Перейти до вмісту

Майбутнє України

Повідомлень в темі: 165

#81 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 07.09.2013 – 11:50

Перегляд дописуArmando (06.04.2013 – 09:45) писав:

Україна об’явила про входження до складу Туреції:
забагато мусльман і підорастів

Україна має бути вільною.
  • 0

#82 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.09.2013 – 19:13

з тими хто хоче кордону по збручу нема майбутнього
  • 0

#83 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.09.2013 – 20:24

якось на форумі не ведеться дискусія на тему ТС і ЄС.
ну то зрозуміло, що тут немає тих хто хоче у ТС.
Але я наприклад також нехочу і у ЄС.
  • 0

#84 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 07.09.2013 – 20:50

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (07.09.2013 – 20:24) писав:

як це? а тема про Сталінград??? :)

Повідомлення відредагував Armando: 07.09.2013 – 20:50

• 0

#85 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 07.09.2013 – 23:40

Перегляд дописуArmando (07.09.2013 – 20:50) писав:

як це? а тема про Сталінград??? :)

Це просто тролі.
Невже до цього часу не зрозумів?
  • 1

#86 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 09.09.2013 – 15:38

пропоную ідею - жити по совісті. і працювати для блага українців а не олігархів росії чи європи.

і європейці і росіяни ставлять свої умови щоб досягти однакової мети - збанкротувати наші підприємства, щоб скупити задешево.
якщ європейці під гаслом прагнення якості забороняють дешеві товари, то у росіян інший підхід. але ціль одна.
В ЕС українські продукти заборонять, а в ТС тупо надавлять адміністративно. і відберуть майно. пограбують полюбому.

он Королевська агітує за якісні товари. вона і зараз може собі дозволити їх. а бідні люди, що зараз купують дешеве і неякісне в ЕС не зможуть купувати ніякого.
  • 0

#87 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.09.2013 – 16:08

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (07.09.2013 – 20:24) писав:

ну то зрозуміло, що тут немає тих хто хоче у ТС.
Але я наприклад також нехочу і у ЄС.

Цитата

пропоную ідею - жити по совісті. і працювати для блага українців а не олігархів росії чи європи.

і європейці і росіяни ставлять свої умови щоб досягти однакової мети - збанкротувати наші підприємства, щоб скупити задешево.
якщ європейці під гаслом прагнення якості забороняють дешеві товари, то у росіян інший підхід. але ціль одна.
В ЕС українські продукти заборонять, а в ТС тупо надавлять адміністративно. і відберуть майно. пограбують полюбому.
Вже пропонувалось. Особисто ти назвав це, маячнею. А тепер пропонуєш сам. Буває.

Перегляд дописуБезбожник (02.09.2013 – 21:56) писав:

Влаштовуйте своє життя і життя своїх дітей. Ніхто за вас цього не зробить. І ніякі союзи для цього не потрібні. А якщо ви цього зробити не здатні, якщо ви слабаки...ліниві...халявщики...то повірте, ніякі союзи вам не допоможуть.

Повідомлення відредагував Безбожник: 09.09.2013 – 16:08

• 3

#88 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.09.2013 – 16:40

Якщо говорити по честі, то сама по собі, Україна, нікого у нас не цікавить. І питання поставлене у цій темі - порожняк. Сценарій наших дій не є новизною. Він дуже старий. Віковічний. Назва цьому сценарію : до кого б пристроїтись ? Якщо у 18-му верх взяли більшовики сходу, то Україну пристроїли до Росії. Нині, необільшовики, (я не оговорився) намагаються пристроїти до ЄС. Ніякої різниці, по любому, Україна іде краями. Причина цьому - сцикунство, нездатність постояти за себе...гм...я якось говорив з одним муслімом. Він каже : у вас, в Україні, немає мужиків. Кількість повій у світі від України зашкалює. А от від нас - їх дуже мало. Ми уміємо захищати наших жінок як майбутній генофонд. А ви - ні. Що це за країна де чоловіки нездатні захистити своїх жінок ? Далі він каже : ви тільки теоретично сміливі а як до справи - засранці. У вас є тільки невелика група людей котрі здатні гризти горло. Ми таких поважаєм але вас мало аби щось змінити. Більшість ваших "мужиків" - під ари. Наш пацанчик, не встиг навчитись ходити а вже іде у спортзал. А ваші діти ідуть за пивом. Наш пацанчик ніколи не піде проти своїх у бійці а ваші - запроста. І він правий. Те ж ЄС тягне таких засранців як магніт по причині бабла, а не по причині державності, гордовитості і вміння постояти за себе. Немає у такої України майбутнього. Надто багато сцикливого гів на розвелось. І готового продати себе, будь кому, прикриваючи цю продажність "патріотичними" гаслами та філософськими термінами - "життя вимагає". Тьху ! Огидно. Така країна повинна бути розтягнута на шматки сильними вовками. І так воно і буде...воно вже вирішено... допоки не навчимось і не усвідомимо : що ж, насправді, життя від нас вимагає ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 09.09.2013 – 16:44

• 1

#89 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 09.09.2013 – 18:49

Перегляд дописуArmando (07.09.2013 – 08:55) писав:

сессія відповідей інсайдера 24/06/2008, яку він дав для російськомовної аудиторії

http://www.insiderre....ru/index2.html
цікава також його відповідь про глобальний світ
Віриш? Чому думаєш що той інсайдер справжній

Перегляд дописуБезбожник (09.09.2013 – 16:40) писав:

Якщо говорити по честі, то сама по собі, Україна, нікого у нас не цікавить. І питання поставлене у цій темі - порожняк. Сценарій наших дій не є новизною. Він дуже старий. Віковічний. Назва цьому сценарію : до кого б пристроїтись ? Якщо у 18-му верх взяли більшовики сходу, то Україну пристроїли до Росії. Нині, необільшовики, (я не оговорився) намагаються пристроїти до ЄС. Ніякої різниці, по любому, Україна іде краями. Причина цьому - сцикунство, нездатність постояти за себе...гм...я якось говорив з одним муслімом. Він каже : у вас, в Україні, немає мужиків. Кількість повій у світі від України зашкалює. А от від нас - їх дуже мало. Ми уміємо захищати наших жінок як майбутній генофонд. А ви - ні. Що це за країна де чоловіки нездатні захистити своїх жінок ? Далі він каже : ви тільки теоретично сміливі а як до справи - засранці. У вас є тільки невелика група людей котрі здатні гризти горло. Ми таких поважаєм але вас мало аби щось змінити. Більшість ваших "мужиків" - під ари. Наш пацанчик, не встиг навчитись ходити а вже іде у спортзал. А ваші діти ідуть за пивом. Наш пацанчик ніколи не піде проти своїх у бійці а ваші - запроста. І він правий. Те ж ЄС тягне таких засранців як магніт по причині бабла, а не по причині державності, гордовитості і вміння постояти за себе. Немає у такої України майбутнього. Надто багато сцикливого гів на розвелось. І готового продати себе, будь кому, прикриваючи цю продажність "патріотичними" гаслами та філософськими термінами - "життя вимагає". Тьху ! Огидно. Така країна повинна бути розтягнута на шматки сильними вовками. І так воно і буде...воно вже вирішено... допоки не навчимось і не усвідомимо : що ж, насправді, життя від нас вимагає ?
Я теж не проти, тільки третій особливий шлях вже 22 роки вже
  • 0

#90 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 09.09.2013 – 19:39

Перегляд дописуMqM (09.09.2013 – 18:49) писав:

Віриш? Чому думаєш що той інсайдер справжній
"вірю" - "не вірю" тут ні до чого... тим більше в там 2 різні людини за 3 сессії надали чимало відповідей.
"не дивіться на гінця, а дивіться на звістку, що він приніс"
в тому тексті є багато інформації, яку треба профільтрувати, обдумати, співставити з тією, що є

Повідомлення відредагував Armando: 09.09.2013 – 19:46

• 0

#91 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 09.09.2013 – 21:19

Перегляд дописуArmando (09.09.2013 – 19:39) писав:

"вірю" - "не вірю" тут ні до чого... тим більше в там 2 різні людини за 3 сессії надали чимало відповідей.
"не дивіться на гінця, а дивіться на звістку, що він приніс"
в тому тексті є багато інформації, яку треба профільтрувати, обдумати, співставити з тією, що є
воно так але це нічим не підтверджено, існує в Україні проблема але якось занадто очпрогнозовано
  • 0

#92 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 10.09.2013 – 06:49

там вказано джерело з різноплановою інформацією
http://www.lah.ru/konsp.htm
  • 0

#93 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 10.09.2013 – 07:11

Перегляд дописуБезбожник (09.09.2013 – 16:08) писав:

... Особисто ти назвав це, маячнею. А тепер пропонуєш сам. Буває.
еее :blush: , я назвав маячнею питання про законність окупації. Чи це інший випадок? не памятаю.
  • 0

#94 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.09.2013 – 14:03

...я якось говорив з одним муслімом. Він каже : у вас, в Україні, немає мужиків. Кількість повій у світі від України зашкалює. А от від нас - їх дуже мало. Ми уміємо захищати наших жінок як майбутній генофонд. А ви - ні. Що це за країна де чоловіки нездатні захистити своїх жінок ?
Доволі цікаво. У мене є кілька зустрічних претензій до вашого знайомого мусліма його ж словами:
Що це за країна, де жінки не можуть самі себе захистити? А чи можуть вони захистити своїх жінок від себе самих? А жінка, як особистість, чи не розглядається у них майже як у якості товару?

Далі він каже : ви тільки теоретично сміливі а як до справи - засранці. У вас є тільки невелика група людей котрі здатні гризти горло. Ми таких поважаєм але вас мало аби щось змінити. Більшість ваших "мужиків" - під ари. Наш пацанчик, не встиг навчитись ходити а вже іде у спортзал. А ваші діти ідуть за пивом. Наш пацанчик ніколи не піде проти своїх у бійці а ваші - запроста. І він правий.
Ви ось так із ним погодились? Дали залізти його носові у нашу кастрюлю і не поборсались у їхній? Чи у них своїх гризот немає?

Повідомлення відредагував серпиня: 11.09.2013 – 14:17

• 2

#95 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 12.09.2013 – 17:48

Перегляд дописусерпиня (11.09.2013 – 14:03) писав:

Дали залізти його носові у нашу кастрюлю і не поборсались у їхній? Чи у них своїх гризот немає?
збоку часто видно краще, треба сприймати конструктивну критику.

Цитата

Схильність до алкоголю - це навмисно вкючений фільтр, для відсіву зерен від полови.

• 0

#96 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.09.2013 – 20:09

Перегляд дописусерпиня (11.09.2013 – 14:03) писав:

Доволі цікаво. У мене є кілька зустрічних претензій до вашого знайомого мусліма його ж словами:
У тебе не може бути жодних претензій до Саната оскільки він з тобою не говорив. Санат - воїн. Він не барахло. І не стане розмінюватись на розмови у такому сенсі, з усіма підряд. Розмова була дещо раніше. Я чудово знав хто він і з якої контори, а він, не менш чудово знав хто я і теж, з якої контори. Половина його життя ( на той час) пройшла у пошуках війн та участі в них. Такі люди базар не розводять. Говорять тільки про те що відомо достеменно і ніякому сумніву не підлягає. І те що ми з ним говорили, зовсім не означало що ми сипатизуємо один одному. Навіть навпаки. І нам обом про це відомо. Однак знаючи правила поваги до професії і рівня підготовки кожного, ні він мене, ні я його, нізащо у світі не добивав би лежачим. Нізащо у світі не використав би безчесний спосіб для перемоги. Принизлово таке. Ось хто такий Санат. І те що він сказав про наших чоловіків відносно наших жінок-співвітчизниць - є правда. Подобається це кому чи ні.

Цитата

Що це за країна, де жінки не можуть самі себе захистити?
По перше, їхніх жінок захищають їхні чоловіки. По друге, вони їх не продають у будинки розпусти, як це роблять МАСОВО чоловіки України. Те що у них жінка купується як дружина, це зовсім інша справа, це їх традиція, їй багато століть, і я не бачу сенсу обговорювати це. Тим більше тема - інша.

Цитата

А чи можуть вони захистити своїх жінок від себе самих? А жінка, як особистість, чи не розглядається у них майже як у якості товару?
А у нас, навіть в якості товару не розлядається. Зате розглядається в якості рабині у закордонні борделі. Будеш сперечатись ? Це по перше. По друге. Вже тобі пояснив. Купівля жінки (скажімо арабки) як дружини, це багатовікова традиція. Супроти неї майже ніхто у них не виступає. Це влаштовує і їхніх жінок і чоловіків. І я не бачу, особисто у тебе, жодних прав лізти до їх монастиря з своїм уставом. У нас свої традиції побудови сімї, а у них свої. І вони, традиції, нічим не гірші наших. Але мова була не про це. Мова про кількість повій України у різних куточках світу. Якщо для тебе це секрет, то я тобі скажу : практично за всіх них хтось в Україні отримав гроші. Це зрозуміло ?

Цитата

Ви ось так із ним погодились? Дали залізти його носові у нашу кастрюлю і не поборсались у їхній?
А що тебе дивує ? Поборсатись у їхній кострюлі він теж мені дозволяв оскільки я непогано знаю їх традиції, більш менш володію мовою, знаю слабкі місця. Якраз по цій причині і дозволяв. А от тобі - не дозволив би. Ти не з тієї контори. Та ти не переживай. Весь фокус ситуації в тому, що ми з ним "завтра" могли "схлєснутись". І хтось з нас міг стати трупом. Чого б нам було не поговорити відверто ? Це не зовсім твій світ, серпине. Не чіпай його.

Цитата

Чи у них своїх гризот немає?
Мови про гризоти, не було. Мова була про кількість українських жінок-повій у світі.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (10.09.2013 – 07:11) писав:

еее :blush: , я назвав маячнею питання про законність окупації. Чи це інший випадок? не памятаю.
В тому то і справа що - питання. І не більше цього. І подане воно, навмисно, провокативно. По тій простій причині що коли чоловік намагається щось довести розлядаючи "щось", то він зобовязаний відповісти на всі "попутні" питання котрі стосуються отого "щось" самим прямим чином. І не йорзати, подаючи власні бажання за істинний стан справ. Була б жінка - їй ці питання задавати не потрібно. Жінка має право на помилку, право на однобоку позицію, право на....корочч жінка така яка є. Чоловік - такого права не має. У нього відповідальності (в тому числі за свої слова) - неміряно. А у нас, в Україні, чомусь навпаки. Чоловіки за спинами жінок. І займаються трьопом про те, куди б приєднати влану державу ? Якось я дивився фільм про великих воїнів - спартанців. Так от там жінка каже приблизно так : мужчин народжують тільки жінки Спарти. Судячи по бажанню чоловічого населення України прогнутись перед кимось, зважаючи на їх особисте сцикунство взяти на свої плечі відповідальність за негаразди у державі, зважаючи на їх бажання пристроїтись до чужого корита, маючи всі можливості для власного корита, та жінка-спартанка мала рацію. Куди тій Ванзі до неї. Справжня пророчиця. За віки до нас розказала про наших чоловіків. Правду.

Повідомлення відредагував Безбожник: 12.09.2013 – 20:16

• 0

#97 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.09.2013 – 23:32

Перегляд дописуArmando (12.09.2013 – 17:48) писав:

збоку часто видно краще.
Збоку часто видно все, крім причин, в які рідко хто вникає, і, як правило, все тлумачить лише зі своєї вежі.

Перегляд дописуArmando (12.09.2013 – 17:48) писав:

треба сприймати конструктивну критику.
Я не побачила там критики. Лише власне хизування (типу: а у нас сяк, а у вас так, у нас все добре, у вас все погано) і образи (засранці, під ари, сцикуни). Я видно по-іншому розумію слово "критика".

Цитата

Схильність до алкоголю - це навмисно вкючений фільтр, для відсіву зерен від полови.
Це ви самі придумали, чи когось зацитували? Бачу ви полюбляєте постити цитати, я їх здебільшого не читаю, люблю чиїсь власні думки, для цього й заходжу на форум. Але цю прочитала. Не зрозуміла яким чином вона стосується розмови. Крім того, вона у мене викликала негативні емоції.

Перегляд дописуБезбожник (12.09.2013 – 20:09) писав:

У тебе не може бути жодних претензій до Саната оскільки він з тобою не говорив.
Але вони у мене виникли. Мені два дні не давав спокою той ваш пост, аж поки я вирішила на нього відповісти. Не треба було тоді переповідати таку конфіденційну розмову.

Санат - воїн. Він не барахло. І не стане розмінюватись на розмови у такому сенсі, з усіма підряд.

а тим більше з чужими жінками. Да?
Нічого вже не поробиш, його розмова з вами стала вашим надбанням, цінним досвідом, яким ви поділилися, і цей досвід передався мені. Я мимоволі поставила себе на ваше місце, і уявила, що вже не ви, а я з ним розмовляю, хоча це ніколи не трапиться.

Розмова була дещо раніше. Я чудово знав хто він і з якої контори, а він, не менш чудово знав хто я і теж, з якої контори. Половина його життя ( на той час) пройшла у пошуках війн та участі в них. Такі люди базар не розводять. Говорять тільки про те що відомо достеменно і ніякому сумніву не підлягає. І те що ми з ним говорили, зовсім не означало що ми сипатизуємо один одному. Навіть навпаки. І нам обом про це відомо. Однак знаючи правила поваги до професії і рівня підготовки кожного, ні він мене, ні я його, нізащо у світі не добивав би лежачим. Нізащо у світі не використав би безчесний спосіб для перемоги. Принизлово таке. Ось хто такий Санат. І те що він сказав про наших чоловіків відносно наших жінок-співвітчизниць - є правда. Подобається це кому чи ні.

Це правда з його вежі. Він так бачить, бо такий його досвід. Але ж він не знає усіх українських жінок і чоловіків. Та що там, навіть ви не знаєте.

По перше, їхніх жінок захищають їхні чоловіки.

А їхні жінки не можуть (читайте: не мають права) захистити себе, коли, наприклад, їхній чоловік вважає за потрібне побити свою жінку. Хто в цьому випадку має захистити жінку, як не вона сама себе?

По друге, вони їх не продають у будинки розпусти, як це роблять МАСОВО чоловіки України. Те що у них жінка купується як дружина, це зовсім інша справа, це їх традиція, їй багато століть, і я не бачу сенсу обговорювати це. Тим більше тема - інша.

Моя мова йшла не лише про купівлю\продаж. Див. рядком нижче.

А у нас, навіть в якості товару не розлядається.

Коли я казала про товар, то й близько не мала на увазі їхню традицію купівлі дружини. Я кажу про їх жінку, як товар, оскільки бачила щось на зразок керівництва користувача з експлуатації. Там чітко описано як треба поводитися з жінкою. Прям дресирування якесь.

Зате розглядається в якості рабині у закордонні борделі. Будеш сперечатись ?

Та нашо мені це.

Це по перше. По друге. Вже тобі пояснив. Купівля жінки (скажімо арабки) як дружини, це багатовікова традиція. Супроти неї майже ніхто у них не виступає. Це влаштовує і їхніх жінок і чоловіків.

Та й на здоров'я, якщо їм всім там так добре.

І я не бачу, особисто у тебе, жодних прав лізти до їх монастиря з своїм уставом.

І до нас хай не лізуть.

У нас свої традиції побудови сімї, а у них свої. І вони, традиції, нічим не гірші наших.

На мій превеликий жаль мене не влаштовують ні наші, ні їхні. Це дуже сумно. І я поки не придумала, що з цим робити.

Але мова була не про це. Мова про кількість повій України у різних куточках світу. Якщо для тебе це секрет, то я тобі скажу : практично за всіх них хтось в Україні отримав гроші. Це зрозуміло ?

Та куди вже зрозуміліше.

А що тебе дивує ? Поборсатись у їхній кострюлі він теж мені дозволяв оскільки я непогано знаю їх традиції, більш менш володію мовою, знаю слабкі місця. Якраз по цій причині і дозволяв. А от тобі - не дозволив би. Ти не з тієї контори. Та ти не переживай. Весь фокус ситуації в тому, що ми з ним "завтра" могли "схлєснутись". І хтось з нас міг стати трупом. Чого б нам було не поговорити відверто ? Це не зовсім твій світ, серпине. Не чіпай його.

Нічого не можу зробити, бо мене зачепилр вже.

Мови про гризоти, не було. Мова була про кількість українських жінок-повій у світі.

Не путайте мене. Про гризоти я написала до другої частини вашого поста, а не тієї, яка повій стосувалася. Ви писали, що наші пацанчики між собою в бійки лізуть. А я вам про ісламський тероризм згадаю.

Була б жінка - їй ці питання задавати не потрібно. Жінка має право на помилку, право на однобоку позицію, право на....корочч жінка така яка є. Чоловік - такого права не має. У нього відповідальності (в тому числі за свої слова) - неміряно.

А може не треба ніяких поблажок для жінок у таких серйозних питаннях.

А у нас, в Україні, чомусь навпаки. Чоловіки за спинами жінок. І займаються трьопом про те, куди б приєднати влану державу ? Якось я дивився фільм про великих воїнів - спартанців. Так от там жінка каже приблизно так : мужчин народжують тільки жінки Спарти. Судячи по бажанню чоловічого населення України прогнутись перед кимось, зважаючи на їх особисте сцикунство взяти на свої плечі відповідальність за негаразди у державі, зважаючи на їх бажання пристроїтись до чужого корита, маючи всі можливості для власного корита, та жінка-спартанка мала рацію. Куди тій Ванзі до неї. Справжня пророчиця. За віки до нас розказала про наших чоловіків. Правду.

Натяк зрозумілий. Наші жінки неправильних мужчин народжують. Ми у всьому винні знач. Не спорю. Наші жінки, або я принаймні (не буду за всіх розписуватись, хоч і дуже кортить) просто не бажають війни, і не хочуть, щоб їхні чоловіки воювали. А жінки Спарти очевидно бажали крові. Може це помста у них така.
  • 1

#98 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 13.09.2013 – 00:37

Жінки народжують дітей. А от виховати з них мужчин - це вже завдання обох батьків.
  • 0

#99 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 13.09.2013 – 00:59

Перегляд дописуЗварич (13.09.2013 – 00:37) писав:

Жінки народжують дітей. А от виховати з них мужчин - це вже завдання обох батьків.
Значить, погано тебе виховали)
  • 0

#100 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 13.09.2013 – 06:34

Безмбожнику вибач, але ти як та Кассандра - я ніяк не можу збагнути твої слова. не зліплю до купи. мого розуму не вистачає розшифрувати твої тексти.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних