Перейти до вмісту

Скрипка би не грала, якби не той смичок...

Повідомлень в темі: 73

#41 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 15:12

Бувають різні випадки. Звісно бити когось - це неправильно.
Але ж є жінки істерички і стерви, про яких тут згадали. Я тільки по паспорту можу відносити їх до жінок.
А так це середня стать.
Бити длизьку людину - це самозневага, бо чому ти тоді разом з нею? Значить ти таке саме стерво.

Повідомлення відредагував Zhooook: 21.12.2008 – 15:13

• 0

#42 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 21.12.2008 – 15:43

Якщо жінку б’є її чоловік — вона пасивно винна, бо такого чоловіка до себе підпустила. А чоловік винен, бо не вміє стримувати емоції і виражає своє невдоволення шляхом фізичної сили. Але все це стосується побиття, сильного чи не дуже, але побиття. Не всі люди вміють відчувати з ким мають справу.
Щодо дуреп, які це терплять більше одного разу — хто їм лікар. Заради дітей…чудова для дітей обстановочка — дивитись як їх таточко дубасить матусю. Зрештою дитина виросте або таким же кретином, або з купою фобій, або колись приб’є того татуся.
А от ляпаса дати іноді корисно. Якщо людина в стані істерики, чи то жінка чи чоловік байдуже.
  • 0

#43 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 21.12.2008 – 17:09

Перегляд дописуMargo (21.12.2008 13:45) писав:

1. Стерва і істеричка - це зовсім різні речі. Якщо жінка - справжня стерва - ви цього не знатимете).
2. А що значить, як потрібно?? Послушна собачка і хороший друг?
3. А чи не задумувались ви, що ви теж не завжди ведете себе, "як потрібно", а? І якби жінки вас за це били першими? :ggggg:
4. Ні, я їх не принижую (до речі, приниження то трохи інше :ggggg: ) А тим більше не б"ю чоловіків (крім самозахисту). Веду до того, що якби хлопець підняв на мене руку - то обов"язково отримав би здачу, таку здачу "з душею". Чоловіки не завжди б"ють, бо жінки дурні, інколи чоловіча залізна логіка пропускає тупі вчинки/думки :ggggg:
1. Істеричність і стервозність - речі різні, але в одній мірі гидотні. Якщо вона стерва і ви разом, то обов'язково знатимете.
2. Як потрібно, це значить, що відповідно до моїх внутрішних стандартів.
3. Звідки ти знаєш як поводжу себе я?
Поміть, ти перейшла на особистості і задаешь питання особисті - по-перше це не корректно, по друге відповіді будуть також особисті.
4. Ну тоді до чого ти прив'язала свою думку до мого допису. Я там писав про те, кщо жінка вас некисло принизила. Ти хотіла просто сказати "Шо якщо мене хтось.., то я уууууу!!!Всымпипецьвсіхприб'ю"? Дякую, зрозумів, злякався.

Перегляд дописуMargo (21.12.2008 15:52) писав:

Хоча, все рівно, вам ніколи нічого не доведеш))) хіба шо колись на практиці попадеться)))
Тобі мабуть лише якісь дибіли траплялися. Співчуваю, життя потаскало, мабуть, щоб сидіти і чекати коли хтось із хлопців попадеця в руки, що б на практиці його погнобити)))

Повідомлення відредагував Everlast: 21.12.2008 – 17:14

• 0

#44 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.12.2008 – 17:20

Перегляд дописуEverlast (21.12.2008 17:09) писав:

1. Істеричність і стервозність - речі різні, але в одній мірі гидотні. Якщо вона стерва і ви разом, то обов'язково знатимете.
2. Як потрібно, це значить, що відповідно до моїх внутрішних стандартів.
3. Звідки ти знаєш як поводжу себе я?
Поміть, ти перейшла на особистості і задаешь питання особисті - по-перше це не корректно, по друге відповіді будуть також особисті.
4. Ну тоді до чого ти прив'язала свою думку до мого допису. Я там писав про те, кщо жінка вас некисло принизила. Ти хотіла просто сказати "Шо якщо мене хтось.., то я уууууу!!!Всымпипецьвсіхприб'ю"? Дякую, зрозумів, злакався.

Тобі мабуть лише якісь дибіли траплялися. Співчуваю, життя потаскало, мабуть, щоб сидіти і чекати коли когось із хлопців попадеця в руки, що б на практиці його погнобити)))
гг, пане Еверласте, та шо ви кажете?))
1.Ладно, це забуваєм, ваша думка - то святе
2.А хто поставив внутрішні стандарти, а? Вони записані? Хто каже нам відповідно до стандартів поводитись? Суспільство, хлопці, люди? Кожному своє ж
3. Не знаю, типу так: в дописі ти пишеш, що не проти поганій дівчині залишити шрам на щоці, а поза дописом не зробив би цього? Нашо тоді писати.
Поміть, не я перейшла на особисте, а ти і задаєш питання особисті - ось доказ першого особистого допису

Перегляд дописуEverlast (20.12.2008 14:15) писав:

.... А тобі подобаеться принижувати чоловіків? Що тобі це дає?
Так шо... ви теж мені симпатизуєте :ggggg:
4.Злякався - доббре :ggggg:

А це вже образа, заміть, на таке я не переходила - ще щось подібне - і 10 ) Щоб не було обідно і собі поставлю за флейм :ggggg:
  • 0

#45 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 17:31

Перегляд дописуMargo (21.12.2008 18:20) писав:

2.А хто поставив внутрішні стандарти, а? Вони записані? Хто каже нам відповідно до стандартів поводитись? Суспільство, хлопці, люди? Кожному своє ж
3. Не знаю, типу так: в дописі ти пишеш, що не проти поганій дівчині залишити шрам на щоці, а поза дописом не зробив би цього? Нашо тоді писати.
Поміть, не я перейшла на особисте, а ти і задаєш питання особисті - ось доказ першого особистого допису Так шо... ви теж мені симпатизуєте :ggggg:

А це вже образа, заміть, на таке я не переходила - ще щось подібне - і 10 ) Щоб не було обідно і собі поставлю за флейм :ggggg:
2. А хіба я десь казав, що я виловлюю дічат на вулиці та примушую поводитись відповідо до того як я хочу?
3. Знаешь, зробив би. Врубай фантазію: Ти чоловік, приходиш невчасно додому. Классика. В ліжку твоему якесь мудило, а твоя баришня заявляє : "Це ти винен, ти мене дістав....грошей на шубу недавав, маму мою не любшь..." і тд. і тп. Ось тут я би і зробив те про що писав. Прошу не узагальнувати випадки. І кожен чоловік вдарив би жінку, хоч би що зараз не казали. Все залежить від ситуації.

Перегляд дописуMargo (21.12.2008 18:20) писав:

Поміть, не я перейшла на особисте, а ти і задаєш питання особисті - ось доказ першого особистого допису Так шо... ви теж мені симпатизуєте ;)

А це вже образа, заміть, на таке я не переходила - ще щось подібне - і 10 ) Щоб не було обідно і собі поставлю за флейм ;)
Це було написано у відповідь на особисті питання)

Ніякої образи. +10% останній довід модератора. Можешь мене хоч забаннити, думку ти не змінишь=) +20, +30 ти думаешь це має значення? Віртуальні циферки))))Мені однаково)
Немає аргументів сперечатись? Давай бан одразу да і все)Я ж тебе образив))))
Чуваки, це називаеться спір з жінкою)))Зараз я її образив, потім я ваще подонок і тд. і тп. Дуже шаблонно( Ти мене розочарувала, навіть переляк весь пропав(

Повідомлення відредагував Everlast: 21.12.2008 – 17:33

• 0

#46 Margo

• Користувачі
  • 842 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 17:35

Перегляд дописуEverlast (21.12.2008 17:28) писав:

2. А хіба я десь казав, що я виловлю дічат на вулиці та примушую поводитись відповідо до того як я хочу?
3. Знаешь, зробив би. Врубай фантазію: Ти чоловік, приходиш невчасно додому. Классика. В ліжку твоему якесь мудило, а твоя баришня заявляє : "Це ти винен, ти мене дістав.." і тд. і тп. Ось тут я би і зробив те про що писав. Прошу не узагальнувати випадки. І кожен чоловік вдарив би жінку, хоч би що зараз не казали. Все залежить від ситуації.
2 а я взагалі про це говорила саме про тебе? Я спитала звідки внутрішні стандарти? І чого то ми (очевидно тільки жінки :ggggg: ) маємо ними слідувати?))
Так само і жінка може дати здачі, бо як говорилося раніше - дурний вирішує справу кулаками... ))
п.с Варто припиняти це, все рівно ви не зміните мою думку, а я - вашу) І не нервуйтесь так, я вас бити не буду :ggggg:
  • 0

#47 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 17:42

Перегляд дописуMargo (21.12.2008 18:35) писав:

1 а я взагалі про це говорила саме про тебе? Я спитала звідки внутрішні стандарти? І чого то ми (очевидно тільки жінки :ggggg: ) маємо ними слідувати?))
2 Так само і жінка може дати здачі, бо як говорилося раніше - дурний вирішує справу кулаками... ))
п.с Варто припиняти це, все рівно ви не зміните мою думку, а я - вашу) І не нервуйтесь так, я вас бити не буду :ggggg:
1. Знову жінка нічого не зрозуміла і намагаеться виставити чоловіків узурпаторами. Я й кажу,що ви не повинні нічого приймати. Просто люди, з якими тобі комфортно проводити час (друзі та ін.) також підходять під твої стандарти значить, якщо не приемно - значить не підходять. От і все, це вкладено в нас.
2. Рекомендую подивитись кіно "повар-вор"("c[r]ook"), в ході історії жінка змінила свою думку, що була анологічна твоїй.

Дуже жаль що небудете, а я так чекав Вас із сковородкою та у красних труселях(((

Повідомлення відредагував Everlast: 21.12.2008 – 17:44

• 0

#48 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.12.2008 – 17:47

Перегляд дописуMargo (21.12.2008 15:52) писав:

Аааа! Класс! Та хай навіть так!
Чи ви пропонуєте, щоб коли чоловік вдарить жінку, вона має собі піти поплакати, а вдарити його у відповідь це ненормально? :ggggg: Розумні ви хлопці, це видно)
Тобто сімейні спаррінги - це нормально. Діти робим ставки на маму, вона сьогодні в хорошій фізичній формі.

Цитата

Тобто, вдарити жінку - це більш менш, нормально, а навпаки - то принизливо для чоловіка?
І де я таке казав?

Цитата

Хоча, все рівно, вам ніколи нічого не доведеш))) хіба шо колись на практиці попадеться)))
Я перепрошую, а що Ви хочете довести? Що бійки без правил у сім*ї - нормально?
" Я її вдаряю об тумбочку головою, вона падає, хочу добити. Жінка несподівано вскакує (притворялась) і дає мені по яйцям, що мене дуже ображає. Вона втікає. І ми біжимо по вулиці , роблячи вигляд сімейного бігу трусцой зранку" - Такий Ваш сценарій сімейного щастя?
  • 0

#49 Margo

• Користувачі
  • 842 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 17:56

Перегляд дописуyushchenko (21.12.2008 17:47) писав:

Я перепрошую, а що Ви хочете довести? Що бійки без правил у сім*ї - нормально?
" Я її вдаряю об тумбочку головою, вона падає, хочу добити. Жінка несподівано вскакує (притворялась) і дає мені по яйцям, що мене дуже ображає. Вона втікає. І ми біжимо по вулиці , роблячи вигляд сімейного бігу трусцой зранку" - Такий Ваш сценарій сімейного щастя?
Ну у вас сценарії - сміюсь від душі. Це ваша фантазія грає а не моя. Я такого не казала - а що ви пропонуєте? Ви б"єте жінку, а вона не має права дати вам здачі, бо це не виглядатиме, Так?
  • 0

#50 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.12.2008 – 18:05

Перегляд дописуMargo (21.12.2008 18:56) писав:

Ну у вас сценарії - сміюсь від душі. Це ваша фантазія грає а не моя. Я такого не казала - а що ви пропонуєте? Ви б"єте жінку, а вона не має права дати вам здачі, бо це не виглядатиме, Так?
Єдиний найкращий сценарій я вже описав. не хочу повторюватись пані Марго Сім-сім відкрийся.
  • 0

#51 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.12.2008 – 19:24

Перегляд дописуEverlast (21.12.2008 07:33) писав:

Дозволю собі непогодитися. Не бачу логічного зв'зку. Тут говорится про ситуацію, коли є за що, а не безпричинно. А якщо є підстви - тоді абсолютно беззмістовна фраза, що "Лише боягузи піднімають руку на слабших. "

З.І. Доречі ти хоч колись вбила комара чи муху?) Розумієшь до чого я.
1. Справжній чоловік НІКОЛИ не вдарить жінку, навіть не образить. Це приклад джентельмена.
2. Якщо чоловік просто ідентифікує себе як цільну особистість і рідко розрізняє в своєму оточенні чоловік це чи жінка, то можливо він і має право вдарити жінку у окремій ситуації (я про випадки з істеричкою чи стервом), але то лише для нього. Це приклад модного слова "мужик".
3. Якщо ж чоловік - слабке створіння, яке з дитинства ображали і били батьки чи ровесники тощо, то він буде бити дітей, жінку - все, що буде слабшим і буде терпіти. Це приклад бидла.

Перегляд дописуОдісей (21.12.2008 10:59) писав:

Я проти будь якого рукоприкладства, особливо коли мова йде про жінку. Рукоприкладство - це одне з найогидніших суспільних явищ яким немає виправдання. Нарешті дуже жаль, що найбільші феміністичні рухи (як от суфражизм, чи ліберальний фемінізм) зазнали краху. Та що там краху - про них забули.
За останні три століття жінку дуже понизили в суспільній свідомості (експлуатація велась не тільки на психологічному але й на фізіологічному рівні). Прикладом можуть слугувати навіть самі зображення жінки. На картинах Мікеланжело чи того ж таки Рубенса - жінка, навіть морфолгічно - рівна чоловіку, ідейно - навіть сильніша. Нинішня епідемія анорексії і антагоністичне гендерне протиставлення зловісний симптом. Сигнал для змін...
Великий плюс за таку думку!)))

Перегляд дописуZhooook (21.12.2008 15:12) писав:

Бувають різні випадки. Звісно бити когось - це неправильно.
Але ж є жінки істерички і стерви, про яких тут згадали. Я тільки по паспорту можу відносити їх до жінок.
А так це середня стать.
Бити длизьку людину - це самозневага, бо чому ти тоді разом з нею? Значить ти таке саме стерво.
Існує, наскільки я знаю, лише одна жінка, яку за наказом рос. царя-батюшки було названо:"...сіє сущєство назвать мужчіной" бояриню Морозову, яка чимало людей закатувала. Ось таке стерво дійсно не можна назвати жінкою. Але коли такі звірства робить чоловік, то чи можна його називати в такому випадку чоловіком?
  • 0

#52 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 19:59

Перегляд дописуОлеська (21.12.2008 20:24) писав:

1. Справжній чоловік НІКОЛИ не вдарить жінку, навіть не образить. Це приклад джентельмена.
2. Якщо чоловік просто ідентифікує себе як цільну особистість і рідко розрізняє в своєму оточенні чоловік це чи жінка, то можливо він і має право вдарити жінку у окремій ситуації (я про випадки з істеричкою чи стервом), але то лише для нього. Це приклад модного слова "мужик".
3. Якщо ж чоловік - слабке створіння, яке з дитинства ображали і били батьки чи ровесники тощо, то він буде бити дітей, жінку - все, що буде слабшим і буде терпіти. Це приклад бидла.

Великий плюс за таку думку!)))

Існує, наскільки я знаю, лише одна жінка, яку за наказом рос. царя-батюшки було названо:"...сіє сущєство назвать мужчіной" бояриню Морозову, яка чимало людей закатувала. Ось таке стерво дійсно не можна назвати жінкою. Але коли такі звірства робить чоловік, то чи можна його називати в такому випадку чоловіком?
1. А ще справжня жінка не палить, не лаєтся матом, загалом не підіймає тон, не сперечаеться с чоловіком, та тримтить як кленовий листок на вітру. Є такі? Немає. Тож і про джентельменів давайте не будемо. Бо щоб отримати принца треба бути принцессою. Джентельменом можна бути з леді, а не з Єлічкою Людожеркою.
Даю приклад. Стоїть чоловік, за спиною жінка цілиться у нього з пістолета. Дохнути? Чи може вдарити?
2. Можна ще раз викласти основну фабулу, не зрозумів що ти хотіла сказати.
3. Я кажу про приклад - коли бити треба, а не коли просто хочется. Якщо бити коли хочеться - то цілком згоден, а коли треба то "с волками жить - по-волчи выть"

Повідомлення відредагував Everlast: 21.12.2008 – 20:02

• 0

#53 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.12.2008 – 00:03

Перегляд дописуEverlast (21.12.2008 19:59) писав:

3. Я кажу про приклад - коли бити треба, а не коли просто хочется. Якщо бити коли хочеться - то цілком згоден, а коли треба то "с волками жить - по-волчи выть"
Не зміг стриматися і не відписати на дану тезу... Люди на то і є, шоб відрізнятись від тварин, і не жити принципами, а прощати, вибачати, розмовляти, розумітись, любити і любитись! Тому перед тим як створювати сім"ю з певною людиною - варто пожити з нею деякий час разом... Знаю випадки коли після народження дітей чоловік переставав бути чоловіком в розумовому плані.... На мою думку це залежить від виховання, буде людина змінюватись в гіршу сторону чи навпаки, вчитись і розвиватись/удосконалюватись! Якшо в когось кулаки сверблять - на ринг! Або стіни можна тлумити як я час від часу в профілактичних цілях роблю(рівняю кісточки на пальцях :ggggg: ) !
  • 0

#54 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 00:34

Перегляд дописуФруктик (22.12.2008 01:03) писав:

Не зміг стриматися і не відписати на дану тезу... Люди на то і є, шоб відрізнятись від тварин, і не жити принципами, а прощати, вибачати, розмовляти, розумітись, любити і любитись! Тому перед тим як створювати сім"ю з певною людиною - варто пожити з нею деякий час разом... Знаю випадки коли після народження дітей чоловік переставав бути чоловіком в розумовому плані.... На мою думку це залежить від виховання, буде людина змінюватись в гіршу сторону чи навпаки, вчитись і розвиватись/удосконалюватись! Якшо в когось кулаки сверблять - на ринг! Або стіни можна тлумити як я час від часу в профілактичних цілях роблю(рівняю кісточки на пальцях :ggggg: ) !
До чого тут сім'я? Ми кажимо про жінок взагалі, а не про дружин, подружок та інше. До речі, а як це перестати бути чоловіком у розумовому плані?)
Ти обираешь самостійно для себе що прощати, а за що мститися. Якщо ти хочешь зараз сказати, що ти усе можеш вибачити, то в мене закрадаются думки про лицемірство. :ggggg:
А тепер, вельмирозумне 19річне профессорство, розповім вам історію, яку мені розказав досить близький товариш. На Вашу ідеологічну думку (На форумах всі ідеальні - ніхто не зраджуе, не обманює і тд. і тп.) досить фігова людина та ваще не чоловік бо він вдарив жінку. На той момент йому було 35 років, людина має досить немале положення в суспільстві, чесно заслуговане.такий собі врівноважений середній клас. Одного разу на роботі розболівся зуб - він вирушив до лікаря десь о годині 2, попередньо заїхавши додому, за якимись документами. Там він, як у тупому анекдоті застав свою любу дружину з колишнім коллегою - вона в душі, він палить в трусах на балконі. Але дружина навіть не думала визнавати провину й тощо - була купа звинувачень мого товариша - мовляв, сам винен, не приділяєш уваги (стільки уваги скільки він їй приділяв, я особисто знаю - навіть після 2-3 років зустрічань мало хто стільки приділяє) і взагалі козел, хай забираеться геть( квартира його - вона сама з Хмельницького ).Він її вдарив. Він винний? Не чоловік? Ну ви поставте самі на його місце себе і подумайте.
Ситуація друга. Інший знайомий. 24роки, адвокат, спортсмен. Всі знають, що сильні люди зачастішу м'які та спокійні. Більш м'якої людині ніж він я незнаю. Зустрічався він з дівчиною декілька років.Прикортіло їй заміж - вона була на 3 роки старшою за нього. В той момент він за вагомих причин( все трапляется через місяц після смерті батька ) не мав можливості вступати в шлюб. 2годинна істерика з криками "Ти п***ас змарнував мій час і тд. і тп..." виходячи з кімнати отримує у спину важкою книгою, розгортаеться дає 2-3 ляпаси - штовхае на підлогу. Знову не правий? Не мав бити? Піся того як тебе 2 години будуть називати "пі**ом, ублюдком" і це саме легке, я думаю можна.

Повідомлення відредагував Everlast: 22.12.2008 – 00:54

• 0

#55 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 00:40

Перегляд дописуEverlast (22.12.2008 00:34) писав:

До чого тут сім'я? Ми кажимо про жінок взагалі, а не про дружин, подружок та інше. До речі, а як це перестати бути чоловіком у розумовому плані?)
Ти обираешь самостійно для себе що прощати, а за що мститися. Якщо ти хочешь зараз сказати, що ти усе можеш вибачити, то в мене закрадаются думки про лицемірство. :ggggg:
Як то до чого сім"я?! А з кого взагалі складається сім"я?! Чоловіче, я не буду розсосолювати хто куда і по-чому! Чоловік від жінки чим відрізняється, уявляєте? Спитайте в старших людей(батьків). Мстити властиво буде ворогові(і то при бажанні, бо можна проігнорувати ворога, а то ше гірше!), а не близькій людині яка в пориві емоцій (в мене таке може бути) сказала чи зробила дурницю! Я зара сказав те, що хотів сказати! Усе я вибачити не можу, я не злопам"ятна людина але зло пам"ятаю :ggggg:
  • 0

#56 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 00:53

Перегляд дописуФруктик (22.12.2008 01:40) писав:

Як то до чого сім"я?! А з кого взагалі складається сім"я?! Чоловіче, я не буду розсосолювати хто куда і по-чому! Чоловік від жінки чим відрізняється, уявляєте? Спитайте в старших людей(батьків). Мстити властиво буде ворогові(і то при бажанні, бо можна проігнорувати ворога, а то ше гірше!), а не близькій людині яка в пориві емоцій (в мене таке може бути) сказала чи зробила дурницю! Я зара сказав те, що хотів сказати! Усе я вибачити не можу, я не злопам"ятна людина але зло пам"ятаю :ggggg:
Ага. Але я особисто кажу взгалом про жінок, а не про дружин. Різницю бачиш?
Узагльнуючи можу сказати : Кожен отримує те, нащо заслуговує. І якщо ви всі классні, то у Вас обовя'зково будуть такі самі классні, достойні Вас чоловіки.
Дочитай те що я написав в верхньому дописі. Сперичатись не маю бажання. Ні в кого тут ще нема життєвого досвіду, щоб судити інших. :ggggg:

Повідомлення відредагував Everlast: 22.12.2008 – 00:57

• 0

#57 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 02:03

Перегляд дописуEverlast (22.12.2008 00:53) писав:

Узагльнуючи можу сказати : Кожен отримує те, нащо заслуговує. І якщо ви всі классні, то у Вас обовя'зково будуть такі самі классні, достойні Вас чоловіки.
Дочитай те що я написав в верхньому дописі. Сперичатись не маю бажання. Ні в кого тут ще нема життєвого досвіду, щоб судити інших. :ggggg:
А я нікого і не суджу, я кажу так як є! Якраз в когось є життєвий досвід, в когось більший в когось менший. Шкода, бо я якраз маю бажання посперечатись, бо тема цікава мені, ну і не тільки мені :ggggg: І ше одне: ми не класні, ми індивідуальні і оригінальні ! І хай справді кожен отримає шо заслуговує.

Повідомлення відредагував Фруктик: 22.12.2008 – 02:04

• 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 09:02

Перегляд дописуEverlast (21.12.2008 19:59) писав:

1. А ще справжня жінка не палить, не лаєтся матом, загалом не підіймає тон, не сперечаеться с чоловіком, та тримтить як кленовий листок на вітру. Є такі? Немає. Тож і про джентельменів давайте не будемо. Бо щоб отримати принца треба бути принцессою. Джентельменом можна бути з леді, а не з Єлічкою Людожеркою.
Даю приклад. Стоїть чоловік, за спиною жінка цілиться у нього з пістолета. Дохнути? Чи може вдарити?
2. Можна ще раз викласти основну фабулу, не зрозумів що ти хотіла сказати.
1. У тебе якесь дивне поняття про справжність... Виникає таке відчуття, ніби ти не української національності - у нас, в Україні, жінку ніколи не визначали на справжність за такими поняттями, як ти щойно перечислив, - то хіба властиво східним народностям. У нас жінка вважалась справжньою, будучи: порядною, охайною, вірною, зараз можна і приписати "без шкідливих звичок" (колись у дуже виключних випадках таке могла дозволити собі жінка), та то не є догмою. А "нічого не бачу, нічого не чую, нічого не кажу" - то зовсім не наше, не наш менталітет. У нас жінка з такими "даними" навряд чи зацікавила б когось з сильної статі. І, власне, таких і б"ють...
Але, виходячи з таких твоїх роздумів про справжність жінки, думаю дійсно не варто нам сперечатись, бо ні до якого спільного знаменника в цьому не дійдем.)
2. Те, що я хотіла сказати в цьому пункті, ти підтвердив в своєму п.1.)
3. Щоб "с волками жить", треба не уміти дати по фейсу. Потрібно набагато кардинальніше переглядати власну довірливість.

Перегляд дописуEverlast (22.12.2008 00:34) писав:

А тепер, вельмирозумне 19річне профессорство, розповім вам історію, яку мені розказав досить близький товариш. На Вашу ідеологічну думку (На форумах всі ідеальні - ніхто не зраджуе, не обманює і тд. і тп.) досить фігова людина та ваще не чоловік бо він вдарив жінку. На той момент йому було 35 років, людина має досить немале положення в суспільстві, чесно заслуговане.такий собі врівноважений середній клас. Одного разу на роботі розболівся зуб - він вирушив до лікаря десь о годині 2, попередньо заїхавши додому, за якимись документами. Там він, як у тупому анекдоті застав свою любу дружину з колишнім коллегою - вона в душі, він палить в трусах на балконі. Але дружина навіть не думала визнавати провину й тощо - була купа звинувачень мого товариша - мовляв, сам винен, не приділяєш уваги (стільки уваги скільки він їй приділяв, я особисто знаю - навіть після 2-3 років зустрічань мало хто стільки приділяє) і взагалі козел, хай забираеться геть( квартира його - вона сама з Хмельницького ).Він її вдарив. Він винний? Не чоловік? Ну ви поставте самі на його місце себе і подумайте.
Ситуація друга. Інший знайомий. 24роки, адвокат, спортсмен. Всі знають, що сильні люди зачастішу м'які та спокійні. Більш м'якої людині ніж він я незнаю. Зустрічався він з дівчиною декілька років.Прикортіло їй заміж - вона була на 3 роки старшою за нього. В той момент він за вагомих причин( все трапляется через місяц після смерті батька ) не мав можливості вступати в шлюб. 2годинна істерика з криками "Ти п***ас змарнував мій час і тд. і тп..." виходячи з кімнати отримує у спину важкою книгою, розгортаеться дає 2-3 ляпаси - штовхае на підлогу. Знову не правий? Не мав бити? Піся того як тебе 2 години будуть називати "пі**ом, ублюдком" і це саме легке, я думаю можна.
Так от. Навіть, якщо брати ці два випадки, - чоловік не мав права бити жінку. Чому? Так тому, що в обох випадках чоловіки самі винні у тому, що сталось. Якщо жінка зраджує чоловіку (і навпаки), значить щось пішло не так, значить не задовільняє її цей чоловік. В першому випадку просто виставляється жінка і її коханець в чому є за двері, або міліцію ще підключити. Саме його ляпас і полегшив її долю - вона доказала і собі, і іншим, який в неї чоловік деспот і причину її зради. Людині можна помститись набагато страшніше нефізично.
Про друний випадок взагалі мовчу. Якщо той хлопець був такий сліпий і не бачив, з ким зустрічається, то хто йому лікар? Це ще йому повезло, що вона до весілля показала свою істинну сутність. А, за звичай, все стає явним під час подружнього життя...
  • 0

#59 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 09:13

Цитата

Так тому, що в обох випадках чоловіки самі винні у тому, що сталось. Якщо жінка зраджує чоловіку (і навпаки), значить щось пішло не так, значить не задовільняє її цей чоловік.
Якщо є проблеми то чому б непоговорити? (багато було написано що проблеми вирішуються словами а не кулаками...думаю зрада також не найкращий вихід), а незадовільняє то речі в рюкзак і до мами. жіноча солідарність ґґ...
  • 0

#60 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.12.2008 – 09:20

Перегляд дописуDynkan 113 (22.12.2008 09:13) писав:

Якщо є проблеми то чому б непоговорити? (багато було написано що проблеми вирішуються словами а не кулаками...думаю зрада також не найкращий вихід), а незадовільняє то речі в рюкзак і до мами. жіноча солідарність ґґ...
Погоджуюсь. Але оте "чому б не поговорити?" стосується усіх випадків, і коли зрада - як факт "на ліцо" теж.) При тому (тільки не подумайте, що я одобрюю зраду в стосунках як таку), зрада може статись через елементарну неспроможність чоловіка. Тобто зрада фізична.
А щодо речі в рюкзак і до мами, - так я зважди так кажу: якщо людину щось влаштовує (і стосовно стосунків. і стосовно роботи тощо), так навіщо терпіти?)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних