Перейти до вмісту

Смертна кара

Повідомлень в темі: 329

#21 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.04.2006 – 16:35

Перегляд дописуStuff (26.04.2006 17:06) писав:

Невже тільки серійних вбивць..а простий душогуб не заслужив такої честі бути вбитим іншим вбивцею?І на які твої питання я не відповідаю?Замість відповідей ти просто лиєш воду..
ще бувають прості душогуби :D ??? читай вище... я відповідаю, на відміну від тебе :D...

Перегляд дописуParsokon (26.04.2006 17:23) писав:

гірше. на мою думку так.
але, як не харчування, то умови і ставлення оточення зроблять своє.

Якщо ти не можеш довести людину до стану смагубства, то це ще нічого не означає.
Історя не показник тут.

Ти правий. Це моя справа.
давай може розробимо методику доведення серійного вбивці до самогубства ? :brovy:
  • 0

#22 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 26.04.2006 – 19:33

Перегляд дописуukrainer (26.04.2006 17:35) писав:

давай може розробимо методику доведення серійного вбивці до самогубства ? :D
я не вважаю, що варто.
1. я не хочу, щоби воно колись пригодилось.
2. як тре буде, то по одинці розберемся.
імхо
  • 0

#23 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 29.04.2006 – 09:02

Цитата

Ваше ставлення до смертної кари взагалі. Чи можна людину позбавляти життя за те, шо вона його позбавила інших?

Позбавити вбивцю життя - це найпростіший вихід. Ну по-перше(як вже було сказано) це просто опускання себе до його рівня(чудова ситуація виходить вбивці у законі, уявляєте, що з тими людьми стає за кілька років такої роботи?), по-друге - кому від того легше?правильно вбивці, по-третє - мені і грошей не шкода на податки, аби те падло жило довго і мучилось кошмарами у яких бачитиме своїх жертв.
І є ще одна сторона цієї проблеми. Недосконала система судочинства і недосконале суспільство взагалі. Не завжди засуджений до смертної кари буде справді винним і таким, що заслуговує на страту. Адже буває і таке..чи не так? Тоді у невинної людини залишається хоч якийсь шанс на те, що її виправдають.
  • 0

#24 М@ша

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень
  • Місто:м. Одеса

Відправлено 08.05.2006 – 17:05

А я бачу ще одну недосконалість смертної кари. Коли вона замінюється життям у в"язниці аж до смерті людина, що зробила жахливий вчинок, має шанс зрозуміти що вона зробила. Якщо в ній залишилися кріхти людини їй буде погано, її буде мучити совість, це - страшніше смертної кари!!! Тому я - проти смертної кари! Всеодно смерть начступить, так хай людина осудить сама себе перед смерттю!
  • 0

#25 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 08.05.2006 – 17:38

Перегляд дописуМ@ша (8.05.2006 18:05) писав:

А я бачу ще одну недосконалість смертної кари. Коли вона замінюється життям у в"язниці аж до смерті людина, що зробила жахливий вчинок, має шанс зрозуміти що вона зробила. Якщо в ній залишилися кріхти людини їй буде погано, її буде мучити совість, це - страшніше смертної кари!!! Тому я - проти смертної кари! Всеодно смерть начступить, так хай людина осудить сама себе перед смерттю!

Я не думаю,що у серийних вбивць i маньякiв в душi живе людина :brovy: Вони звiри на мiй погляд..Просто дивилась програму,там розмовляли з одним таким i ось що вiн сказав: "Не сподiвайтесь,що я жалiю що вбив стiльки людей.Менi це було приемно i я бажаю усе це повторити,Якщо вирвусь на свободу буду продовжувати це робити,так що чекайте мене!!" Такi люди нiколи не осудять себе..Вони жахлива загроза для нас всiх... :o Просто зараз ми всi такi гуманнi,проти смертноi кари,але думали б зовсiм по iншому,якщо б близька нам людина стала жертвою ман*яку...Страшно навiть уявити,до якими методами цi нелюдi лишають життя людину :lol: :angry1:
Я за смертну кару!!Але згодна,що невинну людину можуть засудити...Так що прийдеться жити з такими потворами у суспiльствi...

Пробачте за агресивнiсть,просто не дуже хочеться жити у постiйному страхi,що тобi вiдрiжуть голову,чи ще щось(у мене в мiстi,в моему районi був такий вбивця.. :blink: )
  • 0

#26 М@ша

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень
  • Місто:м. Одеса

Відправлено 08.05.2006 – 17:47

Перегляд дописуЛиЛёК (8.05.2006 18:38) писав:

Я не думаю,що у серийних вбивць i маньякiв в душi живе людина :brovy: Вони звiри на мiй погляд..Просто дивилась програму,там розмовляли з одним таким i ось що вiн сказав: "Не сподiвайтесь,що я жалiю що вбив стiльки людей.Менi це було приемно i я бажаю усе це повторити,Якщо вирвусь на свободу буду продовжувати це робити,так що чекайте мене!!" Такi люди нiколи не осудять себе..Вони жахлива загроза для нас всiх... :o Просто зараз ми всi такi гуманнi,проти смертноi кари,але думали б зовсiм по iншому,якщо б близька нам людина стала жертвою ман*яку...Страшно навiть уявити,до якими методами цi нелюдi лишають життя людину :lol: :angry1:
Я за смертну кару!!Але згодна,що невинну людину можуть засудити...Так що прийдеться жити з такими потворами у суспiльствi...

Пробачте за агресивнiсть,просто не дуже хочеться жити у постiйному страхi,що тобi вiдрiжуть голову,чи ще щось(у мене в мiстi,в моему районi був такий вбивця.. :blink: )

Я з тобою тепер згодна. Можу навідь сказати що ти мені відкрила очі. Але вбивають не тільки ман"яки, нажаль це роблять люди із-за грошей або для помсти, із-за ревнощів... Я за смертну кару для ман"яків але ТІЛЬКИ ДЛЯ МАН"ЯКІВ!
  • 0

#27 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 08.05.2006 – 23:58

Перегляд дописуdomino (8.05.2006 23:50) писав:

если человек подонок то ему жить незя
я бы сам всех уродов, которые это заслужили перестрелял
и нисколько не жалел бы
ти ще й суддя?
  • 0

#28 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 11.05.2006 – 18:28

2ДОМІНО - за яким принципом ти вирішуєш що саме та людина заслуговує на смерть ..з таким підходом тебе теж потрібно ліквідовувати...
  • 0

#29 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 23:01

хм....можна звичайно бути всепрощальним-але є одне "але"-тоді тобі сядуть на шию.Та краще вбивць просто позбавляти волі навічно.До речі до вбивць-як на мене,коли людина багато вбиває-вона перестає бути людиною-вона стає навіть не звіром-а набагато гірше.Іноді й дійсно таких треба винищувати-а що робити?Це ж інстинкт самосбереження.Самозбереження великої кількості людей.
  • 0

#30 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 23:10

деколи можна так ненавидіти людину (хоча людиною це, напевно, вже важко назвати), що бажати їй смертної кари... я проти смертної кари, в будь-якому випадку... не ми їй дали життя, тому не маємо права його забрати...
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.07.2006 – 00:13

Перегляд дописуhobit (25.04.2006 14:18) писав:

Ваше ставлення до смертної кари взагалі.
Ну, тут усе просто: я проти законодавчого затвердження смертної кари, але особистої волі вбивства іншої людини ніхто ніколи не заперечить.

Повідомлення відредагував zav: 18.07.2006 – 00:14

• 0

#32 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 21.07.2006 – 11:23

Цитата

Человек хуже зверя,
когда он зверь.
Рабиндранат Тагор

• 0

#33 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.07.2006 – 12:51

Перегляд дописуManfred (21.07.2006 13:21) писав:

якщо таке право привласнює держава, то вже держава стає вбивцею. НМСД.
Держава є вбивцею за визначенням, бо зброєю захищає своїх громадян. Мова більше про суспільну мораль...

Повідомлення відредагував zav: 21.07.2006 – 12:54

• 0

#34 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 20.08.2006 – 21:52

Особисто я думаю що варто її запровадити в Україні, хочаби й через через страх страти - більше порядку буде.
Я ---- ЗА!!!!
  • 0

#35 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 21.08.2006 – 09:53

Перегляд дописуNo_name (20.08.2006 20:52) писав:

хочаби й через через страх страти - більше порядку буде.
Не думаю, що страх страти зупинить злочинність..якщо людина вчинила тяжкий злочин і знатиме, що їй загрожуватиме страта, вона не зупинеться ні перед чим, щоб уникнути затримання, навіть перд новими, ще тяжчими злочинами..
  • 0

#36 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.08.2006 – 11:00

Перегляд дописуStuff (21.08.2006 10:53) писав:

Не думаю, що страх страти зупинить злочинність..якщо людина вчинила тяжкий злочин і знатиме, що їй загрожуватиме страта, вона не зупинеться ні перед чим, щоб уникнути затримання, навіть перд новими, ще тяжчими злочинами..
"Горбатого могила виправить."(с)
  • 0

#37 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 02.10.2006 – 23:59

якби наша судова система була досконалою і була можливість 100% доказів провини, то я за смертну кару - різних психів треба знищувати. Але на жаль, часто засуджують не того. А поки немає такої досконалості, то треба їх якісно ізолювати і стерилізувати, адже жорстокість і психічні розлади передаються на генному рівні. А також створити належні сан.умови, бо виходять з тюрем одні туберкульозники.

Перегляд дописуStuff (21.08.2006 10:53) писав:

що яскраво доказують приклади з історії.
поранений і загнаний звір спроможний на все.

Повідомлення відредагував bastet: 02.10.2006 – 23:56

• 0

#38 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 17:04

Я проти смертної кари,адже позбавивши людину життя,ми тим самим позбавляємо її від страждань(муки совісті,сидіння в тюрьмі,переслідування,гоніння з боку інших) і вона не усвідомлює всієї тяжкості своєї провини! А за таке потрібно карати!!!
  • 0

#39 Stray_Soul

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 220 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 08:41

Перегляд дописуChukcha (20.10.2006 18:04) писав:

Я проти смертної кари,адже позбавивши людину життя,ми тим самим позбавляємо її від страждань(муки совісті,сидіння в тюрьмі,переслідування,гоніння з боку інших) і вона не усвідомлює всієї тяжкості своєї провини! А за таке потрібно карати!!!
повністю згодна
УМИРАТЬ - это последнее дело. Юрий Рыбников
  • 0

#40 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 21.10.2006 – 13:48

Перегляд дописуChukcha (20.10.2006 18:04) писав:

Я проти смертної кари,адже позбавивши людину життя,1.ми тим самим позбавляємо її від страждань(муки совісті,сидіння в тюрьмі,переслідування,гоніння з боку інших) і вона не усвідомлює всієї тяжкості своєї провини! А за таке 2.потрібно карати!!!
як гуманно... :angry1:

одне суперечить іншому...
буває.. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних