Перейти до вмісту

Справжнє Кохання існує..!?

Повідомлень в темі: 170

Опитування: Справжнє кохання (24 користувачів проголосувало)

Чи вірите Ви, що воно існує?

1. Так (14 голосів [58.33%])

Процент голосів: 58.33%

2. Ні (2 голосів [8.33%])

Процент голосів: 8.33%

3. Не знаю (4 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

4. Свій варіант (4 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 22.08.2010 – 20:58

Перегляд дописуМаринка1990 (21.08.2010 19:32) писав:

Але я його і досі кохаю,як мені шукати іншого?Мені просто противно буде,як хтось інший буде біля мене,я просто у відчаї........

Всі так спочатку думають, а потім виявляється, що все набагато простіше. Просто дати собі трохи часу, і все мине.
  • 0

#122 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.08.2010 – 15:02

Перегляд дописуNatalie) (20.08.2010 14:30) писав:

Кохання, кохання, з вечора до рання)))) Звичайно існує. Невже хтось має сумніви?))

як так сталось?

Перегляд дописуlike.no.other (20.08.2010 19:55) писав:

Справжнє кохання всетаки існує. Знайомий розповідав що недалеко від нього живуть уже старі бабулька з дідом які весь час ходять тримаючись за руки один одного. Оце вони дійсно пронесли своє кохання через усе життя і зберегли його аж до старості.

його не потрібно шукати, воно само знайдеться) От в чому прикол)
  • 0

#123 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 20:49

Перегляд дописуNatalie) (24.08.2010 16:02) писав:

його не потрібно шукати, воно само знайдеться) От в чому прикол)
А от я тепер дійшла висновку, що прикол якраз у тому, що кохання само не знайдеться і шукати його теж, звісно, не треба. Воно завжди з вами. Тільки слід розділяти кохання і пристрасть. От я кохаю свого племінника, свою маму, свою двоюрідну сестру і її песика :) , далі перераховувати не буду, - це теж кохання. Кохати можна навіть пейзаж. Потрібно лише вміти позбуватися негативу, якщо він є всередині вас, вміти розуміти людей, можливо ще щось сюди можна додати, і тоді ви будете кохати. А от пристрасне кохання, щоб відчути, то на це є свій час, я вважаю. Спочатку треба знайти людину, яку ви будете кохати (ви її будете розуміти, а вона вас, ви їй будете подобатись, а вона вам і ще багато чого можна додати), а пристрасть потім по ідеї має з'явитися :) . А якщо вийшло навпаки, одразу прийшла пристрасть, то чомусь мені здається, що в основному в житті у таких людей стосунки потім не складаються. Ось такі в мене думки на сьогодні з цього приводу.
  • 0

#124 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.08.2010 – 21:04

Твої думки свідчать про те що ти мабуть не ознайомлена з тим що таке почуття як "любов" прийнято розділяти на складові, відтінки - зазвичай на ерос, філію, агапе і сторге. В даній темі говоримо не про любов до батьків чи пейзажів. А про ту любов де панує таки пристрасть.
Це я що до того що саме слід розділяти))
  • 0

#125 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 21:50

А я пропоную (собі принаймні) не шукати таке кохання, де панує пристрасть (головне слово тут панує). Я вже пережила не раз таке кохання, з пануванням якраз пристрасті. І воно є згубним. Якраз зараз я вважаю, що набагато природнішим і приємнішим є відчувати таке почуття, не знаю як його назвати, яким терміном :), яке ти відчуваєш до своїх рідних, ну або щось дуже близьке до цього. А для цього треба налагодити в першу чергу стосунки з рідними, щоб зрозуміти, яким має бути це почуття. Бо якщо ненавидиш своїх рідних, то і до інших навряд чи зможеш, крім пристрасті, щось відчувати.
  • 0

#126 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 22:18

Очевидно ти маєш на увазі взаєморозуміння, довіру, прив'язаність. Це звісно все добре, але без ероса, без пристрасті це буде звичайна дружба.
  • 0

#127 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 22:43

Перегляд дописуNameless One (24.08.2010 23:18) писав:

Очевидно ти маєш на увазі взаєморозуміння, довіру, прив'язаність.
Не тільки. Хіба можна почуття виразити тільки в цих словах? Хіба почуття взагалі можна виразити словами?

Перегляд дописуNameless One (24.08.2010 23:18) писав:

Це звісно все добре, але без ероса, без пристрасті це буде звичайна дружба.
Щодо дружби, то останнім часом я в неї не вірю. Мені здається, що дружба - це не почуття взагалі. Це швидше якесь партнерство.
А щодо пристрасті. Звісно, без неї нікуди :) . І ось те почуття до рідних, про яке я казала, якраз теж містить часточку "еросу", ще дідусь Фройд так писав :). І якщо до рідних ти собі просто не дозволяєш розвинути пристрасть, ерос, то до тієї людини, яку ти обереш, ти можеш використати цю штуку (пристрасть) сповна.
  • 0

#128 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 22:55

Цитата

Тільки слід розділяти кохання і пристрасть. От я кохаю свого племінника, свою маму, свою двоюрідну сестру і її песика , далі перераховувати не буду, - це теж кохання. Кохати можна навіть пейзаж.

Цитата

Хіба почуття взагалі можна виразити словами?

Ну, очевидно що можна, раз у нас вийшла невелика дискусія стосовно значення слова "кохання" і його синонімів)
Втім радий що ми дійшли взаєморозуміння що до місця пристрасті у відносинах між людьми)))
А що до дружби... Я теж вважаю що жіночої дружби не існує ))
  • 0

#129 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 23:05

Перегляд дописуNameless One (24.08.2010 23:55) писав:

Ну, очевидно що можна, раз у нас вийшла невелика дискусія стосовно значення слова "кохання" і його синонімів)
Втім радий що ми дійшли взаєморозуміння що до місця пристрасті у відносинах між людьми)))
А що до дружби... Я теж вважаю що жіночої дружби не існує ))
Та не можна їх виразити словами, тому й дискусії виникають. Їх можна лише приблизно описати, я би так сказала. Щодо дружби? Для початку хтось би визначив мені, що це таке. Але це вже інша тема.
Хочу подякувати тобі за цікаву розмову. Ти допоміг мені більш детально задуматися на цю тему. Мені вже час іти. )
  • 0

#130 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 23:11

Перегляд дописуКукуся жовторота (25.08.2010 00:05) писав:

Та не можна їх виразити словами, тому й дискусії виникають. Їх можна лише приблизно описати, я би так сказала. Щодо дружби? Для початку хтось би визначив мені, що це таке. Але це вже інша тема.
Хочу подякувати тобі за цікаву розмову. Ти допоміг мені більш детально задуматися на цю тему. Мені вже час іти. )
прошу. завжди радий допомогти, і мене тішить що я тобі допоміг задуматись над такою цікавою і складною темою.
а ще я сьогодні на "захід-фесті" якомусь незнайомому обригану дав цілих 5 гривень, бо він пробухав всі свої гроші і не мав за що доїхати додому.
я себе не впізнаю. щось я надто добрий став.
  • 0

#131 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.08.2010 – 11:06

напевно закохався)))

Справді часто так трапляється, що кохання, яке починається з пристрасті - не має продовження, але буває й так, що пристрасть втихомирюється і все плавненько продовжується далі. В кожного своя ситуація.
Я вважаю, що пристрасть повинна бути, бо з самою повагою, приязню, симпатією, розумінням жити звичайно добре і зручно, але якось нудно, от така я людина, мені або все або нічого)

Повідомлення відредагував Natalie): 25.08.2010 – 11:07

• 0

#132 Гість_Spinogriz_*

• Гості

Відправлено 27.09.2010 – 21:42

та і взагалі, шо таке любов...? це брєд яким переймаєтся все людство, це вобще хімічна реакція в організмі людини, і як би ти е захотів, щоб ти не робив, але вона полюбомуприходить. я взагалі вважаю що цю тему потрібно закрити. по-перше - це банально. по-друге - це безглуздо.

Прикріплені файли

• 0

#133 Аліса M

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 10.10.2010 – 21:32

Мені чомусь здається, що людей, які говорять " лав іс шіт, любові не існує , в кохання вірять тільки ідіоти бла бла бла ",
недавно киданули. Або давно, але дуже сильно :cool1:

Моє імхо - знаю, що рідко, але бувають такі стосунки, коли люди окрім цьомок-бомок потім довго живуть разом, довіряють, цінують, допомагають і намагаються робити своє спільне життя цікавим і неодноманітним. А називати це коханням чи ні - байдуже.

Повідомлення відредагував Аліса M: 10.10.2010 – 21:32

• 0

#134 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 10.10.2010 – 21:35

Перегляд дописуАліса M (10.10.2010 22:32) писав:

бувають такі стосунки, коли люди окрім цьомок-бомок потім довго живуть разом, довіряють, цінують, допомагають і намагаються робити своє спільне життя цікавим і неодноманітним. А називати це коханням чи ні - байдуже.
напевно це і є кохання
а дивуватися і боготворити обриси обличчя, очі губи і т.д. це напевно скоріше фізична привабливість
  • 0

#135 v_shka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Файне місто

Відправлено 10.10.2010 – 23:00

Про яке справжнє кохання можна обоговорювати в наш час?? Любов можна порівняти з сексом чи іншими стосунками, а не з справжніми почуттями... Нажаль..
  • 0

#136 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 10.10.2010 – 23:05

Та десь гуляє,скоро і до мене завітає,я так думаю. Воно завжди приходить,коли не чекаєш...
  • 0

#137 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 11.10.2010 – 00:18

Перегляд дописуv_shka (11.10.2010 00:00) писав:

Про яке справжнє кохання можна обоговорювати в наш час?? Любов можна порівняти з сексом чи іншими стосунками, а не з справжніми почуттями... Нажаль..
І які ж то на вашу думку справжні почуття?

Перегляд дописучорно-біла (11.10.2010 01:04) писав:

співчуваю
Сподіваюсь цього разу щиро.
  • 0

#138 v_shka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 11.10.2010 – 00:36

Перегляд дописучорно-біла (11.10.2010 01:04) писав:

співчуваю
Не треба співчувати. Нажаль це правда.

Перегляд дописузмій (11.10.2010 01:18) писав:

І які ж то на вашу думку справжні почуття?

Сподіваюсь цього разу щиро.
Справжнє почуття не буває в множині, воно завжди одне-єдине.
  • 0

#139 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 11.10.2010 – 00:39

Перегляд дописуv_shka (11.10.2010 00:36) писав:

Не треба співчувати. Нажаль це правда.
твоїй категоричності можна тільки поспівчувати
  • 0

#140 v_shka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 11.10.2010 – 00:44

чорно-біла, можна почути вашу думку, що до цієї теми??
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних