Перейти до вмісту

Мажори

Повідомлень в темі: 305

#201 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 16.03.2009 – 21:25

Перегляд дописуОлеська (16.03.2009 12:38) писав:

Оригінально...))) Тобто дитина генерала МВД та дитина бандита (теж поняття розтяжиме) - по-вашому одне і те ж???
в контексті сабжу різниці нема
  • 0

#202 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 07:32

Цитата

У п'ятницю, 20 березня, на об'їзній дорозі Ужгорода, в мікрорайоні Шахта, біля перехрестя, де розташований коньячний завод, на високій швидкості злетів з дороги і повністю розбився автомобіль марки Lamborghini Murcielago.

Як повідомляє Друга смуга, за кермом машини, імовірно, був Андрій Стрижак, син голови Конституційного суду України Андрія Стрижака.

Водій на високій швидкості міг не впоратися з керуванням через вибоїни на дорозі, злетів у кювет і повністю розбив машину. Вартість Lamborghini Murcielago може доходити до $ 300 тисяч.

За інформацією видання, водій не постраждав і після аварії утік з місця ДТП на новоприбулих чорному Ferrari, за кермом якого, імовірно, була його дружина. Про інших потерпілих не повідомляється.

Розбиту машину, яка була з італійськими номерами, оперативно відвезли з місця ДТП на евакуаторі. Іноземні номери були зняті з машини відразу після аварії.
http://ua.korrespond.../ukraine/781658

Хоча це не про мажорів але однаково пан має заздрість (особливо в контексті розміру середньої заробітної плати по нашій країні). Я може теж хочу мати такий автомобіль. Шукаю роботу щоб купити Lamborghini або одружусь на дочці високопоставленого судді або прокурора....
  • 0

#203 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.03.2009 – 10:46

Вчора дивились російський "Розіграш". Варто його подивитись тим, хто мажорів захищає.
  • 0

#204 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:26

Мажори це просто діти багатих батьків... які себе ведуть в точності до того як їх це навчили робити батьки... і в точності до того в якому суспільстві живуть...
Різницю між п'яним ПТУ-шиком який за клубом гвалтує однокашницю і ганяє на мотику без глушака по селі та між напомаженим синочком який жене на ламборджині по місту і в гробу (часто буквально) всіх бачив - я особисто не спостерігаю... перший просто немає можливості для вираження свого хамства, а другому татко з мамою таку можливість дають...
  • 0

#205 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:34

Перегляд дописуZuzik (24.03.2009 11:26) писав:

Мажори це просто діти багатих батьків... які себе ведуть в точності до того як їх це навчили робити батьки... і в точності до того в якому суспільстві живуть...
Різницю між п'яним ПТУ-шиком який за клубом гвалтує однокашницю і ганяє на мотику без глушака по селі та між напомаженим синочком який жене на ламборджині по місту і в гробу (часто буквально) всіх бачив - я особисто не спостерігаю... перший просто немає можливості для вираження свого хамства, а другому татко з мамою таку можливість дають...
Різниця є. Той п"яний петеушник далі одружується зі своєю "однокашницею", бо відкупитись грошей немає. А "синочок" точно в дупі бачив усіх.
  • 0

#206 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 24.03.2009 – 11:37

Перегляд дописуОлеська (24.03.2009 10:34) писав:

Різниця є. Той п"яний петеушник далі одружується зі своєю "однокашницею", бо відкупитись грошей немає. А "синочок" точно в дупі бачив усіх.
Не факт
  • 0

#207 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:41

Перегляд дописуОлеська (24.03.2009 10:46) писав:

Вчора дивились російський "Розіграш". Варто його подивитись тим, хто мажорів захищає.
склалося враження, що ти просто ненавидиш багатих
  • 0

#208 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:45

Перегляд дописучорно-біла (24.03.2009 11:37) писав:

Не факт
Факт.) Казали ж про згвалтування. Хоча саме серед петеушників чимало дівчат, які самі згвалтувати можуть.

Перегляд дописуСаляма (24.03.2009 11:41) писав:

склалося враження, що ти просто ненавидиш багатих
То лише "склалось таке враження". Я ненавиджу хіба тимчасово своїх ворогів. А от нелюблю всіх, хто вважає, що їм все дозволено. Як багатих, так і бідних. Просто бідне відповідає за свої вчинки, а багате - ні.
  • 0

#209 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 24.03.2009 – 11:47

Перегляд дописуОлеська (24.03.2009 10:45) писав:

Факт.) Казали ж про згвалтування. Хоча саме серед петеушників чимало дівчат, які самі згвалтувати можуть.
тим більше, якщо про зґвалтування
  • 0

#210 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.03.2009 – 12:01

Перегляд дописуОлеська (24.03.2009 10:46) писав:

тут здається лише одна людина їх захищає, але в нього інше уявлення про термін „мажор“ далекий від реальності, тому не враховую.
а решта людей просто намагаються пояснити різницю між мажором і дитиною багатих/владних батьків

Перегляд дописуОлеська (24.03.2009 11:45) писав:

далеко не факт. бо такому бидлу ще більше насрати на закони і мораль.

Перегляд дописуОлеська (24.03.2009 11:45) писав:

То лише "склалось таке враження". Я ненавиджу хіба тимчасово своїх ворогів. А от нелюблю всіх, хто вважає, що їм все дозволено. Як багатих, так і бідних. Просто бідне відповідає за свої вчинки, а багате - ні.
у випадку гвалтування дуже рідко. жертви або не виживають, або фіг зізнаються, бо 1. бояться 2. соромно зізнаватись.
  • 0

#211 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 12:24

причина в самому вихованні, суспільстві в нас самих... а не в тому чи відкупився багатий чи ні...
це не проблема багатства як такого... це проблема рівня нігілізму суспільства...

саме через те що такі от "ПТУшники" раптом стали багатими і "болт ложили" на навколишніх - ми і маємо сьогодні таку велику проблему мажорів...
  • 0

#212 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 12:28

я багатий і мені все дозволено. і шо? це ж не значить що я варуй убівай ізгвалтовивай.
  • 0

#213 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 24.03.2009 – 13:08

Перегляд дописуXobb (24.03.2009 12:28) писав:

я багатий і мені все дозволено. і шо? це ж не значить що я варуй убівай ізгвалтовивай.
Вони тобі заздрять. От і знаходять недоліки твого виховання. А в своєму оці дровеняки не бачать. :)
  • 0

#214 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 13:42

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.03.2009 12:01) писав:

у випадку гвалтування дуже рідко. жертви або не виживають, або фіг зізнаються, бо 1. бояться 2. соромно зізнаватись.
Сучасні реалії (випадок відбувся в сусідньому селі): група хлопчаків згвалтували дівчинку (всі неповнолітні), вона розповіла татові (таке важко приховати). Хлопці, вірніше батьки, відстьогнули чималу суму грошей, аби зам"яти справу.
Інше село. Вже доросліші хлопці згвалтували (хоча це "умовно кажучи") дівчину. Пустили, як кажуть, по кругу. Всі так само відстьогнули гарну суму грошей, аби не подавала заяву. Один не мав де взяти гроші, так одружився. При чому про подібні випадки я чула не раз.
  • 0

#215 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 14:03

Перегляд дописуОлеська (24.03.2009 13:42) писав:

Сучасні реалії (випадок відбувся в сусідньому селі): група хлопчаків згвалтували дівчинку (всі неповнолітні), вона розповіла татові (таке важко приховати). Хлопці, вірніше батьки, відстьогнули чималу суму грошей, аби зам"яти справу.
Інше село. Вже доросліші хлопці згвалтували (хоча це "умовно кажучи") дівчину. Пустили, як кажуть, по кругу. Всі так само відстьогнули гарну суму грошей, аби не подавала заяву. Один не мав де взяти гроші, так одружився. При чому про подібні випадки я чула не раз.
до чого тут мажорство? тут чиста розбещеність суспільства і дурість постраждалих дівчат/жінок.
  • 0

#216 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 14:06

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.03.2009 14:03) писав:

до чого тут мажорство? тут чиста розбещеність суспільства і дурість постраждалих дівчат/жінок.
До того ж, до чого і Ваш допис. Це просто відповідь.
  • 0

#217 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 14:09

Саме так!

ще раз перечитав основний посил теми - " Мажори, просто діти багатих батьків чи небезпека для суспільства?"
Не можуть вони бути небезпекою для цього суспільства оскільки є невід"ємною складовою і продуктом цього суспільства.
  • 0

#218 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 14:11

Перегляд дописуОлеська (24.03.2009 14:06) писав:

До того ж, до чого і Ваш допис. Це просто відповідь.
мій допис був реакцією на „бідне відповідає за свої вчинки, а багате - ні.“
а ваші приклади доводять лише дурість жертв. та те, що і багаті і бідні однакого бувають мудаками. одружитись з гвалтівником? О_о
  • 0

#219 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 14:14

Таки так, мажорство тут ні до чого, то швидше сліпе наслідування деяких мажорських рис, які дехто з несформованими принципами схильний вважати за "крутість".
  • 0

#220 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 14:18

Перегляд дописувеснянка (24.03.2009 14:14) писав:

Таки так, мажорство тут ні до чого, то швидше сліпе наслідування деяких мажорських рис, які дехто з несформованими принципами схильний вважати за "крутість".
думаю то звичайне переконання про безкарність, як і в будь-якого злочинця. а ще відсутність ВИХОВАННЯ.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних