Перейти до вмісту

Смертна кара

Повідомлень в темі: 329

#41 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 21.10.2006 – 14:14

Перегляд дописуChukcha (20.10.2006 18:04) писав:

Я проти смертної кари,адже позбавивши людину життя,ми тим самим позбавляємо її від страждань(муки совісті,сидіння в тюрьмі,переслідування,гоніння з боку інших) і вона не усвідомлює всієї тяжкості своєї провини! А за таке потрібно карати!!!
А ти думаєш, що навіть останній тиждень очікування смертної кари проходить як один день? Очікування визначеної години смерті - це є дійсно вища міра покарання.
  • 0

#42 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.10.2006 – 14:46

Перегляд дописуПл_Я_ма (21.10.2006 14:48) писав:

одне суперечить іншому...
Ніяких протирічь немає: кара не є виколючно смертною карою, але тортурами також.
Тортури я підтримую всіляко, угу.
p.s. Про гуманність пропоную писати в іншій темі...

Перегляд дописуblack_voron (21.10.2006 15:14) писав:

Очікування визначеної години смерті - це є дійсно вища міра покарання.
Фіґня. Вища міра покарання, це коли жертва благає про смерть...
  • 0

#43 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 21.10.2006 – 14:57

Перегляд дописуzav (21.10.2006 15:46) писав:

Ніяких протирічь немає: кара не є виколючно смертною карою, але тортурами також.
а суть же не в тому :P

p.s. Про гуманність пропоную писати в іншій темі...
без питань!

Вища міра покарання, це коли жертва благає про смерть...
якось то по-мазохістськи/садистськи...а взагалі "гатцічьнєнька" :angry1: :)
  • 0

#44 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 15:25

Перегляд дописуblack_voron (21.10.2006 15:14) писав:

А ти думаєш, що навіть останній тиждень очікування смертної кари проходить як один день? Очікування визначеної години смерті - це є дійсно вища міра покарання.
не для всіх,адже якщо в цей час тебе картає сумління,то смерть-це порятунок!
  • 0

#45 VO))

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.10.2006 – 16:34

Таке враження що всі бояться смерті, я не бачу в ній нічого страшного, це просто перехід в інший світ, і думаю не в гірший ніж тут, того вбиваючи злочинців ми просто даємо їм змогу піти і самі ж забираємо можливість понести відповідальнісь і покарання за свої злочини, а це діло треба робити тут, на землі, тим більше є різні злочинці, є такі що можуть переосмислити свої вчинки і покаятись, а ми і цю можливість в них забираємо
  • 0

#46 Ghost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Dogwille

Відправлено 27.10.2006 – 10:11

Я б розстрілював ВСІХ злочинців, навіть дрібних !!! :angry1: :) :P
  • 0

#47 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 27.10.2006 – 11:39

Перегляд дописуVO)) (21.10.2006 17:34) писав:

Таке враження що всі бояться смерті, я не бачу в ній нічого страшного, це просто перехід в інший світ, і думаю не в гірший ніж тут, того вбиваючи злочинців ми просто даємо їм змогу піти і самі ж забираємо можливість понести відповідальнісь і покарання за свої злочини, а це діло треба робити тут, на землі, тим більше є різні злочинці, є такі що можуть переосмислити свої вчинки і покаятись, а ми і цю можливість в них забираємо
Не боїшся того,шо ше не думала про неї.Рано ше її боятися...
  • 0

#48 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.10.2006 – 15:18

цікаво, jakobz,ти вважаєш, що чим більше думати про смерть тим вона страшніша? ІМХО, ти помиляєшся. тут уже все залежить:
а) від того, наскільки тобі подобається теперішнє життя
б) в що ти віриш
ну і знову, як завжди, субєктивізм - залежно від того, в яких умовах ти жив, що про смерть чув, твого темпераменту, et cetera.

а на рахунок рано-не рано: може якраз навпаки, з досвідом приходить розуміння? шановний кастанеда доречі говорив, що чим більше ти думаєш про смерть, тим сильнішим ти стаєш, бо вона поруч тебе, завжди навколо тебе.

а тепер по темі.
смертна кара - з точки зору справделивості не варта і розбитого горщика. думаєте, життя в наших тюрмах настільки райдужне? а рівень самогубств в тюрмах знаєте який? вже не говорячи про те, що після смерті пекло "негідника" ой сумніваюсь, що чекає. він своє заплатить, але краще порцію людської помсти видати йому ще за цього життя. в повній мірі.
  • 0

#49 Гість_portacka_*

• Гості

Відправлено 30.10.2006 – 18:38

я вважвю, ща людина мае відповідати за свої вчинки, кожен є ковалем власного щастя.......життя жается лише один раз і надавати чи забирати життя не наша справа,
тому кто скоїв вбівство, той має відбувати пожиттєвий термін!!!

http://infostore.org/user/zurab
  • 0

#50 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 30.10.2006 – 20:24

Перегляд дописуGhost (27.10.2006 10:11) писав:

Я б розстрілював ВСІХ злочинців, навіть дрібних !!! :angry12: :) :shy:
а якщо людину вважають виною а вона не вина?
смерть їй су:%?:,)))))
  • 0

#51 Ghost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Dogwille

Відправлено 04.11.2006 – 00:21

Перегляд дописуShakal (30.10.2006 20:24) писав:

а якщо людину вважають виною а вона не вина?
смерть їй су:%?:,)))))
То їй не заканало ! :8:
  • 0

#52 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 04.11.2006 – 08:37

Перегляд дописуVO)) (21.10.2006 17:34) писав:

Такі гучні слова а ти впевнений що є то саме житя після смерті я не впевнений більше того я гадаю що нічого не має пустота куди і потрібно відправляти всіляку наволоч!!!! І ти справді віриш шо маньяк який згвалтував дівчину а після того розмазав її бошку об бардюр може щось переосмислити сумніваюся!!! Онопрієнко живе собі щей тєлік в камері має з кабельним і за що за те що він вбивв всіх без різиці старих молодих і дітей. Коли в нього брали інтервю і він розказував як він вбив жінку і це побачила дитина і він з двухстволки зніс тій дитині яка мала не більше шести років пів голови і каже "так дивно пів голови не ма а то мале стоїть і далі плаче" І хтось посміє мене переконувати шо таке падло повинне жити далі? Його явно мочити потрібно!!! А він що живе бидло таке і ще за що замої з вами гроші тобто податки!!!! В мене просто слів бракує як назвати ту владу яка таке законодавство приймає!!!!!!!!
  • 0

#53 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 04.11.2006 – 09:25

Відчуваю себе гуманістом......ну а зло породжує зло.....
  • 0

#54 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 04.11.2006 – 20:21

Перегляд дописуRostiшка (4.11.2006 08:37) писав:

Такі гучні слова а ти впевнений що є то саме житя після смерті я не впевнений більше того я гадаю що нічого не має пустота куди і потрібно відправляти всіляку наволоч!!!! І ти справді віриш шо маньяк який згвалтував дівчину а після того розмазав її бошку об бардюр може щось переосмислити сумніваюся!!! Онопрієнко живе собі щей тєлік в камері має з кабельним і за що за те що він вбивв всіх без різиці старих молодих і дітей. Коли в нього брали інтервю і він розказував як він вбив жінку і це побачила дитина і він з двухстволки зніс тій дитині яка мала не більше шести років пів голови і каже "так дивно пів голови не ма а то мале стоїть і далі плаче" І хтось посміє мене переконувати шо таке падло повинне жити далі? Його явно мочити потрібно!!! А він що живе бидло таке і ще за що замої з вами гроші тобто податки!!!! В мене просто слів бракує як назвати ту владу яка таке законодавство приймає!!!!!!!!
В принципі ти правий з приводу того що Онупрієнко бидло і все таке,але вбивши його минічого не змінимо,От якби повернути тортури,то цьому "чоловікові" зараз би не жилось так солодко!
  • 0

#55 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень

Відправлено 04.11.2006 – 21:15

Перегляд дописуhobit (25.04.2006 14:18) писав:

Ваше ставлення до смертної кари взагалі. Чи можна людину позбавляти життя за те, шо вона його позбавила інших? Тема спеціально в філософії, шоб люди писали аргументовані твердження. Пости "Так, я за смертну кару" або "Ні, я проти смертної кари" не несуть багато інтересу іншим.
За, оскільки таке ... тільки могила вилікує.
  • 0

#56 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.11.2006 – 00:45

Растішка а чи зможеш ти пристрелити цього самого Онопрієнка і чи не уподібнишся ти тоді йому?? Мені не вистачає сміливості на вбивство...
  • 0

#57 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 16.12.2006 – 00:49

Скільки ставила собі це питання, не можу відповісти однозначно. З однієї сторони - ніхто не має права позбавляти людину життя. Але коли знаєшь напевне, що ця людина вбила, можливо ще й не одну людину, хочеться щоб до неї застосували смертну кару, тому що ця людина ненормальна. З нормальною психікою людина такого робити не стане. А зважаючи на те, що з будь-якої тюрьми можна збігти, то ця людина продовжить своє діло (не 100%, але все ж таки....). Страшно щоб така людина опинилась на свободі.
  • 0

#58 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.12.2006 – 02:10

Перегляд дописуTonchik (16.12.2006 00:49) писав:

Скільки ставила собі це питання, не можу відповісти однозначно.
Не плутайте особисте ставлення до тої людини й узаконення смертної кари в суспільстві - з'явиться єднознаковість.
  • 0

#59 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 16.12.2006 – 10:41

Перегляд дописуzav (16.12.2006 02:10) писав:

Не плутайте особисте ставлення до тої людини й узаконення смертної кари в суспільстві - з'явиться єднознаковість.
а якщо це твою дитину страчувати будуть?
  • 0

#60 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 16.12.2006 – 13:13

Перегляд дописуParsokon (16.12.2006 10:41) писав:

а якщо це твою дитину страчувати будуть?
А якшо це твоя дитина вбила 50 чужих дітей?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних