Перейти до вмісту

Наскільки важлива думка оточуючих?

Повідомлень в темі: 117

#81 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.03.2008 – 15:49

-Ви не створені одне для одного!
-Мені таке розповідали про твою кохану половинку...
-Ви - небо і земля... Зовсім різні люди...
-Навіщо він/вона тобі? Все одно у вас нічого не вийде...

Вам доводилося таке чути від своїх друзів, знайомих? Чи стикалися Ви з такими ситуаціями? Як бути людині в такій ситуації, кого слухатися?
Мені дуже цікаво почути Вашу думку...
  • 0

#82 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 09.03.2008 – 15:54

Abrea, почитай мій допис ось Тут
Там мій допис вчорашній. Гадаю, що тобі підійде.

• 0

#83 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.03.2008 – 16:06

Важко... по собі знаю... і важко усвідомити і визнати те, що тобі говорять правду...
але як Тобі буде тоді, коли ти це сама усвідомиш, а буде запізно?
Не завжди думка посторонніх обєктивна, але зверни все таки на неї увагу і сама проаналізуй... навіть якщо кохаєш, а треба розійтись.. краще розійтись кохаючи, ніж потім зненавидіти і винити один одного у всьому... тоді це той випадок, коли кохаєш - значить відпустиш... це жахливо, знаю... сама через це пройшла....
  • 0

#84 MaryAnn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 221 повідомлень
  • Місто:Smila

Відправлено 09.03.2008 – 16:21

Так, знайома ситуація... :wub: Чути таке про кохану людину від не менш дорогих тобі людей (кращих друзів напр.), це справді важко...
А ще важче, коли розумієш, що вони праві, але всеодно кохаєш його...і нічого зробити не можеш... :rolleyes:
  • 0

#85 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.03.2008 – 18:11

Перегляд дописуAbrea (9.03.2008 15:49) писав:

Вам доводилося таке чути від своїх друзів, знайомих? Чи стикалися Ви з такими ситуаціями? Як бути людині в такій ситуації, кого слухатися?

О, ще й скільки разів. Зрештою прийшов до висновку, що дорослій людині потрібно жити власним розумом, послав усіх до дідька і зробив по своєму
  • 0

#86 Катка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 18:15

я весь час у такій ситуації) чомусь всі навколо мене впевнені, що вони праві і краще знають, хто мені потрібен. а слухаю я тільки себе, бо ніхто інший не знає всієї правди. так, я можу помилятися і винних не шукаю, просто роблю для себе певні висновки, набираюсь досвіду)
  • 0

#87 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.03.2008 – 19:22

Мені дуже часто розповідають погане про моїх хлопців..ТИпу а він бабнік,а він міняє дівок як носки а він а він сьо.
Ото я починала зустрічатись з хлопцем то мені сказали шо він дуже поганий!Але я з ним спілкуюсь і серце підказує інше,мені приємно проводити з ним час,приємно спілкуватись.ЦЕ моя людина!В даному випадку я слухаюсь свого серця,чого і вам раджу.Ніколи нікого не слухайте..ЗВичайно не треба бути наївної іколи хлопець лапшає то сидіти і хлопати очками)От тут і розум можна включити.А так-то старайся відчувати серцем!
  • 0

#88 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 09.03.2008 – 21:05

знаю...у мене було таке,і не раз...це тяжко...
але знаєш що слухай свого серця!як воно тобі підкаже так і роби,любиш його значить люби...
потім буде все ок!
  • 0

#89 BvsG

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:bland

Відправлено 10.03.2008 – 09:04

"А ти просто кохай, і будь коханною...."

всі - це не вказівник!
  • 0

#90 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.03.2008 – 10:51

а все ж вони бувають праві і лише потім усвідомлюєш на скільки праві. Якщо то дійсно друзі то зла точно не бажатимуть.
  • 0

#91 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.03.2008 – 12:04

От мене взагалі вражає така позиція. Звичайно, там друзі-батьки вони поганого не хочуть тобі, але ж,блін, ти доросла людина, і ти КРАЩЕ знаєш свого коханого. Одна справа,якщо сама в ньому сумніваєшся(але тоді виникає питання, навіщо бути разом), а інша- якщо ти кохаєш цю людину, знаєш її дуже добре, і вже точно краще, ніж всі ті, хто кажуть шось проти, то слухати треба тільки себе. Бо так до маразму дійти недовго, якщо всіх слухати і вибирати такого, щоб всім подобався. Як каже моя подруга, якщо я наб"ю собі гулю, то вона буде моя і тільки моя. Тим паче, шо людина завжди відчуває, що насправді з себе уявляє кохана людина. і навіть якщо потім виявляється, що всі оті були праві, вона сама про це знала, тільки не хотіла визнавати, а знач сама винна.
Короче, в коханні треба слухати тільки своє серце, себе. Кохати і бути коханим. "І пусть вєсь мір падаждьот". :rolleyes:
  • 0

#92 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 10.03.2008 – 13:16

Особисто мені ніхто не казав, що моя кохана мені не підходить. Та і як таке могло бути, вона ж найкраща в світі :rolleyes: Були, звичайно, поради друзів як краще себе поводити в стосунках, але я завжди відповідаю, що сам знаю як мені буде краще.
  • 0

#93 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.03.2008 – 13:22

Мені теж про мого коханого такого не казали. Та і як можна, він же о..фігенний в усіх смислах. І навіть черезчур всім подобаєтся) Хоч ревнуй))
  • 0

#94 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.03.2008 – 21:23

Перегляд дописуAbrea (9.03.2008 15:49) писав:

Яй! Скільки раз я таке чула, як зустрічалась з хлопцем. Люди, то все фігня. Якщо розумієш, що тобі з цією людиною добре, а головне, бачиш, що і їй з тобою комфортно, то хай всі інші хоть лезгінку танцюють...
Хоча інколи є такі вийнятки, що всі хочуть дійсно допомогти... хоча - фіг там, то все залежить від ситуації)
  • 0

#95 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.03.2008 – 14:11

Перегляд допису-=VJ=- (9.03.2008 18:11) писав:

О, ще й скільки разів. Зрештою прийшов до висновку, що дорослій людині потрібно жити власним розумом, послав усіх до дідька і зробив по своєму
для декого своїм є розум колективний :ggggg:

Перегляд дописуrainy (10.03.2008 13:22) писав:

Мені теж про мого коханого такого не казали. Та і як можна, він же о..фігенний в усіх смислах. І навіть черезчур всім подобаєтся)
то-то ти в цій темці така смєла :)
  • 0

#96 butterfly-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:планета Земля

Відправлено 12.03.2008 – 16:43

В такому випадку дуже важко, бо з одної сторони, може, вони просто завидують, але може й ні, просто зі сторони і не в рожевих окулярах краще видно.
  • 0

#97 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 17:14

Перегляд дописуbutterfly-girl (12.03.2008 16:43) писав:

В такому випадку дуже важко, бо з одної сторони, може, вони просто завидують, але може й ні, просто зі сторони і не в рожевих окулярах краще видно.

Точно? Зі сторони мати моєї дружини вирішила, що я смертельно хворий наркоман, рятуючи від якої свою дочку вона вдарила її у мене на очах - то їй, значить, було краще видно?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 12.03.2008 – 17:15

• 0

#98 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.06.2008 – 22:17

теми з’єднала

По темі: от сьогодні моя сестра кинула хлопця, бо для неї так важливо, що подумають інші, типу: "Він не з нашого кола, якийсь не такий і т.п..." а тепер плачеться, бо любила його таки. А він, взнавши причину розлуки, не хоче навіть її бачити. Отаке-то. Ліпше м бути з тим, до кого тягне, ніж завжди піддаватися впливу інших.
  • 0

#99 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 02.06.2008 – 10:00

Іноді люди дають багато порад і намагаються щось порадити з свого життєвого досвіду. Особливо коли батьки 'досвідчені'.
Але людина має право на власну думку, свободу вибору. Декому призначено жити щасливим життям у коханні. А декотрим випадають на долю важкі випробування. У кожного є власний розум і бажання, але людина часто не в змозі повністю зрозуміти задум Бога.
  • 0

#100 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 20.12.2009 – 04:48

неважлива взагалі.

оу, ще одне. якщо ви, наприклад, маєте на меті створення родини - пам'ятайте, що ваш внутрішньосімейний простір - лише ваш, його треба охороняти.
і від батьків, і від найліпших друзів, від усіх навколо.
для вас думка людей, що вас оточують, не повинна важити взагалі.
коротше, нікого не слухайте, думайте своєю головою і оберігайте свої стосунки від впливу оточуючих.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних