Перейти до вмісту

Наскільки важлива думка оточуючих?

Повідомлень в темі: 117

#21 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 25.04.2006 – 22:18

Перегляд дописуParsokon (23.04.2006 18:36) писав:

до якої межі доходить це божевілля??... невже ми настільки залежні від думки оточення?
чи може це все просто життєві відмазки, щоб не бути разом?

я схильна думати, що ми занадто залежимо від середовища.
а ви?

Це справді божевілля, життєві відмазки.
Щире кохання здатне руйнувати все! І вплив середовища на закохану пару кохання руйнує також.
  • 0

#22 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 26.04.2006 – 09:08

Якщо я дiйсно кохаю людину,то менi все рiвно,що люди будуть казати!!!Мое життя,моi стосунки,мое кохання!А втручатись в моi стосунки...не рекомендую :D А що до друзiв:якщо вони справжнi друзi,вони побачать що я кохаю,то вони нiчого не будуть казати.На те вони i друзI,щоб пiдтримувати.Напевно менi пощастило з друзями i батьками:вони завжди за мене i моi стосунки :brovy: :D
  • 0

#23 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.05.2006 – 13:41

Був період коли я зустрічався з дівчиною на 2 роки старшою за мене , так вся школа про це теревенила і дивилися всі на нас великими очима . Дівчину так дістали , що мусіли близько місяця майже не зустрічатись. Хоча мені однаково що там про мене кажуть , головне те ким я є насправді , хоч іноді я буваю диваком .
  • 0

#24 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 03.06.2006 – 02:04

Цитата

А що до друзiв:якщо вони справжнi друзi,вони побачать що я кохаю,то вони нiчого не будуть казати
неправда... кохання буває аж надто сліпе.. мені доводилось одному свому другу з цього приводу дуже сильно писок натовкти, навіть зап"ястя собі пошкодив, бо дєвушка повною б.. була і просто тупо його арканила.. після того він зі мною рік не спілкувався. Щоправда і з нею порвав.. А через півтори роки дзвонить до мене і каже: так то і так то...приходь до мене .. познайомлю з нареченою... я прихожу.. і нічо.. дівчика просто супер)) такщо отак-то..
А щодо мене... якщо чесно ніколи не хвилювало... а все через те, що тільки хворій на голову людині могло спасти на думку, щось ляпнути про мою дівчину))) .. Окрім того, якщо дійсно маєш якісь почуття до людини, то просто пофіг, що думають інші)принаймні в мене так...
  • 0

#25 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 05.06.2006 – 09:27

Перегляд дописуAndyR (3.06.2006 03:04) писав:

Окрім того, якщо дійсно маєш якісь почуття до людини, то просто пофіг, що думають інші)принаймні в мене так...
:rolleyes:
і у мене!
Це так кльово, коли ти не боїшся познайомити половинку з батьками, батьками батьків...зі своїм колом найближчих людей(звісно якщо вони і до того не були знайомі), друзями і куЛЛєгами...(а знайомитись взагалі необов*язково, але якщо у вас все серйозно! =)) ) І тобі просто по цимбалам, хто що думає...
  • 0

#26 Lixomanka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 13.06.2006 – 08:27

Ми справді дуже залежимо від оточуючих. Але "забейте". Ви кохаєте? Тож насолоджуйтесь цим і не зважайте на інших, бо в вас є своя голова на плечах.
  • 0

#27 Integrator

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківська обл.

Відправлено 25.07.2006 – 16:19

Кожен самий обирає: за що варто платити і чим варто жертвувати. Це іноді відповідь на багато дурних запитань.
  • 0

#28 Шурік

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.07.2006 – 18:15

Всім :blink: мені пофіг до інших! Існує тільки дві людини... Я і вона!
  • 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.07.2006 – 21:04

Перегляд дописуParsokon (23.04.2006 19:36) писав:

а ви?
А ми від середовища ніяк не залежимо. :)
За життя лише двоє людей наважувалися критикувати моїх знайомих дівчаток: мати й напарниця. Ну, думку напарниці я поважаю, бо поміркована, та й не нав'язлива особливо - суто дружня. А от матері було пояснено... неодноразово, щоправда, що втручатися у процес мого вибору не варто - не впливає бо, та взагалі небезпечно. "Не ссортесь с невесткой - рискуете потерять сына!"(с)
Інші люди цю тему оминали... хіба що приводу не мали. :blink:
Сам ніколи не казав іншим, що вони не підходить один-одному зовнішньо, бо то дурня. Про ніявні негаразди з характерами люди зазвичай знають більше за сторонніх, тому тут обмежуюся натяками й запитаннями без жодних висновків в сенсі "ти маєш діяти так...". Досі ніхто не скаржився.

Перегляд дописуmim (24.04.2006 12:12) писав:

Обереш, наприклад дівчину, а вона потім набридне... будеш думати "я через оте .. з усіма посварпився..."
Дівчина що - забавка?

Перегляд дописуmim (24.04.2006 15:41) писав:

І коли дівчина приводить хлопця на якусь вечірку - він там є чужинцем, на нього дивляться скоса, на неї - з подивом...
По-перше, пристойний толкієніст заткне за пояс будь-якого економіста в три речення. ;-)

Перегляд дописуmim (24.04.2006 15:41) писав:

А як дівчина опиниться серед оточення хлопця, їй буде нудно, нецікаво.
По-друге, якщо дівчині відверто нудно, то що ж її зацікавло?..

Перегляд дописуAndyR (3.06.2006 03:04) писав:

мені доводилось одному свому другу з цього приводу дуже сильно писок натовкти, навіть зап"ястя собі пошкодив, бо дєвушка
:cool2:

Повідомлення відредагував zav: 25.07.2006 – 20:53

• 0

#30 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 02.08.2006 – 10:52

колись і в мене таке було, я сказав, якщо друзі будуть шантажувати мене ябо ми або вона - то гавіщо мені такі друзі, а якщо вона буде шантажувати або я або вони то навощо мені така вона
  • 0

#31 ProN

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Київ, Оболонь

Відправлено 24.01.2007 – 00:50

Мені у відносинах начхати на всіх окрім моєї коханої!
  • 0

#32 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 24.01.2007 – 23:23

Раніше було дуже важливо,що думають мої друзі,а зараз начхати.НЕ їм же за мене жити! :) І всі свої проблеми хочу розв"язувати самостійно,жити своїм життям,а не думкою друзів.
  • 0

#33 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.01.2007 – 00:15

Не важлива... Але без суспільства ми жити теж не можемо... І є тут одна така фразочка: "Якщо тебе перший раз назвали конем то ти б'єш по морді... Якщо другий - відповідаєш тим же... Якщо третій - можливо варто сходити за сідлом" Щасливе число Слівена... А взагалі якою б не важливою була для нас думка оточуючих вона все-рівно частково нас створює (формує) і від цього не втечеш :)
  • 0

#34 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Місто:Місто козаків

Відправлено 25.01.2007 – 01:50

:) звичайно ж важлива!!...он скільки накрашєних і нафуфірєнніх дівчат ходять!!...і для чого вони фарбуюцця?...для оточуючих мабуть!!!...ІМХО)
  • 0

#35 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 25.01.2007 – 13:24

до якої межі доходить це божевілля??... невже ми настільки залежні від думки оточення?

а ви?

[/quote]
Все залежить від типу людини. Якщо вона має в собі свій світ, то їй буде абсолютно всеодно, що на її вчинки скажуть інші.
Я тобі таке розповім: мені було 15, а моєму хлопцеві 23. Що скажеш? В нас були такі високі відносини, що він ніодним словом не нагадав про різницю в віці. Там, де є справжнє кохання-нема місця для чужих думок.
А про зовнішній вигляд та враження інших думають тільки всякі там фіфочки, які просто хочуть злапати багатшого чоловіка. Для мене чим більше обурення сірих перехожих-тим вдаліший день :)
  • 0

#36 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 25.01.2007 – 15:11

Перегляд дописучайка (25.01.2007 13:21) писав:

а ви?
Ну то вже хто як :) занадто не занадто але все-таки троха залежимо... і будемо залежати...

Цитата

Я тобі таке розповім: мені було 15, а моєму хлопцеві 23. Що скажеш? В нас були такі високі відносини, що він ніодним словом не нагадав про різницю в віці. Там, де є справжнє кохання-нема місця для чужих думок.
Я шось таке дуже подібне пережив... Отаке-то....
  • 0

#37 Пилюка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.01.2007 – 20:07

Я б хотіла написати що мені всеодно на ту думку.. Але зараз розумію що думки оточуючих завжди виливаються у погляди, у ставлення.. Тому і не всеодно. А так хочеться плюнути на них!! І плюю деколи

Зробити людині боляче.. От звідки ті погані думки.. ..
Певно я маю на увазі не відносини, а їх завершення.. Так
  • 0

#38 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.01.2007 – 21:21

було б цікаво поспостерігати за парою на якомусь безлюдному острові або самому зі своєю коханою людиною,десь так далеко усамітнитись і прожити певний час. а потім назад у суспільство,додому-у місто,село,смт. etc. і подивитись чи будуть якісь зміни після повернення з усамітнення? чи зміниться поведінка "на людях",як то кажуть,цієї пари,як вони будуть себе поводити,чи для них нічого не зміниться,чи вони і надалі будуть себе так поводити,як поводили на тому безлюдному острові?
  • 0

#39 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.01.2007 – 02:21

Перегляд дописуБоривітер (25.01.2007 21:18) писав:

чи для них нічого не зміниться,чи вони і надалі будуть себе так поводити,як поводили на тому безлюдному острові?
Усе залежить від виховання і дорослості думок: якщо є перше і друге, то на острові нічого не зміниться порінявно із суспільством; відповідно й по поверненню змін не буде ніяких.
  • 0

#40 azaneleh

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 20:29

Перегляд дописуParsokon (23.04.2006 18:33) писав:

- Що? я? з нею зустрічатись?? та вона ж старша за мене!!!!

- Думаю ви не пасуєте одне одному. Він же твій сусід... що скажуть люди, як ви розійдетесь?...

- Синку. Вона невихована, що скажуть про мене сусіди?? Я тебе прошу... залиш її.

- Ну... та вона мені подобається... все таке... але ж вона вища. нам разом на вулицю не виходити чи як?

- Зрозумій, я тебе кохаю.... але що скажуть люди??? я не впевнена, що варто продовжувати наші відносини...

а ви?

Зовсім не важлива.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних