Перейти до вмісту

Справжнє Кохання існує..!?

Повідомлень в темі: 170

Опитування: Справжнє кохання (24 користувачів проголосувало)

Чи вірите Ви, що воно існує?

1. Так (14 голосів [58.33%])

Процент голосів: 58.33%

2. Ні (2 голосів [8.33%])

Процент голосів: 8.33%

3. Не знаю (4 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

4. Свій варіант (4 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 25.10.2010 – 07:02

Цитата

Любов (кохання) — почуття приязності одного суб'єкта стосовно іншого. Слово "любов" може відноситися до різних почуттів, станів, а також відносин, починаючи з загального задоволення ("Я люблю пісні Поплавського") до інтенсивного міжособистісного тяжіння ("Я люблю дружину"). Може бути як одно- так двостороння.
Щодо Поплавського - в редакторів Вікі теж є гумор.
  • 0

#162 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 25.10.2010 – 15:24

Перегляд дописуAmarok (25.10.2010 06:15) писав:

яке формує для себе кожен.
Яке формує мова. Якщо кожен матиме власні визначення, то люди не розумітимуть один одного. В принципі в нашій країні так і відбувається.
  • 0

#163 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 25.10.2010 – 15:31

Перегляд дописуv_shka (11.10.2010 00:00) писав:

Про яке справжнє кохання можна обоговорювати в наш час?? Любов можна порівняти з сексом чи іншими стосунками, а не з справжніми почуттями... Нажаль..
а що таке , чим наш час від іншого відрізняється? що тоді хотіли сексу що тепер, просто про це зараз відкрито кажуть
  • 0

#164 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 24.08.2011 – 11:25

Я теж не розумію чим наш час відрізняється....
Любов і секс тісно пов'язані...
Якщо ти справді кохаєш людину,то тобі звичайно хочеться с нею займатися сексом....відчувати близькість....
  • 0

#165 Кошечка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 24.09.2011 – 08:51

напишу коротко, а то получиться до сміху пафосно))) існує, але доступне далеко не всім.
  • 0

#166 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 24.09.2011 – 09:31

Перегляд дописуКошечка (24.09.2011 09:51) писав:

напишу коротко, а то получиться до сміху пафосно))) існує, але доступне далеко не всім.
Не переживай, авось колись і тобі цей доступ привідкриють. :D
  • 0

#167 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Місто:з лісу

Відправлено 05.05.2012 – 23:09

Одні кажуть кохання не існує, другі кажуть існує і сперечаються з першими. Думаю проблема в тому, що не існує чіткого визначення, що таке кохання, звідси і суперечка про те є воно чи немає. Чіткого визначення не існує, але думаю можна визначити певні головні, основні характерні риси, ознаки кохання і тоді орієнтуюючись на ці основні риси, ознаки думаю можна з точністю принаймні до 80% сказати, що те що зараз Ви відчуваєте - це кохання.

Отже щоб визначити головні риси, ознаки кохання нам потрібно дослідити декілька різних версій і узагальнивши це все ми визначимо головні риси, ознаки кохання.

Отже пропонуємо кожен свої версії.

Ось моя версія.
Кохання - це коли тобі дуже подобається зовнішність людини, подобається її голос, як вона говорить, що говорить, як рухається, подобаються смаки цієї людини, звички, різні уподобання. Кохання - це коли тобі подобається внутрішній світ людини, подобається як вона виявляє свої емоції, подобається її душа, її світосприйняття, її світогляди, подобається як вона мислить, подобається як вона веде себе в горесті і в радості, як сприймає життєві виклики. Кохання - це коли тобі сумно, якщо поруч немає твоєї коханої людини, а коли ця людина поруч з тобою то ти щасливий, ти почуваєш себе на десятому небі. Але це ще не все, що визначення кохання і не найголовніше. Думаю найголовніше наступне. Кохання - це коли в тебе виникає бажання піклуватися про свою кохану людину, бажання допомагати їй, виникає бажання робити їй приємно, безмежно приємно, виникає бажання жертвувати собою заради того щоб твоя кохана людина була щасливою і коли ти жертвуєш і відчуваєш не біль втрати, а насолоду - значить це дійсно справжнє кохання.
Думаю тут по ходу можна вже легко визначити що таке щастя.
Щастя - це коли все що я вище перечислив відбувається взаємно. Тоді це справжнє шалене людське щастя...

Це моя версія, а які ваші версії?

Повідомлення відредагував Олесь Кремінь: 05.05.2012 – 23:10

• 0

#168 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 06.05.2012 – 06:29

Оскільки кохання - то почуття, то як можна заміряти його "справжність" чи "несправжність"? Як можна комусь сказати: от у мене "справжнє", а тобі таке і не снилось?
Хоч тут, у темі, думаю, питання у тому, що "справжнє" те, що існує довго, пройшло випробування часом. Кремінь правильно пише:

Цитата

Кохання - це коли тобі дуже подобається зовнішність людини, подобається її голос, як вона говорить, що говорить, як рухається, подобаються смаки цієї людини, звички, різні уподобання. Кохання - це коли тобі подобається внутрішній світ людини, подобається як вона виявляє свої емоції, подобається її душа, її світосприйняття, її світогляди, подобається як вона мислить, подобається як вона веде себе в горесті і в радості, як сприймає життєві виклики. Кохання - це коли тобі сумно, якщо поруч немає твоєї коханої людини, а коли ця людина поруч з тобою то ти щасливий, ти почуваєш себе на десятому небі. Але це ще не все, що визначення кохання і не найголовніше. Думаю найголовніше наступне. Кохання - це коли в тебе виникає бажання піклуватися про свою кохану людину, бажання допомагати їй, виникає бажання робити їй приємно, безмежно приємно, виникає бажання жертвувати собою заради того щоб твоя кохана людина була щасливою і коли ти жертвуєш і відчуваєш не біль втрати, а насолоду - значить це дійсно справжнє кохання.
Думаю тут по ходу можна вже легко визначити що таке щастя.
Щастя - це коли все що я вище перечислив відбувається взаємно. Тоді це справжнє шалене людське щастя...
Лиш, на мою думку, такі почуття або переходять у розчарування, бо та, "кохана людина" часто уявна і прикрашена всякими блискітками, як новорічна ялинка, що швидко тратить свій чар і свіжість. Або то хвилююче переростає у більш спокійніше, але стабільніше - любов. Як у всьому на світі - одних захоплень мало, ще треба багато праці. На одній евфорії ні дітей не виховуюють, ні у космос не літають.
  • 0

#169 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 06.05.2012 – 09:26

Перегляд дописуОлесь Кремінь (05.05.2012 – 23:09) писав:

Це моя версія, а які ваші версії?
твоя версія, як завжди має ароматом хмільної мрії, а не тверезової ральності.
довший час міф про кохання підтримували поети, письменики, барди та інші жонглери слова та вигадки. згодом прагматичні збивачі капіталу допетрали, що це є золотою, нескінченною жилою і поставили торг коханням на умопомрачітєльний баблозбиваючий конвейєр. зараз цей міф іпутьвикористовують всі, кому не впадло: від Голівуду так і до продавчині відкриток на тему кохання.

але, стоп. можливо я всього лиш закоренілий цинік, який розувірився у високих ідеалах життя? може мені варто оглянутися довколо, і я побачу шалене море прикладів із носіями шаленого, справжнього кохання? навіть тут, може Друг Бобер справді по-справжньому закохався в Екса і кохання, як показує приклад наших двох емоційних форумчан таки існує?
  • 2

#170 лісовик

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Місто:з лісу

Відправлено 27.05.2012 – 18:33

Перегляд дописуЕлегантний (06.05.2012 – 09:26) писав:

твоя версія, як завжди має ароматом хмільної мрії, а не тверезової ральності.
довший час міф про кохання підтримували поети, письменики, барди та інші жонглери слова та вигадки. згодом прагматичні збивачі капіталу допетрали, що це є золотою, нескінченною жилою і поставили торг коханням на умопомрачітєльний баблозбиваючий конвейєр. зараз цей міф іпутьвикористовують всі, кому не впадло: від Голівуду так і до продавчині відкриток на тему кохання.

А ти замислювався чому такий шалений успіх у тих хто це використовує:
від Голівуду так і до продавчині відкриток на тему кохання?
Тому що всі люди мріють про це.
А чому мріють?
А тому що в нас це закладено генетично, тобто справжнє кохання – це нормальний природний стан для людини. Мета людства – продовження людського роду, підтримка життя на землі, а це відповідно напряму тісно пов’язане з коханням.
І це не лише людей стосується. Ця мета розповсюджується на все живе на землі. Поглянь навколо і ти побачиш, як ніжно цілуються і воркують голуби, як пестять одне одного лебеді, як танцюють і обнімаються лелеки.
Якщо уважно поглянути то кохання можна побачити скрізь.
Але думаю тут є один цікавий момент.
Кохання непотрібно шукати. Його неможливо знайти. Кохання потрібно творити, створювати що секунди і що хвилини, вирощувати його, як палаючу містичну квітку, живити його своєю емоційною енергією, світлом своєї душі, обміном ніжностями і пестощами з своєю коханою людиною.
Знаєш хто хникає, що кохання не існує? Той хто намагається його шукати…
  • 0

#171 Balazur

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 01:28

Перегляд дописукусти (22.12.2008 – 17:10) писав:

..отак женяться, потім розводяться...
..по-зальоту, потом ізмєняє їй, ну понятно..
..просто розлюбила..
Так набридло бачити мізерність почуттів! :angry1: І для чого тоді живемо, як не для цього забутого, вкрай величного надпочуття - К О Х А Н Н Я .
Чи живе Воно сьогодні? Що це? І хто на таке здатен?
На рахунок мізерності почуттів - ЛОЛ...
Незнаю хто як а от мну всесвіт закинув в середовище де взагалі надмірна емоційність окрім "пішли пої**сь" неприємлима і мова про ідейно-емоційний резонанс, как би - нє в тонє... Загалом просто вистачить глянути на ту основу завдяки якій в більшості випадків люди займаються соціяльним драматизмом під назвою "зустрічаються"...
Во пєрвих - це набір емоцій набагато більше ніж чистих висновків, і без гідних ідейних основ - результатом, враховуючи зовнішній тиск на таку взаємність, буде недовготривала особистісна конвульсія... Не забувайте - тих хто хоче попіжонитись наявністю "бурного кохання" набагато більше ніж тих кому пощастило (навіть не знаю чи це сарказм в даному контексті) знайти своє щастя або стати чужим... ;) А на питання для чого ми тоді живем - відповідати поки не буду... Але якщо ви думаєте що трансцендентна сингулярність під назвою Всесвіт була створена щоб тішити 6 мільярдів потенційних трупів... Я сумніваюсь у істинності вашої позиції...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних