Перейти до вмісту

Повне "Сільпо"

Повідомлень в темі: 42

#41 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 29.12.2008 – 03:10

Іва, ти все до купи змішав.

Давай я застосую на твоїй голові новий, блискучий сеперетор, який я нещодавно сконструював.
От що ми отримаємо:

1) Ефективна реклама, може бути заснована на негативних емоціях, ми це усвідомлюємо, це вже років так 10 не новина для таких обізнаних снобів як ми. Хіба що ти пишеш для ґламурної гопоти. але ж вона московськомовну рекламу тут виправдовує.
2) Ця реклама не заснована на негативному ставленні до неї адекватних україномовних людей. так що наше засудження не є результатом маркетингу маркетологів.
3) Ми засуджуємо її як будь яке инше порушення законодавства про рекламу. Тут вона не попереду не по заду.
4) Ідею я (і ще бегето хто) схвалюємо досить дотепно. Мети мовчати, щоб нашкодити Сільпу ніхто не переслідує.

Тобто речі
москалемовна реклама
реклама заснована на негативі
віршована реклама
маркетинговий хід сільпа
розумні люди усвідомлюють окремо.

Ти б ще сюди негрів мабуть вмішав, якби цю рекламу придумав негр.
  • 0

#42 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 05.01.2009 – 13:46

Перегляд дописуNomad (25.12.2008 14:07) писав:

Мда, знав би шо так туго з гумором і тема опинеться в Балачці(ппц!), я б і не створював, чесслово.
Це ж треба такими зацикленими бути на мішурі якійсь- з усіх дописів тіки кілька побачили шось гумористичне...
Це ж треба так...

Я теж здивувалася чому так гнати на рекламу, приплітати сюди москалів і ще що там? :happytwo:
Спеціально піду у Сільпо, щоб почитати ці віршики (не знаю чи застану їх там, але було б прикольно). Взагалі до цього магазину часто не ходжу, теж не подобається.
А взагалі прикольно придумали <_< Хоча українською воно б і звучало краще, і смішніше б було. Оце зі мною погодяться всі B)
  • 0

#43 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 05.01.2009 – 15:41

Як я зрозуміла без батона і сервеладу не буде в сім*ї ладу))))))

А молодці, придумали таку рекламу... от і всі ходять і говорять.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних