Перейти до вмісту

Смертна кара

Повідомлень в темі: 329

#281 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 29.03.2009 – 16:58

Перегляд дописуD1m{@} (29.03.2009 17:45) писав:

Я за впровадження в Україні смертної кари. Життя потрібно відбирати за ... кражу державного майна
а чим крадіжка держ майна відрізняється від крадіжки недержавного? ну крім того що недержавне майно власнику набагато цінніше
  • 0

#282 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 29.03.2009 – 18:20

Перегляд дописуSergiy_K (29.03.2009 17:58) писав:

а чим крадіжка держ майна відрізняється від крадіжки недержавного? ну крім того що недержавне майно власнику набагато цінніше

Державне майно - має навищу цінність. Воно є всенародним надбанням і не підлягає привласненню. А кража недержавного майна повинно каратися дуже жорстоко... наприклад для початку відрубати палець, руку.

Повідомлення відредагував D1m{@}: 29.03.2009 – 18:20

• 0

#283 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 29.03.2009 – 20:27

Особисто я за смертну кару! Якщо людина вбила хоча б 1 людину треба судити жорстко і нежаліючи а вже за більше вбивство відбирати життя..
  • 0

#284 vdv86

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 29.03.2009 – 21:09

Я теж за смертну кару! Чого держава має утримувати злочинця з довічним увязненням все його життя... А прсоті люди будуть платити за це свої податки.. В крайньому випадку хай сам на себе заробляє....в уранових шахтах :)
  • 0

#285 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.03.2009 – 21:18

Перегляд дописуD1m{@} (29.03.2009 16:45) писав:

Я за впровадження в Україні смертної кари. Життя потрібно відбирати за вбивство більше однієї людини, за кражу державного майна, за державну зраду, за знущанням над українськими національними символами і традиціями, за призиви до сипаратизму, і особливо потрібно стратити деяких наших кермачів держави :).
а за безграмотність треба проводити примусовий ЛІКБЕЗ
  • 0

#286 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2009 – 14:22

Перегляд дописуD1m{@} (29.03.2009 17:45) писав:

Я за впровадження в Україні смертної кари. Життя потрібно відбирати за вбивство більше однієї людини, за кражу державного майна, за державну зраду, за знущанням над українськими національними символами і традиціями, за призиви до сипаратизму, і особливо потрібно стратити деяких наших кермачів держави :rolleyes:.
По-перше "сЕпаратизму" (eng. sЕparate)
А по-друге...Приїду до тебе в гості, зваблю тебе,а потім заявлю що ти мене згвалтував і звірськи вбив мого кота. Кота у дияволопоклонників "одолжу". Тебе посадять,але утримувати тебе дуже дорого,так що прощайся з життям :rolleyes:
  • 0

#287 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.03.2009 – 10:11

Перегляд дописуSensssorika (30.03.2009 15:22) писав:

А по-друге...Приїду до тебе в гості, зваблю тебе,а потім заявлю що ти мене згвалтував і звірськи вбив мого кота. Кота у дияволопоклонників "одолжу". Тебе посадять,але утримувати тебе дуже дорого,так що прощайся з життям :rolleyes:
А якщо це насправді станеться? Без зваблення, а зразу...?
  • 0

#288 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2009 – 10:58

Перегляд дописуОлеська (31.03.2009 11:11) писав:

Що? Укокошить мого кота?! Як казала королева у Льюїса Керола "Відрубати йому голову!" ))
Я мала на увазі,що з нашими-то судами запросто можуть посадити невинну людину,повісити на неї вбивство чи щосьподібне,і ніхто не стане розбиратися,що може того насправді і не було- смертна кара і всьо тут. НЕвинних людей не жалко хіба? ну,да, чого чужих людей жаліти.
Блискавка двічі в одне й те саме дерево не б"є.
  • 0

#289 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.03.2009 – 11:02

Перегляд дописуSensssorika (30.03.2009 15:22) писав:

Перегляд дописуОлеська (31.03.2009 11:11) писав:

я думаю Сенсоріка мала на увазі те, що смертна кара не дає шансу невинній людині звинуваченій за нескоєний злочин.
після страти вже фіг доведеш, що ти не верблюд.

і знову ж таки питання до D1m{@} та решти прихильників: ви зможете вбивати людей? навіть якщо то злочинці? зможете там рубильник перемикнути чи укольчик зробити? або розстріляти?
або ще таке питання — ви б одружились/вийшли заміж за ката? уявляєте що в такої людини в мізках робиться?
  • 0

#290 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.03.2009 – 11:07

Перегляд дописуЗимова Дівчина (31.03.2009 12:02) писав:

я думаю Сенсоріка мала на увазі те, що смертна кара не дає шансу невинній людині звинуваченій за нескоєний злочин.

і знову ж таки питання до D1m{@} та решти прихильників: ви зможете вбивати людей? навіть якщо то злочинці? зможете там рубильник перемикнути чи укольчик зробити? або розстріляти?
або ще таке питання — ви б одружились/вийшли заміж за ката? уявляєте що в такої людини в мізках робиться?
на таке питання ти тут відповіді неотримаєш, тому що ніхто неможе спрогнозувати своєї реакції під час страти, але люди бувають різні, і як на мене незавжди катами стають хворі на голову маняки. Як на мене смертна кара потрібна як своєрідний тормоз, чи фактор залякування, адже більшість людей які ідут на злочини відсидки на зоні зовсім небояться.
  • 0

#291 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 31.03.2009 – 11:07

Перегляд дописуD1m{@} (29.03.2009 16:45) писав:

Я за впровадження в Україні смертної кари. Життя потрібно відбирати за вбивство більше однієї людини, за кражу державного майна, за державну зраду, за знущанням над українськими національними символами і традиціями, за призиви до сипаратизму, і особливо потрібно стратити деяких наших кермачів держави :rolleyes: .
Це ненормально. ЖОДНЕ майно не має такої самої вартості як людське життя. Неважливо, чи приватне чи державне. ЖОДНЕ. І з рештою так само. Смертна кара повинна бути останньою, яка вживається. У крайніх випадках, наприклад, за жорстке вбивсто. Але решта - хворий брєд.
  • 0

#292 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 11:58

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2009 11:58) писав:

Що? Укокошить мого кота?! Як казала королева у Льюїса Керола "Відрубати йому голову!" ))
Я мала на увазі,що з нашими-то судами запросто можуть посадити невинну людину,повісити на неї вбивство чи щосьподібне,і ніхто не стане розбиратися,що може того насправді і не було- смертна кара і всьо тут. НЕвинних людей не жалко хіба? ну,да, чого чужих людей жаліти.
Блискавка двічі в одне й те саме дерево не б"є.
Ще й як б"є!
Невинних? Так, шкода. Але хіба в наш час ще є поняття справедливості? Мабуть треба вже почати звикати...

Перегляд дописуЗимова Дівчина (31.03.2009 12:02) писав:

Дякую, пані :rolleyes: І щоби я робила, якби не Ваші мудрі роз"яснення мало не по кожному дописі...)))
А часто доводять, "що ти не верблюд" ті, хто сидить у в"язницях?

Перегляд дописуDynkan 113 (31.03.2009 12:07) писав:

на таке питання ти тут відповіді неотримаєш, тому що ніхто неможе спрогнозувати своєї реакції під час страти, але люди бувають різні, і як на мене незавжди катами стають хворі на голову маняки. Як на мене смертна кара потрібна як своєрідний тормоз, чи фактор залякування, адже більшість людей які ідут на злочини відсидки на зоні зовсім небояться.
Так отож.
  • 0

#293 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 12:35

Перегляд дописуDynkan 113 (31.03.2009 12:07) писав:

я не кажу що катами стають хворі на голову люди. а от кати з часом стануть хворими. бо бути таким собі вбивцею в законі не так вже і легко, як ви вважаєте?
в країнах які застосовують смертну кару злочинність не менша — і що діє? це все одно, що відрубувати поламані руки замість лікувати — так же легше.

Перегляд дописуОлеська (31.03.2009 12:58) писав:

Ще й як б"є!
Невинних? Так, шкода. Але хіба в наш час ще є поняття справедливості? Мабуть треба вже почати звикати...
а може пора щось змінювати замість звикати?

Дякую, пані :rolleyes: І щоби я робила, якби не Ваші мудрі роз"яснення мало не по кожному дописі...)))
)))))
я мало де пишу, тому це не до мене. я шизофренію не лікую.

А часто доводять, "що ти не верблюд" ті, хто сидить у в"язницях?
так. якщо тебе не стратили, а ти просто сидиш, то ти маєш час і натхнення аби таки знайти докази на свій захист.

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 31.03.2009 – 12:36

• 0

#294 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 12:58

Перегляд дописуЗимова Дівчина (31.03.2009 13:35) писав:

я не кажу що катами стають хворі на голову люди. а от кати з часом стануть хворими. бо бути таким собі вбивцею в законі не так вже і легко, як ви вважаєте?
в країнах які застосовують смертну кару злочинність не менша — і що діє? це все одно, що відрубувати поламані руки замість лікувати — так же легше.
В країнах, де застосовують смертну кару злочинність менша.

Цитата

я мало де пишу, тому це не до мене. я шизофренію не лікую.
далеко не завжди той, хто страждає хворобою, уміє її лікувати.
  • 0

#295 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 13:57

Перегляд дописуОлеська (31.03.2009 13:58) писав:

В країнах, де застосовують смертну кару злочинність менша.
доведіть спочатку.
бо я чомусь дуууууууууууууууже сумніваюсь.
п.с.

Цитата

30. Ось чому я зараз маю повернутись до одного з основних аргументів на користь скасування смертної кари - її непотрібності. В Росії, Литві та Естонії звичайний перехожий на вулиці висловиться за збереження смертної кари, оскільки він думає, що це може зменшити рівень злочинності. Цей аргумент про “залякування” є цілком помилковим. Здійснені недавно Організацією Об”єднаних Націй дослідження (1988) про зв”язок між смертною карою та рівнем злочинності демонструють відсутність “наукових даних, які б підтверджували, що смертна кара має більший ефект залякування, ніж довічне ув”язнення. Маловірогідним є те, щоб такий доказ було колись знайдено. Наявні загальні дані не дають підтвердження гіпотезі про залякувальний ефект”.

31. Досвід держав-аболіціоністів має бути достатньо переконливим доказом. Так, рівень злочинності в Канаді продовжує зменшуватись після скасування в 1976 році смертної кари за вбивства, тоді як в Сполучених Штатах, які знову ввели смертну кару в 1977 році, спостерігається постійне зростання злочинів, пов”язаних з насильством, зокрема, вбивства. Жодна з аболіціоністських країн не зазнала різких та таких, що викликають стурбованість, змін в рості злочинності після скасування смертної кари. Навпаки, тоді як смертна кара робила суспільство більш жорстоким, скасування смертної кари , мало , загалом, позитивний результат. Досвід країн, які зберігають смертну кару, говорить сам за себе: в Росії, наприклад, не потурбували жодного із замовних убивць, які вбили за останні декілька років 39 московських банкірів, і мафія владарює в цій країні. Смертна кара цього не змінить.

32. В той же час, найбільш серйозним аргументом є ризик страти невинної особи. Згідно проведеного в 1987 році дослідження1, 350 осіб, яких було засуджено до смертної кари за час з 1900 по 1985 рік, не були винні в злочинах, в яких вони звинувачувались. Дехто з засуджених уникнув смертного вироку за декілька хвилин до виконання вироку, але 23 були страчені. Якщо таке відбувається в Сполучених Штатах - країні, яка має демократичні традиції та побудовану правову державу, то ризик страти невинуватих осіб в Росіїї чи в Україні має біти тим більший, оскільки система кримінального судочинства цих країн походить безпосередньо від тоталітарної держави і ще не є дійсно зреформованою.
_http://www.coe.kiev.ua/death/death1.html_

• 0

#296 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 14:58

Особисто я думаю, що смертна кара все-таки лякає більше, ніж довічне ув*язнення. Бо ми всі розуміємо, що ув*язнення - це надія на дострокове звільнення, втечу, будь-які катаклізми і чудо. А страта - це повна безнадія і ясний швидкий кінець життя. Психологічно вони дуже відрізняються.

Але дійсно ризик стратити невинну людину, на мою думку, виправдовує відміну смертної кари. Хоча у в*язниці сидіти невинні люди теж не мають.
  • 0

#297 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 15:09

Перегляд дописуБлискавиця (31.03.2009 15:58) писав:

Особисто я думаю, що смертна кара все-таки лякає більше, ніж довічне ув*язнення. Бо ми всі розуміємо, що ув*язнення - це надія на дострокове звільнення, втечу, будь-які катаклізми і чудо. А страта - це повна безнадія і ясний швидкий кінець життя. Психологічно вони дуже відрізняються.
якби лякала, то у всіх тих країнах не було злочинців.
довічне ув’язнення достроково не закінчується))) до того ж легше померти ніж років 50-60 бути в неволі. а ще можливість того, що хтось з тебе знущатиметься і пригноблюватиме.

Перегляд дописуБлискавиця (31.03.2009 15:58) писав:

Але дійсно ризик стратити невинну людину, на мою думку, виправдовує відміну смертної кари. Хоча у в*язниці сидіти невинні люди теж не мають.
принаймні так у них є шанс на виправдання.
  • 0

#298 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 23:01

Ну в Європі здебільшого такі в*язниці, що там не пригноблюють, а живуть подекуди краще за вільних українців)
  • 0

#299 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 31.03.2009 – 23:19

Перегляд дописуБлискавиця (1.04.2009 00:01) писав:

Ну в Європі здебільшого такі в*язниці, що там не пригноблюють, а живуть подекуди краще за вільних українців)
і як завжди це з власного досвіду ;)
  • 0

#300 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 10:52

Навіщо тобі чужий досвід про європейські в*язниці?)) Для тебе немає нічого простішого, як пересвідчитися на власному досвіді ;) Безтурботних порушників там досить швидко перевиховують і без смертної кари))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних