Перейти до вмісту

Справжнє Кохання існує..!?

Повідомлень в темі: 170

Опитування: Справжнє кохання (24 користувачів проголосувало)

Чи вірите Ви, що воно існує?

1. Так (14 голосів [58.33%])

Процент голосів: 58.33%

2. Ні (2 голосів [8.33%])

Процент голосів: 8.33%

3. Не знаю (4 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

4. Свій варіант (4 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 21.02.2010 – 19:17

А в мене взаємності нуль.. але кохання - справжнє
  • 0

#82 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.02.2010 – 20:24

Перегляд дописуSancoVirus (21.02.2010 19:17) писав:

А в мене взаємності нуль.. але кохання - справжнє
татишо! а не 3,14здьож??
  • 0

#83 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 22.02.2010 – 20:25

базар фільтрую
сказав значить так і є
  • 0

#84 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.04.2010 – 17:08

Прочитала всі попередні дописи.
Звичайно, що 1) кохання існує, 2) так воно справжнє, не надумане. Не до кожної ж людини відчуваєш такі почуття: коли просто почувши голос тієї людини завмираєш і насолоджуєшся ним, коли від запаху тієї людини (не парфумів, а тіла) паморочиться в голові і ти не можеш «надихатись» ним, коли випадкове доторкання навіть через одяг пронизує тебе ніби електричний струм, а від споглядання цієї людини - ти просто п’янієш. Чи ж не це наші предки назвали коханням (справжнім, якщо хочете)? У когось воно мало продовження, у когось далі відчутого не пішло, особливо якщо в дуже юному віці. Але воно було… правда не в кожного, не всі це можуть витримати мабуть, тому, й не всім і дано напевно. Бо зустрічала людей, які признаються, що ніколи не кохали, деякі були закохані, але, це трохи інше, наскільки я знаю, бо відчула і те і інше. Тому, можливо, й виникає питання про справжність. Ті, хто ніколи не кохав, а були лише закохані, мабуть і запитуюють себе про це...
Не знаю, чи в дорослих кохання настільки прекрасне, як у юному віці, бо те, що я особисто пережила десь у 7 років і до кінця школи, я думаю, більше не повториться. Принаймні до того і після того більше такого не було, щось схоже, але не те. Будем посмотрєть. Погоджуюсь з висновком, що стосунків нема, а кохання залишається. Десь всередині душі воно є і приємно гріє. ))
  • 0

#85 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 17:26

Перегляд дописуkukusja (27.04.2010 18:08) писав:

Прочитала всі попередні дописи.
Звичайно, що 1) кохання існує, 2) так воно справжнє, не надумане. Не до кожної ж людини відчуваєш такі почуття: коли просто почувши голос тієї людини завмираєш і насолоджуєшся ним, коли від запаху тієї людини (не парфумів, а тіла) паморочиться в голові і ти не можеш «надихатись» ним, коли випадкове доторкання навіть через одяг пронизує тебе ніби електричний струм, а від споглядання цієї людини - ти просто п’янієш. Чи ж не це наші предки назвали коханням (справжнім, якщо хочете)? У когось воно мало продовження, у когось далі відчутого не пішло, особливо якщо в дуже юному віці. Але воно було… правда не в кожного, не всі це можуть витримати мабуть, тому, й не всім і дано напевно. Бо зустрічала людей, які признаються, що ніколи не кохали, деякі були закохані, але, це трохи інше, наскільки я знаю, бо відчула і те і інше. Тому, можливо, й виникає питання про справжність. Ті, хто ніколи не кохав, а були лише закохані, мабуть і запитуюють себе про це...
Не знаю, чи в дорослих кохання настільки прекрасне, як у юному віці, бо те, що я особисто пережила десь у 7 років і до кінця школи, я думаю, більше не повториться. Принаймні до того і після того більше такого не було, щось схоже, але не те. Будем посмотрєть. Погоджуюсь з висновком, що стосунків нема, а кохання залишається. Десь всередині душі воно є і приємно гріє. ))

Змінюється людина - змінюється кохання. Перше романтичне кохання більше нагадує приємне божевілля, звичайно, воно неповторне, але з роками, як на мене, кохання базується на душевній спорідненості, затишності та взаємній підтримці. І те кохання і інше, звичайно, є справжніми, тільки іншою є якість.
  • 0

#86 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 17:33

Перегляд дописуОнук Велеса (27.04.2010 18:26) писав:

Змінюється людина - змінюється кохання. Перше романтичне кохання більше нагадує приємне божевілля, звичайно, воно неповторне, але з роками, як на мене, кохання базується на душевній спорідненості, затишності та взаємній підтримці. І те кохання і інше, звичайно, є справжніми, тільки іншою є якість.
А ти вже відчув таке кохання? Ти з власного досвіду пишеш?
  • 0

#87 Гість_BedBoy_*

• Гості

Відправлено 27.04.2010 – 17:46

існує.....я сам влюбльон по уши....уже долгое врямя :cool2: :o :)

ВакуОлька: Усне попередження за п.п. 1.2. (Мовою спілкування на форумі є українська мова)
  • 0

#88 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 17:51

Перегляд дописуkukusja (27.04.2010 18:33) писав:

А ти вже відчув таке кохання? Ти з власного досвіду пишеш?

Ні, не відчув, саме тому й зазначив, "як на мене". Це, так би мовити, wishful thinking. Думаю, що з роками люди стають поміркованішими і на перший план виходять потреби радше комфорту. Погоджуєшся?
  • 0

#89 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.04.2010 – 20:07

Флуд і флейм видалено
  • 0

#90 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 08:55

Перегляд дописуОнук Велеса (27.04.2010 18:51) писав:

Ні, не відчув, саме тому й зазначив, "як на мене". Це, так би мовити, wishful thinking. Думаю, що з роками люди стають поміркованішими і на перший план виходять потреби радше комфорту. Погоджуєшся?
Ну теорія - це добре. Але на практиці, як правило, все по-іншому.
Ні, не погоджуюсь. З роками люди просто втрачають довіру один до одного, і тому не можуть мати таких почуттів, а не стають поміркованішими, хоча це теж напевно в якійсь мірі можна назвати поміркованістю. А потреба в комфорті, по-моєму не має ніякого відношення до кохання. Це вже пристосування до суспільного життя.
  • 0

#91 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 09:27

Перегляд дописуkukusja (28.04.2010 09:55) писав:

Ну теорія - це добре. Але на практиці, як правило, все по-іншому.
Ні, не погоджуюсь. З роками люди просто втрачають довіру один до одного, і тому не можуть мати таких почуттів, а не стають поміркованішими, хоча це теж напевно в якійсь мірі можна назвати поміркованістю. А потреба в комфорті, по-моєму не має ніякого відношення до кохання. Це вже пристосування до суспільного життя.

Хто вам сказав,що з роками люди втрачають довіру один до одного? В нормальних сім"ях з часом довіра тільки зростає. З віком потреба в комфорті дійсно зростає,і до кохання має пряме відношення,тому що йдеться мова про комфорт психологічний,не тільки фінансовий.А з роками справжнє кохання переростає в сильне і в той же час помірковане почуття,коли просто не уявляєш себе без своєї сім"ї. І суспільне життя тут ні до чого.
  • 0

#92 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 10:08

Перегляд дописуspanky (28.04.2010 10:27) писав:

Хто вам сказав,що з роками люди втрачають довіру один до одного? В нормальних сім"ях з часом довіра тільки зростає. З віком потреба в комфорті дійсно зростає,і до кохання має пряме відношення,тому що йдеться мова про комфорт психологічний,не тільки фінансовий.А з роками справжнє кохання переростає в сильне і в той же час помірковане почуття,коли просто не уявляєш себе без своєї сім"ї. І суспільне життя тут ні до чого.
Погоджуюсь з усім.
Бачу, що я не повно описала свою думку. Коли я писала, що втрачають довіру, то мала на увазі, що в дорослому віці тяжче закохатися, ніж в юності, бо вже не так віриш людям. А коли писала, про комфорт, то мала на увазі, що до самого почуття це не має відношення. Тобто, я розглядала саме почуття, без розширення на тему сім'я і життя в цілому.

Перегляд дописуОнук Велеса (27.04.2010 18:51) писав:

Я там написала, що не погоджуюсь, а мала б: не зовсім погоджуюсь. Бо не про те мова. Ми говоримо про різні речі.
Я мала на увазі, коли кохання виникає вже у дорослих людей, а не те, яким воно стає після кількох років.
Що у дорослих, мабуть не можуть виникати такі сильні відчуття як у підлітків. Так?
  • 0

#93 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 10:28

Перегляд дописуkukusja (28.04.2010 11:08) писав:

Що у дорослих, мабуть не можуть виникати такі сильні відчуття як у підлітків. Так?

Можуть,ще сильніші ніж у підлітків...." Любви все возрасты покорны.." Просто тоді кохання вже не таке сліпе,як у підлітків,які не зважають ні на статус обранця,ні на спосіб життя і в більшості випадків кохають образ,який самі же створили у своїх фантазіях.
  • 0

#94 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 10:35

Перегляд дописуspanky (28.04.2010 11:28) писав:

Можуть,ще сильніші ніж у підлітків...." Любви все возрасты покорны.." Просто тоді кохання вже не таке сліпе,як у підлітків,які не зважають ні на статус обранця,ні на спосіб життя і в більшості випадків кохають образ,який самі же створили у своїх фантазіях.
Щодо "образу" погоджуюсь, сама десь подібне вже писала.
А щодо " Любви все возрасты покорны.." багато фільмів показують, в книжках пишуть, по тєліку показують якісь там передачі, а на ділі ще не зустрічала таких людей.

Повідомлення відредагував kukusja: 28.04.2010 – 10:36

• 0

#95 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 10:41

Перегляд дописуkukusja (28.04.2010 11:35) писав:

Щодо "образу" погоджуюсь, сама десь подібне вже писала.
А щодо " Любви все возрасты покорны.." багато фільмів показують, в книжках пишуть, по тєліку показують якісь там передачі, а на ділі ще не зустрічала таких людей.

А якій вік ви маєте на увазі,коли говорите "в дорослому віці"?
  • 0

#96 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 10:48

Перегляд дописуspanky (28.04.2010 11:41) писав:

А якій вік ви маєте на увазі,коли говорите "в дорослому віці"?
У кожного свій:

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії: http://uk.wikipedia.org/wiki/Дорослий

Доро́слий — людина, яка досягла певного віку, та по відношенню до якої є підстави вважати, що він має тілесну та ментальну зрілістю. Доросла особа має ті необхідні знання та вміння, які дозволяють їй приймати рішення, важливі на його життєвому шляху.

Права дорослих
На відміну від підлітків, дорослі мають більше прав та більше відповідальності. Як правило, дорослі в змозі самі себе забезпечувати. Входження в дорослий вік, в залежності від місцевого законодавства, супроводжується отриманням таких прав, як керування автомобілем, вживання алкоголю, куріння, виїзд за кордон, участь в політичному житті, статеві відносини та встановлення шлюбу.

Повідомлення відредагував kukusja: 28.04.2010 – 10:53

• 0

#97 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 10:54

Перегляд дописуkukusja (28.04.2010 11:48) писав:

У кожного свій:

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії: http://uk.wikipedia.org/wiki/Дорослий

Доро́слий — людина, яка досягла певного віку, та по відношенню до якої є підстави вважати, що він має тілесну та ментальну зрілістю. Доросла особа має ті необхідні знання та вміння, які дозволяють їй приймати рішення, важливі на його життєвому шляху.
Права дорослих

На відміну від підлітків, дорослі мають більше прав та більше відповідальності. Як правило, дорослі в змозі самі себе забезпечувати. Входження в дорослий вік, в залежності від місцевого законодавства, супроводжується отриманням таких прав, як керування автомобілем, вживання алкоголю, куріння, виїзд за кордон, участь в політичному житті, статеві відносини та встановлення шлюбу.

Ну якщо за такими критеріями,то невже ви не знаєте наприклад 30 річних людей,які кохають один одного??????
  • 0

#98 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 11:20

Перегляд дописуspanky (28.04.2010 11:54) писав:

Ну якщо за такими критеріями,то невже ви не знаєте наприклад 30 річних людей,які кохають один одного??????
Ні. Серед численних знайомих і родичів таких нема, а чужій показусі не вірю. ІМХО: зараз одружуються не тому, що кохають, ну максимум симпатія і трохи пристрасті, це те, що я знаю, і це ще добре, коли так, бо головною причиною щоб бути разом рідко буває навіть і це, просто вік приходить і, як-то кажуть, про людське око люди шукають пару. В нинішніх умовах коханню немає місця. Мені не хотілося б так думати, але я так бачу і тому роблю такі висновки.

Повідомлення відредагував kukusja: 28.04.2010 – 11:27

• 0

#99 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 14:40

Перегляд дописуkukusja (28.04.2010 12:20) писав:

Ні. Серед численних знайомих і родичів таких нема, а чужій показусі не вірю. ІМХО: зараз одружуються не тому, що кохають, ну максимум симпатія і трохи пристрасті, це те, що я знаю, і це ще добре, коли так, бо головною причиною щоб бути разом рідко буває навіть і це, просто вік приходить і, як-то кажуть, про людське око люди шукають пару. В нинішніх умовах коханню немає місця. Мені не хотілося б так думати, але я так бачу і тому роблю такі висновки.

На мою думку, вся проблема стосунків полягає в тому, що люди змінюються, тобто змінюється зовнішність, внутрішній світ, переконання. Хтось це називає досвідом. В будь-якому разі, в дорослішому віці люди вже зважають на ті обмежувальні чинники, яких з роками стає все більше. До того ж, як правило, кохання відразу не спалахує навіть в юності, має минути якийсь час, мають відбутися певні події і трапляється так, що люди самі притлумлюють почуття, яке в них зароджується.
  • 0

#100 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 05.05.2010 – 06:27

як відчую на практиці скажу, а то теоретизувати можна довго)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних