Перейти до вмісту

Смертна кара

Повідомлень в темі: 329

#181 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 15.09.2007 – 20:08

Нехай ті хто за смертну кару,уявлять себе на місці судді :rolleyes: Ви фактично вбиваєте людей,тому що вважаєте це за потрібне,питання: це нормально?
  • 0

#182 SLASH

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 16.09.2007 – 15:55

Смерть - лише вихід для смертників! Краще їх ув"язнити довічно - це набагато страшніше за смерть! :rolleyes:
  • 0

#183 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 09.10.2007 – 19:39

Гуманісти кажуть, що ми не маємо права позбавляти когось життя. Але якщо вбивці плювати на гуманістів, то мені плювати на цього вбивцю. Я вважаю довічне увязнення недоцільним у тому плані - що я не бажаю, щоб на мої гроші (себто потадки) утримувалися люди, які ні у що не ставлять життя інших людей.
Щодо маньяків, про яких кажуть що їм замало просто вмерти - мені буде досить, щоб його просто стратили, щоб на одного маньяка стало менше бродити по вулицях, і я і мої діти (майбутні) були у більшій безпеці.
  • 0

#184 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 09.10.2007 – 21:16

Я проти смертної кари!
Якщо людина/злочинець вбив людину, він повинен сидіти в тюрмі. Якщо держава дасть дозвіл вбивати людину за те, що та людина вбила іншу людину, тоді чим краще держава від того ж злочинця? Як не крути, а виходить, що тоді держава також прирівнюється до вбиці. Такий спосіб не є самий вигідний, щоб покарати людину. Треба запровадити таку систему, щоб злочинець не відсиджувався у в'язниці за державний кошт, а сам себе кормив. Дати їм якусь роботу (вирощувати овощі, робити якісь речі для економіки). Також проводити їм св'ященика, працювати над перехованням людини. Таким способом людина принесе користь економиці, і можливо, задумається над своїм життям. Людське життя надто цінне, щоб цього в когось забрати. Можливо, наша планета єдина у Всесвіті, де є взагалі життя. Ось це, саме найцінніше, що є в людині. Життя
  • 0

#185 Sancho176

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 09.10.2007 – 21:37

Я вважаю, що правильним виходом із ситуації є "суд Лінча". Нехай люди самі вирішують, що робити з тими, чи іншими злодіями.
  • 0

#186 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 09.10.2007 – 21:47

Перегляд дописуДiма (9.10.2007 22:16) писав:

Я проти смертної кари!
Якщо людина/злочинець вбив людину, він повинен сидіти в тюрмі. Якщо держава дасть дозвіл вбивати людину за те, що та людина вбила іншу людину, тоді чим краще держава від того ж злочинця? Як не крути, а виходить, що тоді держава також прирівнюється до вбиці. Такий спосіб не є самий вигідний, щоб покарати людину. Треба запровадити таку систему, щоб злочинець не відсиджувався у в'язниці за державний кошт, а сам себе кормив. Дати їм якусь роботу (вирощувати овощі, робити якісь речі для економіки). Також проводити їм св'ященика, працювати над перехованням людини. Таким способом людина принесе користь економиці, і можливо, задумається над своїм життям. Людське життя надто цінне, щоб цього в когось забрати. Можливо, наша планета єдина у Всесвіті, де є взагалі життя. Ось це, саме найцінніше, що є в людині. Життя

Кожному воздасться по його вірі і якщо вбивця вірить у свою безнаказаність і у те що людина може вбити іншу людину - значить він заслужив такого ж ставлення до нього самого.

Цитата

Я вважаю, що правильним виходом із ситуації є "суд Лінча". Нехай люди самі вирішують, що робити з тими, чи іншими злодіями.

У цьому є дещо справедливе, але не варто забувати що люди керуються виключно своїми емоціями, і об*єктивно не здатні встановити справедливе покарання. Ними легко маніпулювати.

А взагалі-то хоч я не те, щоб сильно за смертну кару. Просто ще не придумано людством універсального способу покарання. Але вважаю, що небезпечних для суспільства людей треба ізолювати. А просто сидячи в тюрмі вони завжди мають надію на свободу.
Наприклад, вбивця Джона Леннона (з Бітлз) досі пише листи-заяви на амністію і багато хто вважає, що його таки випустять.

Повідомлення відредагував Квіточка: 09.10.2007 – 21:49

• 0

#187 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.10.2007 – 07:56

Можливо зараз скажу жорстоку річ, але планета і так перенаселена. Звичайно, не хочеться бути отим зайвим елементом світу, проте... звичайна боротьба на виживання: виживає сильніший. А людина, що скоїла злочин, так само, як і самовбивця, є морально хворою істотою, слабкою особистістю (не відношу до цього воїнів). Отже потрібно очищати націю (так робили сильні держави у всі часи), тобто або лікувати, або страчувати. Лікування та утримання дорого обходитиметься (і так біженців з кожним роком стає все більше + пільговики + пенсіонери + ветерани + діти війни + колиші чиновники-
президенти...). Виходить так: ВОНО вбило людину, то родичі ще й мають в якійсь мірі його утримувати...
З іншого боку смерть для нелюда - надто легке покарання. Як на мене найстрашніше покарання було в Китаї: там людину розрізали на куски, причому чим тяжчим був злочин, тим на дрібніші частки розрізали...Жах! Подібне потрібно робити з серійними убивцями.
  • 0

#188 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 10.10.2007 – 08:24

Перегляд дописуКвіточка (9.10.2007 20:39) писав:

Я вважаю довічне увязнення недоцільним у тому плані - що я не бажаю, щоб на мої гроші (себто потадки) утримувалися люди, які ні у що не ставлять життя інших людей.
Їх можна же залучити до суспільно-корисної праці, і за ту працю їм платитимуть - твої податки не гратимуть тоді важливої ролі для таких в"язнів.

Олеська
А може для компанії злочинців будемо душевнохворих, інвалідів знищувати - місця на планеті стане ще більше?
  • 0

#189 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 10.10.2007 – 08:33

Пригадується забавка "Готика". Там в'язнів кидали у так звану "колонію" - ізольовану від усього світу частину острову, в яку можна було лише попасти, а вийти - ні. Щоправда, ця колонія володіла запасами рідкісної руди, тому ув'язнені жили там досить непогано (керівна частина). Коротше, закинути усіх серійних, маніяків та решту на острів Зміїний. Або викупити якийсь острівок у Тихому океані. І хай газ видобувають. І припаси надсилати лише коли буде належна робота по видобутку. Бо бажання жерти та пити є набагато сильнішим за розгнуздані сексуальні інстинкти. А коли це бажання є постійно, то одразу з'явиться бажання працювати і бути "суспільно-корисним" за всього-лише їжу та питну воду. А якщо додати маленькі "бонуси" на кшталт спиртного, книжок etc., які завозитимуться туди рідко і лише за певних умов, то незагнуздані інстинкти взагалі зникнуть. І буде радість, і буде щастя, і будуть люди на землі. :D

Stuff

Душевнохворих треба знищувати до народження, а знищувати не інвалідів, а тих, хто призвів до інвалідності.Але це офтоп. :D
  • 0

#190 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 10.10.2007 – 08:33

Перегляд дописуКвіточка (9.10.2007 22:47) писав:

Просто ще не придумано людством універсального способу покарання.

А я придумав, як покарати людину :D Треба винайдити такий собі віртуальний комп'ютер. Він підключається до людини, і коли все включено, вона буде відчувати адкський біль, який буде длитися дуже довго. Треба запрограмувати програму таким чином, щоб якщо на Землі пройшов 1 рік, а в них там цілих 8 років! :D Біль, щоб була дуже сильна. Але, щоб тілу ніякого шкоду не зробила. І щоб після відключення, людина не лишилась здорового розсудку. Це програма пекла на Землі. Ось тоді, щось вийде... :happy1:
  • 0

#191 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 10.10.2007 – 08:55

Перегляд дописуГетьман (10.10.2007 09:33) писав:

Stuff

Душевнохворих треба знищувати до народження, а знищувати не інвалідів, а тих, хто призвів до інвалідності.Але це офтоп. :D
А якщо людина народилась інвалідом, то знищувати батьків тіє дитини?
  • 0

#192 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 10.10.2007 – 09:07

Перегляд дописуStuff (10.10.2007 09:55) писав:

А якщо людина народилась інвалідом, то знищувати батьків тіє дитини?
Відсилаю пана до теми Євгеніка та до статті. Прошу надалі не офтопити. Зараз такі часи, що до народження можна з високою ймовірністю виявити майбутні дефекти дитини, а не часи, коли ходили до шамана визначити стать майбутньої дитини, та обдумати, чи варто приводити на світ людину, яка себе не зможе у ньому самореалізуватися. Тому, приведення у світ подібної людини є злочином, за який цілком можна і знищити.
З. І. Прохання без емоцій кшталту "От у мене діабет\астма\ще там щось, то мене мали до народження убити?". Бо мене в такому випадку мали убити 3 рази. Чого не зробили. І даремно.
З. З. І. Розмовляємо тут про Смертну кару!
  • 0

#193 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 10.10.2007 – 18:15

А ось інша позиція.
Припустимо смертна кара вже передбачена за якісь злочини, але нікого ще не страчено, поки що це є лише попередження. Всі знають, за що саме і як їх можуть стратити. Але хтось всеж, хоч і знав що така кара є, все одно скоїв злочин. Він знає на що йде - від нього ніхто не приховує засобів розплати і він сам пішов на це. Злочинець повністю усвідомлював що може статися.

Тут немає жодної вини нас і держави. Остаточний вибір робить сам злочинець і сам же він підписує собі вирок!
  • 0

#194 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 10.10.2007 – 19:29

Перегляд дописуSER_ROCKO (10.10.2007 19:36) писав:

Я 100% погоджуюсь. Якщо цілюди не хочуть жити в суспільтві за правилами то нехай формують своє власне. Правда там всеодно почнуться бійки за посаду пахана всея зміїного острова, постраждає купа цих зеків, але то їх проблеми. Геніальна ідея - на цьому можна заробити. Зробити реаліті шоу "Зона" :happy1: Всіх зеків запхати на голий острів, дати невеликий початковий запас їжі і інструментів, понаставляти купу камер і показувати по телевізору як вони будують нове суспільство. Заодно паралельно досліджувати цей процес :D Витрати мінімальні, віддача величезна. Правда можуть завадити всякі захисники людських прав, свобод і гуманізму. Але помоєму злочинцям буде краще на якомусь острові ніж в українськіх тюрмах.

:D Я собі не уявляю, скільки островів треба для цієї цілі. Всіх островів які є на планеті не вистачить для цього :D Не ображайтесь будь ласка, але ідея безглузда, як і моя. Можливо декілька злочинців можна вибрати, як теле шоу. Але всіх...
  • 0

#195 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.10.2007 – 01:31

Перегляд дописуStuff (10.10.2007 09:24) писав:

Їх можна же залучити до суспільно-корисної праці, і за ту працю їм платитимуть - твої податки не гратимуть тоді важливої ролі для таких в"язнів.

Олеська
А може для компанії злочинців будемо душевнохворих, інвалідів знищувати - місця на планеті стане ще більше?

А злочинці хіба не є душевнохворими? В мене на вулиці живе хлопець, у нього синдром задушення. Періодично він відлежується в псих.лікарні, проте ходить спокійнесенько собі по вулицях і практикується на котах та собаках. А далі що?!
  • 0

#196 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 15.10.2007 – 09:00

Перегляд дописуОлеська (13.10.2007 02:31) писав:

А злочинці хіба не є душевнохворими? В мене на вулиці живе хлопець, у нього синдром задушення. Періодично він відлежується в псих.лікарні, проте ходить спокійнесенько собі по вулицях і практикується на котах та собаках. А далі що?!
Ну ось, маєш шанс перевірити, чи є в тебе здатність подарувати світові добро, позбавивиши його від тої людини..
  • 0

#197 Марінч

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.10.2007 – 09:08

На мою думку, смертна кара - то занадто легкий вихід для злочинця. До того ж, смертну кару за крадіжку не присуджують. Отож хай сидять все життя в чотирьох стінах і мучаться. Так, мій погляд гуманністю не відрізняється, але ж повинні злочинці нести своє покарання!
Звичайно, не завжди вбивці/злочинці/гвалтівники - здорові люди, але душевно хворих серед них на-ба-га-то менше, ніж повністю адекватних людей. Щодо хворих, на мою думку, питання спірне. З лднієї сторони, така людина хвора, її потрібно віддати до належних закладів. А з іншого, якщо вона вже зробила таке, то вона представляє неабияку угрозу до суспільства...
  • 0

#198 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 15.10.2007 – 09:54

Перегляд дописуМарінч (15.10.2007 10:08) писав:

На мою думку, смертна кара - то занадто легкий вихід для злочинця. До того ж, смертну кару за крадіжку не присуджують. Отож хай сидять все життя в чотирьох стінах і мучаться. Так, мій погляд гуманністю не відрізняється, але ж повинні злочинці нести своє покарання!
Ми говоримо не про вихід для злочинця, бо людина, яка вчинила злочин, уже не має права на розгляд її особистісних проблем та потреб. А говоримо про найкращий вихід для суспільства, якому таких виродків утримувати - собі на шкоду (усяку, починаючи від економічної).

Перегляд дописуМарінч (15.10.2007 10:08) писав:

Звичайно, не завжди вбивці/злочинці/гвалтівники - здорові люди, але душевно хворих серед них на-ба-га-то менше, ніж повністю адекватних людей. Щодо хворих, на мою думку, питання спірне. З лднієї сторони, така людина хвора, її потрібно віддати до належних закладів. А з іншого, якщо вона вже зробила таке, то вона представляє неабияку угрозу до суспільства...
Ми підходимо до питання що називати душевною хворобою... За різних підходів, кількість душевнохворих злочинців коливається, причому сильно. Тому, з твердженням про адекватних людей не згодний. Підходи різні... Знову ж таки, повертаємося до питання до доцільності для суспільства утримувати таких людей за свій кошт...
  • 0

#199 Марінч

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.10.2007 – 17:37

Перегляд дописуГетьман (15.10.2007 10:54) писав:

Ми говоримо не про вихід для злочинця, бо людина, яка вчинила злочин, уже не має права на розгляд її особистісних проблем та потреб. А говоримо про найкращий вихід для суспільства, якому таких виродків утримувати - собі на шкоду (усяку, починаючи від економічної).
На мою думку, злочинець потрібен нести таке покарання, щоб інші потім двадцять п'ять разів подумали, перш ніж коїти злочин. І тут сметрна кара стає занадто легким виходом.

Перегляд дописуГетьман (15.10.2007 10:54) писав:

Ми підходимо до питання що називати душевною хворобою... За різних підходів, кількість душевнохворих злочинців коливається, причому сильно. Тому, з твердженням про адекватних людей не згодний. Підходи різні... Знову ж таки, повертаємося до питання до доцільності для суспільства утримувати таких людей за свій кошт...
Завжди вважала, що таке вирішують психіатри.
І ще. Ми все ж таки відрізняємось від тварин чимось, здатністю існувати в суспільстві, наприклад, і витікаючими звідси суто людськими якостями. Є таке поняття, властиве тільки людям, гуманністю зветься. =/
  • 0

#200 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 15.10.2007 – 19:03

Перегляд дописуМарінч (15.10.2007 18:37) писав:

все ж таки відрізняємось від тварин чимось, здатністю існувати в суспільстві, наприклад, і витікаючими звідси суто людськими якостями. Є таке поняття, властиве тільки людям, гуманністю зветься. =/

Вірно :wub: :) Ми відрізняємось від тварин. Ми вміємо любити інших, допомагати, співчувати, творити рукотворні речі, можемо думати і багато чого ще... Але бувають випадки, що ми гірші від тварин. Адже тварини вбивають заради їжі, а не заради задоволення, чи прагнення мати якісь матеріальні блага...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних