Перейти до вмісту

Повне "Сільпо"

Повідомлень в темі: 42

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.12.2008 – 13:13

Перегляд дописуyushchenko (25.12.2008 12:33) писав:

Реклама хіба вона вся розумна? Тупі гасла розраховані на середньорозумного споживача, що б товар продати. Як для маркетингу задум просто бомба, та з часом люди й на це перестануть звертати увагу.
Не вся дурна. Реклама ЗАЖДИ розрахова на те щоб продати і побільше,на те вона й створюється. Але цей задум примітивний.Не бомба,а петарда посеред салюту.

Перегляд дописуyushchenko (25.12.2008 12:33) писав:

Вже набридло дивитись по телебаченню рекламні серіали, в яких деколи роблять паузи на перегляд фільму. Це не тупо?
Не дивись- які проблеми?)) особисто мене прикалує реклама по тонісу. Там рубрика така є- смішна реклама країн світу. Кпити не купиш,а посміятися можна)
  • 0

#22 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 25.12.2008 – 13:28

Перегляд дописуMarcos (25.12.2008 12:55) писав:

бідні українці, ай ай немає де журнала українського купити, таблички на ковбасі їх ображають. Може вас щирих українців до червоної книги ?)))
А ти не щирий?
  • 0

#23 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 25.12.2008 – 13:29

гг, більшість гумор не зацінила. )) В БАЛАЧКУ
  • 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.12.2008 – 13:38

Перегляд дописуjakobz (25.12.2008 13:29) писав:

[b][color="#FF0000"]гг, більшість гумор не зацінила. ))
прочто не побачили подібну рекламу на такий продукт як пиво. B)
  • 0

#25 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 13:42

Перегляд дописуyushchenko (25.12.2008 14:33) писав:

Вже набридло дивитись по телебаченню рекламні серіали, в яких деколи роблять паузи на перегляд фільму. Це не тупо?
молись на рекламу на телебаченні, бо якщо не буде реклами будеш платити кожному каналу за його перегляд.
  • 0

#26 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.12.2008 – 13:54

Перегляд дописуMarcos (25.12.2008 13:42) писав:

молись на рекламу на телебаченні, бо якщо не буде реклами будеш платити кожному каналу за його перегляд.
Взагалі-то рекламу і в самі фільми вставляють. Персонажі їздять на визначених марках авто той же Бонд, п*ють Кока-колу, використовують ноутбуки, за це теж гроші платять, наскільки я розумію. Здається навіть у "П*ятому елементі" була реклама Док Манальдса, такого футуристичного незвичайного. Якісь там фургони літали "Кока-кола" і т.п.
  • 0

#27 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 14:07

Мда, знав би шо так туго з гумором і тема опинеться в Балачці(ппц!), я б і не створював, чесслово.
Це ж треба такими зацикленими бути на мішурі якійсь- з усіх дописів тіки кілька побачили шось гумористичне...
Це ж треба так...
  • 0

#28 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 14:09

а в мене комплекси
чому жодної українською нема
москалі
  • 0

#29 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 14:12

Перегляд дописуNomad (25.12.2008 14:07) писав:

Мда, знав би шо так туго з гумором і тема опинеться в Балачці(ппц!), я б і не створював, чесслово.
Це ж треба такими зацикленими бути на мішурі якійсь- з усіх дописів тіки кілька побачили шось гумористичне...
Це ж треба так...
Та просто ранок не виспані. B)
Пийте пиво пєнноє - буде рожа одурєнная!

Перегляд дописуKatod (25.12.2008 14:09) писав:

а в мене комплекси
чому жодної українською нема
москалі
А ти знаєш як москалі наше пиво називають? Півааа...повбивав би гадів.

Масла вкусного брусочек улучшает детям почерк!*

*- компанія-виробник не несе відповідальності за підвищення холестерину в крові у дітей, улучшает почерк, щоб добре завещаніє написали.

Повідомлення відредагував yushchenko: 25.12.2008 – 14:32

• 0

#30 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 14:12

хоча. мені про м"ясо сподобалось
але як воно хрюкає. це інше питання
  • 0

#31 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 14:59

Презервативы покупайте - и о СПИДе забывайте!
Наполним водочкой корзинку, чтоб пойти на вечеринку!
А для попы в нашем маге есть рулоны из бумаги!

Хммм...я можу піти на менеджера з продаж, ну ще трохи попрактикуватись.
  • 0

#32 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 27.12.2008 – 03:49

Пропоную відвідувачам "Сільпо" не пошкодувати кілька хвилин на душевний запис у Книзі скарг та пропозицій. Від себе писатиму щось на кшталт "Візміть і мине рикламу придумувати я тоже дятел", але решту до такого не закликаю B)
  • 0

#33 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 10:35

це черговий креатифф в стилі 'принуждение к покупкам' B)
  • 0

#34 Чемний :)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:Lviff-city

Відправлено 27.12.2008 – 11:05

Не люблю взагалі ті Сільпо. "Як корабель назвеш, так він і попливе".
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.12.2008 – 12:07

Перегляд дописуБлискавиця (25.12.2008 11:40) писав:

Та ясно, що не примушує))....я туди й не ходжу, бо там дорожче, але далеко не якісніше, а навпаки. Наприклад кілька разів палена горілка траплялася і несвіжі товари. Не дивно, що там треба якісь штурмові засоби для заохочення покупців застосовувати.
У Фоззі, Великій кишені та Краї завжди й так повно народу, не проб*єшся.

А щодо цієї реклами - то мені вже остогидло, що я почуваюся, як індіанець в гетто у своїй власній країні, де вже навіть жодного жіночого журналу українською мовою не залишилося. Тепер ще й в магазинах двайте порозвішуємо плакати російською, бо в нас її мало скрізь.
Я вважаю таку акцію сільпа неповагою до державної мови і неповагою особисто до українців.
Мовляв, ми працюємо не для вас, а для російськомовних.
Втім, нехай там мої вороги скупляються :lol:
Погоджуюсь. Тож, якщо виходити з того, що на ту рекламу ведуться змоскальщена частина українців, то нехай купують ті не свіжі товари.)

Може вас щирих українців до червоної книги ?)))
Та до того, мабуть, і йде...

Перегляд дописуyushchenko (25.12.2008 13:54) писав:

Взагалі-то рекламу і в самі фільми вставляють. Персонажі їздять на визначених марках авто той же Бонд, п*ють Кока-колу, використовують ноутбуки, за це теж гроші платять, наскільки я розумію. Здається навіть у "П*ятому елементі" була реклама Док Манальдса, такого футуристичного незвичайного. Якісь там фургони літали "Кока-кола" і т.п.
Взагалі-то гроші компанії, розрекламованої в фільмі, йдуть на бютжет картини, а не каналу, по якому те показуватимуть.

Перегляд дописуАтеїст (27.12.2008 03:49) писав:

Пропоную відвідувачам "Сільпо" не пошкодувати кілька хвилин на душевний запис у Книзі скарг та пропозицій. Від себе писатиму щось на кшталт "Візміть і мине рикламу придумувати я тоже дятел", але решту до такого не закликаю :blink:
Підтримую! Ударім автозабєгом по бєздорожью! B)
  • 0

#36 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 27.12.2008 – 12:21

Перегляд дописуNomad (24.12.2008 17:26) писав:

Всі, хто має велике щастя здійснювати покупки в мережі мегамаркетів "Сільпо" мабуть помітили, що нещодавно на прилавках поряд із різними товарами почали зявлятися наліпки із віршиками. Я спочатку не вкурив шо воно і нашо, а потім коли пригледівся і дочитався- зрозумів, шо в Сільпо є ше склад з коноплею, тіки вона для внутрішнього ужитку.
Кілька фоток цих мега-віршів(деякі і справді на ха-ха пробивають):

прикольно і в той же час досить оригінально... B)
треба буде самому якось туди завітати!

:lol:
  • 0

#37 Ruthenian

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 18:42

Перегляд дописуБлискавиця (25.12.2008 13:40) писав:

Та ясно, що не примушує))....я туди й не ходжу, бо там дорожче, але далеко не якісніше, а навпаки. Наприклад кілька разів палена горілка траплялася і несвіжі товари. Не дивно, що там треба якісь штурмові засоби для заохочення покупців застосовувати.
У Фоззі, Великій кишені та Краї завжди й так повно народу, не проб*єшся.

А щодо цієї реклами - то мені вже остогидло, що я почуваюся, як індіанець в гетто у своїй власній країні, де вже навіть жодного жіночого журналу українською мовою не залишилося. Тепер ще й в магазинах двайте порозвішуємо плакати російською, бо в нас її мало скрізь.
Я вважаю таку акцію сільпа неповагою до державної мови і неповагою особисто до українців.
Мовляв, ми працюємо не для вас, а для російськомовних.
Втім, нехай там мої вороги скупляються :rolleyes:
LOL
  • 0

#38 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 19:37

Перегляд допису_saljama_ (24.12.2008 17:32) писав:

шо тут скажеш)) ізвращяютьс, як можуть)))

а от про сервелат..........
Тоді треба було не порізаний <_<

Ідея гарна, але оскільки мовою окупантів, то хочеться плюнути у відповідь тим, хто так плюнув тобі в очі. Але ми культурні, утримаємося. Плюнемо на ці продукти! :happy1: :rolleyes:

бідні українці, ай ай немає де журнала українського купити, таблички на ковбасі їх ображають. Може вас щирих українців до червоної книги ?)))
А малоросів таке вельми тішить? Я думаю їм як людям безпринциповим було б бадуже, навть англійською ще кручє!
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.12.2008 – 21:41

Перегляд дописуДаня Валуєв (28.12.2008 19:37) писав:

Ідея гарна, але оскільки мовою окупантів, то хочеться плюнути у відповідь тим, хто так плюнув тобі в очі. Але ми культурні, утримаємося. Плюнемо на ці продукти! :happy1: <_<

Класна акція би вийшла: "Плюнь на продукти у "Сільпо"". Тільки треба якось разом те зробити - разом в КПЗ організували б чоргові сходини.) :rolleyes:

Цитата

А малоросів таке вельми тішить? Я думаю їм як людям безпринциповим було б бадуже, навть англійською ще кручє!

Так одразу ж польською - на продуктах харчування та китайською - на всіх інших: типу, мовою виробника.)))
  • 0

#40 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.12.2008 – 22:05

Призначення реклами одне - підняти продажі товару... Яким макаром ці продажі будуть підняті - пісня інша..
От всі кажуть фігня, але чому так багато галасу навколо неї? тому що вона ( реклама) ПРАВИЛЬНО створена.. Ви всі говорите в неті говрять люди обурюються і подібно вірусу ( про щ було написано вище) розпоширюється між людьми..
І повірте маркетологам та рекламщикам начхати що саме ВИ думаєте про цю рекламу.. ВИ підсвідомо робите ТЕ, що вони й хотіли.. говорте про СІЛЬПО :rolleyes: і тим самим безкоштовно пирюєте інформацію про цю мережу.. і десь колись підсвідомо ВИ не помічаючи цього підете купувати в Сільпо незважаючи ци віршики погані чи ні, бо якіст мяса не залежить від якості віршів.. а в підсвідомості у Вас вже буде лежати СІЛЬПО <_<
тільки не треба гнівних дописів на тему А от я не такий \а... :happy1:

Якщо Ви вважаєте що реклама повинна бути естетичною, то Ви мабуть передивилися ФЕСТИВАЛЬНОЇ реклами.. Перегляньте "Ночь пожирателей реклами" або підпишіться на розсилку АДМЕ.ру :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних