Перейти до вмісту

Мажори

Повідомлень в темі: 305

#161 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.01.2009 – 21:12

Перегляд дописумалеча (17.01.2009 21:09) писав:

Мажори... бидло... ого я аж зачиталася.

От так обзиваючи тих кому життя посміхнулося хоч в грошах ми ж самі мріємо посидіти в розкішній машині... сходити в дорогий ресторан... боулінг...
та ну.. про болуінг це вже таке. В боулінг может піти будь-хто. Дорогий ресторан ? Ну так це поняття відносно для різних регіонів України.
  • 0

#162 Kris

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.01.2009 – 21:22

Кожен може заробити багато грошей і стати багатим, а от мажором ні... Як на мене, саме діти багатеньких батьків, які від своїх малих звикли відкуплятися грошима, і є мажори. Спершу батьки наймуть няньку, яка буде цяцькатись з дитиною, потім віддадуть його в приватну школу, де він зможе посилати викладачів, а ті нічого не казатимуть. Зрештою хабар і факультт міжнародних відносин, наприклад. У 18 перша тачка і одразу беха або мерс. І що йому тому мажору лишається???Він буде ходити в найдорожчі клуби, на закриті тусовки і т.д. А сесію буде здавати за гроші. А в нього нічого не закладено, батьи на нього забили, викладачі йому в рот заглядали! От воно виросло тупе і розбещене до гидоти!!!! І от цей мажор буде тупо існувати! А що йому ще робити, коли в його батька стільки грошей, що він вже тричі об'їздив весь світ, спробував все, що тільки можна і НЕ можна...Часто, до речі, саме мажори стають наркоманами... А все тому, що їм скучно жити. Вони не вдосконалюються, а просте споживацьке існування швидко набридає, коли ти можеш отримати все. В них немає мети. Немає до чого прагнути. Але я говорю про ту невелику частину золотої молоді, яка справді має необмежені фінансові ресурси. Є ще діти звичайних батьків або більш заможних за середній клас. Шкода, але зараз такі "дітки" дуже люблять кидати дешеві панти. І вони от як раз і є тими мажорами, що нас дратують. Вони ходять в звичайні клуби, їздять на метро, носять дешеві блискучі куртки D&G і манірнічають при розмові. Їх нічого не цікавить окрім наступної тусовки і нового светрика, який от в тому магазині висить. От таких дівчат та хлопців, по-моєму, кожен знає. Бо з купкою золотої молоді України навряд хтось з простих смертних знайомий.
  • 0

#163 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 18.01.2009 – 21:33

Перегляд дописуKris (18.01.2009 21:22) писав:

Кожен може заробити багато грошей і стати багатим, а от мажором ні... Як на мене, саме діти багатеньких батьків, які від своїх малих звикли відкуплятися грошима, і є мажори. Спершу батьки наймуть няньку, яка буде цяцькатись з дитиною, потім віддадуть його в приватну школу, де він зможе посилати викладачів, а ті нічого не казатимуть. Зрештою хабар і факультт міжнародних відносин, наприклад. У 18 перша тачка і одразу беха або мерс. І що йому тому мажору лишається???Він буде ходити в найдорожчі клуби, на закриті тусовки і т.д. А сесію буде здавати за гроші. А в нього нічого не закладено, батьи на нього забили, викладачі йому в рот заглядали! От воно виросло тупе і розбещене до гидоти!!!! І от цей мажор буде тупо існувати! А що йому ще робити, коли в його батька стільки грошей, що він вже тричі об'їздив весь світ, спробував все, що тільки можна і НЕ можна...Часто, до речі, саме мажори стають наркоманами... А все тому, що їм скучно жити. Вони не вдосконалюються, а просте споживацьке існування швидко набридає, коли ти можеш отримати все. В них немає мети. Немає до чого прагнути. Але я говорю про ту невелику частину золотої молоді, яка справді має необмежені фінансові ресурси. Є ще діти звичайних батьків або більш заможних за середній клас. Шкода, але зараз такі "дітки" дуже люблять кидати дешеві панти. І вони от як раз і є тими мажорами, що нас дратують. Вони ходять в звичайні клуби, їздять на метро, носять дешеві блискучі куртки D&G і манірнічають при розмові. Їх нічого не цікавить окрім наступної тусовки і нового светрика, який от в тому магазині висить. От таких дівчат та хлопців, по-моєму, кожен знає. Бо з купкою золотої молоді України навряд хтось з простих смертних знайомий.
Наступна ситуація. Папа мєнт, а синок мажор. І не гроші зробили його таким.
  • 0

#164 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.01.2009 – 21:33

Ну нарешті :ggggg:
Хочь хтось це написав. :angry12:
  • 0

#165 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.01.2009 – 21:35

всьо, я пішов записуватись в космонавти, не хчу бути мажором
  • 0

#166 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 21:42

А в тебе є мета?
  • 0

#167 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 21:43

Перегляд дописуKris (18.01.2009 23:22) писав:

. У 18 перша тачка і одразу беха або мерс. І що йому тому мажору лишається???Він буде ходити в найдорожчі клуби, на закриті тусовки і т.д. А сесію буде здавати за гроші. А в нього нічого не закладено, батьи на нього забили, викладачі йому в рот заглядали! От воно виросло тупе і розбещене до гидоти!!!! І от цей мажор буде тупо існувати! А що йому ще робити, коли в його батька стільки грошей, що він вже тричі об'їздив весь світ, спробував все, що тільки можна і НЕ можна...Часто, до речі, саме мажори стають наркоманами... А все тому, що їм скучно жити. Вони не вдосконалюються, а прост Де споживацьке існування швидко набридає, коли ти можеш отримати все. В них немає мети. Немає до чого прагнути.
вибачте, а шо ви в головах мажорів копались ? чи ви якийсь там психоаналітик. Звідки ви знаєте шо в голові у кожної багатої дитини ?
  • 0

#168 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 21:51

Перегляд дописуMarcos (18.01.2009 21:43) писав:

вибачте, а шо ви в головах мажорів копались ? чи ви якийсь там психоаналітик. Звідки ви знаєте шо в голові у кожної багатої дитини ?
А ти розкажи, щоби ми знали.)
  • 0

#169 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 22:02

А в тебе є мета?

Та «золота молодь» такі ж люди як і ти. Суспільство не ділиться на білих і чорних, поганих і хороших. Діти багатих батьків можуть бути виродками, або можуть инколи нахабно поводитися, а можуть бути порядними. Де межа, яка їх ділить на мажорів і немажорів? У грошах? Багатії також можуть вирости хорошими, а мажори перебіситися. У понтах? Понтуються усі класи суспільства.

Ось моє визначеня мажора (ви довго цього чекали):
Мажор, це той, хто у своєму середовищі має перевагу над иншими через здобутки своїх батьків чи спонсорів. Це межуть бути гроші; положення батьків (та навіть своє положення); свої здобутки.

Приклади:
Співак, що пробився в люди. Зоряна хвороба, це також до мажорів відноситься. Проходить із часом, а инколи не проходить.
Син декана. В своєму універі він мажор. Але в реальному житті може ним і не бути.

Це не чорне і біле, а цілий спектр. Звісно бувають і крайнощі, але більшість розкидана по всій шкалі та не знаходиться в одній позиції постійно.

Перегляд дописуMarcos (18.01.2009 21:43) писав:

+1 Навіть середній клас не буде носити одяг з великим логотипом D&G :ggggg:
  • 0

#170 Kris

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 22:04

Я не копалася в голові у мажорів. Але я з ними спілкувалась і зробила такі висновки... Ну, щодо мети, то я думаю у кожної людини вона є. Чи може влучніше сказати, я сподіваюсь, що у кожної людини є мета. Ні! Ось так - Я вважаю, що у кожної людини, яка здатна на рефлексію, є мета. От і все. А мажори на мене справили враження тих, в кого немає мети. І багатих дітей я ні в чому не звинувачую. Просто поняття "мажори", яке ми обговорюємо, як на мене, відрізняється від поняття діти багатих батьків. І мені здавалось це і так зрозуміло. Просто це була моя думка щодо мажорів. І мені дивно, що комусь здалось, наче я не вважаю багатих за людей. Не розумію чого :ggggg:

Повідомлення відредагував Kris: 18.01.2009 – 22:11

• 0

#171 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 22:10

Перегляд дописуОлеська (18.01.2009 23:51) писав:

А ти розкажи, щоби ми знали.)
Олеська, в цьому життя я є мажором тільки для однієї людини...для тебе . Привід " мажорства" бродить по Теревенях...
  • 0

#172 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 22:32

Перегляд дописуMarcos (18.01.2009 22:10) писав:

Олеська, в цьому життя я є мажором тільки для однієї людини...для тебе . Привід " мажорства" бродить по Теревенях...
це немає нічого спільного з реальністю)
  • 0

#173 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 22:45

Перегляд дописуMarcos (18.01.2009 22:10) писав:

Ти так себе подаєш. При тому, заміть, мажором я тебе всерйоз не вважаю, бо розумію одначення "мажора" в такому викладі, як подала Зимова:

Цитата

Мажор — людина, здебільшого до 30 років, яка має багатих батьків і не має виховання.
Це людина, яка відрізняється зверхнім ставленням до решти людей, і глибоко переконана в тому, що бабло править світом, а так як воно в неї є, вона може все. (Допоки це бабло надається батьками)

Цитата

мажор — це розбалувана дитина, якій дозволяли все і нічому не навчили. це може бути розумна людина, навіть дуже, проте розпещена морально. бо мажор це і студент, який вважає, що якщо його тато платить за навчання, то він може серти мало не в аудиторії; це хлопчик за кермом дорогезної спортивної машини, який вважає, що правила дорожнього руху та обмеження швидкості не для нього, адже в нього така машина;
Я надіюсь, що у нас на форумі мажорів в цьому понятті немає.
А ти просто не здатний бути мажором - як не смішно, але ти надто добрий і правильний.)))
  • 0

#174 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 23:51

Дійсно, цікаво виписати ознаки "мажорства" в межах особливостей дописів у цього форуму, гиги.
  • 0

#175 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 19.01.2009 – 12:24

Мда... Я рада що в багатьох форумчан є можливість сходити в боулінг, ресторан(дорогий), нічний клуб... Гроші то є - а як ви там себе будете поводити - купите морозиве і годинку покатаєте шари, в ресторані: шампанське і морозиво(бо пішли відмічати вагому подію), в клубі - добре що за вхід вистачило заплатити і на бокал пива... Не зрозуміли мене, мажори: вони не відмовляють собі ні вчому, от в чому різниця. Як що в боулінг чи більярд: то вони як мінімум по 500 грн. з чоловіка тратять за 2-3 години і це не враховуючи плати за сам боулінг :ggggg: (я чомусь собі такого не можу дозволити) - знаю, бо самій доводилось бачити, в клубі аналогічна пафосна поведінка і не дивлячись на ціни... Тепер кожен пересічний просто в будень без всяких причин може дозволити такий релакс? Нагло принижувати офіціантів, і діточок привчати до такого.
  • 0

#176 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 19.01.2009 – 13:21

Перегляд дописумалеча (19.01.2009 12:24) писав:

Не зрозуміли мене, мажори: вони не відмовляють собі ні вчому, от в чому різниця.............
.........Тепер кожен пересічний просто в будень без всяких причин може дозволити такий релакс? Нагло принижувати офіціантів, і діточок привчати до такого.
Не відмовляти собі ні в чому можна по різному - можна (не як ми бидло смертне в кафе або ресторанчику середнього класу) відтягнутися в найшикарнішому клубі Майамі (а чьо нам слабо мАтнутся на ночь). Не бачу в цьому великого горя. А можна ужратися в так само найдорощому клубі свого міста і не відмовити собі в задоволенні плюнути в обличя офіціантці (помацавши перед тим її за сідниці), розби голову швейцару і на сам кінець (для повноти вражень) не відмовити собі сісти за кермо в "свинячому угарі" й нестися по нічним вулицям (кАкой же єтіть нє любіт бистрой єзди) не зважаючи не на свою безпеку ні на безпеку оточуючих. І все це лише тому, що він може собі це дозволити (принаймі так сам вважає) відкупившись від все і вся?
  • 0

#177 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 13:39

Перегляд дописуОлеська (18.01.2009 23:45) писав:

Ти так себе подаєш.
подають страви в ресторані, Олесько.
Те що ти не любиш київських вже давно відомо, так що проблема в тобі.
  • 0

#178 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 16:30

Перегляд дописуMarcos (19.01.2009 13:39) писав:

подають страви в ресторані, Олесько.
Те що ти не любиш київських вже давно відомо, так що проблема в тобі.
Цікаво... То я маю "патологічну ненависть до всіх багатих людей України" (хоча я зі всіма багатими людьми України не зустрічалась і не спілкувалась і тим більше не маю за що їх ненавидіти), то я не люблю "київських" (ти, мабуть, маєш на увазі киян, бо київські торти та котлети я люблю :ggggg: )... Ти вже визначся якось зі своїми претензіями до мене.) І, повір, твоє ставлення до мене - то далеко не моя проблема.)))

До речі, напрошується питання: як давно ти мене знаєш? "Вже давно помітно", "вже давно відомо"... Як давно? І кому?) Я на форумі спілкуюсь півтора роки, за які з тобою безпосередньо - всього... і пів року, мабуть, не буде...)))
  • 0

#179 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 18:37

Зібралися бідні мінори про багатих мажорів бесіду вести :ggggg:
  • 0

#180 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 18:45

Перегляд дописуБілий Дракон (19.01.2009 18:37) писав:

Зібралися бідні мінори про багатих мажорів бесіду вести :ggggg:
а мажори шо? всі бабки просрали нема як в інет вийти, приєднатись до бесіди? :angry12:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних