Перейти до вмісту

Смертна кара

Повідомлень в темі: 329

#81 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.01.2007 – 17:53

Перегляд дописуКиря (30.01.2007 17:31) писав:

Ну для того і вводять смертну кару щоб не виникало бажання чинити злочини :D

у такий спосіб сіють страх перед злочинами, але це не означає, що не виникне бажання їх зробити

смертна кара - це просто знищення проблемних елементів суспільства, яке воно саме собі створило і не знає, як з ними поводитися
  • 0

#82 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.01.2007 – 18:07

Перегляд дописуFallen Angel (30.01.2007 17:50) писав:

у такий спосіб сіють страх перед злочинами, але це не означає, що не виникне бажання їх зробити

смертна кара - це просто знищення проблемних елементів суспільства, яке воно саме собі створило і не знає, як з ними поводитися
кращого поки не придумали, здається

садити за ґрати довічно (або й ні) - теж просто знищення проблемних елементів суспільства, але це не означає що цього не повинно бути
  • 0

#83 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 18:11

Перегляд дописуКиря (30.01.2007 18:04) писав:

кращого поки не придумали, здається

садити за ґрати довічно (або й ні) - теж просто знищення проблемних елементів суспільства, але це не означає що цього не повинно бути

так, все знову і знову впирається у виховання і культуру
  • 0

#84 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.01.2007 – 23:54

а як на мене знищення шкідливих елементів не так вже й погано! нема чо з ними панькатись
  • 0

#85 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:00

Добро повинне поставити зло на коліна, добре витрахати, а потім холоднокровно застрілити в голову.
  • 0

#86 Sok86

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Одесса

Відправлено 31.01.2007 – 00:48

Смертна кара , як елемент покарання необхідний !
До того ж смертну кару треба урізноманітнити, розстріл або ел. стіл, а також колики! А також смерть через муку пуку.
  • 0

#87 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 10:48

Перегляд дописуSok86 (31.01.2007 00:45) писав:

Смертна кара , як елемент покарання необхідний !
До того ж смертну кару треба урізноманітнити, розстріл або ел. стіл, а також колики! А також смерть через муку пуку.

кожному та буде по вірі його
  • 0

#88 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 31.01.2007 – 11:52

Перегляд дописуЗимова Дівчина (29.04.2006 08:59) писав:

Позбавити вбивцю життя - це найпростіший вихід.

Все геніальне - просте :D .

Перегляд дописуbastet (2.10.2006 23:56) писав:

Але на жаль, часто засуджують не того. А поки немає такої досконалості, то треба їх якісно ізолювати і стерилізувати, адже жорстокість і психічні розлади передаються на генному рівні.

Допустимо засудили невинну людину за вбивство... Років так на 50. Тобто, більше половини життя їй доведеться гнити в тюрмі з психами, вбивцями і іншими паразитами суспільства. Якщо я б опинився в такій ситуації і мав би право вибору - вибрав би смертну кару.

Перегляд дописуVO)) (21.10.2006 16:31) писав:

Таке враження що всі бояться смерті, я не бачу в ній нічого страшного, це просто перехід в інший світ, і думаю не в гірший ніж тут, того вбиваючи злочинців ми просто даємо їм змогу піти і самі ж забираємо можливість понести відповідальнісь і покарання за свої злочини, а це діло треба робити тут, на землі, тим більше є різні злочинці, є такі що можуть переосмислити свої вчинки і покаятись, а ми і цю можливість в них забираємо

В минулі часи найгіршим покаранням (гіршим за смерть) в деяких країнах було вигнання - а досконалішого вигнання, ніж з цього світу годі й придумати. Якщо людина дійсно покаялась перед стратою, то вірю що її буде прощено, а скільки часу на переомислення дано людині - принципово не важливо, головне, щоб вона знала, скільки в неї часу залишилось.

Взагалі, якщо відкинути ідею милосердя (давайте добро нагороджувати, зло карати - за встановленими правилами, на те що не підпадає під правила - не звертати уваги), тоді суспільство явно стане кращим і головне - справедливішим (з глобальної точки зору). З такої точки зору страта - це цілком справедливо.
Дехто вважає страту надто милосердним покаранням. Можливо й так, але тортури до смерті ("довгу страту") ніхто не запровадить, а ув'язнення (IMHO) - дорого і невигідно. Справжні злочинці від ув'язнення тільки міцніють в своїх переконаннях, невинні люди ломляться духом, деколи навіть стаючи злочинцями. Випадків розкаяння (щирого) настільки мало, що ними просто напросто можна знехтувати.
  • 0

#89 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.02.2007 – 13:05

Перегляд дописуJarlax (31.01.2007 11:49) писав:

Все геніальне - просте :yes: .
я мала на увазі, що для злочинця це буде занадто просте покарання.

Допустимо засудили невинну людину за вбивство... Років так на 50. Тобто, більше половини життя їй доведеться гнити в тюрмі з психами, вбивцями і іншими паразитами суспільства. Якщо я б опинився в такій ситуації і мав би право вибору - вибрав би смертну кару.
в такому випадку залишається шанс на те, що з людини знімуть обвинувачення і виправдають. а варіант зі смертною карою вже остаточний.

Справжні злочинці від ув'язнення тільки міцніють в своїх переконаннях,
це як? вбивця після засудження, відбуваючи свій строк, все більше переконується, що людей треба вбивати? оригінально...

Випадків розкаяння (щирого) настільки мало, що ними просто напросто можна знехтувати.
не знаю як щодо розкаяння...а от обмеження свободи значно гірше за смерть. особливо якщо воно тобі довічно світить.і навіть якщо не мучатиме себе докорами сумління, то думатиме над тим яким був ідіотом, що попався.
  • 0

#90 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.02.2007 – 13:21

"Випадків розкаяння (щирого) настільки мало, що ними просто напросто можна знехтувати." - tse jak y Stalina kraw4e vbutu 100 nevunnuh nizh propystutu odnogo vunnogo :yes: prujemna tendentsija ni4ogo ne skazhew
  • 0

#91 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 01.02.2007 – 13:31

Перегляд дописуMill (1.02.2007 14:18) писав:

"Випадків розкаяння (щирого) настільки мало, що ними просто напросто можна знехтувати." - tse jak y Stalina kraw4e vbutu 100 nevunnuh nizh propystutu odnogo vunnogo :D prujemna tendentsija ni4ogo ne skazhew
фу! та сталін був психічно хворим! навіщо на нього рівнятися? :yes:

Перегляд дописуFallen Angel (30.01.2007 18:24) писав:

а за що б ви вбивали людей ? припустимо за злочини (навіщо нам деталі)
смертна кара - це лише слабкий хід на шляху до вирішення проблем.

не буває людей абсолютно добрих чи поганих. Є просто люди, а те, якими вони є - це питання того, що з ними робить суспільство. Питання слід ставити не "як покарати цих людей", а "як зробити так, щоб в них не виникало бажання чинити злочини". Так чи інакше, а все зав*язане на суспільстві. Але в тому й проблема, що легше зробити винним когось одного, ніж усім визнати винними себе.

Ухвалення смертної кари означатиме, що матір пожирає своїх дітей
:) :yes: :D :) :)
  • 0

#92 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 13:31

Перегляд дописуbarashka (1.02.2007 14:27) писав:

фу! та сталін був психічно хворим! навіщо на нього рівнятися? :yes:
tam ironija i tsutata bylu... pere4utaj vuw4e :)
  • 0

#93 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 14:45

Перегляд дописуЗимова Дівчина (1.02.2007 13:02) писав:

це як? вбивця після засудження, відбуваючи свій строк, все більше переконується, що людей треба вбивати? оригінально...

Це означає, що вбивця не виправиться, а тільки ще більше озлобиться на весь світ (таке, до речі, може статись і з невинно-засудженою людиною).

Перегляд дописуMill (1.02.2007 13:18) писав:

"Випадків розкаяння (щирого) настільки мало, що ними просто напросто можна знехтувати." - tse jak y Stalina kraw4e vbutu 100 nevunnuh nizh propystutu odnogo vunnogo :yes: prujemna tendentsija ni4ogo ne skazhew

Якщо уважно прочитати мій пост, то це звучатиме приблизно так: "Якщо на 100 покараних випаде 1 невинний, то в цьому нічого страшного нема".
  • 0

#94 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 02.02.2007 – 11:34

Перегляд дописуMill (1.02.2007 14:28) писав:

tam ironija i tsutata bylu... pere4utaj vuw4e :)
перечитала, вибач! якби ж ти людськими буквами писав! :yes:
  • 0

#95 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 17:00

Перегляд дописуbarashka (2.02.2007 12:31) писав:

перечитала, вибач! якби ж ти людськими буквами писав! :yes:
Самому би хотілося... Так в цій Полякії навіть кирилиці на клаві нема :)

Перегляд дописуJarlax (1.02.2007 15:42) писав:

Якщо уважно прочитати мій пост, то це звучатиме приблизно так: "Якщо на 100 покараних випаде 1 невинний, то в цьому нічого страшного нема".
А я так це і зрозумів... А тепер уявіть що ви той невинний...
  • 0

#96 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 19:08

Зауважу зразу, що невинний в будь-якому випадку буде покараний - питання, чи його стратять, чи ув'язнять на дуже довгий термін - що краще - сказати важко.

Перегляд дописуMill (2.02.2007 16:57) писав:

А тепер уявіть що ви той невинний...

Звичайно, з моєї точки зору - така ситуація буде вельми неприємною. Але уявимо ще декілька неприємних ситуацій. В'язня випускають на свободу і він когось гвалтує чи вбиває. Чи не опиниться його жертва в такій же ситуації (якщо не гіршій, страта - принаймні швидка смерть). Або доведений знущаннями в'язень закінчує життя самогубством (з християнської точки зору, при страті в нього буде шанс на спасіня, у випадку самогубства - ні). Або ув'язнений на довічний термін (йому нічого втрачати) калічить чи вбиває охоронця.

Уявімо собі, що винний все-таки покаявся, і вирішив зажити нормальним життям (зразу зауважу, що в темі йдеться про тяжкі злочини, і тому терміни ув'язнення досить великі). Він вийшов в віці 40-50 років з штампом "колишній в'язень". Роботодавці надають перевагу молодим спеціалістам, а у випадку коли людині перевалило за 40, він колишній вбивця і ще й прицьому не відомо якої кваліфікації... Такій людині не позаздриш.

Для тих, хто вважає страту надто легким покаранням скажу, що ув'язнення явно не найтяжче (і вже точно не найдешевше) покарання. Залишу істинним садистам придумувати якійсь кращі покарання.

P. S. Надоїла ця тема - більше писати в ній не буду. Якщо конкретно до мене виникнуть питання - пишіть в приват.
  • 0

#97 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 22:18

Перегляд дописуFallen Angel (30.01.2007 18:08) писав:

так, все знову і знову впирається у виховання і культуру
яка в <вставити слово> культура і виховання? утопія. ніколи не буде нічого абсолютного. ні добра ні зла ні культури ні виховання.

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (30.01.2007 23:57) писав:

Добро повинне поставити зло на коліна, добре витрахати, а потім холоднокровно застрілити в голову.
нагинайся!
потім нагнусь я!
:box:
  • 0

#98 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 02.02.2007 – 22:56

Я за смертну кару...от глянемо на це не з моральної точки зору.а з економічної..та тюрми аж захлинаються злочинцями!..і годувати її на протязі 30-50 років ой недешево...якщо та людина вже вбила пару десятків інших людей - то суспільство тільки виграє,що такий виродок зник з цього світу...
а тепер з моральної точки зору..якщо вбила - то вже не людина...я за смертну кару...але це має бути нормально..я мю на увазі доведення вини...адже ризик засудити невинну людину завжди є..то ж це має бути зроблено кваліфіковано... :box:
  • 0

#99 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 01:22

Перегляд дописуKassandra (2.02.2007 22:53) писав:

...я за смертну кару...але це має бути нормально..я мю на увазі доведення вини...адже ризик засудити невинну людину завжди є..то ж це має бути зроблено кваліфіковано... :box:
похибка є завжди. завдання сильних людей - брати відповідальність за похибки, все-одно вони будуть і від цього нікуди подітись. інша справа - хабарництво..
  • 0

#100 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 14:33

Перегляд дописуKassandra (2.02.2007 23:53) писав:

Я за смертну кару...от глянемо на це не з моральної точки зору.а з економічної..та тюрми аж захлинаються злочинцями!..і годувати її на протязі 30-50 років ой недешево...якщо та людина вже вбила пару десятків інших людей - то суспільство тільки виграє,що такий виродок зник з цього світу...
а тепер з моральної точки зору..якщо вбила - то вже не людина...я за смертну кару...але це має бути нормально..я мю на увазі доведення вини...адже ризик засудити невинну людину завжди є..то ж це має бути зроблено кваліфіковано... :box:
А сили стане за рубильник смикнути? А совість потім мучити не буде? А якщо людина ще й невинною була? Щось це мені сильно Спарту нагадало... Вона теж за свій добробут переживала...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних