Перейти до вмісту

Смертна кара

Повідомлень в темі: 329

#221 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.11.2007 – 00:47

ото колись відкрив тему..... тепер з глибоко-хвелософської переросла чуть лі не на суд з Ігарєм Гадєцкім.
  • 0

#222 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.11.2007 – 18:04

Цитата

Завойовувати в життя.
Відповідь не змістовна.Ми і є втілення життя.
Я думаю право куди легше і змістовніше формувати, ніж завойовувати.
  • 0

#223 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 14.11.2007 – 18:46

Lem-n, саме так. І оскільки люди є втіленням життя, то окрема людина має завойовувати у інших, як у втілення того ж життя, багато речей.
У Конституції записано що людина має право на життя, на навчання і тд. Але це не означає що всі мають людині допомагати у всьому. Ніхто людину не візьме в університет, якщо вона не здасть екзамени чи не заплатить(навчання). Ніхто не буде людині давати їсти\одяг, якщо вона сама не зароблятиме гроші і купуватиме те все(життя). Ніхто студента не зробить старостою, якщо він того не завоює. Ніхто не дасть людині репутації - її треба завойовувати. Ну і тд.
Особливо чітко "завоювання" можна прослідити на прикладі життя у в`язниці. Або ти або тебе і ніяк інакше.
  • 0

#224 Lemon

Писар

• Користувачі
  • 437 повідомлень

Відправлено 14.11.2007 – 19:12

Сварус, правильно завойовувати...Але оскільки правила формує більшість, якщо бути "дуже розумним і вправним" можна вигнути їх під себе(власне так вони й утворилися).Отже як і в решті ситуацій 3 варіанти:1.Формувати 2.Завойовувати 3.Ігнорувати.Найрозумніше мабуть їх чергувати :(

Повідомлення відредагував Lem-n: 14.11.2007 – 19:13

• 0

#225 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 15.11.2007 – 09:51

З одного боку, деякі люди заслуговують на смертну кару. Їх не можна змінити/перевиховати. Знешкодити їх можна одним способом - вбивши.
Та й інші боятимуться... Таке собі виховання страхом...

А з іншого, щоб вбити дракона - треба стати драконом.
Себто, вбиваючи злочинця, ми самі стаємо злочинцями.

Вбиваючи злочинця задля дотримання законності ми дискредитуємо всі ці свої закони. Адже за нашими моральними цінностями вбивство є негуманним. А ми прагнемо демонструвати свою гуманність.

В той же час смертна кара є покаранням за злочин. Але що ж це за покарання - смерть? Смерть - це позбавлення будь-яких страждань. Звільнення. Карати можна тільки живу людину, бо покарання включає в себе страждання і спокуту.

Тож виходить, сенсу в смертній карі нема. Треба примусити злочинця страждати так, щоб йому померти хотілося більше, ніж жити.
І тут ми повертаємося в своє замкнуте коло.
Примушуючи злочинця страждати - ми прирівнюємося до нього, стаємо злочинцями...

Щоб вбити дракона - треба стати драконом. Отака моя думка з цього приводу.
  • 0

#226 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 15.11.2007 – 10:33

"В той же час смертна кара є покаранням за злочин. Але що ж це за покарання - смерть? Смерть - це позбавлення будь-яких страждань. Звільнення. Карати можна тільки живу людину, бо покарання включає в себе страждання і спокуту".

Ну відносно страждання і спокути це підходщить тільки до людей в яких є хоть якісь моральні ціності, елементпрна совість, наші тюрми переповнені зеками які сидять за вбивства, і тільки менша половина дійно жалкує за скоєним, більшість жалкують тільки за тим що вони попалися, яку спокуту вони можуть відчути? які страждання?, і суспільство ще повино піклуватися про них, годувати, одівати, а якщо щось нетак то вони про свої права кричать, смертна кара вирішила б принаймі питання про їхнє утримання і стала фактором при якому людина двічі б подумала перед тим як забрати життя, можливо це жорстоко, але світ такий і є

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 15.11.2007 – 10:34

• 0

#227 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 15.11.2007 – 12:00

Думаю, це дуже складна тема для обговорення...bulbashka_aero правильно підмітила. Цю тему можна розглядати з багатьох сторін. З погляду релігійних законів, вбивство - це гріх... А як же тоді війни, геноцид... Там гинули мільйони невинних людей і ніхто не враховував/не враховує цих законів... А воїни, відомі і уславлені, вони ж також тоді виходить вбивці ?

Я розумію, тема стосується злочинців... Просто хотіла показати, що це на мою думку дуже заплутано, як писала bulbashka_aero , замкнуте коло... Але моя думка така : людина(злочинець), яка забрала життя інших людей через такі причини, як матеріальні блага, бажання до збагачення, садизм (це я про злочинців, які вбивають заради вбивства) і т.д. , не мають права на життя... Це завелика розкіш для них...

Раз чула про суми, які наша держава виділяє з бюджету на утримання злочинців... Була шокована!! Вважаю, що таких людей треба використовувати, тобто їх працю. Не можуть вони спокійно сидіти по тюрмам, бавитись в виготовляння сувенірних ножиків і т.п. , і в ніякий інший спосіб не спокутувати свою вину... З погляду віри, вони будуть покарані після смерті, але це не вихід з положення... Вони повинні працювати на примусових роботах, працювати хоч по пару змін в день! І нічого їх жаліти, вони повинні відплатити хоча б працею і потом за скоєні вчинки...
  • 0

#228 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 15.11.2007 – 12:01

Перегляд дописуDynkan 113 (15.11.2007 11:33) писав:

Ну відносно страждання і спокути це підходщить тільки до людей в яких є хоть якісь моральні ціності, елементпрна совість, наші тюрми переповнені зеками які сидять за вбивства, і тільки менша половина дійно жалкує за скоєним, більшість жалкують тільки за тим що вони попалися, яку спокуту вони можуть відчути? які страждання?, і суспільство ще повино піклуватися про них, годувати, одівати, а якщо щось нетак то вони про свої права кричать, смертна кара вирішила б принаймі питання про їхнє утримання і стала фактором при якому людина двічі б подумала перед тим як забрати життя, можливо це жорстоко, але світ такий і є
угу-угу
Я ж і кажу - спірне питання. Навіть для себе остаточно не можу визначитись.

А щодо страждань - вони ж різні бувають. Хоч би і фізичні.
Типу примусити пожалкувати через скоєне, бо через це йому - дорогенькому виродку - боляче.

А от забрети життя не жорстоко - це негуманно.
Про що і мова - відстоюємо гуманність негуманними методами.

Повідомлення відредагував bulbashka_aero: 15.11.2007 – 12:02

• 0

#229 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.11.2007 – 12:24

Перегляд дописуbulbashka_aero (15.11.2007 12:01) писав:

А от забрети життя не жорстоко - це негуманно.
Про що і мова - відстоюємо гуманність негуманними методами.
А навіщо відстоювати гуманність?
  • 0

#230 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.11.2007 – 17:12

Яка ще гуманність, про що ви мовите? Гуманність від human, людина. Абсолютно все, що робить людина - за визначенням є гуманним.
  • 0

#231 Lemon

Писар

• Користувачі
  • 437 повідомлень

Відправлено 15.11.2007 – 18:08

Цитата

Абсолютно все, що робить людина - за визначенням є гуманним.
Та де там.
Гуманістичний- той що любить людей.
  • 0

#232 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 16.11.2007 – 00:43

Всі відстоювання заборони смертної кари припиняються, якщо хтось їз родичів загине від руки якогось виродка.
  • 0

#233 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 16.11.2007 – 11:38

Перегляд дописуСварус (15.11.2007 18:12) писав:

Яка ще гуманність, про що ви мовите? Гуманність від human, людина. Абсолютно все, що робить людина - за визначенням є гуманним.
Тоді смертна кара взагалі не потрібна.
Адже все, що робить людина - нормально. :brovy:

Перегляд дописуsam (16.11.2007 01:43) писав:

Всі відстоювання заборони смертної кари припиняються, якщо хтось їз родичів загине від руки якогось виродка.
Власне я не відстоюю заборону.
Просто я думаю, що виродки до нас не з неба падають. Їх суспільство продукує.
  • 0

#234 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.11.2007 – 15:28

Прошу зауважити - не "нормлаьно", а "гуманно"...ну якесь це слоов "гуманність" як з пальця висмоктане, не люблю я його)
  • 0

#235 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 17.11.2007 – 13:42

Перегляд дописуbulbashka_aero (16.11.2007 11:38) писав:

Власне я не відстоюю заборону.
Просто я думаю, що виродки до нас не з неба падають. Їх суспільство продукує.
Помічено, що в суспільстві все пропорційно, як би з тим не боротися - приблизно однаковий відсоток психічно хворих, маніяків, злодіїв і так далі.... І це не залежить від методів боротьби з ними...
  • 0

#236 Gaechka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 11:24

Перегляд дописуStuff (25.04.2006 13:31) писав:

Я проти смертної кари..навіть якщо людина вчинила найстрашніший злочин з усіх існуючих..вона все таки залишається людиною..коли ми страчуємо цю людину, хіба ми не опускаємось до такого низького рівня, як цей злочинець?А той, хто виконує роль ката - йому держава ж видає безкарний дозвіл на вбивство..хіба це правильно?
Підтримую!
  • 0

#237 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 11:33

Можна робити одну справу і моти зовсім інші мотиви, якщо людина вбиває заради збагачення - це злочин, якщо для того щоб врятувати своє життя або життя близьких- це самозахист, от смертна кара і є таким самозахистом держави
  • 0

#238 Bewildered

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 16:05

Я проти смертної кари, бо вона позбавляє людину можливості покаятися у гріхах, і досягнути неба
  • 0

#239 Sone4ko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 11.12.2007 – 22:07

За і проти. З одного боку вони заслужили, вони не люди якщо уже посягнули на чиєсь життя, життя у них уже нема, а з другого боку прирікши їх на смерть ми робимо послугу вбивці, позбавляючи її докорів сумління ... усе життя жаліти, про те що він зробив ... щоб кожної ночі до нього у снах приходили його жертви...
Не судіть мене за "психічку", але на мою думку це оголена правда, правда без прикрас і поблажок...
Ви коли небуть бачили очі убивці... заглянившути туди можна побачити усіх кого він убив, вони з ним завжди і це найбільша кара....
  • 0

#240 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 23:36

За!! Може і погано, а що робити в наш час, порозстрілювали би половину, може і був би порядок в державі, люди хоча би чогось вже боялись, і не було би таких речей: згвалтування, вбивство людей і ще за багато чого!!!
І з політиками, тоже би таке зробили, ото би дійсно порядок був, і добробут!!! :angry12:
Бо безлад в державі тільки створюють!!! :prapor3:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних