Перейти до вмісту

Майбутнє України

Повідомлень в темі: 165

#161 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.06.2015 – 00:33

Мені хочеться вірити в краще майбутнє України. Я думала, що ситуація зміниться на краще зі зміною поколінь. Я вважала що проблема в виховання, ситемі. Сподівалася прийдуть молоді люди. виховані в незалежній Україні і почнуться зміни хоча б на місцевому рівні. Молодь прийшла, проте поведінка залишилася тією ж: їздять в польщу на фінал футболу за держаний кошт, мер здає приватизовані ж ним будвалі в оренду державі...Чи буде краще майбутнє? Мабуть таки не зараз і не так вже й швидко.
  • 1

#162 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.06.2015 – 13:43

ситуація зміниться ага... син голови райради йде на контракт в зону АТО щоб отримати статус учасника бойових дій і відповідні матеріальні виплати. А лохторат і надалі голосує за гречку.
  • 1

#163 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 06:57

Ми навіть самі не усвідомлюємо, в який розкішний час живемо. Ми власноруч творимо свою новітню історію. Ми наново пізнаємо притуплене поняття патріотизму. Ми гостро відчуваємо невидимий зв’язок із землею, яку не цінували останні 25 років. Ми на молекулярному рівні переживаємо трепетні моменти асоціації з українським як чимось модерним, модним, потужним.
  • 0

#164 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.06.2015 – 07:59

егеж . творимо наше майбутнє.
вперше за роки незалежності на українському телеканалі БТБ для української аудиторії дублюють українську мову російською. Мабуть в майбутньому так буде на всіх телеканалах.
  • 1

#165 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.07.2015 – 07:13

Перегляд дописуAmili (09.06.2015 – 00:33) писав:

Мені хочеться вірити в краще майбутнє України. Я думала, що ситуація зміниться на краще зі зміною поколінь. Я вважала що проблема в виховання, ситемі. Сподівалася прийдуть молоді люди. виховані в незалежній Україні і почнуться зміни хоча б на місцевому рівні. Молодь прийшла, проте поведінка залишилася тією ж: їздять в польщу на фінал футболу за держаний кошт, мер здає приватизовані ж ним будвалі в оренду державі...Чи буде краще майбутнє? Мабуть таки не зараз і не так вже й швидко.
Покоління ще не змінились. Багатьом президентам, урядовцям, депутатам, чиновникам по 40-60 років. Коли прийдуть до влади 20-35 літні то зміни будуть значно більшими.
  • 0

#166 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 04.07.2015 – 11:26

Якщо ці 20-30 річні не будуть відфільтровані, то буде те саме, якщо не гірше.

Якщо людина росла на прикладі піпіка, який тільки і робив, що віджимав і крав, то така буде і дитина. Для прикладу синок Вальцмана весь у папіка, який відсидів за крадіжку.

Від Яника відійшли, але не далеко.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua