Перейти до вмісту

Мажори

Повідомлень в темі: 305

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.12.2008 – 12:16

До речі, вінниччанам відома справа синка одного з відомих вінницьких представників у Верховній Раді. Хлопець збив насмерть жінку. Так татко швиденько переклав депутатський мандат синку, а сам повернувся знову керівником області. А син, як недоторканний, втік від закону і тепер сміється з усіх.
  • 0

#22 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.12.2008 – 12:35

Перегляд дописуОлеська (27.12.2008 12:42) писав:

А щодо виникнення теми, то якщо журналісти відзняли сюжет (до речі, йде серія сюжетів про мажорів), - значить в того журналіста (чи може в канала в цілому?) теж патологічна ненависть? Оригінально...
а я от це колись бачив теж сюжет. Жила собі мажорна сім"я в мажороноу домі за містом. Мажор-папа, мажор-мама і три донькі - мажори. Прийшли якось до них в будинок прості сільські хлопці, коли папи-мажора не було дома і вбили маму-мажора на очах у доньок -мажорів бо бабло шукали. Ось такий от мажорний сюжет.

Це я до чого, а до того шо тут справа у способах скоєння злоченів. Якщо діти-мажори людей на машинах збивають, то діти з пролетраських -чесних сімей на вулицях-барах-парках людей ріжуть, або просто грабують.
  • 0

#23 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 27.12.2008 – 13:11

Перегляд дописуMarcos (27.12.2008 12:35) писав:

Це я до чого, а до того шо тут справа у способах скоєння злоченів. Якщо діти-мажори людей на машинах збивають, то діти з пролетраських -чесних сімей на вулицях-барах-парках людей ріжуть, або просто грабують.
При тому всі поголовно, і без розбору..................

П.С. - до речі, чом в цій казоці Попелюшка?

П.С. 2 - де гарантія, що ті хлопчики - піонери самі себе до "мажорів" не прираховували? Повторюсь - справа не в грошах, а в вихованні.
  • 0

#24 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 13:16

Перегляд дописуMarcos (27.12.2008 12:35) писав:

а я от це колись бачив теж сюжет. Жила собі мажорна сім"я в мажороноу домі за містом. Мажор-папа, мажор-мама і три донькі - мажори. Прийшли якось до них в будинок прості сільські хлопці, коли папи-мажора не було дома і вбили маму-мажора на очах у доньок -мажорів бо бабло шукали. Ось такий от мажорний сюжет.

Зовсім не здивуюсь, коли при повному зникненні середнього класу в Україні, бідняки таки почуть різати багатих. Надто велика різниця стає між багатими і простим людом. І коли ті багаті нажились на чужому горі, то чому дивуватись бажання бідноти відібрати те все?

Але мова не про те. Бідні сидять і здихають в тюрмах, як за свої, так і за чужі злочини. Нерідко буває, що аби виплутати багатого, садять бідне за те, що не скоював. А злочини мажорів залишаються здебільшого безнаказанними.
  • 0

#25 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 13:37

Перегляд дописуОлеська (27.12.2008 14:16) писав:

Зовсім не здивуюсь, коли при повному зникненні середнього класу в Україні, бідняки таки почуть різати багатих. Надто велика різниця стає між багатими і простим людом. І коли ті багаті нажились на чужому горі, то чому дивуватись бажання бідноти відібрати те все?
типовий хохляцький підхід до багатства інших людей. Якщо багатий - то вкрав.. А потім дивуємся чого це ми така країна погана, бо в головах деяких людей не те що ідей, а навіть думки того що можна заробити гроші чесно немає.
Давайте поріжемо всіх багатих бо когось душить жаба що він бідний, а хтось багатий.

Перегляд дописуОлеська (27.12.2008 14:16) писав:

Зовсім не здивуюсь, коли при повному зникненні середнього класу в Україні, бідняки таки почуть різати багатих.
та невже, а бідняки потім середній клас не будуть різати ? Це мабуть через це в селах людей похилого віку сільська бидлота почала вбивати за десять гривень.
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 14:06

Перегляд дописуMarcos (27.12.2008 13:37) писав:

типовий хохляцький підхід до багатства інших людей. Якщо багатий - то вкрав.. А потім дивуємся чого це ми така країна погана, бо в головах деяких людей не те що ідей, а навіть думки того що можна заробити гроші чесно немає.
Давайте поріжемо всіх багатих бо когось душить жаба що він бідний, а хтось багатий.

та невже, а бідняки потім середній клас не будуть різати ? Це мабуть через це в селах людей похилого віку сільська бидлота почала вбивати за десять гривень.
Нє, ну чого відразу вкрав? Обманув, не додав, зекономив... Є підприємство. Початок 90-х. Підприємство державне. Зарплата (для прикладу) у директора - 1000 гр, у зама - 800 гр, у технолога - 700 гр, в майстра - 500-600 гр, а у робочого -300-400гр. У всіх є оздоровчі, тринадцята зарплата, премії стабільні, доплати, подарунки тощо. Викуповує директор те підприємство. Ясно, що як оздоровчі, так і тринадцята зарплата зникають. Далі по-трохи зникають стабільні премії, доплати, робоча одіж і навіть миючі засоби. Підприємство починає розширюватись. Виникають нові цехи, нові посади, начальство починає влаштовувати бенкети у різних країнах світу за божевільні гроші. Тоді, коли простим робочим врізається й далі зарплата. При тому робиться все ніби законно, адже є домовленість між директорами підприємств цієї галузі про встановлені тарифи по зарплатні. А крім того, власник (колишній директор цього заводу) вже добрався у Верховну Раду і разом з такими ж підприємцями приймає закони на свою ж користь. Отже, згодом на підприємстві більша половина людей працюють за тимчасовим договором. Плюс: підприємства, як виявляється, вже і не оплачують допомогу за безробіттям в центрі зайнятості звільненим працівникам. Мотивується те кризою. Щож, дуже зручно. А підприємство і далі продовжує рости, разом з тим поповнюються банківські рахунки колишнього директора заводу. Тоді, як прості робочі вже не спасаються навіть домашнім господарством.
Тобто: від різниці в кілька сот гривень зарплати та трошки кращою обстановкою в квартирі та дорожчою машиною - до різниці в кілька міліардів гривень. І це за якихось 10-15-ть років. Ось вам і чеснозароблені гроші. Директор вкрав? Ні, що ви, він чесно заробив...))) Смішно, правда?

Я не кажу, що у тебе батьки вкрали. Не ставлю штампи. Але варто реально дивитись на ситуацію.
  • 0

#27 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2008 – 15:56

Перегляд дописуОлеська (27.12.2008 13:16) писав:

А віра у Господа навіщо? Бог не дає нам більше,ніж ми могди б витримати) Працівники моргів,трунарі та дириктори кладовищ й справді наживаються на чужому горі.Хоча щодо працівників моргу я тут невпевнена.Їх можна замінити на священників. всякі там панахидки ж теж не безкоштовні)

Якшо людина хоче працювати,робота в неї буде.Яка не яка,а копійка все-таки. І взагалі ми всі повинні навчитися "давольствовацца мАлим". А то зажралися дуже. Це видно по тим,хто кредитів набрав,а тепер віддати їх не може.На фіга було брати?Я впевнена,що у більшості випадків,можна було прожити і без того,на що бралися ті гроші)
А заздрити людині за те що вона так вміло вертиться і має гроші не можна. Навіть якшо вона це незаконним способом нажила.Тим більше.Нехай це у неї на совісті буде.)) а бажання відібрати все- це якось..тваринно чи шо.
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 16:05

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2008 15:56) писав:

А віра у Господа навіщо? Бог не дає нам більше,ніж ми могди б витримати) Працівники моргів,трунарі та дириктори кладовищ й справді наживаються на чужому горі.Хоча щодо працівників моргу я тут невпевнена.Їх можна замінити на священників. всякі там панахидки ж теж не безкоштовні)

Якшо людина хоче працювати,робота в неї буде.Яка не яка,а копійка все-таки. І взагалі ми всі повинні навчитися "давольствовацца мАлим". А то зажралися дуже. Це видно по тим,хто кредитів набрав,а тепер віддати їх не може.На фіга було брати?Я впевнена,що у більшості випадків,можна було прожити і без того,на що бралися ті гроші)
А заздрити людині за те що вона так вміло вертиться і має гроші не можна. Навіть якшо вона це незаконним способом нажила.Тим більше.Нехай це у неї на совісті буде.)) а бажання відібрати все- це якось..тваринно чи шо.
Третій мажор (вірніше мажорка) форуму. :rolleyes:

Класно роздумувати про кредити та виживання простого народу, живучи за батьківські гроші, правда? Тєпло, свєтло і мухі нє кусают.)
  • 0

#29 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 16:39

Мажор — людина, здебільшого до 30 років, яка має багатих батьків і не має виховання.
Це людина, яка відрізняється зверхнім ставленням до решти людей, і глибоко переконана в тому, що бабло править світом, а так як воно в неї є, вона може все. (Допоки це бабло надається батьками)
Питання лише одне — а нахріна тих дітей народжували, якщо вони їм до одного місця?

Заробити гроші чесно можна. Принаймні не крадучи і не вбиваючи. Єдине, що на початку доведеться якось обходити податкову. Бо з такими податками жоден малий чи середній бізнес не виживе без вертіння.

Решта дискусії чогочь не стосується мажорства.
Щодо 13-ї зп, подарунків, якихось там виплат. В компанії/на виробництві/т.д. яке має стабільне становище (більш-менш), стабільний придуток і певні перспективи — мають місце відпусткні (15 робочих днів на рік, і здебільшого не більше 10 роб. днів за раз можна взяти), премії (вони ж бонуси) не за гарні очі чи бо сьогодні день народження якогось віті пчьолкіна, а за те що дійсно заробив своєю роботою та ініціативністю. Просто життя за СРСР розбалувало наших людей, які звикли отримувати купу пільг і виплат, звикли тягти все з роботи додому, хто скільки може.
Щодо скорочень в умовах кризи — нічого надзвичайного. Це є скрізь, а не лише в нашій країні.

п.с. мажор не є рівністю до дитина багатих батьків. мажор це дитина багатих батьків, яка думає що за це її ніхто в світі не зможе покарати і вона відповдіно всесильна. але не всі діти багатих батьків є такими не вихованими. бо більшість людей, які реально заробили і заробляють свої гроші, того самого вчать і власних дітей та не дозволять їм бити байдики за рахунок батьківського гаманця.

п.п.с. Маркос і Білий Дракон — мажори :rolleyes:
  • 0

#30 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 16:57

Людина прагне до кращого, зручнішого, комфортнішого і це добре, інакше б ми жили мабуть в первісному суспільстві. (це щодо того, що "зажралися"). Кредити...хіба можна з нашими зарплатами наприклад підвести воду до будинку? Хіба дитина 11 років повинна носити 10-ти літрове відро з водою за 300 м від з джерела і по 28 сходинках вгору? Не брати кредиту? І отак терпіти? Вибачте, але наслідки того носіння води так і залишилися у формі сколіозу. Чому наші люди повинні мучитися, при тому, що працюють вони чесно? Робота вчителем музики чи медсестри не принесе великого прибутку. І кредит для них єдина можливість якось покращити свій добробут.
І звісно я не маю нічого проти багатіїв. Але чомусь ставлюся навіть трішки з "презирством" до золотої молоді. І не тому, що я їм заздрю, а тому, що вони не знають ціни грошам, навіть людському життю, вони не знають, що таке робота, робота підлеглого. Звичайно, що не всі багаті такі. Проте серед них іноді трапляються справжні "відморозки". І мабуть кожний може розповісти якусь історію про "мажорів". Що робити? Хз...тут мабуть нічого не можна зробити... їм.
Поважаю тих, хто здобув багатство чесним шляхом, завдяки праці, таланту, здібностям. І здається, що такі люди будуть совісні.
  • 0

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 17:00

Перегляд дописуЗимова Дівчина (27.12.2008 16:39) писав:

Мажор — людина, здебільшого до 30 років, яка має багатих батьків і не має виховання.
Це людина, яка відрізняється зверхнім ставленням до решти людей, і глибоко переконана в тому, що бабло править світом, а так як воно в неї є, вона може все. (Допоки це бабло надається батьками)
Питання лише одне — а нахріна тих дітей народжували, якщо вони їм до одного місця?

Заробити гроші чесно можна. Принаймні не крадучи і не вбиваючи. Єдине, що на початку доведеться якось обходити податкову. Бо з такими податками жоден малий чи середній бізнес не виживе без вертіння.

Решта дискусії чогочь не стосується мажорства.
Щодо 13-ї зп, подарунків, якихось там виплат. В компанії/на виробництві/т.д. яке має стабільне становище (більш-менш), стабільний придуток і певні перспективи — мають місце відпусткні (15 робочих днів на рік, і здебільшого не більше 10 роб. днів за раз можна взяти), премії (вони ж бонуси) не за гарні очі чи бо сьогодні день народження якогось віті пчьолкіна, а за те що дійсно заробив своєю роботою та ініціативністю. Просто життя за СРСР розбалувало наших людей, які звикли отримувати купу пільг і виплат, звикли тягти все з роботи додому, хто скільки може.
Щодо скорочень в умовах кризи — нічого надзвичайного. Це є скрізь, а не лише в нашій країні.

п.с. мажор не є рівністю до дитина багатих батьків. мажор це дитина багатих батьків, яка думає що за це її ніхто в світі не зможе покарати і вона відповдіно всесильна. але не всі діти багатих батьків є такими не вихованими. бо більшість людей, які реально заробили і заробляють свої гроші, того самого вчать і власних дітей та не дозволять їм бити байдики за рахунок батьківського гаманця.

п.п.с. Маркос і Білий Дракон — мажори :rolleyes:
Дякую, що, як завжди, прийшла і порозставляла все (і всіх) по кутках на свої місця.)

Щодо підприємств. Повір, я компетентніша в тому питанні.)
  • 0

#32 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 17:18

Перегляд дописуОлеська (27.12.2008 17:00) писав:

Щодо підприємств. Повір, я компетентніша в тому питанні.)
давайте не будемо мірятись х своєю компетентністю.
я теж людина з досвідом і з купою знайомих, та і з батьками зрештою.
єдине чого не навчились наші люди — це не розраховувати на когось, а розраховувати на себе.
роботу можна знайти, якщо хотіти. інше питання роботу, яку хочеш не завжди знайдеш. але ні, більшість сидітиме, терпітиме і нікуди не рипнеться лише жалітиметься.

ще кумедно чути в свій бік епітет мажорка. бо є ще один тип людей яких по дефолту називають мажорами — кияни. після таких відгуків віра в наявність у людини хоча б середнього рівня інтелекту зникає.
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 17:59

Перегляд дописуЗимова Дівчина (27.12.2008 17:18) писав:

давайте не будемо мірятись х своєю компетентністю.
я теж людина з досвідом і з купою знайомих, та і з батьками зрештою.
єдине чого не навчились наші люди — це не розраховувати на когось, а розраховувати на себе.
роботу можна знайти, якщо хотіти. інше питання роботу, яку хочеш не завжди знайдеш. але ні, більшість сидітиме, терпітиме і нікуди не рипнеться лише жалітиметься.
Ну так ніхто й не збирається мірятись. Просто є різниця між "купою знайомих з досвідом" і працювати безпосередньо в тій сфері.
Тут не йшлося про роботу в загальному. Йшлося про утворення прірви (виникнення багатих і бідних) між людьми за період з часу розпаду союзу.
  • 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2008 – 19:57

Перегляд дописуОлеська (27.12.2008 16:05) писав:

Третій мажор (вірніше мажорка) форуму. :rolleyes:

Класно роздумувати про кредити та виживання простого народу, живучи за батьківські гроші, правда? Тєпло, свєтло і мухі нє кусают.)
Хотіла з мене посміятися? Маладєц.
Звідки в тобі стільки заздрості?Що ти на мене так визвірилася? З чого ти взяла,що я живу на батьківські гроші і мене при тому нічого не кусає? так,мені й справді тепло. Але! Мій тато 10 років працював провідником на залізниці,за мізерні гроші працював,я його днями,а то й тижнями не бачила! Знаєш як це для дитини- не бачити власного батька? батьки завжди робили так,щоб ані я ,ані мій молодший брат не почували себе гіршими за інших дітей. Ну не було в нас грошей на якусь там ляльку чи пістолетик для брата.Порівняно з іншими дітьми в нас тої дитячої радості- іграшок- було набагато менше. Зате ми ніколи не голодували з братом. Мати сама могла не їсти,аби нам більше було.Тато з Москви привозив бананові цукерки,так батьки їх так ні разу й не куштували.Потім коли я була у третьому класі тата чи то скоротили,чи то звільнився- я так досі й не знаю,і він продава на базарі овочі. Зимою. Стояв отак весь день на тому клятому базарі.Я йому суп носила туди і чай гарячий. Я себе винною почувала,бо то ж все через нас. Через нас тато там мерзнув,бо хотів що у його доці було гарне пляттячко на дитячому святі,щоб братику операцію з лімфовузлами зробили,щоб мати посміхалася,щом в нас все було добре.Я мала була.Але це не значить,що я нічого не памятаю і не розуміла.Ви понабирали кредитів,бо вам всім хочеться гарного життя,але ви не розумієте в чому ж все таки та краса життя. В СТОСУНКАХ!!!!

Вже потім згодом,моя мати,ця велика жінка,українська Хіларі Клінтон, умовила тата на одну роботу.Тато починав банальним електриком-сантехніком. Дуже тяжко працював.Згодом він узяв собі помічників. І от зараз він бізнесмен. І має серйозні проблеми зі спиною. І по фіг на всі матеріальні блага що в нас зараз є. Я до них абсолютно "равнодушна". ну не буде в мене душу- купатимусь у тазику,як колись. ну не їстиму я оливкову олію. переб"юсь.Ну не їстиму взагалі- голодання по йозі навпаки навіть корисне)

Я не працюю. Справді. По-перше,влітку мене чи не щодня швидка забирає через серце. Я навіть позагоряти нормально,на сонечку не можу. Ходила пару раз у салон,але в мене чутлива шкіра,зявилася згодом алергія на те випромінювання. По-друге, в мене ,ну просто так, через день стрибає тиск до 160/120 (нормальний,якшо не знаєш повинен бути 120/80). Я просто морально не можу собі дозволити піти офіційно на роботу, щоб когось потім підводити через своє чортове здоров"я. Я навіть до нічного клубу піти не можу. ахахаха..смішно,правда? Там курять,а в мене від того диму голова паморочиться. Так не кожного дня,але 2-3 рази на тиждень буває.Ну і ладно. Нащо мені ті клуби,правда? Я все життя віддала б,щоб нормально прожити хоча б рік. Без запаморочень,обмороків і щоб серця не відчувати.Але я не маю права жалітися.Адже в мене є дім,я не голодна, мої батьки (і підозрюю що і брат теж) мене люблять. Що ще треба для щастя?

Я займаюся якшо можна так сказати "благодійністю". Так,своїх грошей в мене нема. Отримала пару раз стипендію(коли ще отримувала)) ) накупляла дітям в дитячих будинках одягу. Іграшки іграшками,але їм носити нічого. Я все-таки прагматична.
Я прибирала волонтером влітку наші кладовища і парки. Кладовища виявилися цікавішими.Я працювала безкоштовно у Домі ..не знаю як українською буде- ДОМ МАЛЮТКІ. Там дітки покинуті до трьох років живуть. Потім їх вже "расспрєдєляют" по дитячим домам. І мені це подобаллося.Немає нічого прекраснішого за усміхнені дитячі очі.Навіть якшо то чужі діти.Чужих дітей не буває. Якшо мені раптом не пощастить народити свою дитину,я обов"яково візьму на виховання дитину з дитбудинку.

Дякую, що пристидила мене,ща я така от панянка,за гроші не працюю,живу у батьків і тд. В мене є те,чого не відіймеш- розум. Дякувати батькам я в них вже особисто для себе багато чого досягла. Дякуючи їм досягну ще більшого. Мені не соромно,що батьки як можуть допомагають мені. Чого б це мені мало би бути соромно за власних батьків,за їхню любов до мене? Я їм життям завдячую.Як требабуде- я за них "утку" виноситиму і їжу за нихжуватиму. Я їх люблю.

Бажаю ,щоб і в твоєму серці поселилась любов. Може тоді в тебе зявиться повага до оточуючих і ти не будеш дивитися на всіх у кого статки більші за твої вовчим поглядом.

ну,окей. нехай для тебе я буду мажором. Це перш за все веселий радісний тон у музиці. Я не заперечую)
  • 0

#35 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 20:11

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2008 19:57) писав:

історія, безумовно,душещипатєльна) не забудь додати, що мама - Хіларі ще тому, що вчила тебе, маленьку, з 3 років багатьом іноземним мовам у тихі вечори, коли тато працював провідником :rolleyes:
  • 0

#36 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 22:54

Мажори це люди з обмженою відповідальністю за власні вчинки, точнше не всі люди, а молодь
  • 0

#37 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.12.2008 – 00:07

Цитата російською:

Цитата

Мажо́ры — советская золотая молодёжь периода «развито́го социализма». В социальном отношении близки к яппи и когяру. Появились в конце 1970-х — начале 1980-х и воспринимались как антипод субкультуры гопников. Несмотря на исчезновение ряда знаковых моментов и произошедшие изменения общественного строя, данное выражение по-преждему остается актуальным и используется в разговорной речи.

Цитата

Я́ппи (англ. Yuppie, Young Urban Professional — молодой городской профессионал) — молодёжная субкультура, представители которой ведут активный деловой образ жизни городского профессионала. Яппи имеют высокооплачиваемую работу, в одежде предпочитают деловой стиль, следят за модой, посещают фитнес-центры. Основной критерий принадлежности к «яппи» — успешность.

Ви тут аж слиною бризжите. Може ви гопотня?

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 28.12.2008 – 00:08

• 0

#38 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 00:55

Перегляд дописуБілий Дракон (28.12.2008 00:07) писав:

Цитата російською:

тікай, ато сємочками заплюєм, нічог оне понімаєш ти в мажорах:rolleyes:
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 01:10

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2008 19:57) писав:

Хотіла з мене посміятися? Маладєц.
...

Бажаю ,щоб і в твоєму серці поселилась любов. Може тоді в тебе зявиться повага до оточуючих і ти не будеш дивитися на всіх у кого статки більші за твої вовчим поглядом.

ну,окей. нехай для тебе я буду мажором. Це перш за все веселий радісний тон у музиці. Я не заперечую)
Заплакала...)))

1. Поясню те, чого ти не бачиш. Мені стало не смішно з тебе, - прикро. Страшенно прикро за таку сліпоту до простого народу. Твої слова:

Цитата

Так от, буде тобі відомо, в яких випадках бере людина кредити: коли зарплати не вистачає навіть на проживання, а сім"я складає кілька чоловік, включаючи дітей, яких за щось треба вивчати (оплата навчання, проїзд, харчування і теде); оплата комунпослуг; елементарний ремонт в помешканні; елементарна машина (то навіть не думається про якусь дорогу модель, - хоча б звичайний "Жигуль"); на купівлі елементарної техніки; найрисковіші беруть на житло. Таких прикладів можна називати безліч. Так, можна жити і в землянці без світла, без телевізора, холодильника і мішки з картоплею таскати на власному горбі. Можна ж "давольствовацца мАлим", так?... Ото би ти сказала хоч одній людині, що опинилась в подібному становищі. Цікаво, що би вона тобі відповіла на твої "мудрі" роздуми...

2. Ти зачепила віру в Бога. Ти така праведна? Судячи з твоїх розмов, дуже сумніваюсь. Зате ти берешся настановлювати інших "на путь праведний". Мені то десь, але просто шляк трафляє, коли таке малятко сидить в теплі, на всьому готовому і мудрагействує про терпіння. Так, можливо ти знаєш, що таке бідність (хоча дуууже в цьому засумнівалась), але чому ж ти тоді таке можеш навіть думати в бік простих людей, чому ти не пробуєш зрозуміти їх? Ось в цьому нерозумінні ти і є мажором.

3. Щодо заздрості, вовчого погляду і теде. Це були образи. Щож, твоїми ж словами: "Бог тобі суддя". Я тобі не заздрю. Мені тебе шкода. Шкода, що ти на твої небагато літ така зіпсута вже. Я просто не можу заздрити, бо маю майже все, що хочу мати (в матеріальному плані). Я не заздрю можливості відвідувати нічні клуби, де мажорчики просаджують за один вечір піврічну мою зарплату, - я просто цим не цікавлюсь. Не заздрю тим статкам, бо спокійно сплю. А щодо тебе-особисто, то я (ти не повіриш!) тобі дуже симпатизувала до нині. Але ти умудрилась за один день показати, як можна не бачити справжню суть людини, дякую. Мені тебе аж задосить. Дискусію закриваю.)

Перегляд дописуБілий Дракон (28.12.2008 00:07) писав:

А для тебе світ ділиться на мажорів та гопотню?
  • 0

#40 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.12.2008 – 12:10

Перегляд дописуОлеська (28.12.2008 01:10) писав:

А для тебе світ ділиться на мажорів та гопотню?
Навпаки. Але судячи з обговорення в темі, то для більшості так і є.
Зібралися бідні й почали обсирати мажорів. Тоді мажори так само можуть обсирати бідних і називати їх всіх гопотою.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних