Перейти до вмісту

Скрипка би не грала, якби не той смичок...

Повідомлень в темі: 73

#61 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 22.12.2008 – 21:10

Гаг..якщо жінка патологічна б*ть то її ніхто не задовільнить.
Корочтше кажучи, ви тут такі розумні та правильні, що просто іконки пиши. Що треба було робити розказуете, що нетреба, а більшості немає й 20 років. Дякую, розвеселили))

Перегляд дописуОлеська (22.12.2008 10:20) писав:

зрада може статись через елементарну неспроможність чоловіка. Тобто зрада фізична.
:ggggg: ага.А зараз він в повному обсязі задовольняє 19 річну дівчину, а от ту не міг ну ні як. До речі це не виправдання - не задовольняе - треба поговорити - можливо жінка не заводить, так же у Вашому Ідеальному Світі робится все.

Перегляд дописуОлеська (22.12.2008 10:02) писав:

Так от. Навіть, якщо брати ці два випадки, - чоловік не мав права бити жінку. Чому? Так тому, що в обох випадках чоловіки самі винні у тому, що сталось. Якщо жінка зраджує чоловіку (і навпаки), значить щось пішло не так, значить не задовільняє її цей чоловік. В першому випадку просто виставляється жінка і її коханець в чому є за двері, або міліцію ще підключити. Саме його ляпас і полегшив її долю - вона доказала і собі, і іншим, який в неї чоловік деспот і причину її зради. Людині можна помститись набагато страшніше нефізично.
Про друний випадок взагалі мовчу. Якщо той хлопець був такий сліпий і не бачив, з ким зустрічається, то хто йому лікар? Це ще йому повезло, що вона до весілля показала свою істинну сутність. А, за звичай, все стає явним під час подружнього життя...
Ага, значить і тут чоловік винен, що жінка стерво))
Скажіть, пані, в яких випадках не винен чоловік? :ggggg:
Самім не смішно?
Пофігу що вона довела собі і іншим після ляпаса, людині полегшало ж від того))
Коли буває жінка винна, приведіть приклади.

Перегляд дописуОлеська (22.12.2008 10:02) писав:

1. У тебе якесь дивне поняття про справжність... Виникає таке відчуття, ніби ти не української національності - у нас, в Україні, жінку ніколи не визначали на справжність за такими поняттями, як ти щойно перечислив, - то хіба властиво східним народностям. У нас жінка вважалась справжньою, будучи: порядною, охайною, вірною, зараз можна і приписати "без шкідливих звичок" (колись у дуже виключних випадках таке могла дозволити собі жінка), та то не є догмою. А "нічого не бачу, нічого не чую, нічого не кажу" - то зовсім не наше, не наш менталітет. У нас жінка з такими "даними" навряд чи зацікавила б когось з сильної статі. І, власне, таких і б"ють...
Але, виходячи з таких твоїх роздумів про справжність жінки, думаю дійсно не варто нам сперечатись, бо ні до якого спільного знаменника в цьому не дійдем.)
2. Те, що я хотіла сказати в цьому пункті, ти підтвердив в своєму п.1.)
3. Щоб "с волками жить", треба не уміти дати по фейсу. Потрібно набагато кардинальніше переглядати власну довірливість.
1. Тобто - ми от такі ось - приймайте нас такими, а самі будьте ласкаві виконуйте те все, що потрібно щоб вас називали чоловіком по якимось міркам ангійськіх джентельменів, те що воно не притаманно українським чоловікам, то фігня.
Самі собі суперечите.
Незнаю кого там за що б'ють, я кажу про те що заслуговано б'ють тих що нахабніють.

Он Марго тут кричала,що не заздрыть тому чоловыку, який її образить. Тобто для себе вона припускає можливість використання усіляких методів, а чоловікам не можна. Чому? Тому що він сильніший!Правильно!Сильніший повинен - терпіти. "Путь мужЫка!"
Хух)))Де у Вас така трава берецця?))

Повідомлення відредагував Everlast: 22.12.2008 – 21:36

• 0

#62 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.12.2008 – 00:53

Перегляд дописуEverlast (22.12.2008 21:10) писав:

Гаг..якщо жінка патологічна б*ть то її ніхто не задовільнить
Звідки такі тонкі знання в бл..цьких жінках?) Тим більше цікаво: звідки така обізнаність в тому, що цю бл.дь задовільняє в сексі?)))

Цитата

Корочтше кажучи, ви тут такі розумні та правильні, що просто іконки пиши. Що треба було робити розказуете, що нетреба, а більшості немає й 20 років. Дякую, розвеселили))
Сонце, мені більше 20-ти, тому, повір, можу розказувати і навіть переконувати.)))

Цитата

:angry2: ага.А зараз він в повному обсязі задовольняє 19 річну дівчину, а от ту не міг ну ні як. До речі це не виправдання - не задовольняе - треба поговорити - можливо жінка не заводить, так же у Вашому Ідеальному Світі робится все.
Ще раз: звідки ти знаєш, що цій 19-тирічній дівчинці потрібно було? Не здивуюсь, коли гроші чи квартира, або загалом - становленість в житті.
П.С. Класний вислів "У Вашому Ідеальному Світі".) Браво.))) Не думала, що входжу в когорту ідеалів...)))

Цитата

Ага, значить і тут чоловік винен, що жінка стерво))
Скажіть, пані, в яких випадках не винен чоловік? :)
Самім не смішно?
Пофігу що вона довела собі і іншим після ляпаса, людині полегшало ж від того))
Коли буває жінка винна, приведіть приклади.
Власне, я мала на увазі те, що людина сама винна в своєму виборі. Мені обобисто мама з дитинства говорила: "Як постелиш, так і виспишся.". Тобто можна винними в наших бідах робити всіх, але доки не побачиш в цьому свою вину, - далі робитимеш свої помилки. Для прикладу. В мене не склалось з колишнім, заради якого я відмовилась від гарної партії з-за кордону, тобто заради українського голодранця я відмовила заможньому хлопцеві з Європи. Ні, я не шкодую, але... Як кажуть: бачили очі, що купували - тепер їжте - повилазьте.) Те, що мій колишній виявився покидьком (та ще й яким!) - моя провина. Тобто якщо в людини щось десь йде не так, то варто почати шукати той недолік найперше з себе.

Цитата

1. Тобто - ми от такі ось - приймайте нас такими, а самі будьте ласкаві виконуйте те все, що потрібно щоб вас називали чоловіком по якимось міркам ангійськіх джентельменів, те що воно не притаманно українським чоловікам, то фігня.
Самі собі суперечите.
Незнаю кого там за що б'ють, я кажу про те що заслуговано б'ють тих що нахабніють.
Людина шукає майже завжди те, чого їй не вистачає, тобто когось, хто б доповнював її. Але якщо хтось для неідеального готовий стати ідеальним, - то це похвально, але це особиста справа. Тут говорилось в загальному. Тобто хочеш називатись ідеальним (справжнім), то будь ласка, намагайся стати ним, а не підлаштовувати свою справжність під ситуацію.
  • 0

#63 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.01.2009 – 22:44

Ой, бійку б не терпіла... Найлегше, що зі мною можна зробити - то застосувати фізичну силу: надто слабенька, щоб відбиватися:)
  • 0

#64 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.01.2009 – 00:17

Перегляд дописуОлеська (23.12.2008 00:53) писав:

хочеш називатись ідеальним (справжнім), то будь ласка, намагайся стати ним, а не підлаштовувати свою справжність під ситуацію.
а ідеальним пристосуванцем?
  • 0

#65 Flufster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.01.2009 – 19:52

Застосування сили це по-любому погано. Це не вихід навіть якшо жінка-б..дь. До речі відомі випадки коли жінка б*є чоловіка -_- :D :D
  • 0

#66 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.02.2009 – 15:49

Фізично проявляти свій негатив взагалі низько. Якщо моя половинка мене коли-небудь вдарить,спеціально я маю на увазі,на цьому наші стосунки і обірвуться. Завжди будь-яку проблему можна вирішити словами якщо обидві сторони до цього готові.
  • 0

#67 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 22.02.2009 – 23:09

Навіть і психологічно давити на дружину це низько... інколи слова можуть ранити більше ніж фізична сила... я проти і фізичного і пчихологічного насилля
  • 0

#68 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.04.2009 – 17:28

Якщо, жінка регулярно отримує по морді, то вона сама того хоче.
Часто в соціальну службу приходять жінки в синцях і сльозах, а коли радиш звернутися в міліцію, то ті жінки ладні самі кого завгодно побити, аби виправдати свого чоловіка.
Це закладено на підсвідомості, жінка стверджує, що не може більше терпіти знущань, а скоріше вона просто й дня прожити не може, якщо її чоловік не налупить.
  • 0

#69 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 04.04.2009 – 19:37

Перегляд дописуМанюня (4.04.2009 17:28) писав:

Якщо, жінка регулярно отримує по морді, то вона сама того хоче.
Часто в соціальну службу приходять жінки в синцях і сльозах, а коли радиш звернутися в міліцію, то ті жінки ладні самі кого завгодно побити, аби виправдати свого чоловіка.
Це закладено на підсвідомості, жінка стверджує, що не може більше терпіти знущань, а скоріше вона просто й дня прожити не може, якщо її чоловік не налупить.
Мазохізм виходить.
  • 0

#70 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 19:45

Чоловік, який підняв руку на прекрасну половину нашої планети, буде удотом до кінця життя.
І він ніщо....

Повідомлення відредагував SCREAMO: 04.04.2009 – 19:51

• 0

#71 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 19:52

Перегляд дописуyushchenko (4.04.2009 20:37) писав:

Мазохізм виходить.
Саме так. Взагалі, людина завжди отримує тільки те, чого вона насправді хоче. І як не дивно люди не так рідко хочуть саме болю, не тільки фізичного, але й душевного.
Жінка, яка підсвідомо хоче, щоб її били, буде шукати чоловіка, який спроможний на такий вчинок.

Повідомлення відредагував Манюня: 04.04.2009 – 19:53

• 0

#72 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 19:57

Перегляд дописуМанюня (4.04.2009 19:52) писав:

Саме так. Взагалі, людина завжди отримує тільки те, чого вона насправді хоче. І як не дивно люди не так рідко хочуть саме болю, не тільки фізичного, але й душевного.
Жінка, яка підсвідомо хоче, щоб її били, буде шукати чоловіка, який спроможний на такий вчинок.
Тут виникає ситуація, що жінка не хоче, боїться ламати сім*ю. Не секрет, що жінкам набагато складніше бути самим, та ще й з дітьми в нашому суспільстві. Вона терпить заради дітей, хоча в кінцевому результаті така поведінка призведе до моральної травми дітей.

Отже, єдиний вихід - заява в міліцію, розлучення. В цій сім*ї вже нічого хорошого не буде. І дітей нормально так не виховаєш.
  • 0

#73 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 20:03

Перегляд дописуyushchenko (4.04.2009 20:57) писав:

Тут виникає ситуація, що жінка не хоче, боїться ламати сім*ю. Не секрет, що жінкам набагато складніше бути самим, та ще й з дітьми в нашому суспільстві. Вона терпить заради дітей, хоча в кінцевому результаті така поведінка призведе до моральної травми дітей.

Отже, єдиний вихід - заява в міліцію, розлучення. В цій сім*ї вже нічого хорошого не буде. І дітей нормально так не виховаєш.
Вихід завжди є: повернення до будинку батьків, або переїз до родичів. На крайній випадок існують соціальні гуртожитки, де жінка може жити доки не з'ясуються всі обставини. Але дуже мало хто з жінок готовий піти від чоловіка-ката. Вони ходять жаліються, навіть під час побоїв самі викликають міліцію, а коли ті приїздять, то вони не відчиняють двері і захищають свого чоловіка. Феноменально, але так воно і є.
  • 0

#74 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 20:11

Перегляд дописуМанюня (4.04.2009 20:03) писав:

Вихід завжди є: повернення до будинку батьків, або переїз до родичів. На крайній випадок існують соціальні гуртожитки, де жінка може жити доки не з'ясуються всі обставини. Але дуже мало хто з жінок готовий піти від чоловіка-ката. Вони ходять жаліються, навіть під час побоїв самі викликають міліцію, а коли ті приїздять, то вони не відчиняють двері і захищають свого чоловіка. Феноменально, але так воно і є.
Що ж тут феноменального? Саме українське суспільство сприймає побиття жінки, як особливості інтимного життя іншої сім*ї, тобто ніхто не хоче втручатись, по принципу "моя хата зкраю". То ж у жінки єдиний захисник - вона сама. Побої загоїлись, синці зійшли. Болю такого не відчуває, і терпить. Але це не життя, не сімейне життя, ...це життя рабині, яку б*ють постйно і принижують. У неї нема порятунку, держава їй допомоги не забезпечить.

Повідомлення відредагував yushchenko: 04.04.2009 – 20:12

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua