Перейти до вмісту

Наскільки важлива думка оточуючих?

Повідомлень в темі: 117

#61 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 28.06.2007 – 13:34

Lady Of The Flowers (23.04.2006 19:36) писав:

- Що? я? з нею зустрічатись?? та вона ж старша за мене!!!!

- Думаю ви не пасуєте одне одному. Він же твій сусід... що скажуть люди, як ви розійдетесь?...

- Синку. Вона невихована, що скажуть про мене сусіди?? Я тебе прошу... залиш її.

- Ну... та вона мені подобається... все таке... але ж вона вища. нам разом на вулицю не виходити чи як?

- Зрозумій, я тебе кохаю.... але що скажуть люди??? я не впевнена, що варто продовжувати наші відносини...

до якої межі доходить це божевілля??... невже ми настільки залежні від думки оточення?
чи може це все просто життєві відмазки, щоб не бути разом?

я схильна думати, що ми занадто залежимо від середовища.
а ви?

Та ну, це тупо, кохати за рахунок якихось принципів, думки оточуючих, якщо ти кохаєш, то хоч вона (він) буде нища, каліка, бахнута на всю голову, але якщо ти її кохаєш - то кохай) (Боже не допусти, що от все те, що я перелічив було з нею (ним))
  • 0

#62 RARutet

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 13:48

так так звісно шо нікого не хвилює то чого б ми писали про це 4штири сторінки
скажу оддне шоб ви не робили якимми успішними не були б будуть люди шо хвалитимуть вас-----він дуже добрий мужик але трохи п*є
і хто дорікатимуть вам------- той василь пропащий пияк
то потрібно бути простішим і тоді до тебе люди потягнуця
звісно я розумію реалії ми серед людей й зовсім не зважати на думку инших не мона
  • 0

#63 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 28.06.2007 – 14:01

думка різна.....це ясно, але я схильний до того, що інколи той субєктивний підхід змінює людину в сторону зменшення власної самоповаги, і більшість цього бояться....стає важливим думка оточуючих.....це одна зпозицій....я б власне і не зміг би в повному обсязі відповісти на дане питання......
  • 0

#64 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 28.06.2007 – 14:32

На мою думку важлива.І навіть,якшо на неї намагаєшся не звертати уваги,все'дно то дає свій відбиток на ваших стосунках
  • 0

#65 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 28.06.2007 – 15:18

Думка не завжди важлива,адже саме від неї залежить те ким ти можеш бути не насправді. :)
  • 0

#66 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 15:48

Причому тут думка оточуючих. Це ж ви будете жити з цією людиною, а не вони. Це ви самі повинні розглядіти свого коханого/ну. Якщо ви будете зважати більше на думку оточуючих ніж його/її то ці стосунки просто приречені на їх розрив.
Колись мені сказала одня замужня пані:
Якщо тобі з нею добре і класно, то немає ніякого значення думка батьків, друзів і оточуючих. Головне щоб тобі було з нею добре.
Це і є головне в стосунках двох.

А якщо дівчина слухає оточуючих і батьків і зовсім не бачить що робить її коханий, вірить просто більше оточуючим ніж йому. Хоча він їй ніколи не брехав. Вона просто йому не довіряє, бо аж дуже слухає навколишніх.
Знайомий не знає що робити і порадити йому тоже щось нічого не можу. Напишіть якісь міркування з цього приводу.
От такий випадок. Недавно просто стикнувся з таким.
  • 0

#67 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 06.07.2007 – 11:55

MATADOR (28.06.2007 16:48) писав:

Причому тут думка оточуючих. Це ж ви будете жити з цією людиною, а не вони. Це ви самі повинні розглядіти свого коханого/ну. Якщо ви будете зважати більше на думку оточуючих ніж його/її то ці стосунки просто приречені на їх розрив.
Колись мені сказала одня замужня пані:
Якщо тобі з нею добре і класно, то немає ніякого значення думка батьків, друзів і оточуючих. Головне щоб тобі було з нею добре.
Це і є головне в стосунках двох.

Воно то так, на папері, але людина - істотка соціальна, і важкувато буде жити в світі, збудованому тільки ним нею і телевізором, одного чудового дня захочеться побачити старих знайомих, які будуть тикати пальцями вслід і тупо хіхікати... а так пару разів і гаплик нервовій системі :)

MATADOR (28.06.2007 16:48) писав:

А якщо дівчина слухає оточуючих і батьків і зовсім не бачить що робить її коханий, вірить просто більше оточуючим ніж йому. Хоча він їй ніколи не брехав. Вона просто йому не довіряє, бо аж дуже слухає навколишніх.
Знайомий не знає що робити і порадити йому тоже щось нічого не можу. Напишіть якісь міркування з цього приводу.
От такий випадок. Недавно просто стикнувся з таким.

Чогось мені підказує що та дівка геть не любить того хлопа, але...
  • 0

#68 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 06.07.2007 – 14:47

Я з тобою повністю погоджуюся, що ми занадто залежні від оточуючого нас суспільства. Думаючи щоб іншим сподобалося ми не можемо нормально і вільно жити... Як моя мама каже : " Ой куди ти так на ніч збираєшся, що ж люди скажуть. Я ж знаю що ти нічого поганого творити не будеш, а люди ще не подумають..." Щось такого типу мене виводить.. що люди скажуть... головне що ти знаєш.. а навіщо мені якимось бабкам які цілими днями сидять під підїздом і тільки всі "полоскають кості". Ще я буду випинатися перед якимось старими вішалками, в яких постійно такі погляди на всіх... і шушукаються, обговорють всіх.
  • 0

#69 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 16:25

Абсолютно не важлива.... якщо бути собою!
  • 0

#70 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 22:24

я погоджуюсь з думкою про те, що ми дуже залежимо від суспільної думки, але коли щиро кохаєш, не зважаєш ні на що, навіть на критику оточуючих
  • 0

#71 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 21:27

Звичайно, що коли кохаєш, хочеться, щоб весь світ поділяв твоє щастя, але якщо комусь щось не подобається, то двері завжди на видному місці.
  • 0

#72 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.12.2007 – 21:41

Не переймайтесь тим, що думають про вас оточуючі. Вони більше переймаються,тим, що думаєте про них ви.
  • 0

#73 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 01.12.2007 – 23:08

Мені у цьому питання важлива думка мого серця,а не сусідів,подруг і т.д.Я навіть буду робит так шоб вони переконались шо мій хлопець,це мій хлопець,він мені подобається,я його кохаю і поршу приймати його як одне ціле зі мною!
  • 0

#74 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 02.12.2007 – 01:12

Якщо комусь щось не подобається то пішли вони.........
Моя думка, тільки мені важлива, я свою долю сама строю, і житти саме мені, а не комусь іншому
  • 0

#75 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.12.2007 – 01:19

Думку друзів, родичів інколи варто послухати, але не варто до неї прислухатися, мені наприклад цікава думка людей старших з досвідом, але це неозначає що при приняті рішення я буду до неї прислухатися, зрештою це моє життя і саме я повинен вирішувати як воно буде проходити, і серйозно навчитися можна тільки на власних помилках
  • 0

#76 anonimous

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 02.12.2007 – 01:55

в данному питанні громадська думка мене цікавить в останню чергу.
мій хлопець на 2 роки молодший за мене, і хто що про це думає - мені все одно
якщо людям добре разом, то чому зважати на те, що скажуть оточуючі?!
  • 0

#77 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.12.2007 – 02:52

Да пофіг мені думка оточуючих! Кожен живе своїм життям!
  • 0

#78 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.12.2007 – 03:31

Олеська (2.12.2007 02:52) писав:

Да пофіг мені думка оточуючих! Кожен живе своїм життям!
яко одинокая мат.точка в вакуумі :D
  • 0

#79 Dre@mAn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 11:51

Ну насправді ,якщо дві людини кохають одне одного,то ніяка думка не має значення.В таких речах треба слухатись лише поклик свого серця :wub:
  • 0

#80 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 03.12.2007 – 13:56

:wub: щось ніяк не втямлю, яке відношення до стосунків двох людей має думка оточуючих? мова про стосунки двох з оточуючим людством? бо якщо між собою...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних