Перейти до вмісту

Мажори

Повідомлень в темі: 305

#261 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.06.2009 – 14:44

Перегляд дописуСаляма (29.06.2009 15:42) писав:

слабо віриться

Також думаю що все не є чистою правдаю але по ЗМІ вже інформація пролетіла. Це просто запис одного чи то офіціантів чи то просто свідків тих подій!...А за сином Ющенка ітак давно вже легенди ходять!)

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 29.06.2009 – 14:45

• 0

#262 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.07.2009 – 22:35

Зі знайденого нещодавно в інтернеті - орфографія і все таке збережено:

"Видела вирту с рубинчиком, видела с бриллиантами и с серебряной вышивкой на коже. Видела новую модель, — Ascent Ti Carbon. Симпатичная такая, но моя мне нравится больше. Как-то раз в Лондоне в Ladure я, Ирочка и Анечка синхронно вынули на стол три Канстелейшена с кожаной спинкой в уголочек. У меня — зеленая, а у девочек серая и малиновая. Почему русские барышни так любят Vertu? Да все просто, — это знак, что у тебя есть постоянный мужчина, которому не жалко отдать за твою цацку несколько тысяч долларов. Слово «ценит» произошло от слова «цена». Достоинство от «стоимость, стоит». И если мужчина ценит, то верификация этого факта может выразиться и в цене на телефон. А с культовым телефоном на встречах, на ужинах, переговорах и просто свиданках действительно чувствуешь себя защищеннее. Как бы месседж определенному кругу: жертву принес, свой. Как диссертация в советские времена. Ну, а если барышня временно не занята, то это еще и сигнал определенному кругу мужчин: у этой барышни был серьезный человек, так что заходить — только с козырей. Это вроде метки — здесь мороженым не отделаешься, дешевку не хаваем, халявы не будет»"

Як на мене - це вже не лікується, тут тільки розстрілювати вже треба.
  • 0

#263 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 22.07.2009 – 19:47

усе дуже просто так звані мажори з дитинства мали усе що захочуть вони ні через що не парились і все їх життя крутилось навколо грошей. Вони звикли що все можуть купити за гроші а в дитинстві їм мабуть не вистачало любові вічно заклопотаних батьків які замість ласки і любові давали гроші. то тонка психологія але виростають такі люди жорстокими і думають що їм все дозволено.
  • 0

#264 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 27.07.2009 – 09:29

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2008 20:57) писав:

Хотіла з мене посміятися? Маладєц.
Звідки в тобі стільки заздрості?Що ти на мене так визвірилася? З чого ти взяла,що я живу на батьківські гроші і мене при тому нічого не кусає? так,мені й справді тепло. Але! Мій тато 10 років працював провідником на залізниці,за мізерні гроші працював,я його днями,а то й тижнями не бачила! Знаєш як це для дитини- не бачити власного батька? батьки завжди робили так,щоб ані я ,ані мій молодший брат не почували себе гіршими за інших дітей. Ну не було в нас грошей на якусь там ляльку чи пістолетик для брата.Порівняно з іншими дітьми в нас тої дитячої радості- іграшок- було набагато менше. Зате ми ніколи не голодували з братом. Мати сама могла не їсти,аби нам більше було.Тато з Москви привозив бананові цукерки,так батьки їх так ні разу й не куштували.Потім коли я була у третьому класі тата чи то скоротили,чи то звільнився- я так досі й не знаю,і він продава на базарі овочі. Зимою. Стояв отак весь день на тому клятому базарі.Я йому суп носила туди і чай гарячий. Я себе винною почувала,бо то ж все через нас. Через нас тато там мерзнув,бо хотів що у його доці було гарне пляттячко на дитячому святі,щоб братику операцію з лімфовузлами зробили,щоб мати посміхалася,щом в нас все було добре.Я мала була.Але це не значить,що я нічого не памятаю і не розуміла.Ви понабирали кредитів,бо вам всім хочеться гарного життя,але ви не розумієте в чому ж все таки та краса життя. В СТОСУНКАХ!!!!

Вже потім згодом,моя мати,ця велика жінка,українська Хіларі Клінтон, умовила тата на одну роботу.Тато починав банальним електриком-сантехніком. Дуже тяжко працював.Згодом він узяв собі помічників. І от зараз він бізнесмен. І має серйозні проблеми зі спиною. І по фіг на всі матеріальні блага що в нас зараз є. Я до них абсолютно "равнодушна". ну не буде в мене душу- купатимусь у тазику,як колись. ну не їстиму я оливкову олію. переб"юсь.Ну не їстиму взагалі- голодання по йозі навпаки навіть корисне)

Я не працюю. Справді. По-перше,влітку мене чи не щодня швидка забирає через серце. Я навіть позагоряти нормально,на сонечку не можу. Ходила пару раз у салон,але в мене чутлива шкіра,зявилася згодом алергія на те випромінювання. По-друге, в мене ,ну просто так, через день стрибає тиск до 160/120 (нормальний,якшо не знаєш повинен бути 120/80). Я просто морально не можу собі дозволити піти офіційно на роботу, щоб когось потім підводити через своє чортове здоров"я. Я навіть до нічного клубу піти не можу. ахахаха..смішно,правда? Там курять,а в мене від того диму голова паморочиться. Так не кожного дня,але 2-3 рази на тиждень буває.Ну і ладно. Нащо мені ті клуби,правда? Я все життя віддала б,щоб нормально прожити хоча б рік. Без запаморочень,обмороків і щоб серця не відчувати.Але я не маю права жалітися.Адже в мене є дім,я не голодна, мої батьки (і підозрюю що і брат теж) мене люблять. Що ще треба для щастя?

Я займаюся якшо можна так сказати "благодійністю". Так,своїх грошей в мене нема. Отримала пару раз стипендію(коли ще отримувала)) ) накупляла дітям в дитячих будинках одягу. Іграшки іграшками,але їм носити нічого. Я все-таки прагматична.
Я прибирала волонтером влітку наші кладовища і парки. Кладовища виявилися цікавішими.Я працювала безкоштовно у Домі ..не знаю як українською буде- ДОМ МАЛЮТКІ. Там дітки покинуті до трьох років живуть. Потім їх вже "расспрєдєляют" по дитячим домам. І мені це подобаллося.Немає нічого прекраснішого за усміхнені дитячі очі.Навіть якшо то чужі діти.Чужих дітей не буває. Якшо мені раптом не пощастить народити свою дитину,я обов"яково візьму на виховання дитину з дитбудинку.

Дякую, що пристидила мене,ща я така от панянка,за гроші не працюю,живу у батьків і тд. В мене є те,чого не відіймеш- розум. Дякувати батькам я в них вже особисто для себе багато чого досягла. Дякуючи їм досягну ще більшого. Мені не соромно,що батьки як можуть допомагають мені. Чого б це мені мало би бути соромно за власних батьків,за їхню любов до мене? Я їм життям завдячую.Як требабуде- я за них "утку" виноситиму і їжу за нихжуватиму. Я їх люблю.

Бажаю ,щоб і в твоєму серці поселилась любов. Може тоді в тебе зявиться повага до оточуючих і ти не будеш дивитися на всіх у кого статки більші за твої вовчим поглядом.

ну,окей. нехай для тебе я буду мажором. Це перш за все веселий радісний тон у музиці. Я не заперечую)
Шас заплачу. У кожного є своя і свої проблеми, своя історія і своє життя. І виставляти це все отак на форум тупо.
  • 0

#265 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 17:15

Омажорився остаточно: тепер ще й працюю в самому центрі /ну, не Майдан, але 5 хвилин у бік, ги/.
p.s.
  • 0

#266 кокоджамбо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Sh{i}t

Відправлено 24.03.2010 – 23:36

Ніхто їх не любить і я також :rolleyes:
  • 0

#267 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 03:16

йа мажор, любіть мене всі ! і завідуйте.
  • 0

#268 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.03.2010 – 09:49

Флуд видалено
  • 0

#269 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 10:40

ололо, Олеська працює тошонада, тільки запостив - оновив сторінку - флуду нема. підніміть тему про зарплату, старається людина. або поставте плюси.
через кілька секунд цей пост буде у смітничку, а я отримаю свої відсотки - так сказав Глоба

Олеська: Порушення правил п.2.14. та 2.5.2.
П.С. Аякже, обов"язково отримаєш, якщо так стараєшся.)

• 0

#270 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 04.04.2010 – 12:46

багато таких дітей занадто зухвалі і впевнені в собі...думають що гроші все вирішують,але коли в них не залишається друзів то вони змінюються..на прикладі однокласника
  • 0

#271 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 04.04.2010 – 13:38

Перегляд дописуМіра Вогню (4.04.2010 13:46) писав:

багато таких дітей занадто зухвалі і впевнені в собі...думають що гроші все вирішують,але коли в них не залишається друзів то вони змінюються..на прикладі однокласника
у мажорів нема дрзів? бугага
  • 0

#272 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 04.04.2010 – 14:13

Перегляд дописуTeo (4.04.2010 13:38) писав:

у мажорів нема дрзів? бугага
на прикладі однокласника.бугага
  • 0

#273 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 04.04.2010 – 14:53

Перегляд дописуМіра Вогню (4.04.2010 15:13) писав:

на прикладі однокласника.бугага
лол. так само я можу сказати " на прикладі мого однокурсника-боксера - всі боксери ідіоти "
  • 0

#274 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.04.2010 – 09:12

Перегляд дописуZoomerMan (24.03.2009 16:49) писав:

Проблема мажорства виникає через брак виховання а не через розмір рахунку...

Перегляд дописуfregat (26.04.2009 00:01) писав:

все залежить від виховання! Є багато хамів та бидла як серед багатих,так і серед бідних. Вважаю,що все залежить від батьків та компанії в якій людина зростає. Знаю багато досить заможних людей, які не мають " понтів" і з однаковою повагою відносятся до всіх людей, не залежно від їх статку. І в той же час є бидло, яке не має нічого за душею, а корчить з себе Бог зна шо...

Теж вважаю,що все залежить від виховання.Є діти з багатих сімей,яких батьки привчали,що гроші заробляються тяжко і не балують дітей,а вчать заробляти на себе самим.І такі діти виростають нормальними людьми,які не ставлять себе вище за інших людей. А мажори-це моральні виродки,які окрім грошей не поважають нікого і ніщо.Всі моральні цінності людські-пусте місце для них.Це розбещені грошима батьків,переважно тупі і недалекі люди,які без своїх батьків-ніщо,а понтів і нахабства хоч відбавляй.
  • 0

#275 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 15.04.2010 – 12:46

Масове мажорство - явище тимчасове, характерне у більшості багатим сім"ям, які, проте, не позбавилися бидлярськості (це про них казано - "не дай Боже із хама пана"). Їхні татусі зуміли заробити в часи, коли для того, щоб стати заможним, потрібно було бути вертлявим і наглим. Вже зараз розпочинається епоха, коли "підніматимуться" розумні і трудолюбиві, натомість надто шустрим вже не особливо що перепаде - держвласності не вкрадеш (закінчилася), підприємства - теж (поточний власник яйка відкрутить, то вже не "державне", тобто "нічиє"), а щось збудувати самотужки таким просто не дано. Так що піде то потихеньку на спад. Та і самознищення мажорів іде повним ходом - стріт-рейсінґ, наркотики, та й рівень самогубств найвищий саме у цієї категорії молоді. Так, ще певний час на "старих ресурсах" їхні татусі матимуть можливість витягувати їх із передряг, а вбивство "пересічного українця" коштуватиме порядка 40-50 тисяч паперів (у Львові), але розшарування суспсльтва тепер ітиме за іншими кртеріями: не "нувориші" vs "бидло", а "толкові" vs "бидло". А "толкові" завжди вміли виховувати своїх дітей, тут і надмір грошей не перешкода. Знаю одного якраз із таких "толкових", так у нього малий і у школі відмінник, і боксом займється, і плаває, і 2 іноземні мови вчить, і гроші кишенькові хіба що отримує.... і то як заслужить <_<
  • 0

#276 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 12.05.2010 – 02:53

я теж сподіваюся, що вони вимруть як нежиттєздатний вид
  • 0

#277 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 13:26

Як-то кажуть, на щастя ніхто не постраждав.

Цитата

У суботу о 4:50 в місті Бровари Київської області автомобіль "Porsche Cayenne" врізався у дерево.
Як повідомляє прес-служба ДАІ, водій, за попередніми даними, "не вибрав безпечну швидкість руху, не впорався з керуванням, з'їхав в кювет, де скоїв наїзд на дерево".
Після цього автомобіль загорівся. Внаслідок ДТП водій та чотири його пасажири загинули на місці пригоди.
© http://kiev.pravda.com.ua/news/4ce78e708d012/
  • 0

#278 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.11.2010 – 14:22

І на копійці убитися можна.
  • 0

#279 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 17:49

Перегляд дописуБілий Дракон (23.11.2010 14:22) писав:

І на копійці убитися можна.
Головне, щоби лише самому.
  • 0

#280 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 23.11.2010 – 18:04

Перегляд дописуzav (23.11.2010 13:26) писав:

Як-то кажуть, на щастя ніхто не постраждав.

© http://kiev.pravda.com.ua/news/4ce78e708d012/

а шо, на Порш Каєн тільки мажори їздять?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних