Перейти до вмісту

Майбутнє України

Повідомлень в темі: 165

#101 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 13.09.2013 – 08:18

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.09.2013 – 06:34) писав:

Безмбожнику вибач,- я ніяк не можу збагнути твої слова. не зліплю до купи. мого розуму не вистачає розшифрувати твої тексти.
То нічо. Забєй.

Перегляд дописусерпиня (12.09.2013 – 23:32) писав:

Збоку часто видно все, крім причин, в які рідко хто вникає, і, як правило, все тлумачить лише зі своєї вежі.

Натяк зрозумілий. Наші жінки неправильних мужчин народжують. Ми у всьому винні знач. Не спорю. Наші жінки, або я принаймні (не буду за всіх розписуватись, хоч і дуже кортить) просто не бажають війни, і не хочуть, щоб їхні чоловіки воювали. А жінки Спарти очевидно бажали крові. Може це помста у них така.
Жінці не потрібно так багато слів. Жінці достатньо лише одного погляду. В цьому її сила і природня загадковість. Я не збираюсь влаштовувати з тобою цитатні змагання. Мені те не цікаво. Аби допустити що все можна почати спочатку - я повторив би точнісінько як було. Інакше нізащо у світі не пізнав би себе.

Цитата

Наші жінки неправильних мужчин народжують.
У кожної матері різні критерії відносно терміну - мужчина. Не така то вже проста справа стати мужчиною. Без критичних ситуацій ними становляться тільки теоретично. І більше про це я говорити не хочу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.09.2013 – 08:19

• 3

#102 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1511 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.09.2013 – 11:44

Перегляд дописуЗварич (13.09.2013 – 00:37) писав:

Жінки народжують дітей. А от виховати з них мужчин - це вже завдання обох батьків.
А я думаю, що виховання - це завдання суспільства вцілому, а не лише батьків.
Зокрема й суспільство вирішує щодо мужчин, які саме потрібні в даний час (воїни, землероби, чи навіть вибачте під ари).

Перегляд дописуБезбожник (13.09.2013 – 08:18) писав:

Жінці не потрібно так багато слів. Жінці достатньо лише одного погляду. В цьому її сила і природня загадковість.
Я не виправдала ваших сподівань? То може я якась не справжня жінка, не така як треба?

Перегляд дописуБезбожник (13.09.2013 – 08:18) писав:

Аби допустити що все можна почати спочатку - я повторив би точнісінько як було. Інакше нізащо у світі не пізнав би себе.
і я

Бачу, що відхиляюся від теми. По темі: не люблю думати про майбутнє, люблю його очікувати. А гадати про те, яке воно буде - марна справа.
  • 1

#103 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.09.2013 – 12:42

Це ви самі придумали, чи когось зацитували? Не зрозуміла яким чином вона стосується розмови. Крім того, вона у мене викликала негативні емоції.
спробую так:

Цитата

Наш пацанчик, не встиг навчитись ходити а вже іде у спортзал. А ваші діти ідуть за пивом.

Цитата

Схильність до алкоголю - це навмисно вкючений фільтр, для відсіву зерен від полови.
дві цитати які описують сутність процесу в Україні. Чому ці цитати викликають у Вас негативні емоції?

В Україні у 70, 80-ті, 90-ті роки було і зараз є багато людей, що випивають. Більшість схильних до алкоголю вже "склеїли ласти". Але частина молодого покоління ще перебуває під впливом "традицій".
http://tereveni.org/topic/29216/
Тобто процес "фільтрації" продовжується і буде тривати ще 10-30років точно. Але вже є люди, які починають над цим задумуватись.
Протверезіння суспільства включить процеси самоаналізу "хто ми?, що тут робим?, з якою метою саме тут?".
  • 0

#104 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1511 повідомлень

Відправлено 13.09.2013 – 12:49

Тепер зрозуміло, дякую за роз'яснення. Виявляється я вас зовсім не так зрозуміла спершу. Я думала, що алкоголь допомагає людині відділити зерна від полови у своїй голові.))
Так і знала, що півпершої ночі не мій час, щоб думати й писати.
  • 1

#105 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.09.2013 – 13:35

Перегляд дописусерпиня (13.09.2013 – 11:44) писав:

А я думаю, що виховання - це завдання суспільства вцілому, а не лише батьків.
Зварич вже сказав хто повинен займатись вихованням дітей. І додати до цього - нІчого.

Цитата

Зокрема й суспільство вирішує щодо мужчин, які саме потрібні в даний час (воїни, землероби, чи навіть вибачте під ари).
Суспільство не вирощує мужчин. Мужчина, це природній стан індивидуму як результат отриманий від совокуплення самця і самиці. Цей стан не має ніякого відношення до суспільства. Поміж вовків немає суспільства. Є природній стан як результат совокуплення. Не всі вовки здатні бути вожаками. Невелика частина їх є достойними супротивниками цим вожакам. Решта - ( більшість) скиглячі і підкорені, оскільки не відповідають по своїй природі жорстким вимогам природи. Ці скиглячі, в разі чого, заради збереження власної шкіри і заради смачнішої чужої кістки, приєднаються до будь якої зграї в ролі "посрєдственностєй". Або (наприклад) до ЄС. Мужчина ж, не стане огороджувати себе в рамках суспільства. Воно йому нічого не може дати в сенсі пізнання самого себе. Йому тісно і "скушно". Він мусть себе виразити у критичних ситуаціях. Без цього він чахне тому що природній стан кличе його, як наркотик. Якщо він і відчує що його організм приходить до норми, то тільки тоді коли понад головою повіє чимось смертельним. Ти собі не уявляєш який це "балдьож". Так що не суспільство мужчині, а мужчина щось може заявити, і дати суспільству. Наприклад, ще одного мужчину від свого семені.

Цитата

Я не виправдала ваших сподівань? То може я якась не справжня жінка, не така як треба?
Це не до мене. Мої пріоритети вже давно визначені.
Як висновок. Те що ти кажеш :

Цитата

А я думаю, що виховання - це завдання суспільства
дуже легко спростовується. Тому що все що може суспільство, то це надати тобі послуги для твоїх дітей які ти помилково вважаєш процесом виховання. І ці послуги не бувають безкоштовні. Навіть за комуністичного ладу. Гроші учасники виховання ??? Хіба нам не відома їх фактична суть ? Кого (?) можна виховати з гроші ?....грошолюбів. Все і всіх можна продати. Все і всіх можна купити. Яким боком тут, виховання мужчини ? Окрім того, суспільство надаючи послуги завжди переслідує свій інтерес.
Серпиня, скажи, ти ж поміж людей у неміряному платті не вийдеш ? Таке може зробити тільки якась кончєна "манька" але не Жінка. Правильно ? Так от для мужчини, тим "платтям", є випробовування і пізнання свого єства. Після цієї "примірки" можна і поміж людей іти.

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.09.2013 – 13:38

• 3

#106 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1511 повідомлень

Відправлено 13.09.2013 – 14:27

Перегляд дописуБезбожник (13.09.2013 – 13:35) писав:

Зварич вже сказав хто повинен займатись вихованням дітей. І додати до цього - нІчого.
А я не згодна зі Зваричем.
А Зварич знає, що батьки не взмозі протистояти усім вимогам суспільства? І як би батьки не хотіли і не старались, але суспільство таки впливає на виховання. Зокрема, ви, Безбожнику, невже є таким, яким виховали вас батьки і ніхто інший на вас не вплинув?

Суспільство не вирощує мужчин. Мужчина, це природній стан індивидуму як результат отриманий від совокуплення самця і самиці.
Ну якщо це такий вже аж природний стан, то може тоді й батьків для виховання не треба, а достатньо лише совокуплення, і нічого більше від них не вимагається. А все решта само собою, без виховання?

Цей стан не має ніякого відношення до суспільства. Поміж вовків немає суспільства. Є природній стан як результат совокуплення.
Практика показує, що людина вирощена з-поміж вовків і людина вирощена з-поміж людей відрізняється. Значить суспільство впливає таки. Чи таки нє?

Не всі вовки здатні бути вожаками. Невелика частина їх є достойними супротивниками цим вожакам. Решта - ( більшість) скиглячі і підкорені, оскільки не відповідають по своїй природі жорстким вимогам природи. Ці скиглячі, в разі чого, заради збереження власної шкіри і заради смачнішої чужої кістки, приєднаються до будь якої зграї в ролі "посрєдственностєй". Або (наприклад) до ЄС.
Зграя вовків, табун коней, сімейство мавп, левів і т.д. мало чим схожі. Навіщо людині шукати схожості із суспільним устроєм тварин. У нас все по-іншому і не може бути так, як у них.

Мужчина ж, не стане огороджувати себе в рамках суспільства. Воно йому нічого не може дати в сенсі пізнання самого себе. Йому тісно і "скушно".
Маючи брата і племінника мені це добре відомо. Але мужчини самі створили своїми умами сьогоднішнє суспільство, чомусь не побажавши залишитись у тому природному стані.

Він мусть себе виразити у критичних ситуаціях. Без цього він чахне тому що природній стан кличе його, як наркотик. Якщо він і відчує що його організм приходить до норми, то тільки тоді коли понад головою повіє чимось смертельним. Ти собі не уявляєш який це "балдьож".
Уявляю. Навіть відчуваю. Знаю, що це необхідно.

Так що не суспільство мужчині, а мужчина щось може заявити, і дати суспільству. Наприклад, ще одного мужчину від свого семені.
Так. Але суспільство багато чого нав'язує тому мужчині, хоче він чи ні.
  • 2

#107 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.09.2013 – 16:13

Перегляд дописусерпиня (13.09.2013 – 14:27) писав:

А я не згодна зі Зваричем.
Ну і що ? Це твоє право. Зварич мужик серйозний і конкретний. До того ж - вихований. Місцем для дами він завжди поступиться. Я в цьому переконаний.

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.09.2013 – 16:13

• 1

#108 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1511 повідомлень

Відправлено 13.09.2013 – 17:09

Це не той випадок, коли треба проявляти гречність. Справа стосується правди. Якщо б Зварич був такий ласкавий і навів аргументи, з якими я не могла б не погодитись, то я сама йому "поступлюся місцем".

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.09.2013 – 06:34) писав:

Безмбожнику вибач, але ти як та Кассандра - я ніяк не можу збагнути твої слова. не зліплю до купи. мого розуму не вистачає розшифрувати твої тексти.
Не чіпай їх, то не твій світ.(с) (Безбожник)

Повідомлення відредагував серпиня: 13.09.2013 – 17:10

• 2

#109 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.09.2013 – 18:00

Перегляд дописусерпиня (13.09.2013 – 17:09) писав:

Не чіпай їх, то не твій світ.(с) (Безбожник)
Запізнилась з цим. Постріл - мимо. Я подав було сюди відповіді на усі твої питання і зауваження з попереднього посту. А потім стер все до бісової матері і залишив тільки цитату із Зваричем. Якраз по тій самій причині : " то не твій світ". Окрім того я кажучи щось завжди вкладаю у кожне слово певну вагу. Інша справа чи розуміє мене хтось так як хотілось би чи ні. Ну тут...питання не просте. Якщо хтось розуміє не так як хотілось би, то винен перш за все - я. Тим не менше, вага залишається вагою. Тому що у тій моїй цитаті написано :

Цитата

Це не зовсім твій світ,
а далі :

Цитата

Не чіпай його.
Себто той світ, а не когось конкретно. Ти ж, все перевернула з ніг на голову. Втім, жінці таке "позволітєльно".

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.09.2013 – 18:03

• 1

#110 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1511 повідомлень

Відправлено 13.09.2013 – 21:20

Ну все, зі світом, якого мені краще не чіпати, бо він не зовсім мій (а може й зовсім не мій), дійшло. Важкий тиждень після відпустки, туго думаю.
Але той світ мене цікавить все-одно.
Проте й мою фразу у такому ж контексті можна протрактувати: типу Кассандра і Ви - теж як два світи, недосяжні розумінню Хмурому Князеві Вітольдові, не зовсім його. Насправді то був жарт до Князя.

Перегляд дописуБезбожник (13.09.2013 – 18:00) писав:

Запізнилась з цим. Постріл - мимо. Я подав було сюди відповіді на усі твої питання і зауваження з попереднього посту. А потім стер все до бісової матері і залишив тільки цитату із Зваричем.
Я не встигла того побачити. Може передумаєте і напишете ще раз. Мені цікаво почитати ваші думки.

Перегляд дописуБезбожник (13.09.2013 – 18:00) писав:

Ти ж, все перевернула з ніг на голову. Втім, жінці таке "позволітєльно".
А чоловікам за таке що Ви робите?))
До речі, я самокритична і не боюся, коли мене виправляють, навпаки, прівєтствую. Не терплю людей, які не хочуть визнавати свої помилки. Сама ж люблю, коли усе правильно, і тільки рада, якщо хтось помітить, що я помиляюся, проте для мене важливо у який спосіб мене критикують. На образи ображаюсь.

П.С. Дуже цікаво, хто плюси-мінуси ставить. Чому забрали можливість бачити. Повернули б.
  • 1

#111 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.09.2013 – 00:06

Перегляд дописусерпиня (13.09.2013 – 21:20) писав:

Дуже цікаво, хто плюси-мінуси ставить. Чому забрали можливість бачити. Повернули б.
Ну коли цікаво то он там плюс - 1, то від мене. Хіба жалко ?...скіко завгодно. Зара я тобі їх натицяю де тільки можна. Мінусів, практично нікому - не ставлю. Тільки у дуже рідких випадках коли паршивий настрій. Кількість поставлених мною мінусів за весь час нововедення, можна порахувати на пальцях однієї руки. Загалом, я не звертаю на ті цифри уваги. Чого і тобі бажаю....гм...про всяк випадок, (мало лі шо) - це був гумор.

Ну все. Плюси закінчились. Один, випадково, поставив не тобі, а Ластівочці. Ви там у якійсь темі поряд пристроїлись. А я вже старий, бачу погано і не туди тицьнув. Ну то не біда. Я закохався в Ластуню ще будучи хлопчиком. Тобто закохався набагато раніше ніж вона народилась на світ. Отако. Так шо той плюс лишнім не буде... хоча у Ластівочки їх, як у моїх курей піря - неміряно.

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.09.2013 – 00:09

• 2

#112 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1511 повідомлень

Відправлено 14.09.2013 – 10:35

Перегляд дописуБезбожник (14.09.2013 – 00:06) писав:

Ну коли цікаво то он там плюс - 1, то від мене. Хіба жалко ?...скіко завгодно. Зара я тобі їх натицяю де тільки можна. Мінусів, практично нікому - не ставлю. Тільки у дуже рідких випадках коли паршивий настрій. Кількість поставлених мною мінусів за весь час нововедення, можна порахувати на пальцях однієї руки. Загалом, я не звертаю на ті цифри уваги. Чого і тобі бажаю....гм...про всяк випадок, (мало лі шо) - це був гумор.
А я звертаю. Якщо хтось поставив мінус чи плюс, значить не згоден\згоден з вами, або ви йому не подобаєтесь\подобаєтесь. Цікаво за що Ви мені плюси поставили? Якщо просто так, то вони не цінні для мене, як і для Вас.

То ж взаємно наставлю Вам теж
  • 0

#113 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 14.09.2013 – 10:40

У нас свої традиції побудови сімї, а у них свої. І вони, традиції, нічим не гірші наших.

На мій превеликий жаль мене не влаштовують ні наші, ні їхні. Це дуже сумно. І я поки не придумала, що з цим робити.
що не влаштовує в наших традиціях, що влаштовує? які ці традиції?
http://tereveni.org/topic/29297/

Повідомлення відредагував Armando: 14.09.2013 – 10:56

• 0

#114 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.09.2013 – 14:06

виховуй, але суспльство зіпсує. Через байдужість багатьох батьків, в нас хворе суспільсьво яке розкладає нормально вихованих.

Ми дійшли висновку що в немає мужчин, бо задля третього шляху слабі вже 20 років нічого неможем зробити, навіть мітинги підняти ж... а ті які не хочуть бовтатися далі в багнюці все таки хочуть в єс теж не мужики. Розслабтесь їх немає, бо подивіться що зараз робиться, то хоч життя влаштує нормально. А зміст вибирати третій шлях якщо ми й так не можемо? для чого ці наївні мрії? чи народяться справжні мужики в хворому народі, сумніваюся

Я сам би за третій шлях але зараз це фантастика, а оскільки ми самі не можемо тоді в єс. Бо життя йде, нічого не змінюється. Хоч будемо частиною цивілізації а то сповзаємо до рівня азії

Повідомлення відредагував MqM: 14.09.2013 – 14:04

• 0

#115 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.09.2013 – 21:44

Перегляд дописуMqM (14.09.2013 – 14:06) писав:

виховуй, але суспльство зіпсує. Через байдужість багатьох батьків, в нас хворе суспільсьво яке розкладає нормально вихованих.
Суспільство хворіє не по причині байдужості батьків, а по причині сприйняття ними (як членами суспільства) спотворених ідеологій. Тобто вони( батьки) навпаки, є не байдужими а дуже навіть активними. Якщо, звичайно ж, ти розумієш про що я кажу. Наслідком цього сприйняття і небайдужості, є виникнення відповідних зовнішніх факторів котрі втілюються в таке суспільство через невидимі (для цього суспільства) шпаринки. А коли проходить час, то будь які намагання поєднати власні поляди щодо суспільства з тими факторами котрі втілились, виявляються марними. Воно не поєднується. І відбувається розрив суспільства на "своїх" і "чужих". Відповідно і діти наслідують цю ворожнечу. Як наслідок "виховання" завдяки сприйнятого небайдужими батьками. Суспільство зникає. На його місці зявляється два...або більше, ворожих таборів. Настав кінець колишньому суспільству. "Воїни"-виконавці відомі : - не байдужі батьки роздрібленого суспільства. "Військове керівництво" - невідоме. От і весь сценарій.

Цитата

Ми дійшли висновку що в немає мужчин, бо задля третього шляху слабі вже 20 років нічого неможем зробити
Щоби заявляти "нічого не можемо зробити", потрібно хоча б спробувати щось робити. Таких спроб не було. Жодної. Тому що повністю відсутня ціль суспільства. І це трапилось не тепер а тоді...отих 20 років назад. Ніякої фундації для суспільства ніхто не закладав і навіть не думав про це. Бо не було кому. Зате були ті, хто чудово знав для чого все це робиться. Масово-несвідомий рух мас був націлений тільки на одне : - відєднатись від одних і приєднатись до інших. Яким боком тут власне суспільство ? По любому, верх взяв відпрацьований і надійний сценарій від "военначальників", сприйнятий небайдужими батьками-"воїнами". Відповідно цьому, в усій красі показали своє лице, вже згадані вище, наслідки - не поєднується.

Цитата

, навіть мітинги підняти ж.
На мітингах не працюють. На мітингах - мітингують.

Цитата

.. а ті які не хочуть бовтатися далі в багнюці все таки хочуть в єс теж не мужики. Розслабтесь їх немає, бо подивіться що зараз робиться, то хоч життя влаштує нормально. А зміст вибирати третій шлях якщо ми й так не можемо? для чого ці наївні мрії? чи народяться справжні мужики в хворому народі, сумніваюся
Це позиція раба але не мужа. Втім, я не критикую, у кожного є повне право вибору. Особливо якщо хто хоче розкішніше пожити сьогодні, за рахунок чужого, не задумуючись про можливі наслідки для майбутніх поколінь. А втім, про майбутнє наших нащадків мова не ведеться. Справу зроблено. Через шпаринки. Суспільство родріблене і не має у своєму розпорядженні жодної власної мотивації для подальшого існування як суспільство. Будь якого члена цього бувшого суспільства, шодвапальціобасфальт, легко купити пачкою купюр або залізякою у вигляді відповідної моделі "мерина". Рабство, по любому.

Цитата

Я сам би за третій шлях але зараз це фантастика, а оскільки ми самі не можемо тоді в єс. Бо життя йде, нічого не змінюється
Чо серйозно ? А ось так ? :

Перегляд дописуБезбожник (04.09.2013 – 18:19) писав:

Слабо ? Так ніхто ж і не обіцяв що буде легко.
Є таке правило: майбутню державу будують не для себе а для майбутнього покоління. Тобто, на "меринах" повинні гасати вони - наше майбутнє. А щоби це відбулось - колись, нам потрібно "конячками" - сьогодні. Саме так досягають свого успіху поважаючі себе держави.

Нє ?...а чому мужики інших держав, змогли ? Немає, часом, бажання запитати про це у самого себе замість того щоб "хлопати" власними вухами по своєму обличчі ?

Цитата

а то сповзаємо до рівня азії
Це круто, чесслово. Японці, надриваючи власні пупки від тяжкої праці і десятиліттями не будучи членами ще неіснуючого ЄС, "нєрвно" смалять цигарки за найближчим закапелком.

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.09.2013 – 21:45

• 1

#116 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.09.2013 – 23:13

Перегляд дописусерпиня (14.09.2013 – 10:35) писав:

А я звертаю....
Якщо хтось поставив мінус чи плюс, значить не згоден\згоден з вами, або ви йому не подобаєтесь\подобаєтесь.
Ну...ти жінка. Воно так і має бути. Чухрає вона (жінка) по дорозі, і навіть маючи найсерйозніший вираз обличчя, по любому, їй не байдуже : звертають увагу чи ні ?...природа. Тут не попреш.

Цитата

Цікаво за що Ви мені плюси поставили?
Ну дик...отож за те. Хіба ще бувають якісь причини аби плюсувати жінкам ?...я про такі не відаю

Цитата

Якщо просто так, то вони не цінні для мене,
Востаннє пояснюю :

Цитата

отож за те.

Цитата

То ж взаємно наставлю Вам теж
Тіко спробуй. Я тобі, наставлю...блін ! ну і слівце ж ти вибрала !
  • 1

#117 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.09.2013 – 14:56

"Суспільство хворіє не по причині байдужості батьків, а по причині сприйняття ними (як членами суспільства) спотворених ідеологій." - тому совків треба лікувати приєднавшись до західної цивілізації, а потім коли совки довмирають можна куди хоч.

"Яким боком тут власне суспільство ?" - таким що воно бездіяльне, нам потрібно громадське суспільство (термін)

"Щоби заявляти "нічого не можемо зробити", потрібно хоча б спробувати щось робити. Таких спроб не було. Жодної. Тому що повністю відсутня ціль суспільства." - ну в нас суспільство як біомаса, який обвязково треба пастух саме воно не може. Я писав про суспільство воно нічого не зробило, на владу даремно нідятися, суспільство творить державу в якій добре жити а не добрий дядя

"На мітингах не працюють. На мітингах - мітингують." - на мітингах відстоють себе і корегують рух держави

"Це позиція раба але не мужа." - це здоровий погляд на наше супільство, ніякийтретій шлях не можливий з не свідомим суспільством. А я думаю що наше супільство треба цивілізувати бо інакше воно буде йти довго , що в процесі може загубити державу.

"Нє ?...а чому мужики інших держав, змогли ? Немає, часом, бажання запитати про це у самого себе замість того щоб "хлопати" власними вухами по своєму обличчі ?"
Я все життя задуюсь цим питанням, але поки сумнівні відповіді, ми самі в тому винні, і поодинокі герої цього не змінять, подивіться на грузію
  • 1

#118 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 15.09.2013 – 16:05

Перегляд дописуMqM (15.09.2013 – 14:56) писав:

"Нє ?...а чому мужики інших держав, змогли ? "
Я все життя задуюсь цим питанням, але поки сумнівні відповіді, ми самі в тому винні, і поодинокі герої цього не змінять, подивіться на грузію
потрібна самоорганізація, кристалізація груп впливу та дії
  • 1

#119 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.09.2013 – 16:57

Перегляд дописуMqM (15.09.2013 – 14:56) писав:

Герої, рухаючись у обраному напрямку до обраної мети, ні на кого не дивляться і не оглядаються. Їм байдуже що думають і на кого дивляться ті, хто з ними іти не хоче по тих чи інших причинах. У героїв не буває ніяких сумнівів, незручностей, "поганої погоди" і т.д. Аби спростувати і "приземлити" цю "лірику", поясню на простішому прикладі. Такий відомий спортсмен-футболіст з прізьвиськом Пеле став королем футболу минулого століття, тільки по одній причині. Для нього, на футбольному полі, не існувало поганої погоди, незручного пасу, не такого рефері, надто високої/низької передачі від партнерів, він не відрізнявся феноменальними фізичними данними, він не виконував ніяких, непідвласних іншим гравцям, супер-пупер фінтів,....він просто самовіддано грав, не дивлячись на Грузію.
  • 1

#120 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1511 повідомлень

Відправлено 15.09.2013 – 20:12

Мені цікаво, панове, як ви розумієте слово "суспільство"?
Як на мене, то це поняття надскладне зараз. І вважаю, що саме через це нам так складно жити сьогодні і вирішувати проблеми. Якби суспільство було б простішим, простіші зв'язки у ньому, то легше було б керувати.

Перегляд дописуБезбожник (14.09.2013 – 23:13) писав:

Ну...ти жінка. Воно так і має бути. Чухрає вона (жінка) по дорозі, і навіть маючи найсерйозніший вираз обличчя, по любому, їй не байдуже : звертають увагу чи ні ?...природа. Тут не попреш.
Багато ж Ви знаєте таємниць про жінок. Відкрию Вам ще одну: я звертаю увагу на чиїсь оцінки, коли я невпевнена. А сумніваюся я майже завжди. Отака я.
І мені іноді смішно з чоловіків, коли вони впевнено щось так розказують без краплі сумніву, а потім виявляється, що вони неправі. Отакі ви.

Ну дик...отож за те. Хіба ще бувають якісь причини аби плюсувати жінкам ?...я про такі не відаю
То Ви не вважаєте, що жінка може бути права, чи не права, подобатись, чи не подобатись, щоб поставити їй плюса\мінуса?

ну і слівце ж ти вибрала !
Я і не помітила.))) Схоже у Вас з цим словом є стійкі асоціації.)
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних