Перейти до вмісту

Мажори

Повідомлень в темі: 305

#121 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.01.2009 – 12:49

Мажори зараз - українська 'золота молодь'. Більшість з них - діти радянської золотої молоді. Більшість статків і реальна влада в більшості країн передається дітям. Відслідковування тенденцій і течій в середовищі 'золотої молоді' дає змогу передбачити як буде змінюватись обличча владної верхівки країни.
  • 0

#122 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 13:02

Перегляд дописуБілий Дракон (6.01.2009 12:26) писав:

1)Так, він рожевий і пухнастий. Діти в Ахриці ситі й здорові. Усі в світі щасливі :)

2)Поговоримо про лицемірів. Ти вже змінив світ?
От зараз в Україні економічна криза. Які твої дії? Ти перетворюєш нашу державу на багату і процвітаючу з заможним народом? Чи ти змінюєш себе, відповідно до умов середовища?
Як ти вже змінив цей світ?

3)Якщо ти хочеш змінювати світ, то вважаєш його недосконалим, зіпсованим, ґанджованим.

4)Слабаки хочуть змінювати світ, бо бояться почати із себе. Наприклад хтось комплексуює через зріст й тому стає тираном.
5)Люди слабкі та закомплексовані. Вони хочуть змінювати все і всіх, що для більшості є практично не можливим. А варто лише змінити себе. Приини у нас самих. Так, взяти свою волю у кулак та піти у спортзал, знайти кращу роботу, отримати краще навчання. Не чекати чарівної пігулка. А САМОМУ ДОСЯГТИ БІЛЬШОГО.

1)Не рожевий і не пухнастий, але і не такий яким його малюєш ти, де правда в тих, у кого є гроші і влада.

2)Ще не змінив, але буду старатися. Тільки економіка не входить в категорію моїх інтересів, тому приклад твій невдалий.

3)Неправда, я вважаю його менш досконалим від того, яким я його бачу. Це велика різниця.

4)Слабаки не змініють нічого, бо вони бояться ризикувати, бояться шось робити. Слабаки не стають великими- це ти вигадуєш.

5)Ти сам собі суперечиш- якшо люди закомплексовані, то вони зациклені тільки на собі, вони бояться всього світу, а шоб його змінювати навіть у думках- це навряд.
Дивно читати ці слова від тебе, який не вірить у те шо можна змінити світ на краще- для чого тоді здобувати освіту, працювати на кращій роботі, якшо в цьому не буде сенсу? Та і НЕМОЖЛИВО це зробити без віри в себе. І шаленого бажання.
  • 0

#123 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.01.2009 – 14:04

Перегляд дописуБілий Дракон (6.01.2009 04:11) писав:

Назви конкретний приклад роботи від якої нікому, крім працівника, не має користі.
даїшник :)

Перегляд дописуNomad (6.01.2009 10:22) писав:

Еліта- це ті люди, які досягнули максимального задоволення в житті, ті які змінили світ навколо себе, ті що залишили свій слід в історії. Якшо ти вважаєш багатство вищою чеснотою- то тут і нічого тебе переконувати в чомусь.
Ну дик змінюй світ- хто тобі заважає? Та і світ цей не такий пропащий, як тобі ввижається.
Мудро сказано.)

Слабаки хочуть змінювати світ, бо бояться почати із себе. Наприклад хтось комплексуює через зріст й тому стає тираном.
Люди слабкі та закомплексовані. Вони хочуть змінювати все і всіх, що для більшості є практично не можливим. А варто лише змінити себе. Приини у нас самих. Так, взяти свою волю у кулак та піти у спортзал, знайти кращу роботу, отримати краще навчання. Не чекати чарівної пігулка. А САМОМУ ДОСЯГТИ БІЛЬШОГО.
Існує чотири типи людей:
1. ті, хто сидить спокійно і нічого не робить;
2. ті, хто говорить про те, що треба сидіти і нічого не робити;
3. ті, хто робить;
4. ті, хто говорить про те, що треба робити.
На жаль, саме третього типу у нас одиниці.
  • 0

#124 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 06.01.2009 – 14:20

Перегляд дописуNomad (6.01.2009 13:02) писав:

1)Не рожевий і не пухнастий, але і не такий яким його малюєш ти, де правда в тих, у кого є гроші і влада.

2)Ще не змінив, але буду старатися. Тільки економіка не входить в категорію моїх інтересів, тому приклад твій невдалий.

3)Неправда, я вважаю його менш досконалим від того, яким я його бачу. Це велика різниця.

4)Слабаки не змініють нічого, бо вони бояться ризикувати, бояться шось робити. Слабаки не стають великими- це ти вигадуєш.

5)Ти сам собі суперечиш- якшо люди закомплексовані, то вони зациклені тільки на собі, вони бояться всього світу, а шоб його змінювати навіть у думках- це навряд.
Дивно читати ці слова від тебе, який не вірить у те шо можна змінити світ на краще- для чого тоді здобувати освіту, працювати на кращій роботі, якшо в цьому не буде сенсу? Та і НЕМОЖЛИВО це зробити без віри в себе. І шаленого бажання.
Слабкі бояться змінюватися, тому вони ХОЧУТЬ змінювати оточення. Із них лише одиниці на мільйон, випадково його змінюють.
Зрадлива дружина весь час підозрює чоловіка у зраді.
Голота протестує проти багатих.
Заучки, яких у школах не любили, перетворюються на тиранів начальникі.

Дивно читати ці слова від тебе, який не вірить у те шо можна змінити світ на краще-
Таке могла написати людина, яка вважає світ поганим. А світ є таким, яким ми його бачимо, тобто такий, які ми всередині.
Твоя нелюбов до себе виливається на світ. І він відповідає тобі тим самим. Це замкнене коло. Зміни себе і світ для тебе зміниться.

Перегляд дописуОлеська (6.01.2009 14:04) писав:

даїшник :)
Якими б покидьками вони не були. Але прибери їх і дороги вмиються кров’ю.

Ти ще його не змінив? Чому?
Яким чином ти збираєшся його змінювати? Тільки конкретно.
  • 0

#125 Гість_ЛИМОН_*

• Гості

Відправлено 06.01.2009 – 14:21

KILL мажорс!!!! =)
  • 0

#126 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 14:28

Назви конкретний приклад роботи від якої нікому, крім працівника, не має користі.
це робота на якій сидить дєвачка чи мальчік, яких татко/мамуся туди втиснули. їм краще нічого не робити, бо якщо почнуть буде тільки гірше, бо диплом куплений, пари всі прогуляні, мізків нема.

Нажаль ми не в тому світі.
ну то ви не в тому. а в світі, в якому важливіші люди та їх вчинки, а не їх гаманці.

Так, він рожевий і пухнастий. Діти в Ахриці ситі й здорові. Усі в світі щасливі :)
діти в Ахриці голодають і вмирають, бо їх батьки плодяться не думаючи нічим та ніхріна не намагаються робити в цьому житті, тому це звичайний природній відбір.

Поговоримо про лицемірів. Ти вже змінив світ?
От зараз в Україні економічна криза. Які твої дії? Ти перетворюєш нашу державу на багату і процвітаючу з заможним народом? Чи ти змінюєш себе, відповідно до умов середовища?
Людина, яка хоче чогось досягти буде цього досягати. А так, яка любить жалітись сидітиме в калюжі і ревітиме та матюкаитметься.

Як ти вже змінив цей світ?
моя робота — допомагати людям та вчити інших це робити. чим краще я навчу інших тим більше задоволених людей в світі.

Слабаки хочуть змінювати світ, бо бояться почати із себе. Наприклад хтось комплексуює через зріст й тому стає тираном.
Люди слабкі та закомплексовані. Вони хочуть змінювати все і всіх, що для більшості є практично не можливим. А варто лише змінити себе. Приини у нас самих. Так, взяти свою волю у кулак та піти у спортзал, знайти кращу роботу, отримати краще навчання. Не чекати чарівної пігулка. А САМОМУ ДОСЯГТИ БІЛЬШОГО.
Оце точно не про мажорів, бо вони розраховують лише на чарівну пігулку, яку дає татусь чи мамуся)))
А слабаки стають наркоманами, алкоголіками та бомжами.
  • 0

#127 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 15:10

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.01.2009 14:28) писав:

Оце точно не про мажорів, бо вони розраховують лише на чарівну пігулку, яку дає татусь чи мамуся)))
А слабаки стають наркоманами, алкоголіками та бомжами.
В тому абзаці мова йшла не про мажорів, а про людей, які до них ставляться певним чином і під одну копірку.
  • 0

#128 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 16:13

Перегляд дописуБілий Дракон (6.01.2009 14:20) писав:

Слабкі бояться змінюватися, тому вони ХОЧУТЬ змінювати оточення. Із них лише одиниці на мільйон, випадково його змінюють.
Зрадлива дружина весь час підозрює чоловіка у зраді.
Голота протестує проти багатих.
Заучки, яких у школах не любили, перетворюються на тиранів начальникі.

Чому ти говориш ввесь час про слабких? Чого не пишеш про сильних, мужніх, ті які не бояться? Ах, ти вважаєш мажорів саме такими.
Мені дивно чому ти сприймаєш тему як бунт голоти проти багатіїв, як заздрість бідних багатим. Це просто-напросто питання моралі(ой, я забув- ти в неї не віриш)

Цитата

Таке могла написати людина, яка вважає світ поганим. А світ є таким, яким ми його бачимо, тобто такий, які ми всередині.
Твоя нелюбов до себе виливається на світ. І він відповідає тобі тим самим. Це замкнене коло. Зміни себе і світ для тебе зміниться.
Я вчуся себе любити і долати свої комплекси, тому і світ я намагаюся полюбити теж.

Цитата

Ти ще його не змінив? Чому?
Яким чином ти збираєшся його змінювати? Тільки конкретно.
Дракон, якшо ти намагаєшся мені довести що я нічого не зможу змінити і все дарма- це марна справа, я в це вірю, і крапка.
Ще не змінив, але зміню. Як- доведу що можливості людини необмежені.
Ти не відповів як ти дієш, чого добиваєшся. Чи ти тільки критикувати вмієш?
  • 0

#129 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 21:56

Перегляд дописуОлеська (27.12.2008 11:42) писав:

Невже перші два мажори форуму?)))
Буду третім!
Автівки ще нема, проте є пневматична пістоля, саперка, гумовий і телескопічний дрючки!
І хата в центрі столиці, так!
  • 0

#130 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 22:13

Перегляд дописуБілий Дракон (6.01.2009 15:10) писав:

В тому абзаці мова йшла не про мажорів, а про людей, які до них ставляться певним чином і під одну копірку.
проблема в тому, що пан вважає мажорами зовсім не тих людей, яких називають мажорами всі сучасні громадяни України як мінімум. і „під одну копірку“ всіх стягуєте ви. решта дописувачів теми чітко виділяє багатих людей-ублюдків, багатих людей, які заробляють це багацтво власним розумом і працею; дітей багатих батьків з гідним вихованням, які використали фінансові можливості батьків для здобуття освіти і використовують ці знання на практиці себто заробляючи розумом і працею на свої потреби і забаганки та вибрики і дітей багатих батьків, які є молодим бидлом без виховання і з глибоким переконанням, що гроші бактьків дозволяють їм вважати себе мало не божеством та вони завжди врятують їх від усіх бід. також ніхто тут не заперечує, що бидлом можна бути незалежно від статків власних чи батьківських. більше того я впевнена, що серед бідного населення таких буде більше, бо нікому займатись їх вихованням частіше.
це ви всіх хто не згоден з вашою думкою обізвали гопотою, хоча серед дописувачів навряд такі присутні (їм уж точно інтернет до одного місця).
мене обурює будь-яке бикування, і мажорство в тому числі. але називати через це мене слабкою людиною просто смішно.
я завжди всього досягаю сама. а от платити за те, що можна зробити самому є слабкістю.
  • 0

#131 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 22:21

Перегляд дописуОлеська (27.12.2008 13:16) писав:

І коли ті багаті нажились на чужому горі, то чому дивуватись бажання бідноти відібрати те все?
Тому що цим шляхом уже йшли дев'яносто років тому. І перед тим не раз пробували і щоразу отримували фіґню внаслідок.
  • 0

#132 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 22:28

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.01.2009 22:13) писав:

проблема в тому, що пан вважає мажорами зовсім не тих людей, яких називають мажорами всі сучасні громадяни України як мінімум. і „під одну копірку“ всіх стягуєте ви.
:)

решта дописувачів теми чітко виділяє багатих людей-ублюдків,
То незаконнонароджені діти винні, що їх батьки не одружені?

дітей багатих батьків з гідним вихованням, які використали фінансові можливості батьків для здобуття освіти і використовують ці знання на практиці себто заробляючи розумом і працею на свої потреби
Ці називаються япі.

це ви всіх хто не згоден з вашою думкою обізвали гопотою,
Прошу цитату або вибачення за наклеп.

мене обурює будь-яке бикування, і мажорство в тому числі. але називати через це мене слабкою людиною просто смішно.
я завжди всього досягаю сама. а от платити за те, що можна зробити самому є слабкістю.
Якщо хтось поза форумом називає тебе слабкою через те, що тобі обурливе мажерство, то мене це не обходить. :)

Перегляд дописуzav (6.01.2009 22:21) писав:

Тому що цим шляхом уже йшли дев'яносто років тому. І перед тим не раз пробували і щоразу отримували фіґню внаслідок.
Повністю погоджуюся. Бідні завжди звинувачували багатих у своїй бідності. Але це завжди було заздрістю, а причина бідності крилася у їх власних головах.
  • 0

#133 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 22:37

також ніхто тут не заперечує, що бидлом можна бути незалежно від статків власних чи батьківських
На сьомій сторінці прийшов час об'єднати цю тему з "Бидло", гиги.

а от платити за те, що можна зробити самому є слабкістю.
Час - гроші. Купувати - це заощаджувати час.

Перегляд дописуОлеська (27.12.2008 14:06) писав:

Ясно, що як оздоровчі, так і тринадцята зарплата зникають. Далі по-трохи зникають стабільні премії, доплати, робоча одіж і навіть миючі засоби. Підприємство починає розширюватись. Виникають нові цехи, нові посади, начальство починає влаштовувати бенкети у різних країнах світу за божевільні гроші. Тоді, коли простим робочим врізається й далі зарплата.
Пані, це ринок! Не задовольняють умови - не купуйте гроші за ваш час! натомість звільняйтесь і шукайте роботу, умови котрої задовольнятимуть.

Повідомлення відредагував zav: 06.01.2009 – 22:31

• 0

#134 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 22:41

Перегляд дописуБілий Дракон (6.01.2009 22:28) писав:

:)

То незаконнонароджені діти винні, що їх батьки не одружені?
слово ублюдок має багато значень (і ще хтось мені про чорне і біле розповідатиме)

Прошу цитату або вибачення за наклеп.
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=378719

Якщо хтось поза форумом називає тебе слабкою через те, що тобі обурливе мажерство, то мене це не обходить. :)
вас поза форумом немає))) і добре.

Повністю погоджуюся. Бідні завжди звинувачували багатих у своїй бідності. Але це завжди було заздрістю, а причина бідності крилася у їх власних головах.
Наївно тіштесь тим, що мажорів не люблять лише бідні)))

Перегляд дописуzav (6.01.2009 22:37) писав:

Час - гроші. Купувати - це заощаджувати час.
витратити час на здобуття освіти варто, бо цим потім гроші зароблятимеш. я ж не мала на увазі не купувати картоплю чи бананани, бо їх самій можна вирощувати. не плутайте. до того ж якщо працювати лише на те щоб купити диплом, який не додає нічого в мозок…НАВІЩО? не рентабельно.

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 06.01.2009 – 22:43

• 0

#135 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 22:51

Цитати, де я тебе гопом називаю так і не побвчив.

Цитата

УБЛЮДОК м. ублюдень. выродок, тумак, помесь двух видов животных; от кобылы в осла: лошак; от ослицы и жеребца, мул; от волка с собакой: волча, волкопес, волчек; от лисы и собаки: лисопес, подлисок; от разных пород собак: болван, от русака я беляка, тумак; полумощник, полуглухарь, от мошника и полюха; полуканарейка, от канарейки и чижа, и пр. См. болдырь. || Ублюдок, растенье марьин корень меньшой,
Будь політкоректною. :)

Доречі, на українську перекладається як «дворняжка». :)

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.01.2009 22:41) писав:

витратити час на здобуття освіти варто, бо цим потім гроші зароблятимеш. я ж не мала на увазі не купувати картоплю чи бананани, бо їх самій можна вирощувати. не плутайте. до того ж якщо працювати лише на те щоб купити диплом, який не додає нічого в мозок…НАВІЩО? не рентабельно.
Деякі розумахи закінчують школу з медалю, отримують три дипломи і торгують на ринку. Мабуть забагато в мозок додали.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 06.01.2009 – 22:49

• 0

#136 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 22:53

Третім мажором хворуму стати не вийшлшо - місце раніше зайняли.
Але я так просто не відмовлюся!
Нагарбаю купу грошей, народжу дітей, і вони-то хочяк будуть мажорами!
p.s. Шкода пана weber'а нема, він би нагадав про моє мажорство на ниві медіяторства, бугога!

Повідомлення відредагував zav: 06.01.2009 – 22:54

• 0

#137 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 23:14

Перегляд дописуБілий Дракон (6.01.2009 22:51) писав:

Цитати, де я тебе гопом називаю так і не побвчив.
я не казала конкретно про себе, а „всіх“. якщо вже почали прискіпуватись то хоч читайте уважно те до чого прискіпуєтесь.

Будь політкоректною. :)

Доречі, на українську перекладається як «дворняжка». :)

Цитата

ублюдок - покруч, тума, див. гібрид, метис
ублюдок - виродок, див. дегенерат
_http://dict.linux.org.ua/other/dict10/10_t_ya.html

Цитата

перен. Человек с низкими, животными инстинктами, выродок (прост. презр.).
_http://ru.wikipedia.org/wiki/Ублюдок

Цитата

Ублюдок
1. Непородистое животное, помесь

2. Человек с низкими, животными инстинктами, выродок

3. Незаконорожденный ребенок
_http://www.slovarik.kiev.ua/ojegov/u/109219.html

Деякі розумахи закінчують школу з медалю, отримують три дипломи і торгують на ринку. Мабуть забагато в мозок додали.
знач не знають для чого отримували.
а деяким тато купив диплом посадив в гарний кабінет, в якому той просидів годинку і гайда захищати гідне становище еліти нації :)
кожному своє

я вже сказала сперечатись з людиною, яка не визнає загального поняття, а вважає мажором будь-яку багату молоду людину немає сенсу. нецікаво.
  • 0

#138 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 23:47

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.01.2009 23:14) писав:

я не казала конкретно про себе, а „всіх“. якщо вже почали прискіпуватись то хоч читайте уважно те до чого прискіпуєтесь.
Чи називав я гопами людей, із якими незгодний? Ні. Ти збрехала.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.01.2009 23:14) писав:

я вже сказала сперечатись з людиною, яка не визнає загального поняття, а вважає мажором будь-яку багату молоду людину немає сенсу. нецікаво.
Один говорить про кавун, инший про сине. Дійсно нецікаво.
  • 0

#139 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.01.2009 – 00:42

Перегляд дописуzav (6.01.2009 21:56) писав:

Буду третім!
Автівки ще нема, проте є пневматична пістоля, саперка, гумовий і телескопічний дрючки!
І хата в центрі столиці, так!
Ну, в такому разі ми з Вами в однакових умовах, за виключенням розташування хати.)))

Перегляд дописуzav (6.01.2009 22:37) писав:

Пані, це ринок! Не задовольняють умови - не купуйте гроші за ваш час! натомість звільняйтесь і шукайте роботу, умови котрої задовольнятимуть.
Я це не раз казала сама своїм підлеглим, хоча розумію, що вибір-то у них не особливо і є.
  • 0

#140 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.01.2009 – 03:12

Перегляд дописуОлеська (15.01.2009 00:42) писав:

Я це не раз казала сама своїм підлеглим, хоча розумію, що вибір-то у них не особливо і є.
Начальніґ <_<))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних