Перейти до вмісту

Смертна кара

Повідомлень в темі: 329

#161 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 06.09.2007 – 08:07

Не можна нікого вбивати,це не економно!Створити щось на кшалт ГУЛАГУ,щоб ті люди які завинили перед суспільством там працювали,і хоча б якусь користь принесли Україні!....а вони там і повмирають,тіки власною смертю)))) :cool1:
  • 0

#162 Desperado

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 06.09.2007 – 08:39

Інколи люди таки заслуговують на смерть... для мене особисто біль прийнятно, коли та с*ка, яка, скажімо, згвалтувала дитину, сконає на ел. стільці аніж жила б копаючи ямки на якомусь там городі. Треба правда за місяць часу сказати тій наволочі точну годину його смерті і описати процедуру, щоб той місяць для неї "цікавіше" пройшов...
  • 0

#163 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 06.09.2007 – 09:06

Перегляд дописуDesperado (6.09.2007 09:39) писав:

Інколи люди таки заслуговують на смерть... для мене особисто біль прийнятно, коли та с*ка, яка, скажімо, згвалтувала дитину, сконає на ел. стільці аніж жила б копаючи ямки на якомусь там городі. Треба правда за місяць часу сказати тій наволочі точну годину його смерті і описати процедуру, щоб той місяць для неї "цікавіше" пройшов...
Така людина навіть струма електричного стільця або кулі не коштує.Ти занадто гуманний!Швидка смерть-відстій!....А я ж пропоную пекло!Хай вони помучяться!Я ж пропоную-
1.14 годинний робочій день.
2.спати на бітоні.
3.мінімум харчування.
4.мужики з нагайками,щоб підганяли(можна мене влаштувати на цю посаду,я з радістю)
5.місце роботи-уранові шахти
Пілся таких умов,всі палюбому здохнуть,але в муках.О це називається мистецтво! :cool1:
  • 0

#164 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 06.09.2007 – 17:26

О, пан готовий ходити з нагайкою в уранових шахтах? Яка велика самопожертва заради користі Людству :cool1:
  • 0

#165 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 12.09.2007 – 21:11

Перегляд дописуПензлик (6.09.2007 10:06) писав:

Така людина навіть струма електричного стільця або кулі не коштує.Ти занадто гуманний!Швидка смерть-відстій!....А я ж пропоную пекло!Хай вони помучяться!Я ж пропоную-
1.14 годинний робочій день.
2.спати на бітоні.
3.мінімум харчування.
4.мужики з нагайками,щоб підганяли(можна мене влаштувати на цю посаду,я з радістю)
5.місце роботи-уранові шахти
Пілся таких умов,всі палюбому здохнуть,але в муках.О це називається мистецтво! :yes:
Звичайно знайдуться гуманісти які відразу виступлять проти цього... Але я б підтримала таке покарання за деякі злочини.. але я проти смертної кари адже по суті смерть то не покарання... треба певно щоб злочинців аналізували психологи і вирішували що саме для них буде покаранням...
  • 0

#166 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 12.09.2007 – 21:31

Я проти !!!!!!!! Розумію, що вбивцю не можна так просто простити, але я не суддя і ніхто з нас такої влади не має...........

Хай судить Бог.........
  • 0

#167 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 12.09.2007 – 21:55

можу погодитись із багатьма думками,але скажу так:дійсно,нехай судить Бог....вбивцю - на тяжку роботу...звичайно, цим гріха не замолиш,але все ж таки...вбивати?смертна кара?не знаю.....навряд
  • 0

#168 volodymyr_ch

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 22:10

Тільки за. Головне придумати таке покарання, щоб злочинець пошкодував про свій злочин. І щоб ні у кого не виникало спокуси скоїти щось подібне. Гуманними треба бути з людьми, а недолюдків нищити. IMHO
  • 0

#169 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 22:25

Перегляд дописуВертипузо (12.09.2007 22:11) писав:

треба певно щоб злочинців аналізували психологи і вирішували що саме для них буде покаранням...
У Вас явно є жила ката! Це ж треба! :yes:
  • 0

#170 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 14.09.2007 – 13:29

Перегляд дописуСварус (12.09.2007 23:25) писав:

У Вас явно є жила ката! Це ж треба! :yes:
Справа не в жилі ката, а в справедливому покаранні... якою б я не була ліберальною в багатьох питаннях, але усвідомлюю що деяких нелюдів потрібно карати так, щоб вони усвідомлювали та відчували своє покарання...
  • 0

#171 Йа)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Киїффф

Відправлено 14.09.2007 – 14:13

щоб ввести смертну кару треба зробити ідеальну судову систему, а такого не буде...
без цього фактору будуть позбавляти життя невинних людей, в той час коли справжній вбивця буде на волі.
  • 0

#172 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 14.09.2007 – 15:37

Вертипузо, я ж не маю нічого проти, більше того раніше мною вже було написано:

Перегляд дописуКиря (3.02.2007 02:22) писав:

похибка є завжди. завдання сильних людей - брати відповідальність за похибки, все-одно вони будуть і від цього нікуди подітись. інша справа - хабарництво..

Перегляд дописуКиря (3.02.2007 17:54) писав:

А ця людина давала життя тій, яку вбила? Якщо всі проблеми повішати на Бога то загнемося тут всі
До речі щось подібне до Вашої думки висловив Fallen Angel, хоч то не зовсім те...

Перегляд дописуFallen Angel (10.02.2007 23:07) писав:

робота з підсвідомістю підсудного, є багато методів

• 0

#173 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.09.2007 – 18:16

Смертна кара потрібна! Навіщо витрачати гроші на виродків :rolleyes:
  • 0

#174 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 15.09.2007 – 12:59

Перегляд дописуСварус (14.09.2007 16:37) писав:

Вертипузо, я ж не маю нічого проти, більше того раніше мною вже було написано:
До речі щось подібне до Вашої думки висловив Fallen Angel, хоч то не зовсім те...
я зрозуміла, просто для мене найбільшою загадкою є те, чому зараз найважливішими покараннями вважаються покарання фізичні( позбавлення волі та, напрклад смертна кара), якщо в деяких випадках по відношенню до особливо "вишуканих" виродків, вони не діють... насправді покарання як я вже здається казала має бути таким щоб його усвідомлювали... звичайно сильно віруючим людям може виаватись що якщо ми вб"єм злочинця то він там отримає своє покарання, те на яке він справді заслуговує... але полегкість це принесе лише справді віруючим, а таких ох як мало... і водночас суперечність тут в тому, що наприклад для християн вбивство злочинця є якби там не було, а порушенням власних світоглядних принципів... тому вихід один психологічне покарання...
  • 0

#175 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.09.2007 – 13:13

А можна детальніше..чи якийсь приклад такого психологічного покарання?
  • 0

#176 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 15.09.2007 – 13:32

Перегляд дописуСварус (15.09.2007 14:13) писав:

А можна детальніше..чи якийсь приклад такого психологічного покарання?
Ну наприклад для гвалтівника ізоляція від можливих жертв хороше покарання, але ця ізоляція має наприклад супроводжуватись якимись заборонами того що йому приносить задоволення... це справа психолога виявити чого саме... так само з маніяками та педофілами... так щоб вони не могли мріяти, про задоволення своїх бажань...
  • 0

#177 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.09.2007 – 13:39

Тобто це має приносити суб`єкту власне покарання так би мовити "на зло", чи можливість "виліковування"? У будь-якому випадку це натдо дорого для сучасного суспільства.
  • 0

#178 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 15.09.2007 – 13:51

Перегляд дописуСварус (15.09.2007 14:39) писав:

Тобто це має приносити суб`єкту власне покарання так би мовити "на зло", чи можливість "виліковування"? У будь-якому випадку це натдо дорого для сучасного суспільства.
Це наперший погляд надто дорого, насправді набагато ефективніше... бо справжні покарання насправді і лякають.. з часом залишаться лише направду психічно не врівноважені люди... відповідно...для них буде свій власний підхід...
  • 0

#179 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.09.2007 – 14:04

Хм..все-таки мій "перший погляд" підказує що це дуже великі затрати. Потрібно буде таким чином ставитись не тільки до смертників, а і до решти в`язнів. А це тисячі...з кожним потрібно провести роботи, скласти психологічний портрет, etc. Мені здається такі затрати не виправдають мету. На багато краще направити всю цю затію на передбачення\недопускання злочинів. Краще попередити хворобу, ніж лікувати. :rolleyes:
  • 0

#180 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 15.09.2007 – 19:57

[font=Century Gothic][size=4]
Наперед прошу вибачення, якщо раптом повторюсь, бо читати всі 10 сторінок мене не вистачило :rolleyes:
Стосовно моєї думки.. Я вважаю, інколи смертна кара це найкращий подарунок для людини, яка цього не заслужила.. В мусульманському світі мені подобається кілька покарань, які застережували як і винуватця, так і інших (наприклад, коли вкрав, відрізали одну руку.. вкрав знову - іншу.. це набагато ефективніше).. Люди знали, що вони будуть покарані.. Що в нас твориться? В нас категорично не можна вводити смертну кару, адже в суспільстві давно зникло поняття справедливості і відповідальності (просто б смажили всіх підряд), а з іншого боку - нам треба в країні запровадити якусь жорстоку міру покарання (не обов"язково таку, як у мусульман, хоча на початок можна - щоб людей до почуття привести).. І знову ж таки.. виходить замкнене коло, адже будь-яка кара повинна бути зважена і справедлива.. а для цього потрібно, щоб у суспільства був відповідний рівень.. Як писав Екзюпері :"Себе судити набагато важче, ніж інших. Якщо ти можеш правильно судити самого себе, то ти справді мудрий". Отже, якби ми могли судити себе, усвідомлювати свої вчинки - рівень злочинів був би відповідним.
А ще треба не карати людей за щось, а старатись робити так, щоб не доводити їх до злочину.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних