведінці, вони часто згадують все погане і прикре, що було у їх житті, і починають розказувать плакливу "Хісторі оф зеїр лайф"... Вони у всьому шукають виправдання, бо люблять себе і не можуть навіть припустити, що не праві! А проблема вся у вихованні(знаю, що вже це казали й до мене:rolleyes:) В дитинстві батьки керують тобою, щоб потім ти вже сам собі обрав місце на тій прямій. От коли навчимося правильно виховувати дітей, тоді й не буде всіляких прикрих випадків...

Олесько, до тебе буде маленьке питання. Ти писала про підприємство. А тепер подивись на ситуацію зі сторони власника фірми. Він тільки відкрив свій бізнес... Все тихенько, все чесно, має невеличку копійку... Тут "Бац" - друг сказав хорошу думку! Типу можна піднятися швидко, ніхто ніц і не просіче! "Хм... Якщо буду далі по чесному, то десять років буду йти до того, що можу отримать за півроку! А може дійсно так зробить?" - думає собі дядько і погоджується! Діла пішли вгору! І, як кажуть, "апетіт пріходіт ва врємя єди"))) Так далі, далі і через 15 дядько мілійонєр і має депутатську недоторканість! А тепер чесно скажи, ти б хіба не погодилась на таке? Я погодився б!
  • 0

#42 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.12.2008 – 12:19

Мажори — кимось забезпечина молодь. Вам є до цього діло? Заздрите?
Забезпечені люди ЗАВЖДИ мають більше шансів у судах, більше шансів при влаштуванні на роботу та навчання. Вам є до цього діло? Заздрите?

Якщо хтось багатий, то хай стане бідним як усі? Краще стати багатим самому. Так, знайти в собі сили і стати.
Насправді багацтво не залежить від грошей. Дай бідному мільйон і він його просре. Забери в багатого усе і він підніметься знову.
Люди діляться на слабких і сильних.

«Вимагання соціальної справедливості, це змова слабких проти сильних.»
  • 0

#43 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.12.2008 – 18:58

Перегляд дописуБілий Дракон (28.12.2008 12:10) писав:

Навпаки. Але судячи з обговорення в темі, то для більшості так і є.
Зібралися бідні й почали обсирати мажорів. Тоді мажори так само можуть обсирати бідних і називати їх всіх гопотою.

Нє, ну те, що на нашому сайті є багаті буратінки (заміть, я всерйоз мажорами їх не вважаю) я здогадувалась. В цій темі як ні в яких інших все стало очевидним ху із ху: ті, хто знає, як жити на саму зарплату чи без і ті, хто виріс в багатстві (бідні і багаті, вашими словами). Ті, хто промовчав, - скажемо так, середній клас форуму. Проте, хто тут гопота, а хто мажори - серйозно розставляти штампи... я би так не робила б.

Перегляд дописуМій_Травень (28.12.2008 12:17) писав:

Олесько, до тебе буде маленьке питання. Ти писала про підприємство. А тепер подивись на ситуацію зі сторони власника фірми. Він тільки відкрив свій бізнес... Все тихенько, все чесно, має невеличку копійку... Тут "Бац" - друг сказав хорошу думку! Типу можна піднятися швидко, ніхто ніц і не просіче! "Хм... Якщо буду далі по чесному, то десять років буду йти до того, що можу отримать за півроку! А може дійсно так зробить?" - думає собі дядько і погоджується! Діла пішли вгору! І, як кажуть, "апетіт пріходіт ва врємя єди"))) Так далі, далі і через 15 дядько мілійонєр і має депутатську недоторканість! А тепер чесно скажи, ти б хіба не погодилась на таке? Я погодився б!

Дивуюсь з унікальної здатності людей читати між рядками там, де це не задумано автором.) Тема про підприємництво пішло чому? Тут малось на увазі не хто що зробив би на місці керівника підприємства (так ми дійдемо до того, хто на місці хлопця в першому дописі вбив би дівчину, а хто ні...), а те, що збагатів один простий (колись) чоловік за рахунок іншого такого ж простого. Назвати це чесним заробітком - просто злочин найперше перед собою. Лише мудра людина може в короткий термін збагатіти чесним шляхом.

І ще. Розумію, що більшість на форумі - це або учні, або студенти, або ті, що лише приступили до трудової діяльності. І все, що стосується буденного самостійного (тим більше сімейного) життя знають лише з погляду на життя своєї сім"ї. Тому думаю, що те, про що зараз говориться, ви зрозумієте, коли матимете власне самостійне незалежне від батьків життя.

Перегляд дописуБілий Дракон (28.12.2008 12:19) писав:

Мажори — кимось забезпечина молодь. Вам є до цього діло? Заздрите?
Забезпечені люди ЗАВЖДИ мають більше шансів у судах, більше шансів при влаштуванні на роботу та навчання. Вам є до цього діло? Заздрите?

Якщо хтось багатий, то хай стане бідним як усі? Краще стати багатим самому. Так, знайти в собі сили і стати.
Насправді багацтво не залежить від грошей. Дай бідному мільйон і він його просре. Забери в багатого усе і він підніметься знову.
Люди діляться на слабких і сильних.

«Вимагання соціальної справедливості, це змова слабких проти сильних.»
Драконе, розслабся, ніхто тобі не заздрить і тим більше не хоче в тебе забрати твоє забезпечене життя. І тим більше не називає тебе мажором (просто мало про тебе знаємо :rolleyes: )

Та й не розумію, чого ти так спінився? Мене-особисто не те, що заздрість бере (дурне якесь слово для цієї теми), - така злість, коли багатий виродок, який вбив людину, спокійнісінько виходить з залу суду і сміється зі згорьованих батьків жертви, - що сама задушила б виродка.

Ти кажеш про сильних і слабших. Це трохи не в тему, бо йдеться не про дорослих багатих і бідних, а про їх дітей. Ти (для прикладу) вважаєш себе сильнішим, бо ти син багатого татка? А даремно. Чому? Так тому, що якраз бідне вміє вижити в світі, а багате? Забери в тебе того ж татка з його грошима - хочу подивитись, як ти тоді заспіваєш.)
  • 0

#44 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.12.2008 – 19:31

Перегляд дописуОлеська (28.12.2008 20:58) писав:

І ще. Розумію, що більшість на форумі - це або учні, або студенти, або ті, що лише приступили до трудової діяльності. І все, що стосується буденного самостійного (тим більше сімейного) життя знають лише з погляду на життя своєї сім"ї. Тому думаю, що те, про що зараз говориться, ви зрозумієте, коли матимете власне самостійне незалежне від батьків життя.
якщо ти це розумієш то навіщо взагалі було таку тему створювати? щоб потім затикати рота фразою " я маю більший довсід"?
  • 0

#45 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 28.12.2008 – 19:41

Перегляд дописуОлеська (28.12.2008 18:58) писав:

Дивуюсь з унікальної здатності людей читати між рядками там, де це не задумано автором.) Тема про підприємництво пішло чому? Тут малось на увазі не хто що зробив би на місці керівника підприємства (так ми дійдемо до того, хто на місці хлопця в першому дописі вбив би дівчину, а хто ні...), а те, що збагатів один простий (колись) чоловік за рахунок іншого такого ж простого. Назвати це чесним заробітком - просто злочин найперше перед собою. Лише мудра людина може в короткий термін збагатіти чесним шляхом.

Я це і не назвав чесним заробітком) Просто ти навела приклад, а я вирішив уточнити, от і все))) Хоча ти так і не дала відповідь! 

Щодо розуміння того, що ми лиш студенти і школярі, то Маркос на 100% правий) +  Вік "мажорства" - 15-25 років. Тому вважаю, що з мажорами ми, "дєті", зіштовхуємося частіше.  Спілкуємось і т.д. В тому самому інституті чи школі) Так що про компетентність ще можна довго сперичатися)
  • 0

#46 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 19:41

Перегляд дописуОлеська (26.12.2008 20:24) писав:

Дивно, бо ми вже звикли бачити безчинства діток багатеньких буратін, які залишаються безнаказовими: численна кількість людей, які гинуть під їх колесами, згвалтування, розбій, зрештою вбивства...

Воістину апокаліптична картина, гідна пера Вергілія. Нонсенс, але причина цього процесу лежить значно глибше. Всі ми діти пострадянського простору, який повільно переходить на арсенал європейської пізньокапіталістичної спадщини. Люди гинуть під колесами вього соціуму. Як не парадокс але навіть дітки багатих батьків є жертвами цього процесу, класовий антагонізм штовхає їх на цю жорстокість, як штовхає і народні маси до деструктивної боротьби.
Якщо ж брати конкретно то дітки багатих батьків або мажори, або золота молодь і спосіб життя золотої молоді - явище далеко не позитивне...
  • 0

#47 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 28.12.2008 – 19:58

Безголові та багатенькі гопи! І за чим дивляться батьки даючи таким свої гроші?
Нехай краще "вкладуть гроші" в їхнє виховання та розвиток!
  • 0

#48 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 20:12

Перегляд дописуОлеська (28.12.2008 19:58) писав:

Нє, ну те, що на нашому сайті є багаті буратінки (заміть, я всерйоз мажорами їх не вважаю) я здогадувалась. В цій темі як ні в яких інших все стало очевидним ху із ху: ті, хто знає, як жити на саму зарплату чи без і ті, хто виріс в багатстві (бідні і багаті, вашими словами). Ті, хто промовчав, - скажемо так, середній клас форуму. Проте, хто тут гопота, а хто мажори - серйозно розставляти штампи... я би так не робила б.
чудово ! Пані Олеська поділила форум за фінансовим станом. Нафіга ? Невже кращий фінаносвий стан когось не дає тобі спокою ? Та ж багата дитина не винна що батьки можуть їй купити машину, а от цікаво відмовилась би ти від машини якщо б тобі купили батьки ? Ой щось сумніваюсь.

Як казав пан Бандера справа у вихованні, а те що ти тут дописуєш просто " ненависть" до всіх хто живе краще за тебе
  • 0

#49 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 28.12.2008 – 20:48

Перегляд дописуТихий Крик (28.12.2008 19:58) писав:

Безголові та багатенькі гопи! І за чим дивляться батьки даючи таким свої гроші?
Нехай краще "вкладуть гроші" в їхнє виховання та розвиток!

Це ти так вважаєш , а от люди які мають чималі гроші і не знають де їх подіти хочуть щоб їхні діти ні в чому не мали потреб ( тобто в кишенькових грошах ) це і у ВНЗ де за кожен залік платять так і в інших сферах побуту . А те що вони ене приділяють достатньої кількості часу з своїми дітьми це нікого не хвилює , основне для них це заробітки , там якщо вже втягнешся то витягнутись дуже важко . Але наголошую що не всі такими є . Наведу приклад з життя : у мене сестра має заможних батьків , це є і чотири квартири на березі моря трьохкімнатних , і багато магазинів , також автомобілі і зараз якщо треба вони можуть надати будь яку суму на користування , їхні діти могли самі брати гроші на власне користування без там дозволу батьків і попередження , тому що вони знають міру ! Вони починаючи з 14 років самі стояли по тих магазинах замість того щоб засмагати на пляжі або розважатись і з 8 ранку до 6 вечора працювали , торгуюючи чоловічим одягом , вони торимували свої вітсотки , вони знають смак копійки . їхня дочка поступила в київський універ на престижну спеціальність без копієчки на бюджет , і ніразу не заплатила викладачу . вона береже кожну копійку бо знає як вона заробляється . Але якщо так глянути збоку , так вона мажорка але не така як всі . Вона відвідує тільки третій курс ВНЗ а вже на її чекає трьохкімнатна квартира в Євпаторії протягом 5 років , і якщо треба то по першому слову буде ще одна і в Києві , але ще раз наголошую не треба ставити всіх на одну ланку
  • 0

#50 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 21:27

Перегляд дописуОлеська (27.12.2008 17:59) писав:

Ну так ніхто й не збирається мірятись. Просто є різниця між "купою знайомих з досвідом" і працювати безпосередньо в тій сфері.
еееееееееей. досвід в мене власний, а не від знайомих. не треба слова перекручувати)
щодо підприємства. якщо воно не державне, а приватне — то заправляє там власник, і робить з ним те, що вважає корисним для себе, бо воно йому належить.

Перегляд дописуОлеська (27.12.2008 17:59) писав:

Тут не йшлося про роботу в загальному. Йшлося про утворення прірви (виникнення багатих і бідних) між людьми за період з часу розпаду союзу.

а не треба ділити все рівно на три прошарки. в нас їх і не буде. Є дуже бідні, бідні, люди з прибутком достатнім для більш-менш комфортного життя, люди більш забезпечені, багаті, дуже багаті і надто багаті. до того ж є різні варіанти збагачення. так що де прірва? є тільки купа дірок. і люди теж в певній мірі цьому виною. бо країна з такими природнім багатством як земля — замість того щоб користуватись нею, тупо засаджує її будиночками. будувати на чорноземі — кощунство!!!
скажіть чого люди тікають з села? навіщо ж їм той „клятий” Київ, який тут активно обливають помиями і не тільки? Київ в якому кожен перший мажор.

вже років 5-6 на одному з парканів могилянки із затятою впертістю з’являється напис „Геть мажорів з Могилянки!!!”. його швидко замальовують. поки ще з’являється. і поки є люди, які пам’ятають і люблять академію такою як вона була.

мажор — це розбалувана дитина, якій дозволяли все і нічому не навчили. це може бути розумна людина, навіть дуже, проте розпещена морально. бо мажор це і студент, який вважає, що якщо його тато платить за навчання, то він може серти мало не в аудиторії; це хлопчик за кермом дорогезної спортивної машини, який вважає, що правила дорожнього руху та обмеження швидкості не для нього, адже в нього така машина; це…можна пордовжувати. але зрештою, вони виростають і здобувають свої уроки життя. просто в свій час.

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 28.12.2008 – 21:29

• 0

#51 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.12.2008 – 21:35

Перегляд дописуMarcos (28.12.2008 19:31) писав:

якщо ти це розумієш то навіщо взагалі було таку тему створювати? щоб потім затикати рота фразою " я маю більший довсід"?
Перечитай перший допис теми уважніше. А далі перечитай мої інші дописи. Якщо побачиш, кому я перша "затикала рота" (не відповідь на напад), я вибачусь.

Перегляд дописуМій_Травень (28.12.2008 19:41) писав:

Я це і не назвав чесним заробітком) Просто ти навела приклад, а я вирішив уточнити, от і все))) Хоча ти так і не дала відповідь! 
Даю відповідь. Ні, я на це не погодилась би. І в минулому, маючи кілька шансів на нечесний заробіток і швидке збагатіння, я відмовилась. Мене трохи по-іншому виховували. Я і в магазині віддаю лишньонараховану здачу продавщиці, яка мене постійно обраховує.

Перегляд дописуОдісей (28.12.2008 19:41) писав:

Воістину апокаліптична картина, гідна пера Вергілія. Нонсенс, але причина цього процесу лежить значно глибше. Всі ми діти пострадянського простору, який повільно переходить на арсенал європейської пізньокапіталістичної спадщини. Люди гинуть під колесами вього соціуму. Як не парадокс але навіть дітки багатих батьків є жертвами цього процесу, класовий антагонізм штовхає їх на цю жорстокість, як штовхає і народні маси до деструктивної боротьби.
Якщо ж брати конкретно то дітки багатих батьків або мажори, або золота молодь і спосіб життя золотої молоді - явище далеко не позитивне...
Погоджуюсь повністю. Саме тому і підняла тему.

Перегляд дописуMarcos (28.12.2008 20:12) писав:

чудово ! Пані Олеська поділила форум за фінансовим станом. Нафіга ? Невже кращий фінаносвий стан когось не дає тобі спокою ? Та ж багата дитина не винна що батьки можуть їй купити машину, а от цікаво відмовилась би ти від машини якщо б тобі купили батьки ? Ой щось сумніваюсь.

Як казав пан Бандера справа у вихованні, а те що ти тут дописуєш просто " ненависть" до всіх хто живе краще за тебе

Форум поділила не я. Ви самі - ті, хто в цій темі плювався в той чи інший бік, зробили це. Я, хто підняв цю тему, автоматично відношусь до бідних. Щож, нехай...

Маркосе, навіть у суперечках з тобою, я облишую все, що про тебе знаю і забуваю про твою упередженість щодо мене. А ти ніяк не можеш. Я тебе ненавиджу, бо ти краще живеш? А звідки я знаю про твій матеріальний статус? Ти ж сам в цій темі себе видаєш. А я за кілька твоїх дописів маю тебе за це ненавидіти? Оригінально... Тебе можна нелюбити за інші речі, не пов"язані з грішми... Ми спілкуємось в віртуалі, відповідно ми хіба з дописів, фотографій і настроїв можемо здогадуватись про матеріальний стан одне одного. Та й звідки можеш знати, як живу я? Бо я створюю такі теми? А про те, що людина може просто цінувати понад усе справедливість, ти не здогадуєшся?

П.С. У нас з тобою різні життєві цінності та принципи - це факт. Але я тебе не ненавиджу. Маю інше почуття...

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.12.2008 21:27) писав:

Зимова, бачу: мая твая нє панімаєт... Ладно, проїхали, бо те, до чого ти добралась, стосується влади. А у владі наразі сидять ті, хто і найбільше награбував. Комусь вигідно, щоби село вимерло.

Добре хоч, що розібрались, хто такі мажори.)
  • 0

#52 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 21:51

Перегляд дописуОлеська (28.12.2008 21:35) писав:

Зимова, бачу: мая твая нє панімаєт... Ладно, проїхали, бо те, до чого ти добралась, стосується влади. А у владі наразі сидять ті, хто і найбільше награбував. Комусь вигідно, щоби село вимерло.
ну гілка розмови про те хто як розбагатів взагалі якби теми мажорства н дуже стосувалась))) а от про тему вимирання села темку тре буде завести, якщо ще немає. от там і поговоримо у чому винна влада))
щодо вини, я вже створювала тему про невдачі.

а взагалі тут стає нуднувато, бо знов почались кидання гнилими поміборами.
  • 0

#53 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 28.12.2008 – 21:57

Я так розумію люди поділились на тих хто ненавидить мажорів і тих хто каже шо його хата зкраю. Що тут сказти... обоє з сторін праві незважаюи на на очевидне протиріччя думок. Одне ясно точно: з таким суспільним явищем треба щзось робити. Інше питання: що?
На мою думку пропаганда як хрєново бути мажором саме те. Мажори почуватимуть себе незручно, хоч, скоріш за все, і не покинуть своїх буденних занять.
  • 0

#54 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 28.12.2008 – 22:03

Я бажаю таким людям тільки зла і нескінченно довгих і мучительних страждань!
Вони деграданти й утриманці..
  • 0

#55 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 22:15

Тема почалася з мажорів, переповзла в пролетарії vs буржуазія, ше дивно шо москалів нема.
"Жадібні діти" (с) Гоблін

Повідомлення відредагував Nomad: 28.12.2008 – 22:25

• 0

#56 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 22:35

Цитата

-- А за шо ревалюция?
-- За то щоб не було багатих!
-- Тю, а мій тато хотів що не було бідних.
Ви так само гоните.... як..... як комуністи в парламенті.
  • 0

#57 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 29.12.2008 – 01:54

Та й не розумію, чого ти так спінився? Мене-особисто не те, що заздрість бере (дурне якесь слово для цієї теми), - така злість, коли багатий виродок, який вбив людину, спокійнісінько виходить з залу суду і сміється зі згорьованих батьків жертви, - що сама задушила б виродка.
То його вина в тому, що він убив чи в тому, що убив і забезпечений?
Якби у тебе була можливість врятувати свою дитину від суду, як би ти вчинила?
В тому, що хтось стає розбещеним немає вини грошей. Виродками стають і в бідних сім*ях (дивись на гопів).

Ти кажеш про сильних і слабших. Це трохи не в тему, бо йдеться не про дорослих багатих і бідних, а про їх дітей. Ти (для прикладу) вважаєш себе сильнішим, бо ти син багатого татка? А даремно. Чому? Так тому, що якраз бідне вміє вижити в світі, а багате? Забери в тебе того ж татка з його грошима - хочу подивитись, як ти тоді заспіваєш.)
Не кажи доки не спробувала.
  • 0

#58 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.12.2008 – 08:58

Чого бідний? - Бо дурний.
Чого дурний? - Бо бідний. (с)
  • 0

#59 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.12.2008 – 10:16

Гроші це не факт, як казав пан Бандера все від виховання залежить, моральних уродів вистарчає і серед багатих і серед бідних.
  • 0

#60 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 29.12.2008 – 11:20

Перегляд дописуInvictus (26.12.2008 20:46) писав:

Нестача батьківського виховання, вседозволеність, у скрутних ситуаціях - ховання за широкою спиною "баті".. Якій дитині ці псевдоблага не замулять очі й розум? Ось і творять таке. А однолітки наслідують, мавпують їх поведінку та звички. Тому, безперечно, "мажори" є загрозою для суспільства, але ще більшою загрозою є їхні батьки, котрі (вибачаюсь за банальщину) не приділяють анітрохи уваги своїй дитині.
тій, яка знатиме, що її за це вб’ють :)

Цитата

Мажор
2》 , Бадьорий, радісний настрій, характер і т. ін.
:rolleyes:

Цитата

просто діти багатих батьків чи небезпека для суспільства?
просто небезпечні для суспільства діти багатих батьків <_<

А чому небезпечні? — Бо сусп. дозволяє!

Замість того, щоб просто вмирати під колесами їхніх "болідів" чому би спробувати підстрибнути в останні секунди життя й перевірити на міцність скло машини і хребці водія — проти Ваших ніг? Тре користуватись нагодою поки не ставлять броньоване скло :happy1:
А паралізоване тіло водієві будь-якими грошима не вилікувати. От так кількох довбанути, то й решта почне ворушити накокаїнеми звивинами :)

Є гарне оповідання [трилер?] в тему:

Цитата

Усім брутальним людям - Джек Рітчі
...
Чому не вдаємося ми до вбивства? Чи тому, що не знаходимо морального виправдання такому крайньому заходові? Чи, може, боїмося наслідків викриття,— того, чим це обернеться для нас, для наших родин, для дітей?
Отож ми страждаємо від неподобств і покірно терпимо, бо усунення їх може завдати нам навіть більшого болю, ніж той, якого ми вже зазнали.
А в мене — ні родини, ні близьких друзів. І чотири місяці до смерті.
...
http://ukrcenter.com...ead.asp?id=7357

порівняйте: 4 місяці й 4 секунди
+ не тре шукати зброю :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних