Перейти до вмісту

Мажори

Повідомлень в темі: 305

#241 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.04.2009 – 13:58

Перегляд дописуJoey (21.04.2009 14:46) писав:

Мажор - гад!!! якщо йти за українським принципом у мого сусіда усе краще)))
А якщо за принципом, що мажор дасть тобі в пику (або, як у тому випадку, повідбиває печінки)?
  • 0

#242 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.04.2009 – 14:40

Перегляд дописуОлеська (21.04.2009 14:27) писав:

те, що всі звикли думати в таких випадках - дітки багатих батьків. Те, що це не дитина голови колгоспу чи директора школи - це ясно, адже далеко не кожен батько дозволить собі купити для свого чада таку "іграшку".
та дітки тут ні при чому. Саме по собі високе становище тої чи іншої людини може налякати людей зі статусом набагато нижчим- проблем ніхто не хоче. А чи то,ну наприклад, діти відомого політика,чи навпаки його батьки- нема різниці. )))

Перегляд дописуZoomerMan (21.04.2009 14:30) писав:

Якщо у вас є хоч якісь моралні принципи і ви не вмієте брехати - хорошим адвокатом ви не станете!
Моладасть ета нє парок!
Угу,молодість- не порок,просто досить часто це відсутність мізків і купа понтів)
пс. і не стану. я на нього не вчитимусь)
  • 0

#243 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 21.04.2009 – 14:42

Перегляд дописуSensssorika (21.04.2009 15:40) писав:

Угу,молодість- не порок,просто досить часто це відсутність мізків і купа понтів)
Можу сказати наприклад у Добротворі дуже добро знаю найбільшого мажора,який може скажімо стати за мене у будь-якій ситуації,але скільки у мене таких випадків було, я завжди вирішував їх сам.Не буду розказувати як все це було,але можу сказати прямо - треба мати ше трохи шось в голові.
  • 0

#244 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.04.2009 – 14:44

Перегляд дописуSensssorika (21.04.2009 15:40) писав:

та дітки тут ні при чому. Саме по собі високе становище тої чи іншої людини може налякати людей зі статусом набагато нижчим- проблем ніхто не хоче. А чи то,ну наприклад, діти відомого політика,чи навпаки його батьки- нема різниці. )))

То правда - тим більше в тій ситуації - міліція то були прості патрульні!

Ну понти тре ставити на місце якщо вони нічим не підкріплені!
  • 0

#245 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.04.2009 – 14:55

оце щойно сусідка сказала,шо в них в селі( поки шла забула як називається...Курлози!) ..На свята приїхав додому до батьків з міста хлопець. 22 роки- десь так. Сьогодні знайшли вбитим в якомусь болоті. Звідки там в селі мажори? а нізвідки. Всі біди від людської дурості,а не від грошей чи статусу((
  • 0

#246 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 16:10

так буває, що чим більше грошей - тим більше дурості.
  • 0

#247 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 07:22

Перегляд дописуSensssorika (21.04.2009 15:55) писав:

оце щойно сусідка сказала,шо в них в селі( поки шла забула як називається...Курлози!) ..На свята приїхав додому до батьків з міста хлопець. 22 роки- десь так. Сьогодні знайшли вбитим в якомусь болоті. Звідки там в селі мажори? а нізвідки. Всі біди від людської дурості,а не від грошей чи статусу((
У нас в селі біля Немирова молодого хлопця побили мажори, що проїжджали по трасі. Розважались вони так. І де там в селі взялись ті мажори?...)
А ще одне велике сусіднє село Ковалівка, так туди скільки пам"ятаю, стільки їхали з Вінниці синки багатеньких татусів розважитись. Озброювались холодною зброєю (про інше може просто не чула) і давай "строїти мєсних". Так не одного хлопця ні за що вбили. І нічого, все зам"яли, жодна справа до суду не дійшла. А що ж йому одному з другим робити у Вінниці - мало на кого там нарватись можна... А тут - селюки, їх бити (і вбивати!) можна... :)
  • 0

#248 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 22.04.2009 – 10:10

Перегляд дописуSensssorika (21.04.2009 14:40) писав:

Та які дітки, коли на тебе пре ленд ровер на шаленій швидкості то ти ні про діток ні про статус думаєш, а думаєш як би живим залишитися а всі розборки потім вже. І статус тут ні до чого. Інше питання шо там тупе безмозгле і безвідповідальне створіння сидить і людям глибоко всеодно хто це і звідки у нього це, головне щоб такий даунів було поменше бо жити всім одинаково хочеться.
  • 0

#249 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.04.2009 – 10:40

Перегляд дописуБоБриК (22.04.2009 11:10) писав:

Та які дітки, коли на тебе пре ленд ровер на шаленій швидкості то ти ні про діток ні про статус думаєш, а думаєш як би живим залишитися а всі розборки потім вже. І статус тут ні до чого. Інше питання шо там тупе безмозгле і безвідповідальне створіння сидить і людям глибоко всеодно хто це і звідки у нього це, головне щоб такий даунів було поменше бо жити всім одинаково хочеться.
якби я бачила шо на мене мчить машина,то я б відійшла у сторону. а якби вона мене збила,значить я б її не бачила і ні про що таке подумати просто не встигла. Я на дорогах дуже акуратна))
а збити може і якась там "лада" ))
  • 0

#250 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 24.04.2009 – 14:06

про машини впринципі так. лада може збити, але там трохи інша історія. від цього мало хто може застрахуватися.
  • 0

#251 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.04.2009 – 23:01

все залежить від виховання! Є багато хамів та бидла як серед багатих,так і серед бідних. Вважаю,що все залежить від батьків та компанії в якій людина зростає. Знаю багато досить заможних людей, які не мають " понтів" і з однаковою повагою відносятся до всіх людей, не залежно від їх статку. І в той же час є бидло, яке не має нічого за душею, а корчить з себе Бог зна шо...
  • 0

#252 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 10:21

Вчора подивилась чотири серії "Особливий погляд" на "1+1". Перша серія була "присвячена" саме мажорам. Фільм шокуючий. Хоча подібне я чую, читаю, бачу невперше. Один сюжет був про те, як син з батьком з забутого Богом і людьми села на Вінниччині поїхали на заробітки до Одеси. Вони прибирали вулиці. Так от, батька, коли той закидав сміття в контейнер, збив на повній швидкості мажорчик з дівчиною. Батькові повідривало руки-ноги, а завантажений сміттєвоз, який стояв на ручнику, протягнуло десять метрів. Мажорові та дівчині ніц - спрацювали подушки безпеки, а чоловіка (батька двох дітей) немає. Батько мажора, прибувши на місце аварії, найперше потурбувався про машину. Йому пофіг було, що його синок збив людину. Даїшники написали в протоколі, що машина рухалась зі швидкістю 50 км. за годину. :D
Так от і подумалось, що в таких випадках люди скоро почнуть правити самосуд - розправлятись з мажорами на місці трагедії. А що робити, коли закон на них, мажорів, не поширюється?..
  • 0

#253 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.05.2009 – 10:27

Перегляд дописуОлеська (18.05.2009 11:21) писав:

Так от і подумалось, що в таких випадках люди скоро почнуть правити самосуд - розправлятись з мажорами на місці трагедії. А що робити, коли закон на них, мажорів, не поширюється?..
Ви самосуду ніколи правити не будете, ви увесь негатив вдавлюєте в себе, гИ. Почитайте відповідну тему

Повідомлення відредагував Гетьман: 18.05.2009 – 10:30

• 0

#254 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 10:30

Перегляд дописуГетьман (18.05.2009 11:27) писав:

Ви самосуду ніколи правити не будете, ви увесь негатив вдавлюєте в себе, гИ. Почитайте відповідну тему
Я особисто? Чи то взагальному? Бо я-особисто справила би. Якщо (не дай, Боже) на місці загиблого був мій родич, або дуже близька людина, то я на шматки порвала би винуватця трагедії.
  • 0

#255 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 10:14

Заарештували "мажора", який "тероризував" водіїв. Це син депутата?
иївська міліція порушила кримінальну справу щодо молодої людини, ймовірно, сина депутата, який на автомобілі "Мерседес" в стані алкогольного сп'яніння здійснив низку ДТП у столиці і при затриманні чинив опір співробітникам міліції.

Про це розповіли в четвер "Інтерфакс-Україна" в центрі громадських зв'язків ГУМВС України в Києві.

Молодий чоловік заарештований, перебуває в ізоляторі тимчасового утримання.

"Щодо нього порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 296 Кримінального кодексу України - хуліганство, пов'язане з небезпекою для життя людей", - відзначили в ЦГЗ.

Як пише "Комсомольська правда в Україні" з посиланням на свої джерела, за кермом "Мерседеса" був син депутата.

Газета пише, що в ніч на 15 травня хлопець носився нічними вулицями Києва на "Мерседесі" без номерних знаків, нахабно порушуючи правила і погрожуючи громадянам.

При цьому його переслідували інспектори ДАІ. Відірвавшись від ДАІшників о четвертій ранку, "Мерседес" опинився біля Червоного корпусу університету ім. Т. Шевченка. Не розрахувавши відстань, іномарка зачепила поливальну машину.

Цей інцидент розлютив власника "Мерседеса", і він вирішив розібратися з водієм поливалки з ножем в руках. Повз них на авто проїздили двоє чоловіків. Побачивши, що агресивний молодий чоловік погрожує водію спецмашини, вони вирішили втрутитися в інцидент.

Як розповіли чоловіки міліції, власник "Мерседеса" був явно п'яний. З водія поливалки порушник переключився на його захисників. Але вони сіли в машину і поїхали. Водій "Мерседеса" кинувся їх наздоганяти.

Кілька разів він ударив машину втікачів. З метою самооборони чоловікам довелося вистрілити в ногу порушнику з гумостріла. Тільки тоді він поїхав.

Коли його машина заглохла на перетині вул. Великої Васильківської та Тверської, правоохоронці "заспокоїли хулігана" струменем сльозоточивої газу.

http://pravda.com.ua.../5/21/95126.htm

Повідомлення відредагував sovist: 22.05.2009 – 10:15

• 0

#256 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 15:55

буває, шо можу сказати. не всіх війна убила.
  • 0

#257 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 30.05.2009 – 21:05

Сьогодні, 30 травня, виповнюється рівно два роки з моменту дорожньо-транспортної пригоди, в яку потрапив пасинок Дмитра Фірташа Сергій Калиновський.

Пошуками пасинка Фірташа зараз займається Інтерпол.

Нагадаємо, що аварія за участю Калиновського - молодшого сина нафтового бізнесмена Зіновія Калиновського і екс-дружини співвласника РосУкрЕнерго Дмитра Фірташа Марії Фірташ - сталася 30 травня 2007 року приблизно о 5 годині ранку. Автомобіль BMW, за кермом якого знаходився Сергій Калиновський, врізався на великій швидкості в припаркований автомобіль Жигулі прапорщика внутрішніх військ Володимира Куликовського. В результаті ДТП міліціонер загинув на місці.

Дівчина-пасажир BMW, 25-річна Анастасія Б. три дні по тому померла.

11 червня 2007 року Калиновський був затриманий у київському аеропорті Жуляни при спробі вилетіти в Ізраїль. В аеропорті був замовлений чартерний рейс на Тель-Авів нібито для перевезення хворої дитини. Цим рейсом і повинен був летіти Калиновський. З 30 травня до 14 вересня обвинувачений перебував на стаціонарному лікуванні в медичному центрі Біофармтех. 15 вересня, Калиновський, не повідомивши орган досудового слідства, залишив медичну установу, на даний час місце його перебування невідомо.

17 вересня 2007 року прокуратура міста Києва оголосила Сергія Калиновського в розшук і направила прикордонникам заборону на його виїзд за кордон. У свою чергу Українське бюро Інтерполу оголосило Калиновського в міжнародний розшук.

У березні 2008 року прокуратура Києва призупинила справу про скандальне ДТП в центрі Києва. Прокурор Києва Євгеній Блаживський заявив, що потерпілі не мають претензій до Калиновського.
  • 0

#258 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 01:31

Перегляд дописуsovist (30.05.2009 22:05) писав:

У березні 2008 року прокуратура Києва призупинила справу про скандальне ДТП в центрі Києва. Прокурор Києва Євгеній Блаживський заявив, що потерпілі не мають претензій до Калиновського.

от вам і Україна. яка країна такі й теракти.
  • 0

#259 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.06.2009 – 14:32

Вибачаюсь що по російські!

"Этой ночью был замечательный движняк. Есть такой Александр Георгиевич Капитула — бывший министр МЧС. Он праздновал день рождния в ресторане ”Казачек”. Когда празднование было окончено — он покидая кабак, пошел на стоянку. Но так получилось, что его чуть не сбил ”кадиллак”. Тот разумеется возмутился, что за нахер, и постучал пальцем по лбу — мол долботятлы, вы блин слепые или бухие — что вы блин делаете?! Сидящие в ”кадиллаке” мажоры жест увидили, и высунувшись из окна услышали, и высунувшись из окна услышали насчет долбодятлов и проч. После чего сидящий за рулем начал орать нецензурно что мол сам сука, под ноги смотри и все такое. Когда Капитула сказал что вызовет милицию и тебя, щегла, сейчас приймут бухого, высунулся второй пассаржир, и ни слова не сказав начал стрелять.
Капитула офигел от таких событий, и спрятавшись за мерса, начал отступать и орать ”охрана, сюда”. Когда охрана подбежала и блокировала мажоров, стрелявший начал посылать всех по маме, и сказал что щас позвонит кому надо и всех (далее непечатно). Охрана увидав с кем имеет дело, решила не искушать судьбу и смылась нафиг — оставив МЧСовца одного с его проблемами. Поскольку стрелявший не просто был известен в лицо, но и орал что он сын Президента Ющенко и что щас им …дям покажут кто тут пьяный.
Далее Капитула начал ругаться с руководством кабака что ”какого хрена и все такое”, но те сказали что ну тебя в баню, сам с этим ...ом разбирайся, нам проблемы не нужны. После чего обиженый такой несправедливостью Капитула начал звонить всем своим, включая депутатов и начальнику главка МВД г. Киева.
Пока было суть да дело, сидящий за рулем тоже кому-то позвонил и через пару минут подъехал начальник УГО генерал Гелетей со товарищи на трех джипах и эвакуировали в сиську пьяного отпрыска Виктора нашего Андреича, и отдав указания второму мажору, который был за рулем. Когда милиция прибыла, то оставшийся на ”поле боя” начал говорит что это он сын Ющенко и что он всех ..."

Ото синок президента знов почав дебоширити!

http://ord-ua.com/2009/06/28/syn-yushenko-...torana/?lpage=1

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 29.06.2009 – 14:47

• 0

#260 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 14:42

Перегляд дописуZoomerMan (29.06.2009 15:32) писав:

Вибачаюсь що по російські!

"Этой ночью был замечательный движняк. Есть такой Александр Георгиевич Капитула — бывший министр МЧС. Он праздновал день рождния в ресторане ”Казачек”. Когда празднование было окончено — он покидая кабак, пошел на стоянку. Но так получилось, что его чуть не сбил ”кадиллак”. Тот разумеется возмутился, что за нахер, и постучал пальцем по лбу — мол долботятлы, вы блин слепые или бухие — что вы блин делаете?! Сидящие в ”кадиллаке” мажоры жест увидили, и высунувшись из окна услышали, и высунувшись из окна услышали насчет долбодятлов и проч. После чего сидящий за рулем начал орать нецензурно что мол сам сука, под ноги смотри и все такое. Когда Капитула сказал что вызовет милицию и тебя, щегла, сейчас приймут бухого, высунулся второй пассаржир, и ни слова не сказав начал стрелять.
Капитула офигел от таких событий, и спрятавшись за мерса, начал отступать и орать ”охрана, сюда”. Когда охрана подбежала и блокировала мажоров, стрелявший начал посылать всех по маме, и сказал что щас позвонит кому надо и всех (далее непечатно). Охрана увидав с кем имеет дело, решила не искушать судьбу и смылась нафиг — оставив МЧСовца одного с его проблемами. Поскольку стрелявший не просто был известен в лицо, но и орал что он сын Президента Ющенко и что щас им …дям покажут кто тут пьяный.
Далее Капитула начал ругаться с руководством кабака что ”какого хрена и все такое”, но те сказали что ну тебя в баню, сам с этим ...ом разбирайся, нам проблемы не нужны. После чего обиженый такой несправедливостью Капитула начал звонить всем своим, включая депутатов и начальнику главка МВД г. Киева.
Пока было суть да дело, сидящий за рулем тоже кому-то позвонил и через пару минут подъехал начальник УГО генерал Гелетей со товарищи на трех джипах и эвакуировали в сиську пьяного отпрыска Виктора нашего Андреича, и отдав указания второму мажору, который был за рулем. Когда милиция прибыла, то оставшийся на ”поле боя” начал говорит что это он сын Ющенко и что он всех ..."

Ото синок президента знов почав дебоширити!
слабо віриться
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних