Перейти до вмісту

Майбутнє України

Повідомлень в темі: 165

#121 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.09.2013 – 20:53

Перегляд дописуMqM (15.09.2013 – 14:56) писав:

тому совків треба лікувати приєднавшись до західної цивілізації, а потім коли совки довмирають можна куди хоч.
Відєднатись від однієї ідеології і приєднатись до другої - це "великомудре" рішення. Особливо з погляду на організацію (а не втрату) власної держави. Даремно ти пропонуєш лікувати совків. Воно не лікується. По причині безперебійного конвеєрного руху совків. Незалежно від того куди повернути вершину конвеєра - на схід чи на захід, рух совків не припиниться.

Цитата

таким що воно бездіяльне, нам потрібно громадське суспільство (термін)
"Воно", це хто ? Я такої людини не знаю. А кожна людина і є одиниця суспільства. Отже кажучи : бездіяльне, ти говориш про самого себе. Питання ; нахрєн тобі, в такому випадку, як додаток потрібне ще громадянське суспільство ?

Цитата

Я писав про суспільство воно нічого не зробило,
Я тобі вже сказав про кого ти кажеш.

Цитата

суспільство творить державу в якій добре жити а не добрий дядя
З тебе вийшов би непоганий комуніст. А ще совків критикувати взявся. Однією з не "рядових" а офіційних напрямків генеральної лінії кпрс, було ствердження що найголовніша рушійна сила будь якого соціального устрою - народ. Він же (народ) офіційно стверджувався як творець історії. Роль окремих осіб як лідерів в історії - не визнавалась. Ти повторив цю комуністичну догму один в один. От тільки фактична практика показала повну безглуздість подібних стверджень. Як результат : де та країна з такою генеральною лінією ?

Цитата

на мітингах відстоють себе
Люди котрі здатна відстояти себе, не потребують послуг мітингів. І не є їх учасниками. Зате ними є ті ледарі котрі хочуть перекласти на чиїсь, чужі плечі, власне відстоювання самого себе. Себто "гребти жар чужими руками". От і весь контингент мітингуючих.

Цитата

і корегують рух держави
Яке, у біса, корегування держави ? Вони себе відстояти лінуються ! А ти їм державою корегувати....

Цитата

це здоровий погляд на наше супільство, ніякийтретій шлях не можливий з не свідомим суспільством.
Ну дик..."усвідомляйся"...хто ж тобі не дає ? Ти хочеш це зробити на; "раз два три" ? А кому у світі таке вдалось ? Га, мрійнику ?

Цитата

А я думаю що наше супільство треба цивілізувати
Тема критеріїв цивілізованості взагалі не розкрита у світі і в найближчі "врємєна" навряд чи буде розкритою як загальноприйнятний для усього людства "указатєль". Таким чином, кожен, хто намагається розказати про "правильну (або правильнішу) цивілізованість", ставить себе в положення ідіота по власному бажанню.

Цитата

бо інакше воно буде йти довго
Допоки ти, будучи молодою людиною а не пенсіонером, сидітимеш за компютером - доти суспільство стоятиме на місці чекаючи на тебе. Тобто, воно не те що довго буде іти. Воно взагалі стоятиме. Ну аякже ? Потрібно ж почекати поки ти закінчиш критикувати його...тобто самого себе.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.09.2013 – 21:02

• 1

#122 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.09.2013 – 09:46

Перегляд дописуArmando (14.09.2013 – 10:40) писав:

що не влаштовує в наших традиціях, що влаштовує? які ці традиції?
http://tereveni.org/topic/29297/
Перш за все мене не влаштовує інститут сім'ї (мама, тато, діти). Некажучи вже про окремі національні традиції.
Страшно і сумно це визнавати. Проте у цьому питанні маю багато сумнівів, не хотіла відповідати, але раз Ви так конкретно питаєте, то скажу вже.
  • 1

#123 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 20.09.2013 – 12:34

Перегляд дописуArmando (13.09.2013 – 12:42) писав:

спробую так:

Наш пацанчик, не встиг навчитись ходити а вже іде у спортзал. А ваші діти ідуть за пивом.

Схильність до алкоголю - це навмисно вкючений фільтр, для відсіву зерен від полови.

дві цитати які описують сутність процесу в Україні. Чому ці цитати викликають у Вас негативні емоції?

В Україні у 70, 80-ті, 90-ті роки було і зараз є багато людей, що випивають. Більшість схильних до алкоголю вже "склеїли ласти". Але частина молодого покоління ще перебуває під впливом "традицій".
http://tereveni.org/topic/29216/
Тобто процес "фільтрації" продовжується і буде тривати ще 10-30років точно. Але вже є люди, які починають над цим задумуватись.
Протверезіння суспільства включить процеси самоаналізу "хто ми?, що тут робим?, з якою метою саме тут?".

Гм... Все-одно мені не подобається Ваше формулювання.)
За моїми спостереженнями п'ють далеко не найгірші і не найтупіші люди. Я не згідна з тим, що це фільтр, і з тим, що ви тих людей образно називаєте половою.
  • 1

#124 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.09.2013 – 08:00

Перегляд дописусерпиня (20.09.2013 – 12:34) писав:

За моїми спостереженнями п'ють далеко не найгірші і не найтупіші люди. Я не згідна з тим, що це фільтр, і з тим, що ви тих людей образно називаєте половою.
це не моя цитата, але після роздумів мушу з нею погодитись.
Адже якщо розумні та найкращі люди починають пити, то фінал зрозумілий. Є безліч прикладів. Навіть якщо пити помірно і "на свята".
Сам не п’ю алкоголю лише періодами у кілька місяців. Зриваюсь.

Повідомлення відредагував Armando: 21.09.2013 – 08:00

• 2

#125 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 21.09.2013 – 10:29

Перегляд дописуArmando (21.09.2013 – 08:00) писав:

Так з нею, чи зі мною?)
  • 1

#126 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 21.09.2013 – 20:16

Схильність до алкоголю є фільтром, що відсіює слабкі душі, особистості. Сильні можуть перемогти цю схильність.
  • 0

#127 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 21.09.2013 – 20:43

Перегляд дописуArmando (21.09.2013 – 20:16) писав:

Схильність до алкоголю є фільтром, що відсіює слабкі душі, особистості. Сильні можуть перемогти цю схильність.
Так ось воно що. Вроді поняла.
Я ваші пости так само тяжко розшифровую, як Вітольд Безбожникові.
Цікаво, а що ви розумієте під словом "відсіює"? Адже пияки теж живуть у суспільстві, як і непияки. І ті, і інші колись помруть, незалежно від чого. Від чого що відсіюється? Не розумію.
  • 1

#128 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 21.09.2013 – 21:39

Перегляд дописусерпиня (21.09.2013 – 20:43) писав:

Цікаво, а що ви розумієте під словом "відсіює"? Адже пияки теж живуть у суспільстві, як і непияки. І ті, і інші колись помруть, незалежно від чого. Від чого що відсіюється?
людина приходить в світ з певною метою, щось робить, чогось досягає. алкоголь переважно активізує базові(низькі) інкстинкти. згадайте які вчинки люди переважно роблять у стані сп’яніння. чого прагнуть напідпитку, що з цього виходить.
тверезі люди думають краще, швидше досягають цілей, розвиваються, живуть довше. людина без впливу алкоголю здатна задовольняти свої вищі бажання, виконати місію з якою прийшла на Землю.
Чи задавали ви собі питання де ми живемо?, для чого ми тут? що потрібно робити поки ми тут?
  • 0

#129 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 21.09.2013 – 22:16

Перегляд дописуshіver2005 (21.09.2013 – 20:51) писав:

Пияки - цвіль суспільства. Вони водночас і у суспільстві, проте обертаються в своєму люмпенському оточенні. Алкоголіки рідко доживають до 40 років. Відсіюються від суспільства.
Та не така вже й цвіль. Толкові лікарі часто алкоголіки. Та й взагалі серед усіх професій зустрічається це явище. Не таке вже й люмпенське те оточення.

Перегляд дописуArmando (21.09.2013 – 21:39) писав:

людина приходить в світ з певною метою, щось робить, чогось досягає. алкоголь переважно активізує базові(низькі) інкстинкти. згадайте які вчинки люди переважно роблять у стані сп’яніння. чого прагнуть напідпитку, що з цього виходить.
тверезі люди думають краще, швидше досягають цілей, розвиваються, живуть довше. людина без впливу алкоголю здатна задовольняти свої вищі бажання, виконати місію з якою прийшла на Землю.
Чи задавали ви собі питання де ми живемо?, для чого ми тут? що потрібно робити поки ми тут?
Та я теж згідна з тим, що алкоголь призводить лише до негативних наслідків. І я це знаю нєпонаслишке. Але ваша цитата каже якраз обернене: що це така "фільтрація поганих від хароших", так ніби алкоголь - це добре. Короче, краще пишіть свої думки своїми словами, а не цитатами, так вас легше зрозуміти, точніше так вас взагалі можна зрозуміти. Чи то лиш я може не доганяю.
Щодо мети людини і тих трьох ваших питань, то це пошук сенсу життя, від такого до речі теж можна спитися, коли не взмозі знайти відповіді.

Повідомлення відредагував серпиня: 21.09.2013 – 22:21

• 1

#130 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.09.2013 – 06:05

Перегляд дописуArmando (21.09.2013 – 08:00) писав:

Адже якщо розумні та найкращі люди починають пити, то фінал зрозумілий. Є безліч прикладів. Навіть якщо пити помірно і "на свята".
Сам не п’ю алкоголю лише періодами у кілька місяців. Зриваюсь.

А от Ахметов не п"є. Бери з нього приклад.
  • 0

#131 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 22.09.2013 – 08:50

Перегляд дописусерпиня (21.09.2013 – 22:16) писав:

Та не така вже й цвіль. Толкові лікарі часто алкоголіки. Та й взагалі серед усіх професій зустрічається це явище.
цвіль - різновид грибів.

Цитата

Цвілеві гриби з'явилися на нашій планеті близько 200 мільйонів років тому. Цвіль здатна як позбавити життя, так і врятувати від смерті. Цвіль виглядає красиво, але при цьому інших почуттів, крім огиди, не викликає.
Треба зав’язувати з обговоренням алкоголізму :)

Люди, що ведуть здоровий спосіб життя - рідкість в суспільстві, чи їх стає все більше? В Києві та інших містах з’являється все більше спортклубів, тренажерних та фітнес залів. В майбутньому знову відкриють стадіони в невеликих містах, які майже втратили за 20 років. Головне щоб була критична маса людей, що мають потребу у заняттях спортом. Починати можна вдома. Навіть без спортивного костюму та кросівок зі звичайної зарядки щодня.

Повідомлення відредагував Armando: 22.09.2013 – 08:56

• 0

#132 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.09.2013 – 11:57

я як женився, то вживаю алкоголь дедалі рідше.
говорити що є генетична схильність до вживання алкоголю - це така маячня, що мене бісить. навіть не стану формулювати аргументи для суперечки
  • 0

#133 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 22.09.2013 – 14:43

Armando
Насамперед, маю себе виправити: не "алкоголь призводить лише до негативних наслідків", а алкоголізм.
По-друге, пан Шівер2005 казав "цвіль" на тих людей, котрі за його словами "водночас і у суспільстві, проте обертаються в своєму люмпенському оточенні". Як я розумію, це про тих людей, які не вилазять із забігайлівок, чи навіть з кущів (це я маю змогу спостерігати у нашому районі), вони невідомо з чого живуть, бо лише п'ють і спілкуються із собі подібними. Я ж у свою чергу кажу, що алкоголізм спостерігається не лише у таких людей, а й у інтелігенції (медики, освітяни, люди мистецтва), та й скрізь, у всіх професіях. Тож ніяке це не люмпенське оточення.
По-третє, Ви пане Армандо кажете, що згодні з тією цитатою, проте заявляєте про шкідливість алкоголізму і маєте позицію щодо утримання від нього, хоча й самі не можете часом утриматись. Я думаю наступне: ви вважаєте алкоголізм шкідливим щодо конкретної людини, проте корисним для суспільства, оскільки він ніби щось там фільтрує, відсіює. А я кажу, що нічого він не відсіює, бо коли навіть алкоголік і вмирає (а Шівер помилково думає, що на цьому кінець процесу відсіювання), то він залишає по собі щонайменше поганий приклад для наслідування, а також часто хворе потомство та купу державних і недержавних структур, які ніби намагаються боротись з алкоголізмом. Коротше, маючи позицію схвалення алкоголізму у суспільстві (а так каже та цитата) і позицію несхвалення алкоголізму щодо себе маєте дилему. З таким підходом нам не подолати не те що алкоголізм в України, а й навіть Ваші тимчасові зриви.
  • 1

#134 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 23.09.2013 – 21:40

Перегляд дописуshіver2005 (22.09.2013 – 19:50) писав:

Толкові якраз не алкоголіки,
Мої спостереження та деякі дослідження інакші. Див. нижче.

міські лікарні, держустанови, словом, низькооплачувана праця, низька кваліфікація - завше помічник алкоголізму.
та ви шо

У всіх професіях є невдахи, погоджуюсь.
Вам приносить задоволення називати когось невдахами, при цьому відчуваєте свою "кращість"?

У тому й річ, що це постійний процес і стосується не лише алкоголізму.
Ну якщо:

Перегляд дописуshіver2005 (21.09.2013 – 20:51) писав:

Алкоголіки рідко доживають до 40 років. Відсіюються від суспільства.
То й ви колись відсієтесь. Алкоголізм тут ні до чого, усі смертні.
  • 1

#135 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 24.09.2013 – 05:44

Перегляд дописусерпиня (23.09.2013 – 21:40) писав:

лікарям та юристам найважче сприймати навколишній світ, адже вони на відміну від інших професій вимушені щоденно стикатись з людськими вадами та хворобами, до яких ці вади призводять. Саме тому в світі (особливо західному) це професії з високою оплатою праці.

Повідомлення відредагував Armando: 24.09.2013 – 05:44

• 1

#136 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.09.2013 – 09:12

Перегляд дописуМурчик (23.09.2013 – 14:36) писав:

співчуваємо
гумору не зрозумів
  • 0

#137 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.10.2013 – 18:51

"Відєднатись від однієї ідеології і приєднатись до другої - це "великомудре" рішення. Особливо з погляду на організацію (а не втрату) власної держави. Даремно ти пропонуєш лікувати совків. Воно не лікується. По причині безперебійного конвеєрного руху совків. Незалежно від того куди повернути вершину конвеєра - на схід чи на захід, рух совків не припиниться."
Який зміст винаходити велосипед? для гордості? є багато країн які пішли особливим шляхом, Північна Корея, Китай, чи Росія яка весь час винаходить велосипеди.
Все одно прийдемо до того ж, що і європейці, кий зміст? вас гріє незалежність наших бандитів від законів? це єдина незалежність яка зараз в Україні справді .
""Воно", це хто ? Я такої людини не знаю. А кожна людина і є одиниця суспільства. Отже кажучи : бездіяльне, ти говориш про самого себе. Питання ; нахрєн тобі, в такому випадку, як додаток потрібне ще громадянське суспільство ?"
Гарна відмазка, тільки занадто спрощена. Ти голосував за Яника? я смічу на вулиці? Не треба все що присутнє суспільству чіпляти конкретній особі. Бо я цього не роблю, ви можете відповідати за все супільство?

"
Я писав про суспільство воно нічого не зробило,
Я тобі вже сказав про кого ти кажеш."
Навіть якщо я роблю, що ви навіть не допускаєте, то однаково в бідах суспільства я винен? чи суспільство?
Тобто я не можу критикувати, суспільство частиною якого я є. А ви собі дозволяєте критикувати не угодних з вашими поглядами.Якби я не був частиною суспільства, то яке мав би право? ви би писали що яке маю право як у випадку пактом-молотова робінтропа.
Давайте я вам теж порекомендуй не критиквати владу, бо влада теж частина суспільства, а ви нічого не зробили щоб була інша.

"З тебе вийшов би непоганий комуніст. А ще совків критикувати взявся. Однією з не "рядових" а офіційних напрямків генеральної лінії кпрс, було ствердження що найголовніша рушійна сила будь якого соціального устрою - народ. Він же (народ) офіційно стверджувався як творець історії. Роль окремих осіб як лідерів в історії - не визнавалась. Ти повторив цю комуністичну догму один в один. От тільки фактична практика показала повну безглуздість подібних стверджень. Як результат : де та країна з такою генеральною лінією ?"
Треба вміти бачити щось корисне в різних ідеалогіях, а не рубати з плеча відкидаючи все і зразу. Яка практика? подивіться як формиувалася Європа, хіба не народ змінював держави? що би лідери зробили без підтримки народу? Розповісти як ЧеГевара обламався в латинській америці, бо не було підтримки місцевого населення

"Люди котрі здатна відстояти себе, не потребують послуг мітингів. І не є їх учасниками. Зате ними є ті ледарі котрі хочуть перекласти на чиїсь, чужі плечі, власне відстоювання самого себе. Себто "гребти жар чужими руками". От і весь контингент мітингуючих."
Я вже чув це від росіян, на мітингах ледарі, ви працюйте більше, може рабу хазяїн скине копійчину.
Ти мож в цій державі відстояти тільки в дрібних питаннях, а в багатьох ситуаціях обєднання зусиль дає кращий результат. Дурня "Себто "гребти жар чужими руками". От і весь контингент мітингуючих." В європі перекривають залізниці і отримують підвищення, студенти змінюють політику відносно освіти - і ви це не називахєте відстоюванням своїх інтресів?
"Яке, у біса, корегування держави ? Вони себе відстояти лінуються ! А ти їм державою корегувати...." такі як ви що рахують мітинги даремно потраченим часом, бо грамотно сформований мітинг дає результат. Ледарі називають інших ледарями бо їм важко вийти і відстояти те що вони по одинці не можуть!! за те розписують що їм ніколи бо вони працюють а ті ледарі тільки шоу влаштовують.
"Ну дик..."усвідомляйся"...хто ж тобі не дає ? Ти хочеш це зробити на; "раз два три" ? А кому у світі таке вдалось ? Га, мрійнику ?"
Ви маєте час чекати століттями? На відміну від вас більшість втомилося коли їх рідних гвалтують мажори

"Тема критеріїв цивілізованості взагалі не розкрита у світі і в найближчі "врємєна" навряд чи буде розкритою як загальноприйнятний для усього людства "указатєль". Таким чином, кожен, хто намагається розказати про "правильну (або правильнішу) цивілізованість", ставить себе в положення ідіота по власному бажанню."
Звичайно є африканська цивілізація, азіатська, але якщо вам ближчі ці, то сумніваюся що цінності Африки українцям ближче, не для того ми перемали цінності від греків.
Ви писали за Японію, що вона не вступаючи піднялася до такого рівня. Завдяки американцям, ви про це забули написати. Більшість розвинутих країн крім Європи були колоніями країн Європи. Європа стала такою завдяки Римській імперії, її культурному впливу, Русь стала християнською завдяки Візантії, а ви далі розповідаєте про особливий шлях? Мали би зараз іслам, не філософствували на тему цивілізацій, а думали що буде з ваою дочкою якщо її одружити в 14 років. Чи у вас є бажання гордо щось комусь довести? При тому що держава може не дожити до вашого світлого майбутнього без ЄС і НАТО? нАскільки років ми маємо ще відстати, щоб дійшло ми втрачаємо поки роками простоюємо?
"Допоки ти, будучи молодою людиною а не пенсіонером, сидітимеш за компютером - доти суспільство стоятиме на місці чекаючи на тебе. Тобто, воно не те що довго буде іти. Воно взагалі стоятиме. Ну аякже ? Потрібно ж почекати поки ти закінчиш критикувати його...тобто самого себе."
Знову ті самі граблі! Звідки ви знаєте чим я замймаюся? Ще раз, я смічу на вулиці, я краду, ломаю на вулиці? це я себе критикую? чи ви часом вчора не згвалтували дівчину а потім спалили?
  • 0

#138 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 05.10.2013 – 07:17

Цитата

На першому етапі китайській стороні будуть передані в оренду 100 тисяч га в Дніпропетровській області. Надалі площа орендованих територій, у тому числі в Херсонській області та в Криму, буде становити 3 млн га.
Китай орендує в Україні 3 млн га сільгоспугідь строком на 50 років. Про це повідомляє ИТАР-ТАСС, посилаючись на китайську газету "Хуаньцю шибао".
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/...a-50-rokiv.html
3млн га (30000 км2) - це приблизно одна з найбільших областей України: Одеська, Херсонська, Чернігівська або Харківська.
для порівняння Івано-Франківська 13900км2, Львівська 21,833км2
  • 1

#139 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 05.10.2013 – 08:25

Цитата

Головними перешкодами для генерування соціального капіталу є низька соціальна захищеність українських громадян, бідність і пов'язана з нею девіантна поведінка (злочинність, алкоголізм, наркоманія, жебрацтво), а також марґіналізація суспільства загалом. Найбільше зусиль громадяни спрямовують не на розбудову громадянського суспільства, а на виживання, і це призводить до дефіциту вільного часу, а отже, і спілкування, що є важливими умовами утворення соціального капіталу.
http://zbruc.eu/node/13722
отож більше спілкуйтесь з родичами, знайомими, друзями. І бажано не в мережі, а вживу. Хоч в мережі і швидше знайти однодумців та охочих поспілкуватись.

Повідомлення відредагував Armando: 05.10.2013 – 08:27

• 1

#140 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.10.2013 – 00:26

Зображення
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних