Перейти до вмісту

Смертна кара

Повідомлень в темі: 329

#201 Марінч

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.10.2007 – 19:50

Перегляд дописуДiма (15.10.2007 20:03) писав:

Адже тварини вбивають заради їжі, а не заради задоволення, чи прагнення мати якісь матеріальні блага...
Це всьо наслідки свідомості. :wub:
  • 0

#202 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.10.2007 – 23:19

Перегляд дописуМарінч (15.10.2007 18:37) писав:

На мою думку, злочинець потрібен нести таке покарання, щоб інші потім двадцять п'ять разів подумали, перш ніж коїти злочин. І тут сметрна кара стає занадто легким виходом.
Завжди вважала, що таке вирішують психіатри.
І ще. Ми все ж таки відрізняємось від тварин чимось, здатністю існувати в суспільстві, наприклад, і витікаючими звідси суто людськими якостями. Є таке поняття, властиве тільки людям, гуманністю зветься. =/
Деякі злочинцями тільки й стають аби держава(читай народ) утримували їх. Якого лисого мої податки мають йти на їх утримування? Свинець дешевше.
Психіатри теж різні можуть бути, і критерії різні. Не говорячи вже про різінсть культур різних народів.
Гуманність? І що ж це таке? Це таке абстрактне поняття що ним можна як хочеш крутити. Ще згадується толерантність :prapor3:
  • 0

#203 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 18.10.2007 – 07:15

Я сказав!Всіх на уранові шахти!Вони,ще й тебе будуть годувати Сварус)))) :prapor3:
  • 0

#204 Гість_Демократ_*

• Гості

Відправлено 18.10.2007 – 11:49

Ми не давали життя людині, ми й не повинні в нього його забирати. Навіть в Конституції записано, що вбивати людину, це злочин перед законом, суспільством. Кожен має право на життя, навіть покидьки.
  • 0

#205 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 09:49

смертна кара... ммм... вона повинна існувати... але не тільки у вигляді - суд і страта... а ще і кожен має право помститися за вбивство сім"ї, друга, коханої і т.п.... *гиг... шпагою у око)))...*
  • 0

#206 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 09:43

В цьому питанні в мене не має чіткої позиції. З одного боку, людина не має права забирати життя в інших. З другого боку, якщо це вже сталося, треба знайти дієвий спосіб покарання. Я вважаю, не треба нам опускатися до стану злочинців.
  • 0

#207 toy machine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 29.10.2007 – 16:12

я за смертну кару.ніяка людина не має права позбавляти життя іншу.тільки мати чи батько, які зробили цю людину мають таке право.навіть за тілесні ушкодження треба давати багато строку, бо тільки мама,тато,бабуся,дідусь,тітка,дядько, старші брати чи сестри мають право вдарити тебе ... бо вони твої рідні і вони відповідають за тебе
  • 0

#208 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 29.10.2007 – 22:56

НІХТО не має права позбавити мене мого життя чи знущатися з мене - чи фізично, чи морально...

І якщо щось таке станеться - саме СМЕРТНА КАРА буде за це нормальною відплатою.
  • 0

#209 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 01.11.2007 – 16:34

Не думаю, що смертна кара - ефективний засіб проти злочинності. Чомусь вона існує вже ого-го, як довго, але злочинців ніяк не меншає. Вони, як не дивно, не задумуються про неї, безпосередньо перед скоєнням злочину (в більшості випадків, люди, здатні на речі, плата за які рівносильна страті, взагалі не часто про щось задумуються). Тим більше - смертна кара не дає можливість людині почати життя заново - сумніваюся, що злочинець буде здатен на аналіз своїх помилок вже після смерті. А щодо вигоди для суспільсва... Ну не знаю. Звичайно, одним маніяком-вбивцею на світі менше - і життя для людей стає безпечнішим, це значний плюс для людства. Однак, не думаю, що вона приносить сильне полегшення і задоволення родичам і друзям саме загиблих. Не знаю, що в цей момент вони відчувають - можливо, суху радість від помсти, можливо, жаль, але не позитивні емоції - це точно. Правда це очікувано - вони ж втратили дорогу людину...
Може, варто ввести спершу попередження про смертну кару, аніж одразу такий різкий вирок, не знаю... Наприклад, злочинець здійснив злочин, гідний страти - його тримають потрібний час у в*язниці, а коли випускають - попереджують, що ще один схожий злочин - і своє життя він закінчить у газовій кімнаті в кращому випадку. Тоді б людина мала другий шанс, і з іншої сторони - поводилась обережно, не завдаючи нікому шкоди.
  • 0

#210 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.11.2007 – 16:48

У мене був випадок, я був на упізнання тіла ( добре що неупізнав), але до чого веду, спілкувався з слідчим, який вів цю справу, і він розповів ( пишу по памяті), коли була смертна кара, було набагато менше важких злочинів, злочинці боялися смертної кари і небуло такого "безпредела" як тепер, а як тільки смертну кару відмінили кількість вбивств зросла в двічі, якщо не втричі.
  • 0

#211 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 01.11.2007 – 17:09

Перегляд дописуDynkan 113 (1.11.2007 16:48) писав:

У мене був випадок, я був на упізнання тіла ( добре що неупізнав), але до чого веду, спілкувався з слідчим, який вів цю справу, і він розповів ( пишу по памяті), коли була смертна кара, було набагато менше важких злочинів, злочинці боялися смертної кари і небуло такого "безпредела" як тепер, а як тільки смертну кару відмінили кількість вбивств зросла в двічі, якщо не втричі.
Так проти тенденції не підеш!!! Якщо злочинець забирає у людини найдорожче, що є, то воно значить йому належить, а значить, якщо злочинець упійманий - це можна забрати назад!
  • 0

#212 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.11.2007 – 18:35

Мені імпонує: ОКО-ЗА-ОКО...
  • 0

#213 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 01.11.2007 – 18:45

Перегляд дописуОлеська (1.11.2007 18:35) писав:

Мені імпонує: ОКО-ЗА-ОКО...
Цілком згідна. :angry12: "Якщо тебе вдарили по щоці - підстав ворогу іншу" звучить абсурдно!
  • 0

#214 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 02.11.2007 – 00:37

Перегляд дописуdandeLion (1.11.2007 16:34) писав:

Може, варто ввести спершу попередження про смертну кару, аніж одразу такий різкий вирок, не знаю... Наприклад, злочинець здійснив злочин, гідний страти - його тримають потрібний час у в*язниці, а коли випускають - попереджують, що ще один схожий злочин - і своє життя він закінчить у газовій кімнаті в кращому випадку. Тоді б людина мала другий шанс, і з іншої сторони - поводилась обережно, не завдаючи нікому шкоди.
Ага.
А якщо людина до затримання вчинила 2-3 вбивства - їй треба то повторити????

Як на мене - якщо вина доведена, при чому не перевіреними "методами" наших мєнтів, то вартує задуматися над відновленням смертної кари.
  • 0

#215 Гість_lubik_*

• Гості

Відправлено 13.11.2007 – 14:39

:angry12: я за смертну кару тому ,що коли людина людина позбавляє життя одної або багаьх людей то вона немає права на життя оскільки вона не цінує це право без душною іне перед бачуваною
  • 0

#216 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 21:20

Вибачте за оффтоп, але не стримався

Перегляд дописуsam (29.10.2007 22:56) писав:

НІХТО не має права позбавити мене мого життя чи знущатися з мене - чи фізично, чи морально...
Це Ви так вважаєте. Будь-яке право треба завойовувати, в тому числі на нормальне фізичне та моральне життя.
  • 0

#217 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 22:30

Цитата

Будь-яке право треба завойовувати, в тому числі на нормальне фізичне та моральне життя.
Завойовувати в кого? :pardon:

Формувати... :angry12:
  • 0

#218 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 23:26

Завойовувати в життя.
  • 0

#219 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 13.11.2007 – 23:56

Перегляд дописуСварус (14.11.2007 00:26) писав:

Завойовувати в життя.
Навіть право на смерть? Шкода тільки, що за нас це право можуть реалізувати інші.
  • 0

#220 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 14.11.2007 – 00:00

Усе ця теорія про завойовування життя стосується кого завгодно окрім людина, адже вона найкращий паразит, що пристосувався до життя так, що коли не будь буде війна не поміж машинами і людьми ( ячого зараз дуже бояться) а поміж людиною і природою... Як можна говоритипро боротьбу за життя в Європейських країнах. або ж Америці... Для людини смерть це всеодно не покарання на мою думку..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних