Перейти до вмісту

Майбутнє України

Повідомлень в темі: 165

#41 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.07.2011 – 18:27

Перегляд дописуСмачно (16.12.2008 00:16) писав:

Наприклад, я по життю оптиміст=))Тому майбутнє бачу навіть дуже щасливим...

Цікаво, автор ще досі оптиміст?
  • 0

#42 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 13.07.2011 – 19:21

Перегляд допису-=VJ=- (13.07.2011 19:27) писав:

Цікаво, автор ще досі оптиміст?

Судячи з дати допису сумнівно. Адже стільки наломалося з того часу, аж страх бере. Певні зараз щиро переконаний, що може бути ще гірше.
  • 0

#43 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 16.08.2011 – 00:16

Перегляд дописуСмачно (16.12.2008 00:16) писав:

Прошу висловити свої думки щодо цього :gryzin:

Наприклад, я по життю оптиміст=))Тому майбутнє бачу навіть дуже щасливим...
До влади прийде ВО Свобода, Яценюк і його партія та залишки БЮТу. Про політичну кризу забудемо тай про економічну теж...Хороші відносини України між Росією та ЕС і США, мусульманами :P... Україна стане е-таким економічним тигром в Європі..=)
До влади прийдуть повстанці. Йаценьук, БЮТ та мафійа регіонів або сьадуть в тьурму або льажуть в могилу. Залишки Тьагнибока приєднайутьсь до повстанців. Господарство прийдетьсьа відбудовувати майже з нульа, а може з мінуса. Але ж післьа Орди підньали, то й післьа донецько-московських піднімем.
Не знайу чи до живе США до тих часів, але ЄС, йакщо не буде зруйнований катцапськойу навалойу 2012 року, то зможе стати рівноправним партнером Оновленої Землі української. Мусульмани триматимутьсьа від козаків йак подалі, а свойу злість зриватимуть на жидах.
Але в цей час на східних кордонах Неньки (десь в районі Волги) зйавитьсьа червоний вузькоокий Дракон, тому Україні недостатньо мати навички Вепра чи Тигра, а слід створити нову генетично-модифіковану тварину, здатну зупинити Дракона.
І тільки тоді Хрестос вдруге прийде на земльу, щоб судити живих і мертвих.
  • 0

#44 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.08.2011 – 06:15

навіщо ти пишеш якоюсь інакшою граматикою? можливо то в тебе такий політичний принцип використовувати неофіційну кимось вигадану граматику, але ж людям які навчалися в школі, це читати важко неприємно.
  • 0

#45 Кокаїн

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Ахуїтельний sin-city

Відправлено 16.08.2011 – 07:08

Перегляд дописуСонцеслав (16.08.2011 01:16) писав:

До влади прийдуть повстанці. Йаценьук, БЮТ та мафійа регіонів або сьадуть в тьурму або льажуть в могилу. Залишки Тьагнибока приєднайутьсь до повстанців. Господарство прийдетьсьа відбудовувати майже з нульа, а може з мінуса. Але ж післьа Орди підньали, то й післьа донецько-московських піднімем.
Не знайу чи до живе США до тих часів, але ЄС, йакщо не буде зруйнований катцапськойу навалойу 2012 року, то зможе стати рівноправним партнером Оновленої Землі української. Мусульмани триматимутьсьа від козаків йак подалі, а свойу злість зриватимуть на жидах.
Але в цей час на східних кордонах Неньки (десь в районі Волги) зйавитьсьа червоний вузькоокий Дракон, тому Україні недостатньо мати навички Вепра чи Тигра, а слід створити нову генетично-модифіковану тварину, здатну зупинити Дракона.
І тільки тоді Хрестос вдруге прийде на земльу, щоб судити живих і мертвих.
...а в той час, молдавани завойовують решту світу і висаджуються на Марсі, Венері та планеті сусідньої Галактики - Галюцинаційний Гриб.
  • 0

#46 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 16.08.2011 – 22:44

Щось та й буде...
  • 0

#47 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 22.08.2011 – 16:19

Перегляд дописуШАХІСТ (16.08.2011 23:44) писав:

Щось та й буде...
Питання в тому, щоб ти хотів.
  • 0

#48 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 06.09.2011 – 05:37

Головна причина топтання на місці - безліч конфліктів між людьми в сімейних, виробничих, господарських, державних, бізнесових відносинах, що визначені розмитістю прав, юридичних тлумачень та законів.

Цитата

права власності свідомо розмиваються чиновниками з метою визиску ренти і створення бази для корупції
класика жанру російських законів, що є базою для українських:
Строгість законів компенсується частковим(необовязковим) їх виконанням.
Якщо у 17 столітті влада дозволяла українцеві мати шаблю і захищати свої права та майно,
то в 21 столітті українець позбавлений цього права, і як тільки він дістає шаблю, його саджають до буцегарні.

Повідомлення відредагував Armando: 06.09.2011 – 05:39

• 0

#49 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 08.09.2011 – 08:16

Далі - буде гірше. До 2020 року кількість людей на землі сягне 10 мільярдів, однак не перевищить цього значення. В Україні буде дві державні мови - мандаринський та кантонські діалекти.

Перегляд дописуArmando (6.09.2011 06:37) писав:

то в 21 столітті українець позбавлений цього права, і як тільки він дістає шаблю, його саджають до буцегарні.
Якщо шабля є частиною національного козачого костюму і зроблена з відповідних марок сталі, то можна носити.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 08.09.2011 – 08:15

• 0

#50 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 09.09.2011 – 05:43

Перегляд дописуPavlo_Taiko (8.09.2011 09:16) писав:

Якщо шабля є частиною національного козачого костюму і зроблена з відповідних марок сталі, то можна носити.
вже ні, навіть камуфляж не можна носити :rolleyes: :rolleyes:
точніше можна, але дорого

Цитата

Придбання, продаж, обмін чи інша оплатна передача ордена, медалі, нагрудного знака до почесного звання, їх привласнення або носіння особою, яка не має на те права, або їх незаконне зберігання, а також носіння військової форми одягу ВСУ, форми одягу інших військових формувань, органів виконавчої та судової влади, знаків розрізнення, використання колористики "камуфляж" для військовослужбовців та осіб, які мають спеціальні звання, особами, які не мають на те права, - тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
http://news.finance....1/09/09/251146#

Цитата

Если у меня немножко КЦ есть, я имею право носить жёлтые штаны, и передо мной пацак должен не один, а два раза приседать. Если у меня много КЦ есть, я имею право носить малиновые штаны, и передо мной и пацак должен два раза приседать, и чатланин «ку» делать, и эцилопп меня не имеет права бить по ночам… Никогда!..
ку ? :D :happy1:

Повідомлення відредагував Armando: 09.09.2011 – 05:46

• 0

#51 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 13.09.2011 – 20:09

Перегляд дописуArmando (9.09.2011 06:43) писав:

вже ні, навіть камуфляж не можна носити :rolleyes: :rolleyes:
точніше можна, але дорого

http://news.finance....1/09/09/251146#

ку ? :D :happy1:
Національний костюм до військової форми немає ніякого відношення.
  • 0

#52 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 22.09.2011 – 05:23

Цитата

Знаю, що маю вам щось сказали. Одинадцять років тому я в Могилянці зробила доповідь про гуманітарну ауру нації. Одинадцять років минуло, а гуманітарної аури так і нема. Повинна бути гуманітарна аура. Вона не вирішує всіх проблем. Але вона дає той шляхетний образ нації, що не соромно і в світі з'явитися.
Тоді я говорила студентам, що ця гуманітарна аура є, але насправді її досі немає.
Одним із найбільш яскравих спектрів гуманітарної аури є література. Це високовольтна лінія духу. Це рух опору.
Шістдесятники працювали та боролися, мали дуже важку долю. Але коли прийшов час передати високовольтну лінію духу, настав інший час. Її ніхто не взяв.Чому держава замість справжнього ставлення до себе отримала пофігізм? Чому Сосюра написав вірш про Україну, а його назвали лохом і перекривили його вірш на вірш про Оклахому?
Я не знаю, хто придумав, що у 1960-ті роки була "відлига". Тоді була "кузькіна мать". Але сонячна енергія молодих людей все те перепалювала. Пам'ятаю один кавказець сказав, що можна прожити без вугілля, але не можна прожити без гідності.
http://life.pravda.c...11/09/20/85867/
  • 0

#53 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 22.09.2011 – 09:10

Перегляд дописуPavlo_Taiko (27.05.2011 10:00) писав:

Аргентинський сценарій ще може мати місце. Я збираю гроші на пістолет та набої.

Радше сценарій "Чилійського дива". Піночет-Янукович вже за кермом. А замість "Чикагських хлопчиків" - "Московские ребята".
  • 0

#54 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 02.10.2011 – 19:10

Цитата

Україна – гарне підсоння, родюча земля, музика, пісні, весела вдача і мудрість людей. Трудолюбиві люди з розвиненими творчими здібностями, прагненням споруджувати, тяжінням до порядку. Народ терплячий, але довго роздумує, обережний, часом нерішучий, надзвичайно довірливий. Наділений практичним розумом, в господарських справах завжди намагається бути самостійним, у відповідальних справах покладається на колективну думку. Незадоволений владою. Диктаторський режим в українців непопулярний.
http://politiko.ua/blogpost69457
  • 0

#55 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 26.10.2011 – 14:21

Перегляд дописуArmando (2.10.2011 20:10) писав:

Украйінцьам потрібен лідер на зразок гетьмана Сагайдачного. Тоді прогнози на 7-9 років будуть оптимістичними.
  • 0

#56 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.10.2011 – 10:40

Перегляд дописуСонцеслав (26.10.2011 15:21) писав:

Украйінцьам потрібен лідер на зразок гетьмана Сагайдачного. Тоді прогнози на 7-9 років будуть оптимістичними.
Такі зараз не пройдуть до влади. Ти просто не зможеш його обрати.
  • 0

#57 Paw

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 30.10.2011 – 20:59

Панове, майбутнє створюємо ми з вами. І від нас залежить де ми опинимося через 10 років. Тому треба замінити "прогнози на 10 років" на "плани розвитку на 10 років".
  • 0

#58 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 31.10.2011 – 03:36

Перегляд дописуPaw (30.10.2011 20:59) писав:

Панове, майбутнє створюємо ми з вами. І від нас залежить де ми опинимося через 10 років. Тому треба замінити "прогнози на 10 років" на "плани розвитку на 10 років".
Такі засалені твердження своєю віддаленістю від реалій с ліхвой перепльовують моделі ідеального газу і сферичного коня в вакуумі разом взяті.
Майбутнє визначатиметься станом нашого суспільства зараз. Теперішній його потенціал, здатність могти змінювати ситуацію на краще шось виглядає жалюгідно малою. От це нажаль визначатиме, а не правильні вислови, які всі знають і яких ніхто не додержується.
  • 0

#59 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 31.10.2011 – 10:22

Перегляд дописуPaw (30.10.2011 20:59) писав:

ТАК !!! ЧЮВАК!!!! Я З ТОБОЯ!!!!! ИДЕМ ПАХАТИ!!!!! КУПЕМО ЗБРОЮ!"!!!! ПОЧИНАЕМ ПОВСАННЯ ЗКИДАЕМ ЯНУКОВИЧА!!!!!!!!! РОБО МЕНЕ КОРОЛЕМРЗБІЛЬШУЕМО АРМІЮ ІДЕМ НА МОСКВУ З ПІДТРИМКОЮ АМЕРИКИ І НАТО !!!!!!! ЗАХОПЛЮЕМО РОСІЮ НАБИРАЕМ БІЛЬШУ АРМІЮ ЗАХОПЛЮЕМО СВІТ!!!! Я КОРОЛЬ СВІТУ!!!!!!!!!!! а дальше процвітрання пацани!!!!! і може тоді Ксюха мені дасть :)
  • 0

#60 Козаченько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна, м.Богуслав

Відправлено 31.10.2011 – 18:45

Перегляд дописуDartVlad (31.10.2011 11:22) писав:

ТАК !!! ЧЮВАК!!!! Я З ТОБОЯ!!!!! ИДЕМ ПАХАТИ!!!!! КУПЕМО ЗБРОЮ!"!!!! ПОЧИНАЕМ ПОВСАННЯ ЗКИДАЕМ ЯНУКОВИЧА!!!!!!!!! РОБО МЕНЕ КОРОЛЕМРЗБІЛЬШУЕМО АРМІЮ ІДЕМ НА МОСКВУ З ПІДТРИМКОЮ АМЕРИКИ І НАТО !!!!!!! ЗАХОПЛЮЕМО РОСІЮ НАБИРАЕМ БІЛЬШУ АРМІЮ ЗАХОПЛЮЕМО СВІТ!!!! Я КОРОЛЬ СВІТУ!!!!!!!!!!! а дальше процвітрання пацани!!!!! і може тоді Ксюха мені дасть :)
В тебе або манія велечі, або ти "обезбашенний" оптиміст.:happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних