Перейти до вмісту

Мажори

Повідомлень в темі: 305

#301 Вігас

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Духовна столиця України

Відправлено 08.07.2011 – 09:54

Хай собі живуть, але треба вести себе не нахабно, не цинічно. В усьому цьому винні самі ж батьки. Хоча..., я думаю всі батьки хотіли б дати своїм дітям все найкраще.
  • 0

#302 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.07.2011 – 11:17

Хочеш їсти - убий мажора!
  • 0

#303 duo7

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 02.08.2011 – 18:36

це таки сумно. але хіба такі люди бувають лише серед "мажорів"? звичайно, ні..
  • 0

#304 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6060 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.08.2011 – 22:16

тут є один цікавий парадокс... в нашому суспільстві українські матері завжди клянчать у батьків матеріально забезпечити їх чадо. ну це материнський інстинкт, така наша норма. і от діти залишаються без морального забезпечення. В той час як жиди перш за все віддають перевагу моральному забезпеченню!!! в результаті і батьки і їх діти нормально себе забезпечують матеріально, а морально забезпечені у спадок. Тобто серед мажорів не так часто зустрічаються жиденята. То можливо краще щоб багатими були лише жиди? а хохлам розбагатіти не дозволяли? бо у них діти мажори? чи краще піти складним шляхом, і змінити суспільство так, щоб багаті хохли морально забезпечували своє потомство, і при цьому не ставали жидами!?. надто складна задача, швидше інопланетяни прилетять і все для нас зроблять.

а з іншої точки зору, проблема саме у українських жінках.
тих жінках що клянчать батьків забезпечити чадо матеріально.
тих жінках що плекають чадо як домашній вазон.
тих жінках, що будучи дівками аж бігом продаються на експорт.
проблема у наших місцевих повіях-шльондрах.
а може це теж проблема, через те що їх на забезпечили морально? коло замкнулося.
  • 0

#305 Monte Kristo

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 07.08.2011 – 22:33

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (27.12.2008 01:13) писав:

Мажори - це мамині синки і дочки( ну скоріше татові), які звикли всі проблеми довіряти батькам. А отака поведінка - то лише спосіб показати, що мажор ВИЩИЙ за якусь там просту дівчину, яка йому відмовила...Вона ж його цим образила, а він вирішив відомстити.
І ще. Не всі діти багатих батьків є мажорами. просто деякі з них виховані, а деякі - ні.

Цілком згідний з Йа_ЯбЛуЧкО_XD' . Я особисто знаю людей яких можна мажорами важати живуть самі, батьки грошима їх не обмежують, але як не дивно люди вони нормальні не пють,не курять,наркотики не вживають займаються спортом школу закінчили з відзнакою і це при тому що батьки їх залишили жити самих в 9 класі

Повідомлення відредагував Monte Kristo: 07.08.2011 – 22:34

• 0

#306 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.08.2011 – 08:54

Перегляд дописуMonte Kristo (7.08.2011 23:33) писав:

Цілком згідний з Йа_ЯбЛуЧкО_XD' . Я особисто знаю людей яких можна мажорами важати живуть самі, батьки грошима їх не обмежують, але як не дивно люди вони нормальні не пють,не курять,наркотики не вживають займаються спортом школу закінчили з відзнакою і це при тому що батьки їх залишили жити самих в 9 класі
молоді люди, які живуть самі та самі собі заробляють на життя, - це не мажори. їх вина хіба в тому, що батьки дали їм потрібний старт, якого не вистачає багатьом. Та чи це їх вина?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних