Перейти до вмісту

Справжнє Кохання існує..!?

Повідомлень в темі: 170

Опитування: Справжнє кохання (24 користувачів проголосувало)

Чи вірите Ви, що воно існує?

1. Так (14 голосів [58.33%])

Процент голосів: 58.33%

2. Ні (2 голосів [8.33%])

Процент голосів: 8.33%

3. Не знаю (4 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

4. Свій варіант (4 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.07.2009 – 10:55

хотілося б))
  • 0

#42 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 00:30

От над чим задумала останнім часом: 21 сторіччя активно стирає і так примарні рамки кохання-вигода-дружба і перетворює любов на бізнес.

Я, звісно, кажу не про тих нещасних посинілих дівчат, що світять спідницями вздовж доріг, чекаючи якогось спраглого клієнта з енною сумою грошей в гаманці. Ні... такий вид бізнесу на любові наше суспільство засуджує. І не дарма, думаю. Цікавіше інше.

Коли двоє накачаних перезрілих дядьків групи "Чай вдвоём" виспівують "А где ж тот мальчишка, который так нужен девчёнке, мальчишка, которому даже 16 нет...", то якось навіть сумно. 85% пісень (це я виключила чималий відсоток рок-пісень, що оспівують "ели мясо мужики") - про любов. Піпл хаває, я розумію. І можна на цьому місці зупинитися і сказати, що це найпрекрасніше почуття, сенс людського життя і інші милі аргументи. Але чому ж воно так попсово стає джерелом заробітку на заплаканих 15-річних дівчатках, для яких "Вова - казьон, і вапщє всі вони такі!"?

Ну, Бог з тими піснями! Хай співають далі. Кіно. Голівуд. Я теж не прихильниця вважати продукцію Голівуду якісним кіно, то назвем це фільмєц. Середньостатистичний. Шаблонні сюжети вже описувалися не раз, але тут мене зачіпає інше. Суспільству нав"язується модель любові. Зазвичай тобі кажуть: от дивися, Кет (Памела, Трініті... як хочете називайте) любить такого чувака з роботи (однокурсника, продавця круасанів за рогом). І любить вона його так щиро, так невимушена і самоствердно.

А наступним кадром покажуть, як він зраджує її, таку вселюбну з примітивною секретаркою (тут теж варіантів багато, розумієте?). І звісно ж, зразу знайдеться Той Один, який втішить нашу героїну і скаже, що то була не любов і що от воно: Щастя, якого вони, друживши 20 років не помічали у себе під носом. І Гепі Енд. Бо звісно ж, любов не можна описувати брудно. Ні-ні-ні, Любов же такою ж не буває. Вона завжди миттєва, всеохоплююча і надовго (хіба що фільми про сімейні консультації сюди не входять). От тільки в житті в ній часто багато бруду. І помилок багато. І питань різних, часто - без відповідей. Не люблю лаковане взуття і не люблю лаковану любов.

Я вже мовчу про День Святого Валентина. Колосальні прибутки на любові. (В цьому місці на мене мають косо глянути любительки м"яких іграшок). Я не проти дарунків і самого свята загалом. Я лише констатую факт. На горі похоронному теж роблять гроші, але не знаю, що цинічніше.

Думаю, скоро суспільство знайте собі нову емоцію, з якої витягуватиме всі соки. Страх був би ефективним. І я би голосувала за страх, якби так не боялася висоти і швидкості. Тому, нехай краще любов. Бізнес на любові можна терпіти.
  • 0

#43 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.11.2009 – 10:11

тому краще читати книжки, і не про кохання, а якісь поскладніше, модна навіть непро людей, а коханням займатись треба серйозно, воно є, займатись не в плані, робити дітей, а в плані розвивати і зміцнювати всі зв"язки з людиною, з якосю цікаво, з якою хочеться робити затишок, і все інше робити теж
справжнє кохання, це така собі апсолютна дружба, соціальні віднсини, які охоплюють собою всі свери життя, пичинаючи від прикривання релою на дм6, і кінчаючи обговорення будьякої творчості

Саляма, ці всякі штуки не просто так, вигідно спрощувати світобачення обивателів, яке вже і так убло спрощене, і спрощують його простим створенням умовних рефлексів
єдині ліки, бути свідомим того що робиш (остання фраза тебе напевне насмішила:))
  • 0

#44 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 12:00

існує!я навіть його бачив)
  • 0

#45 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 13:24

Перегляд дописуСаляма (17.11.2009 00:30) писав:

Бізнес на любові можна терпіти.
Якщо терпіти - то це садо-мазо ґґ
Бізнес у капіталістичному суспільстві роблять на всьому). І любов - не найприбутковіша стаття доходів :). Секс є найвигіднішим проектом.
По-моєму любов і кохання не бувають справжніми або не справжніми. Вони або існують (тобто людина їх відчуває-переживає) або ж не існують (людина переживає щось інше, а думає, що це - любов\кохання).
Зважаючи на те, що досі ніхто точно не знає - як саме точно "діагностувати" кохання\любов, то й сумніви завжди залишаються. І тут, для мене особисто, є два виходи : я можу сама для себе вирішити, що люблю\кохаю, і взяти на себе відповідальність за подальші свої дії і бажання бути в стосунках; чи я можу вважати, що це несерйозно, аж доки це мене не хрясьне бо бошці\ серцю, або минеться (бо все проходить, кохання\любов - також):).
Хоча, звісно, існують легенди, що оте-го "справжнє" Кохання не минається, і дається взнаки через роки... Можна вірити в це, але перевіряти - страшно...
  • 0

#46 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 22:52

справжнє кохання досить абстрактна і в багато в чому обросла шаблонами і стереотипами штука
насправді його справжність виміряти так само складно, як і порахувати кількість зірок на небі
справжнє кохання то як своє здорове волосся - воно рідне і природне, без штучного кольору, буває масним і немитим, та просякнутим сигаретним димом і лікарняною атмосферою
справжнє кохання живе у справжньому світі - із образами, матюками, хвилинами примирення, метеоризмом, будуном і невдалим сексом
справжнє кохання може бути смішним, може бути трагічним, може виявитися також і несправжнім
секс може бути початком того кохання справжнього , може бути кінцем
взагалі словосполучення справжнє кохання - хитке і непостійне, як і поняття,яке воно окреслює
а отже воно безглузде - ібо наводить постійно на думку - чи сусід Іван кохає Марічку справжніше, ніж я свою Орисю

Повідомлення відредагував веснянка: 17.11.2009 – 22:53

• 0

#47 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.11.2009 – 23:10

думаю,треба поменше над цим задумуватися. хочеш кохати- кохай.
мене,наприклад, бісять отакі питання: "а ти мене кохаєш?". нєт, бл..ть, меня скучно,саме тому я з тобою- чого б ще? :wacko:
сумніви..сумніви- це зло.
  • 0

#48 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 13:48

Цитата

бошці\ серцю, або минеться (бо все проходить, кохання\любов - також)
Перечитала свій допис і наступні дописи інших, і спало на думку, що можна було б мабуть корелювати почуття так : любов у серці, кохання ж, крім серця, - ще й у голові.
Задумка така : на рівні інстинктів можна відчувати почуття прив*язаності або потягу до іншої людини (або "вірності" Батьківщині), а кохання - це більш усвідомлений процес, де підключається мотивація.
  • 0

#49 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 14:50

Скільки людей - стільки думок. Кожен має своє поняття про справжнє кохання. Для мене саме слово справжнє асоціюється перш за все зі щирістю, особливо коли мова йде про почуття. Отже,
Якщо кохаєш щиро, значить СПРАВЖНЄ КОХАННЯ ІСНУЄ;
Якщо це кохання буде ще й взаємним, то є досить не поганий шанс, що пара проживе разом все своє життя.
Що стосується поєднання «…на все життя і несамовито яскраво..», то це те, що можна прочитати хіба що в романі чи в казці… :ggggg:
  • 0

#50 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 11.12.2009 – 15:18

Існує... Але в мене в серці... (((((
  • 0

#51 олька13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 22:31

ІСНУЄ, ІСНУЄ, І ЩЕ РАЗ ІСНУЄ
  • 0

#52 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.12.2009 – 23:39

Офтоп видалено. олька13, озвучу загальне прохання неписати капсом навіть якщо емоції зашкалюють
  • 0

#53 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 03.01.2010 – 15:14

Перегляд дописуAdios (13.07.2009 21:38) писав:

Цікаво, а де ти знайдеш те саме величне почуття - К О Х А Н Н Я ? ?
У мєтро? У переході? У трамваї? У автобусі?
у школі, в інституті... це необов'язково незнайома людина.

Перегляд дописуAdios (13.07.2009 21:38) писав:

Підійдеш до тієї ціпи з найщирішими почуттями, а вона тобі скаже: "ПІШОВ НАХ!! ЗБОЧИНЕЦЬ!!" :angry1:
дивлячись як підійдеш..

Перегляд дописуСаляма (17.11.2009 00:30) писав:

Думаю, скоро суспільство знайте собі нову емоцію, з якої витягуватиме всі соки. Страх був би ефективним. І я би голосувала за страх, якби так не боялася висоти і швидкості. Тому, нехай краще любов. Бізнес на любові можна терпіти.
бізнес не потрібно терпіти ні на чому: ні на любові, ні, тим паче, на коханні !

Перегляд дописуБажана (11.12.2009 14:50) писав:

Що стосується поєднання «…на все життя і несамовито яскраво..», то це те, що можна прочитати хіба що в романі чи в казці… :)
як відомо, яскраво - швидко, а життя - річ дуже швидкоплинна, отож, чом би й ні... головне не зупинятися і роздмухувати ватру кохання так само невпинно як і багаття життя! Кохання - це праця, що ж тоді життя..?:)
  • 0

#54 Ne_zlaja

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 21:22

Існує, але у кожного в думках і мріях(
  • 0

#55 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.01.2010 – 21:27

Ну так, кохання для людини існує настільки, наскільки багатий внутрішній світ цієї людини.
  • 0

#56 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.01.2010 – 21:43

Перегляд дописуОлеська (3.01.2010 22:27) писав:

Ну так, кохання для людини існує настільки, наскільки багатий внутрішній світ цієї людини.
...багатий на уяву, отож тільки в божевільних.
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.01.2010 – 21:49

Перегляд дописуyushchenko (3.01.2010 21:43) писав:

...багатий на уяву, отож тільки в божевільних.
А хіба кохання не є божевіллям?)
  • 0

#58 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.01.2010 – 21:52

Перегляд дописуОлеська (3.01.2010 22:49) писав:

А хіба кохання не є божевіллям?)
...то що ж получається, можна вирахувати кількість закоханих по статистиці МОЗ кількості душевнохворих.
  • 0

#59 Ne_zlaja

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 21:54

Перегляд дописуyushchenko (3.01.2010 21:52) писав:

...то що ж получається, можна вирахувати кількість закоханих по статистиці МОЗ кількості душевнохворих.
Можна, але якщо з кількості душевнохворих вирахувати кількість "буйнапомєшаних")
  • 0

#60 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 21:54

Перегляд дописуyushchenko (3.01.2010 21:52) писав:

душевнохворі то вже жертви кохання)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних