Перейти до вмісту

Смертна кара

Повідомлень в темі: 329

#61 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.12.2006 – 13:49

Перегляд дописуParsokon (16.12.2006 10:41) писав:

а якщо це твою дитину страчувати будуть?
По-перше, якщо мою дитину страчуватимуть, то я упевнений, що матимуть за що - не за гріх, але через страх перед її можливостями.
По-друге, я ж про це і кажу: не треба плутати особисте ставлення до людини з узаконенням убивства в суспільстві.
Кілька тез типу copy-pase by domivka.net:
"Що я з ним зроблю - моя психосексуальна проблема, а не суспільна. Натяк зрозумілий?"(с)zav_із_Домівки
"А якщо без "якщо", то я наче нижче зазначав, що у разі особистого вирішення проблеми покарання злочинця вся відповідальність є моя, тільки моя і нічия більше."(с)zav_із_Домівки
"Я кнопку натисну незважаючи на вину людини. Натисну, і все. Бо немає для мене істної різниці: вбивати винну людину чи невинну. Все одно ж людину вбиваю..."(с)zav_із_Домівки
"На сучасному етапі розвитку своєї свідомості я вже не оперую поняттям "злочинець за визначенням людського закону"; натомість спрямовую свої думки за іншіми Законами... за якими убивство злочинця та безневинної людини є однаково ганебним."(с)zav_із_Домівки
p.s. До речі: http://www.gorchev.l.../by1/plan.shtml
p.p.s. І я таки проти взаконення в суспільстві вбивств людей. Най кожен особисто вирішує - чи вбивати йому й кого саме.

Повідомлення відредагував zav: 16.12.2006 – 13:50

• 0

#62 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 16.12.2006 – 17:04

тут не може бути однозначної відповіді (принаймні яя не можу її дати)...
Я проти смертної кари, в нашій країні саджають і винних і безневинних, а якщо невинну людину будуть оправдовувати посмертно??? Ви що?! Це ж гірше ніж убивство! І нічого не вернеш....
З іншого боку ми/наші батьки утримують вбивць і гвалтіників (ну якщо ми сплачуємо податки).
А живуть ці гвалтіники і вбивці куди краще ніж деякі люди... Парадокс:)

у мене запитання до людей які підтримують смертну кару: ви комусь добряче насолили, Вас підставили і звинуватили Бог зна в чому, Вас засудили, Вас мають стратити - що Ви будете робити????? :D
  • 0

#63 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.12.2006 – 20:43

Цитата

мене запитання до людей які підтримують смертну кару: ви комусь добряче насолили, Вас підставили і звинуватили Бог зна в чому, Вас засудили, Вас мають стратити - що Ви будете робити?????

значить недоля... :D

пс. смішні ви. обожнюєте сперечатись в тих питаннях, де нічого від вас не залежить... жаль, лмакса нема.. :)
  • 0

#64 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 16.12.2006 – 21:54

Перегляд дописуL.R. (16.12.2006 20:43) писав:

пс. смішні ви. обожнюєте сперечатись в тих питаннях, де нічого від вас не залежить... жаль, лмакса нема.. :D
ну по ЛМаксу форум плаче це точно.

На рахунок тих питань, де нічого від нас не залежить -- нє сагласєн. Тільки на форумі обговорюємо питання, в яких від нас нічого не залежить. В реальному світі будь-яке питання, що стосується нас залежить від нас. Форум -- це такскзаць теорія... кращого слова не знайшов. вод.
  • 0

#65 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 16.12.2006 – 22:24

а нафіг обговорювати питання де від нас нічого не залежить? так сказать, "словоблудіє"?
не сагласєн також. конкретно в цій темі просто флуд. а в багатьох інших люди можуть зробити висновки, щоб керуватись ними в реалі. імхо, звісно...
  • 0

#66 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 16.12.2006 – 22:33

Перегляд дописуL.R. (16.12.2006 22:24) писав:

а нафіг обговорювати питання де від нас нічого не залежить? так сказать, "словоблудіє"?
не сагласєн також. конкретно в цій темі просто флуд. а в багатьох інших люди можуть зробити висновки, щоб керуватись ними в реалі. імхо, звісно...
тоді получається шо половина книг з філософії також флуд. і то дуже злосний... куда дивилися модератори? :D
  • 0

#67 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 16.12.2006 – 23:36

окей... скажи мені, які корисні в реальному житті(!) висновки людина може зробити з даної теми і я від***ся

пс. нє, настрій взаправду хреновий. інакше б так нікого не харив.. але від диспуту не відмовляюсь
  • 0

#68 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 16.12.2006 – 23:50

Перегляд дописуL.R. (16.12.2006 23:36) писав:

окей... скажи мені, які корисні в реальному житті(!) висновки людина може зробити з даної теми і я від***ся
користі... хз... тема повністю гіпотетична. особисто мені корисного з цієї теми є думка інших про смертну кару. тобто як суспільство сприймає це явище, або навпаки відмовляється сприймати.

На цій радужній ноті піду спати, бо настрій тоже гавно.
  • 0

#69 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 17.12.2006 – 00:05

Цитата

тема повністю гіпотетична.
ну я ж кажу, словоблудіє... найприємніше, доречі, це коли під час хоч мінімальної суперечки опонент погоджується з думкою іншого, якщо вона схожа до його, а не намагається довести щось, сам не знає що...
на цій радужній ноті, я теж тусую спати і, скоріш за все, припиняю флудити в даній темі...

пс. настрій не покращився... от..
  • 0

#70 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 17.12.2006 – 19:28

Я розумію, але моє ставлення до смертної кари складається не тільки з ставлення як до явища, але й до людини, яку присудили до кари. Виходить суб'єктивне відношення, нажаль.

Повідомлення відредагував Tonchik: 17.12.2006 – 19:29

• 0

#71 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 28.12.2006 – 22:02

Без смертної кари ніяк!! Майже у всіх випадках дане покарання дають саме за ВБИВСТВО! Чи має право на життя людина, яка вкоротила віку іншій людині... Думаю, що ні в якому разі! Відміна смертної кари призводить до зростання чисельності злочинців - одні вже сидять в тюрмах на довічних, а нові з'являються на вулицях населених пунктів мало не щодня!
То навіщо зберігати життя вбивцям?? Звісно це особистість, але запрограмована неправильно і вже зкомпільвана в ехе файл... А що з ним залишається робити??
Народжуваність на Землі перевищує смертність і на кількість населення ніяк не вплине... Смертна кара буде контролювати ріст насильства, яке позбавляє життя людей!!
  • 0

#72 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 01.01.2007 – 17:14

смертна кара - гірше, ніж просто вбивство. це звірство, коли людину позбавляють останнього шансу, надії. про смертну кару читайте в Достоєвського. не пожалкуєте.
  • 0

#73 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 01.01.2007 – 18:01

Цитата

То навіщо зберігати життя вбивцям?? Звісно це особистість, але запрограмована неправильно і вже зкомпільвана в ехе файл... А що з ним залишається робити??
Цілком погоджуюся! І нгема сенсу жтримати ту людину у тюремній камері до скону віку аби вона зрозуміла що там, де колись, зробила неправильний вчинок, у більшості випадків то марно!!!!

Ну звичайно є й вийнятки, але... Їх нетак вже й багато, і як було написано десь вище на чисельність населення то аж ніяк невплине.
  • 0

#74 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 01.01.2007 – 18:49

На мою думку смертна кара потрібна, але тільки для тих хто вбив декілька людей. Така людини фіг зупиниться і буде вбивати дальше. :yes:
  • 0

#75 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.01.2007 – 22:22

Вношу свіжу пропозицію: смертну кару запровадити з обмовкою "вбиватимуть безпосередньо ті, хто прагне смерті підсудного: родичі й друзі загиблого, громадяни, спраглі до справделивості, тощо". Бажано, пострілом в голову або повішанням. І щоби підсудному в очі дивилися в цю мить!

Повідомлення відредагував zav: 01.01.2007 – 22:24

• 0

#76 Едвард Нортон

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень
  • Місто:Місто-Герой Київ

Відправлено 01.01.2007 – 23:34

Цікава думка !Но цього не буде 100 %...по крайній мірі в цьому столітті...
  • 0

#77 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 30.01.2007 – 14:21

Перегляд дописуРуля ван Метал (1.01.2007 19:46) писав:

На мою думку смертна кара потрібна, але тільки для тих хто вбив декілька людей. Така людини фіг зупиниться і буде вбивати дальше. :D
для таких є довічне ув'язнення. :D

Перегляд дописуzav (1.01.2007 23:19) писав:

Вношу свіжу пропозицію: смертну кару запровадити з обмовкою "вбиватимуть безпосередньо ті, хто прагне смерті підсудного: родичі й друзі загиблого, громадяни, спраглі до справделивості, тощо". Бажано, пострілом в голову або повішанням. І щоби підсудному в очі дивилися в цю мить!
це жорстоко! тим більше далеко не всі погодяться вбивати підсудного. вбивати - дуже страшно! :wub:
  • 0

#78 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.01.2007 – 15:40

Я би був за смертну кару якби мені дали гарантію що це справедливо (ну там суд і сам факт вбивства людини)..але це неможливо, а з смертною карою слід щось робити. поки відпоіді не маю
  • 0

#79 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 17:27

а за що б ви вбивали людей ? припустимо за злочини (навіщо нам деталі)
смертна кара - це лише слабкий хід на шляху до вирішення проблем.

не буває людей абсолютно добрих чи поганих. Є просто люди, а те, якими вони є - це питання того, що з ними робить суспільство. Питання слід ставити не "як покарати цих людей", а "як зробити так, щоб в них не виникало бажання чинити злочини". Так чи інакше, а все зав*язане на суспільстві. Але в тому й проблема, що легше зробити винним когось одного, ніж усім визнати винними себе.

Ухвалення смертної кари означатиме, що матір пожирає своїх дітей
  • 0

#80 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.01.2007 – 17:34

Перегляд дописуFallen Angel (30.01.2007 17:24) писав:

Питання слід ставити не "як покарати цих людей", а "як зробити так, щоб в них не виникало бажання чинити злочини".
Ну для того і вводять смертну кару щоб не виникало бажання чинити злочини :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних