Перейти до вмісту

Смертна кара

Повідомлень в темі: 329

#241 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 12.12.2007 – 04:00

Що тут розводяться про те чи гуманно страчувати. Гуманно, гуманно, не бійтесь. Нікого крім родичів не цікавить доля засудженого до страти, людина просто зникає і сама страта відбувається непублічно, вона не видна. От якби зі страти робити шоу, як в середньовіччі... Основний аргумент за смертну кару - це залякування потенційних злочинців. Якісь балачки про виправлення - це фігня. Навіть якщо засуджено до довічного ув"язнення, то яка різниця "виправиться" чи ні? Але наскільки я чув сьогодні на динаміку тяжких злочинів наявність\відсутність смертної кари впливає мало, то який сенс в такому покаранні? державні бабки зекономити? то давайте і за злочини середньої тяжкості страчувати, хто їх знає може засуджені в душі рецидивісти, краще перестрахуємось. І в тюрмах стане попросторіше.

Перегляд дописуОсколок Життя (21.10.2007 09:49) писав:

смертна кара... ммм... вона повинна існувати... але не тільки у вигляді - суд і страта... а ще і кожен має право помститися за вбивство сім"ї, друга, коханої і т.п.... *гиг... шпагою у око)))...*
тобі б хтось вткнув - послухаю як ти завиєш

Перегляд дописуПензлик (6.09.2007 09:06) писав:

Така людина навіть струма електричного стільця або кулі не коштує.Ти занадто гуманний!Швидка смерть-відстій!....А я ж пропоную пекло!Хай вони помучяться!Я ж пропоную-
1.14 годинний робочій день.
2.спати на бітоні.
3.мінімум харчування.
4.мужики з нагайками,щоб підганяли(можна мене влаштувати на цю посаду,я з радістю)
5.місце роботи-уранові шахти
Пілся таких умов,всі палюбому здохнуть,але в муках.О це називається мистецтво! ;)
Та ти конкретно хворий, парніша. Навіть якщо все написане вище - невдалий жарт.

Перегляд дописуВертипузо (15.09.2007 13:32) писав:

Ну наприклад для гвалтівника ізоляція від можливих жертв хороше покарання, але ця ізоляція має наприклад супроводжуватись якимись заборонами того що йому приносить задоволення... це справа психолога виявити чого саме... так само з маніяками та педофілами... так щоб вони не могли мріяти, про задоволення своїх бажань...
В тебе тоталітарне мислення.

Коротше, стало мені впадляк цю гілку читати, народішко ніяк не вдуплиться, що держава має виконувати правоохоронну функцію, а покарання - це лише один з інструментів, найрадикальніший. А ви зациклюєтесь на самому покаранні, впиваєтесь ним, почитати деяких то так і прагнуть попрацювати катами.

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 12.12.2007 – 04:05

• 0

#242 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 12.12.2007 – 13:28

Перегляд дописуhobit (25.04.2006 13:18) писав:

Ваше ставлення до смертної кари взагалі. Чи можна людину позбавляти життя за те, шо вона його позбавила інших? Тема спеціально в філософії, шоб люди писали аргументовані твердження. Пости "Так, я за смертну кару" або "Ні, я проти смертної кари" не несуть багато інтересу іншим.
Ні!
Я проти,
Який би тяжкий злочин
не був..
та все ж..ми не можемо позбавляти людину життя
адже це - найбільше щастя що їй (як і нам)
дав Бог.
Висновок: Забрати життя має право тільки Бог.

Повідомлення відредагував metamoreFoZza: 12.12.2007 – 13:30

• 0

#243 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.12.2007 – 10:23

Перегляд дописуSergiy_K (12.12.2007 04:00) писав:

Що тут розводяться про те чи гуманно страчувати. Гуманно, гуманно, не бійтесь. Нікого крім родичів не цікавить доля засудженого до страти, людина просто зникає і сама страта відбувається непублічно, вона не видна. От якби зі страти робити шоу, як в середньовіччі... Основний аргумент за смертну кару - це залякування потенційних злочинців. Якісь балачки про виправлення - це фігня. Навіть якщо засуджено до довічного ув"язнення, то яка різниця "виправиться" чи ні? Але наскільки я чув сьогодні на динаміку тяжких злочинів наявність\відсутність смертної кари впливає мало, то який сенс в такому покаранні? державні бабки зекономити? то давайте і за злочини середньої тяжкості страчувати, хто їх знає може засуджені в душі рецидивісти, краще перестрахуємось. І в тюрмах стане попросторіше.
тобі б хтось вткнув - послухаю як ти завиєш
Та ти конкретно хворий, парніша. Навіть якщо все написане вище - невдалий жарт.
В тебе тоталітарне мислення.
Коротше, стало мені впадляк цю гілку читати, народішко ніяк не вдуплиться, що держава має виконувати правоохоронну функцію, а покарання - це лише один з інструментів, найрадикальніший. А ви зациклюєтесь на самому покаранні, впиваєтесь ним, почитати деяких то так і прагнуть попрацювати катами.
Не знаю чи в тебе бувало таке в житті і цього тобі не бажаю, але повір якби якийсь педофіл збесчестив( це м"яко кажучи) твою дитину ти б йому не тільки одну смертну кару прописав... Якби якийсь маніяк забрав у тебе кохану людину, або просто якийсь гвалтівник її... тоді б ти говорив інакше.. Так ти можеш сказати, що тоді б ти керувавсмя гнівом, але повір таких людей інакше як жорстокістю покарання ти не зупиниш.
  • 0

#244 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 10:59

Перегляд дописуВертипузо (13.12.2007 10:23) писав:

Не знаю чи в тебе бувало таке в житті і цього тобі не бажаю, але повір якби якийсь педофіл збесчестив( це м"яко кажучи) твою дитину ти б йому не тільки одну смертну кару прописав... Якби якийсь маніяк забрав у тебе кохану людину, або просто якийсь гвалтівник її... тоді б ти говорив інакше.. Так ти можеш сказати, що тоді б ти керувавсмя гнівом, але повір таких людей інакше як жорстокістю покарання ти не зупиниш.
Це добре, що я можу міркувати відсторонено і жага помсти мною не керує.
По-перше, "такі люди" - це продукт того ж суспільства, що і ми самі, а не якісь марсіани.
По-друге, доведи фактами, що існує кореляція між кількістю тяжких злочинів та навністю\відсутністю смертної кари. От, наприклад, зв"язок між змінами економічної ситуації в суспільстві та кількістю насильницьких злочинів простежується досить чітко.
  • 0

#245 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 11:17

Sergiy_K випадок з життя, упізнання тіла невідомої дівчини, яку спочатку згвалтували а потім зарізали, мене викликали оскільки мій номер був в її телефоні, але це виявилося помилкою, злочинця який це зробив зловили, і він спокійно зізнався в скоєному, він тільки 3 місяці як звільнився з зони, і слідчий з яким я спілкувався, розповів, що такі люди небояться увязнення, для них зона стає домом, а от смертна кара була стримуючим фактором, смерті злочинці боялися, тюрми ні, висновок держава має повне право використовувати такий метод покарання для убезпечення своїх громадян.

Цитата

По-перше, "такі люди" - це продукт того ж суспільства, що і ми самі, а не якісь марсіани.
Я сподіваюся ВИ незбераєтися звинувачувати суспільство в існувані вбивць і гвалтівників.

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 13.12.2007 – 11:18

• 0

#246 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 12:53

Перегляд дописуDynkan 113 (13.12.2007 11:17) писав:

Я сподіваюся ВИ незбераєтися звинувачувати суспільство в існувані вбивць і гвалтівників.
Чому ж це не збираюсь? Згвалтування можуть бути наслідком репресування сексуальності. Грабежі - поганих можливостей чесно заробляти. Насильство - це вивільнення накопиченої, внаслідок придушення суспілством, природної агресивності.
  • 0

#247 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 13:15

Всі ми живемо в складних умовах, можна сказати в одинакових умовах, але більшість зберігає свою мораль, тобто не стає на злочиний шлях, тільки невелика меншість стає злочинцями, а відмазка тіпа в мене було важке дитинство, вона підходить для судів присяжних, але не для суспільства в цілому, звичайно є багато недоліків в службах соціальної допомоги, але вибір людина робить сама, і відповідно сама повина відповідати за свої вчинки, а спихати відповідальність на когось це маразм.
для прикладу

Цитата

Статистика умисних вбивств – злочинів, які складніше приховати злочинцям і не зареєструвати правоохоронцям, – у всьому світі вважається найбільш достовірною
Проаналізувавши статистичні дані по Україні за останні 3 роки, можемо дійти висновку, що коефіцієнт цього виду злочинів складає приблизно 9 вбивств на 100 тисяч населення
Порівняємо ці цифри з аналогічними в інших країнах: Литва – 10, Молдова – 7, США – 12, Польща – 5 убивств на 100 тисяч населення.
В США немає таких соціальних проблем як в Україні але кількість вбивст там вища, в Литві життєвій рівень на порядов вищий а кількість вбивст зновуж більша. Тільки слабка людина (це узагальнене поняття) може звинувачувати суспільство в своїх проблемах.

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 13.12.2007 – 13:26

• 0

#248 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 13.12.2007 – 13:36

Перегляд дописуSergiy_K (12.12.2007 15:37) писав:

:D

А довічне ув"язнення - це щастя?
Жертвам убивць від того не легше ;)
на то вона і кара..
шо йому може навіть і хотілося б помери..
ач тут ...нєєє
якщо він безжалісний вбивця...
він візьме своє сповна..
не переживай)) ;)
  • 0

#249 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 15:18

Давайте побалакаємо не про злочинців, а про злочинність

Перегляд дописуmetamoreFoZza (13.12.2007 13:36) писав:

на то вона і кара..
шо йому може навіть і хотілося б помери..
якщо він безжалісний вбивця...
він візьме своє сповна..
не переживай)) ;)
Хто переживає? але: 1)"від тюрми не зарікайся..." кажуть; 2)хіба жорстокість до злочинців зменшує злочинність? чим це благо для суспільства?

Стосовно статистики, то некоректно порівнювати різні країни, треба дивитись на динаміку в одній країні. По США це зручно робити, бо на сайті Департаменту юстиції всі ці графіки є вже готові, там з 2003 відбувається ріст насильницьких злочинів, а до того було десятиліття впевненого зниження. І ситуація значно краща ніж в 70-х. По Україні важко динаміку аналізувати, є на сайті МВС якісь звіті за останні роки, "тяжка" злочинність падає незалежно від "кольору" влади. Доречі до кількості убивств імхо варто доплюсувати тілесні ушкодження з летальними наслідками, тоді статистика стає дещо гірша.

Перегляд дописуDynkan 113 (21.11.2007 11:33) писав:

Можна робити одну справу і моти зовсім інші мотиви, якщо людина вбиває заради збагачення - це злочин, якщо для того щоб врятувати своє життя або життя близьких- це самозахист, от смертна кара і є таким самозахистом держави
Тільки не держави, а суспільства, бо коли держави, то і система стає не правоохоронною, а каральною як в СССР і досі так в Україні лишається, коли в 98% випадках суди підтримують обвинувачення.

Соціум функціонує на основі конкуренції та співпраці. Коли окремі індивіди починають зловживати конкурентною моделлю поведінки (тобто віддавати їй перевагу більше за встановлену норму), то суспільство їх карає і називає злочинцями. Тому інший варіант є зробити більш вигідною саме модель співпраці, через кращі можливості для людини, пом"якшення звичаїв, справедливі закони. А в нас держава побудована на принципі, щоб зробити усіх винуватими, "друзям усе, ворогам - закон", то і люди намагається кожен бути рівнішим за інших, нелегальне стає припустимим і це як замкнуте коло, одне стимулює інше. Тому виправдовувати злочини не треба, але треба чесно визнавати, що і в суспільстві багато що штовхає на злочин. а злочинці, навіть маньяки, - не якісь "чужі форми життя".
  • 0

#250 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 14.12.2007 – 10:07

Цитата

2)хіба жорстокість до злочинців зменшує злочинність? чим це благо для суспільства?
Що саме Ви розумієте під жорстокістю, умови утримання, чи смертну кару?
  • 0

#251 Agressor_kb

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Kiev

Відправлено 14.12.2007 – 10:10

Однозначно, за!!! Правда існує умова... люди засуджені на найвищої ступені кару мають бути насправді винні! НЕ ДЛЯ України...
  • 0

#252 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 14.12.2007 – 10:18

Мені просто цікаве Сергію К. чи ви читали або дивились Механічний апельсин... Звичайно Ентоні Берджес композитор в першу чергу, але одна думка в нього там є така суттєва: є такі люди в яких жорстокість зав"язана рівні життєвої цінності, яка приносить їм естетичне задоволення.. і таких людей дуже багато і їх не пересадать... Хочете змінювати суспільство, то спробуйте змінити сучасне суспільство так щоб усі були гуманними і пухнастими, а тоді поговорим про жорстокість до злочинців... Я прости смертної кари як такої, але зараз відвернути ланцюг жорстокості дуже важко... нажаль в житті все закінчується не так як в механічному апельсині.
  • 0

#253 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень

Відправлено 14.12.2007 – 23:47

був, є й завжди буду за смертну кару!
  • 0

#254 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 00:32

Остаюсь при своїй думці. За смертну кару!
Чи має право на життя, яка позбула інших людей життя, чи була вправі вона робити.
Яскравий приклад, чи має право житти людина, яка покалічила і вбила понад 80 людей.
Чи повинен жити пологівський маніяк Сергій Ткач, який більше двадцяти років, робив правосуддя над іншими людьми! Моя відповідь НІ!
  • 0

#255 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 02:04

з одного боку(ідеалістичного) я проти смертної кари...типу ми не маємо право забирати життя тому що не ми його дали, і що "вбивство тільки породжує наступні вбивства", і т.д і т.п
але з іншого боку(реалістичного) вважаю шо ми живемо не в настільки ідеальному світі щоб вбивці не отримували по заслугам, в тому числі такі як наш Онопрієнко і їм подібні
  • 0

#256 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.12.2007 – 06:44

Перегляд дописуМалинка (17.12.2007 00:32) писав:

Чи повинен жити пологівський маніяк Сергій Ткач, який більше двадцяти років, робив правосуддя над іншими людьми! Моя відповідь НІ!
Ґґ, само собою постає питання - чи повинні жити судді, які робили правосуддя над іншими людьми? Особливо зважаючи на стан корупції і тд..?
  • 0

#257 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2007 – 19:08

Я проти. Так само як і проти євтаназії. Думаю, що людина мусить ще при житті мучитися за скоєні злочини. Смерть - це надто легка кара для них.
  • 0

#258 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.12.2007 – 00:40

Перегляд дописуМалинка (17.12.2007 00:32) писав:

Остаюсь при своїй думці. За смертну кару!
Чи має право на життя, яка позбула інших людей життя, чи була вправі вона робити.
Яскравий приклад, чи має право житти людина, яка покалічила і вбила понад 80 людей.
померти - легко, жити - важко. навіть якщо без докорів сумління, проте у неволі (а там ой як не солодко, зважаючи на чудовий стан наших в.язниць)

Перегляд дописуМалинка (17.12.2007 01:54) писав:

Своїми руками я звичайно би не змогла.Ну думаю, що б були такі, які би здійснювали це.

Перегляд дописуМалинка (17.12.2007 02:22) писав:

Чому б не Змогла, нУ напевне, що не жіноча це справа...Я в житті мухи не можу вбити, тому для мене це було би тяжко!
ага..знач сама панночка гидує вбивати, а інших катами хоче зробити. геніально.
і взагалі до чого тут заслуговує на життя? вони заслуговують на кару за свої вчинки. а вбити за це - то буде подарунком.

п.с. подумайте про людей, які матимуть таку професію як вбивця вбивць. чудова в них певно психіка. угу ще певно молоко з пряниками за шкідливість робити видаватимуть...
  • 0

#259 нявка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 14.01.2008 – 21:46

Я однозначно проти смертної кари!Почитайте Гюго "Останні дні засудженого на смерть",почитавши це я не думаю що хтось буде за смерту кару!
  • 0

#260 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 15.01.2008 – 10:08

Повторюся - я за. А всі, хто так кричить ПРОТИ - вони просто не можуть уявити, що відчуває людина, рідних чи близьких якої убив якийсь покидьок. І ЩО САМЕ захочеться з тим покидьком зробити, якщо його спіймають.

Так що не говоріть мені про жаль і співчуття - вони дійсні до того часу, доки то не стосується персонально вас.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних