Перейти до вмісту

Мажори

Повідомлень в темі: 305

#181 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 26.01.2009 – 18:24

ржунімагу, суд врахував що чорнобилець :ggggg:
  • 0

#182 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.01.2009 – 00:38

Перегляд дописуSergiy_K (26.01.2009 18:24) писав:

ржунімагу, суд врахував що чорнобилець :ggggg:
Прикольно, якщо когось з наших форумських мажорчиків колись в свій час теж суд відморозив від відповідальності таким чином, через що вони так і обстоюють цю тему...)))
  • 0

#183 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.01.2009 – 13:33

Мажори - це мажори.......я би напевно так само жила як вони живуть якби була на їхньоми місці.....
Проте все не так... :rolleyes:
  • 0

#184 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 06.02.2009 – 20:34

Ой, Господи... Як можна бути, вибачте за мат, такими падлюками? Є серед мажорів і здорові люди, але дебілів - набагато більше. Таких гадів не стріляти треба. Це надто гуманно по відношенню до них (назвати їх людми в мене язик не повертається). Корупціонери, тля! Був би я їхнім батьком, я б давно попросив би, щоб такого сина у мене забрали - і в армію. Або ще кудись. Поки мажори так себе ведуть, у світі існує узаконений фашизм. Ще раз вибачаюсь за нецензурщину.

Повідомлення відредагував King Oni: 06.02.2009 – 20:34

• 0

#185 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 07.02.2009 – 16:27

Я оце недавно сидів в барі з друзями і прийшов такий собі "мажорчик" )))))))))) Так він розплачуватися приперся із своїм сепер-пупер телефончиком (причому його друг сидів за столиком) ))))) Я б навіть не звернув на нього уваги, але.... :happy1: :happy1: :happy1: Він взяв цей телефон і мєдлєнно показав його усім присутнім )))))) Усі звісно провели його із усмішками )))))))) :) :) :happy1:
Погоджуюся з попередніми дописами, про те, що серед багатших дітей є і нормальні, але дуже багато залежить насамперед від батьків !!!!! Так що винити "мажорів" не треба !!!!!! :happy1:
  • 0

#186 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.02.2009 – 19:23

Перегляд дописуEqilibrium (7.02.2009 16:27) писав:

Я оце недавно сидів в барі з друзями і прийшов такий собі "мажорчик" )))))))))) Так він розплачуватися приперся із своїм сепер-пупер телефончиком (причому його друг сидів за столиком) ))))) Я б навіть не звернув на нього уваги, але.... :happy1: :happy1: :happy1: Він взяв цей телефон і мєдлєнно показав його усім присутнім )))))) Усі звісно провели його із усмішками )))))))) :) :) :happy1:
Погоджуюся з попередніми дописами, про те, що серед багатших дітей є і нормальні, але дуже багато залежить насамперед від батьків !!!!! Так що винити "мажорів" не треба !!!!!! :happy1:
Мені давно цікаво: а чим ви від нього відрізняєтеся? Прийшли на форум і хвалитися, як НЕ звертали уваги не його майно.
Про мене, то чим не вихваляйся, а наслідок все-одно один.
  • 0

#187 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 07.02.2009 – 19:49

Перегляд дописуKing Oni (6.02.2009 20:34) писав:

Ой, Господи... Як можна бути, вибачте за мат, такими падлюками? Є серед мажорів і здорові люди, але дебілів - набагато більше. Таких гадів не стріляти треба. Це надто гуманно по відношенню до них (назвати їх людми в мене язик не повертається). Корупціонери, тля! Був би я їхнім батьком, я б давно попросив би, щоб такого сина у мене забрали - і в армію. Або ще кудись. Поки мажори так себе ведуть, у світі існує узаконений фашизм. Ще раз вибачаюсь за нецензурщину.
ти упускаєш важливий факт: уУ БІЛЬШОСТІ ВИПАДКІВ ВИННІ БАТЬКИ, а позбуватись своєї дитини ой як їм не хочеться(бо портити репутацію свого прізвище не дуже гарно)
  • 0

#188 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 07.02.2009 – 22:27

Перегляд дописуШkідниk (7.02.2009 20:49) писав:

ти упускаєш важливий факт: уУ БІЛЬШОСТІ ВИПАДКІВ ВИННІ БАТЬКИ, а позбуватись своєї дитини ой як їм не хочеться(бо портити репутацію свого прізвище не дуже гарно)

батьки винні в тому що вони розкрутились в своїх можливостях і можутьдати своїм дітям більше ніж звичайна середня сім'я України ? чи батьки винні в тому що вони можуть купити сину чи дочці мобільного не за 100 гривень а за 5000 ? а може через те що вважають на кишенькові гроші дає в декілька разів більше ніж батьки інших дітеЙ ? якщо фінанси те позволяють то чому б і ні , але знов ж таки не треба забувати про мораль
  • 0

#189 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 08.02.2009 – 17:25

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (7.02.2009 22:27) писав:

батьки винні в тому що вони розкрутились в своїх можливостях і можутьдати своїм дітям більше ніж звичайна середня сім'я України ? чи батьки винні в тому що вони можуть купити сину чи дочці мобільного не за 100 гривень а за 5000 ? а може через те що вважають на кишенькові гроші дає в декілька разів більше ніж батьки інших дітеЙ ? якщо фінанси те позволяють то чому б і ні , але знов ж таки не треба забувати про мораль
Полвністю солідарний! У мажорів діє, напевне, "синдром Бога" - тобі все можна. Подібна життєва позиція ні до чого доброго не приведе.
  • 0

#190 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 19.02.2009 – 16:07

Часом говорять, що є росіянин, а є москаль, от так само, умовно, я для себе роблю поділ - є просто дитина багатих батьків, яка може бути хорошою людиною, а є мажор. Дитина з ранніх років має вседозволеність, батьки не мають часу доглядати за нею, а доручають це всіляким няням і т.д., вона отримує все, що хоче, для неї немає жодних заборон і от і виходить так, що ця людина, ставши дорослою, ставиться до інших людей, як до бидла, яким насправді є саме вона. Це особливо помітно у нашій країні, де здобути великі гроші чесним шляхом практично не можливо. Хай багаті таточки витягують своїх синочків - ті все - одно потім отримають своє - наркотики, СНІД, алкоголь, психічні розлади - мажори більше піддані цим спокусам, бо: а) вони не усвідомлюють всієї небезпеки, яка у цьому криється, б) мають більше можливостей, щоб це дістати. Ще можливі варіанти, коли вони стають послідовниками різних сект, тоді пастори тягнуть з них грошики. Я чув про випадок, описаний Олеською, цей дебіл перед тим, як вчинив злочин, ще і замучив кота тієї дівчини - знущання над тваринами є знаком того, що людина має купу комплексів, прагне відчути свою вищість над слабшими. Здається, його засудили до довічного ув'язнення, точно не пригадаю, думаю, це краще, ніж смертна кара - адже він буде позбавлений всього, до чого звик за життя - нічні клуби, дівчата, вільне життя без гальм, для нього це гірше, ніж просто смерть...

Перегляд дописумалеча (17.01.2009 20:09) писав:

Мажори... бидло... ого я аж зачиталася.

От так обзиваючи тих кому життя посміхнулося хоч в грошах ми ж самі мріємо посидіти в розкішній машині... сходити в дорогий ресторан... боулінг... нічний клуб "для ізбранних"... ну хоч інколи комусь того хотілося, коли бачили як живуть ті що ми називаємо їх мажорами. Несправидливість виходить... ми ж теж ні чим не гірші за сина чи дочку якогось депутата))) Але ж наша природа людей така - що пристусуємось і будемо радіти тому що є.
Щодо безправства діточок так званих "мажорів" - згідна. Занадто вже багато собі дозволяють собі. От побачила ще восени по новинам як син мера Одеси здається збив жінку на мотоциклі(у неї залишилася маленька дочка). Стандартна ситуація - він їхав на Бентлі(навряд сам собі заробив на таку машину) на скаженій швидкості бо жінку і модоцикл відкинуло на кілька метрів. І як завжди все замяли. Таке життя - і де ж шукати справедливості.

Carrion Як не як, а змиритися з вибором сестри прийдеться. Якщо вже він такий мажор, то можливо тобі щось мажорне перепаде від нього(може він не скупий) буде тебе возити на таксі :brovy:
Ну це ти вже всіх всіх під один гребінець чешеш. Впевнений, що більшій половині форумчан, не хотілося сходити в нічний клуб взагалі, а для "ізбраних" тим більше, зважаючи на інтелектуальний і духовний розвиток більшості тих "ізбраних" :ggggg: , розкішна машина їде так само, як і не розкішна - на 4 - ох колесах :prapor3: , завжди згадую вислів - однаково нещасний той, хто плаче за вікном трамвая і той, хто плаче за вікном броньованого джипа, за ту суму, що тратиться в дорогому ресторані можна харчуватися не один тиждень якісно і смачно вдома і мені в такий ресторан ніколи не хотілося. А боулінг і ібльярд - то окрема тема, наші люди зробили з того якийсь культ, просто націю довели до того, що вона вважає це атрибутами заможного життя. Знаю одну дівчину, яка має фотографію, де вона з якимось хлопцем ходила на більярд, таке враження, нібе це було рівнозначним для неї до сходження в гробницю фараона :D Для кожного свої пріоритети в житті, тому не можна казати, що всі критикують, бо самі так не можуть, можливо, більшості це просто не потрібно. Дорогий ресторан чи машина ще не є атрибутами щастя. Я б і не хотів їхньої долі і їхніх грошей, щоб стати їх рабом. Рокфелер свого часу мало не дістав інфаркт через те, що кораблі, які везли його товари потрапили в шторм, а коли сказали, що шторм пройшли успішно, то він пожалів, що викинув гроші на їх страховку і зліг із серцевим нападом. До 50 років він був фізичною руїною через постійні стреси. Думаю, що ніщо цього не вартує.
  • 0

#191 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.02.2009 – 01:17

що тут ще цікаве стказати, мажори масажори
  • 0

#192 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 01:26

Перегляд дописуKatod (20.02.2009 01:17) писав:

що тут ще цікаве стказати, мажори масажори
Яка глибока думка...))) І головне: в точку.)))
  • 0

#193 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 14:04

Я вважаю, що тут, по-перше, неможа усіх під одну гребінку грести. Я знаю чудову доньку дуже багатої і впливової людини, однак, воні і людяна, і цікава, і без жодної ознаки мажорства. По-друге, батьки і справді багато в чому винні. І тут не можна нікого засуджувати. Оскільки це їхній хрест також. В одній такій родині син врешті-решт став самогубцем. І можна казати, що так йому і треба. Але батьки до скону будуть найнещасними людьми на землі. Оскільки і провину свою знають, і повернути дитину свою не можуть.
  • 0

#194 yurec4yk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 24.02.2009 – 16:03

Перегляд дописуОлеська (26.12.2008 21:24) писав:

Щойно побачила інформацію щодо засудження хлопця-мажора за жорстоке вбивство дівчини, яка йому відмовила, та її мами. Суд засудив виродка на довічне ув"язнення. Дивно, бо ми вже звикли бачити безчинства діток багатеньких буратін, які залишаються безнаказовими: численна кількість людей, які гинуть під їх колесами, згвалтування, розбій, зрештою вбивства...
Думаю батьки його вирішили, що не варто відкупляти, а так би далі блукав на волі. Думаю вони небезпечнці для суспільства, хоча б тим, що вони є дітьми впливових лбюдей, і не сьогодні, то завтра прийдть до керівництва заводі, фабрик, держави....і будуть беззаконці і тупоголовкі вести нас у "світле майбутнє"
  • 0

#195 BOTANIC

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 15:01

Перегляд дописуОлеська (26.12.2008 20:24) писав:

Щойно побачила інформацію щодо засудження хлопця-мажора за жорстоке вбивство дівчини, яка йому відмовила, та її мами. Суд засудив виродка на довічне ув"язнення. Дивно, бо ми вже звикли бачити безчинства діток багатеньких буратін, які залишаються безнаказовими: численна кількість людей, які гинуть під їх колесами, згвалтування, розбій, зрештою вбивства...
Насправді, не варто плутати терміни "дитина багатих (успішних) людей" і "дитина чиновника(бандита, генерала МВД і т.п.).
  • 0

#196 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 12:38

Перегляд дописуBOTANIC (25.02.2009 15:01) писав:

Насправді, не варто плутати терміни "дитина багатих (успішних) людей" і "дитина чиновника(бандита, генерала МВД і т.п.).
Оригінально...))) Тобто дитина генерала МВД та дитина бандита (теж поняття розтяжиме) - по-вашому одне і те ж???
  • 0

#197 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 13:58

Перегляд дописуКрапля (21.02.2009 14:04) писав:

Я вважаю, що тут, по-перше, неможа усіх під одну гребінку грести. Я знаю чудову доньку дуже багатої і впливової людини, однак, воні і людяна, і цікава, і без жодної ознаки мажорства. По-друге, батьки і справді багато в чому винні. І тут не можна нікого засуджувати. Оскільки це їхній хрест також. В одній такій родині син врешті-решт став самогубцем. І можна казати, що так йому і треба. Але батьки до скону будуть найнещасними людьми на землі. Оскільки і провину свою знають, і повернути дитину свою не можуть.
Погоджуюсь.Сім"я з грішми чи без - то не першопричина мажорства.Мажорство - то хвороблива амбіційність з претензією хизуватися тим, що є наживне на цьому світі.Зрештою, мажорів і серед дівчат купа, - гламур, попса і кітч, діскатєка і версаче...
  • 0

#198 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.03.2009 – 14:01

Перегляд дописувеснянка (16.03.2009 13:58) писав:

Погоджуюсь.Сім"я з грішми чи без - то не першопричина мажорства.Мажорство - то хвороблива амбіційність з претензією хизуватися тим, що є наживне на цьому світі.Зрештою, мажорів і серед дівчат купа, - гламур, попса і кітч, діскатєка і версаче...
Причина мажорства - вседозволеність і відсутність контролю або й потакання з боку батьків. Показовим є фільм - "Ворошилівський стрілець", якщо б всі жертви мажорів поступали так, як головний герой, то батьки б задумалися над тим, що творить їхнє чадо.
  • 0

#199 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 14:07

Перегляд дописуТемний ангел (16.03.2009 14:01) писав:

Причина мажорства - вседозволеність і відсутність контролю або й потакання з боку батьків. Показовим є фільм - "Ворошилівський стрілець", якщо б всі жертви мажорів поступали так, як головний герой, то батьки б задумалися над тим, що творить їхнє чадо.
Не завжди вседозволеність, а часом і надмірний контроль та оберігання призводить до викривлення світогляду і формування життєвих цінностей дітей. Це вже залежить де, з ким людина спілкується і чого в житті прагне на той момент. А фільм справді повчальний.)))

Повідомлення відредагував веснянка: 16.03.2009 – 14:08

• 0

#200 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 14:14

Перегляд дописувеснянка (16.03.2009 14:07) писав:

Не завжди вседозволеність, а часом і надмірний контроль та оберігання призводить до викривлення світогляду і формування життєвих цінностей дітей. Це вже залежить де, з ким людина спілкується і чого в житті прагне на той момент. А фільм справді повчальний.)))
Ну так. Причиною викривлення світогляду є виховання (чи його відсутність) чи пережиті стреси.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних