Перейти до вмісту

Скрипка би не грала, якби не той смичок...

Повідомлень в темі: 73

#21 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.12.2008 – 11:56

Перегляд дописуHalka (15.12.2008 19:28) писав:

Покричати, посваритись, пообзивати всю родину - то звичайно можна потім пробачити.

Нууу... Це вже як для кого. Серйозної образи в свою сторону і, наприклад, "посилання" я б не вибачила ніколи...

Перегляд дописуDarkSun (15.12.2008 22:13) писав:

А думаю, шо жінка має слідкувати, за кого виходить, дивитися за ситуацією в сім'ї. Адже на пустому місці таке рідко буває.
В деяких випадках слідкуй не слідкуй, все одно получиш шайбу в писок... Іноді є таке, що й сім"я хороша і батьки порядні... А от людина може вирости "гниленькою"...

Перегляд дописуОлеська (15.12.2008 22:29) писав:

Але, думаю, таки не варто провокувати.)
То правда.. Якось було випадково сказанула дещо чоловікові.. ну таки дурницю.. на емоціях.. не подумавши... То коли до підлоги полетіла банка огірків, які він тримав в руках - подумала, що могла б і дістати :kvitu:... Бо вже дуже нагострила язика. Хоча, ніколи в чоловіка й думки не було, щоб бити... На жаль, його тато часто маму бив колись.. То вже надивився...

Перегляд дописуСаньок (16.12.2008 00:13) писав:

А я грав на скрипці)))
Божествений інструмент, шкода що не закінчив навчання((
Це як? Бив і не добив? Вібаште, бо я не розумію до чого в цій темі музичний інструмент...

Взагалі, вважаю, що розмахування кулаками відбувається тільки від безсилля і уміння словесно щось довести...
  • 0

#22 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.12.2008 – 12:39

Перегляд дописуMargo (15.12.2008 18:47) писав:

"Той, хто не вміє говорити, вирішує справу кулаками" (с) Сократ
"Того, хто не вміє слухати, навчають кулаками"(с)Старшина
  • 0

#23 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.12.2008 – 13:06

Проблеми вирішуються словами/розмовою....невиходить одразу тоді варто декілька днів відпочити/заспокоїтися...але бити жінку це ганебно і недопустимо.
Була ситуація коли на відпочинку одногрупник вдарив свою дружину, їх розборонили, але факт в тому що цей одногрупник завжди був боягузом що було неодноразово доведено ситуаціями, от і виходить що свою силу він міг тільки жінці і доводити. З ним більше неспілкуюся.

Цитата

Одразу згадався сучасний російський фільм про глубинку Росії, де старенькі бабки повчають молоду заміжню жінку, яка втекла від деспота-чоловіка, мовляв, те, що він б"є її - це нормально, це він визнає її як свою половинку...
нажаль таке "виховання" є і у нас, і коли чоловік такої "вихованої жінки" намагається владнати ситуацію словами вона сприймає це як слабкість...тоді варто запастися терпінням і по пунктах пояснювати жінці.
  • 0

#24 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.12.2008 – 13:49

Піднімати руку на жінку - не допустимо для сучасного чоловіка. Будь - який конфлікт можна залагодити без рукоприкладства. Але давайте без емоцій розберемся у ситуації. По - перше - все залежить від виховання і від того, який приклад показали батьки дитині і як це відбилося на її психіці. Якщо батько бив матір, то дитина в 90% випадків, якщо вона отримала нормальне виховання і освіту, свою жінку не вдарить, звичайно, якщо за дитиною ніхто не дивився і не говорив, як погано піднімати руку на дружину, то буде все навпаки. По - друге - важливу роль має темперамент людини, її емоційність, стан її нервової системи. Тут зустрічаються дописи, що, мовляв, не можна пробачити навіть лайку, але давайте розглянемо ситуацію, коли двоє людей - чоловік і дружина - виросли і встановилися, як особистості у СРСР з усіма особливостями ставлення до жінок і чоловіків. Є безліч прикладів, коли чоловік, що виріс тієї епохи, є добрим батьком, чоловіком, забезпечує свою сім'ю, але дозволив собі раз чи два за довгі роки стосунків вдарити жінку, особливо, якщо був "під градусом" після якогось свята і жінка почала промивати йому мізки в такому стані. Звичайно, жінка могла б грюкнути дверима і розірвати стосунки, але що вона отримує тоді - зруйновану сім'ю, фактично сиріт при живих батьках? Ось тут і проявляється та жіноча мудрість, якої так бракує часто деяким сучасним дівчатам. Жінка просто змовчить, а чоловік потім ще й пробачення просити буде, бо жінка усвідомлює, що це щось одномоментне, під впливом емоцій. Я наголошую, що йде мова не про тиранів, які лупцюють своїх жінок і дітей, не про любителів випити, а про середньостатистичних чоловіків епохи СРСР, наших з вами батьків. Не можна все чесати під один гребінець. Я знаю випадок, коли чоловік взяв собі за дружину жінку з дитиною, привів її у свій дім, прийняв цю дитину, як свою, а жінка виявилася стервою, почала встановлювати свої порядки, під час одної не значної сварки почала бити чоловіка сковорідкою, добре, що той хлопець мав клепку в голові і спровадив відразу ту дурепу разом з її дитиною із свого дому. Але суть в тому, чи не мав чоловік "дати здачі"? Я не знаю, вдарив він тоді її чи ні, але що вона його била, то точно, бо ще навіть потім своїм подругам про це хвалилася. Для мене не припустимо вдарити жінку, це варварство, але якщо б жінка до мене з бійкою полізла, то я не знаю, чи стримався б від адекватних дій... Завжди потрібно дивитися на обидва боки медалі.
  • 0

#25 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 19.12.2008 – 20:54

Перегляд дописуТемний ангел (16.12.2008 14:49) писав:

Для мене не припустимо вдарити жінку, це варварство, але якщо б жінка до мене з бійкою полізла, то я не знаю, чи стримався б від адекватних дій... Завжди потрібно дивитися на обидва боки медалі.
Жодна жива істота не має право принижувати тебе безкарно, тому я вважаю, що таких як ця стерва справедливо помітити, скажімо шрамом через щоку. Щоб ті жінки, що побачать мали мотивацію трохи себе стримувати.
  • 0

#26 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 11:21

Перегляд дописуEverlast (19.12.2008 20:54) писав:

Жодна жива істота не має право принижувати тебе безкарно, тому я вважаю, що таких як ця стерва справедливо помітити, скажімо шрамом через щоку. Щоб ті жінки, що побачать мали мотивацію трохи себе стримувати.
Ого, Еверласт, оце ти грізний мущина :) Як же ж тобі везе, що біля тебе нема таких жінок, як я) Думаю, якби спробував замахнутись - надовго би це запам"ятав :)
  • 0

#27 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 20.12.2008 – 13:31

Перегляд дописуДарця_Борхес (15.12.2008 21:19) писав:

От чому мабуть так багато отримує по писку.... :rolleyes:
Згадав цікаву цитату з якогось жіночого російського серіалу: "Якщо четвертий чоловік теж б'є тебе по морді, то справа не в чоловіках, а в морді..."
  • 0

#28 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 14:15

Перегляд дописуMargo (20.12.2008 12:21) писав:

Ого, Еверласт, оце ти грізний мущина :rolleyes: Як же ж тобі везе, що біля тебе нема таких жінок, як я) Думаю, якби спробував замахнутись - надовго би це запам"ятав :happy1:
Саме тому що я себе поважю біля мене нема таких жінок, що проявлють свою стервозність та істеричність. Вони або не стервозні, або поводять себе, як потрібно. А тобі подобаеться принижувати чоловіків? Що тобі це дає?

Повідомлення відредагував Everlast: 20.12.2008 – 14:16

• 0

#29 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:Verona

Відправлено 20.12.2008 – 14:17

бити жінку - НІ! /хіба що захичатися :rolleyes: /
  • 0

#30 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.12.2008 – 14:27

Якщо смичок починає ілозити , значить скрипка погано грає.(західно-український народний сленг) :rolleyes:
  • 0

#31 Tank

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 20.12.2008 – 19:42

Вважаю рукоприкладство до ніжної половини,може дозволити останнє бідло(Згадайте як фанів вгамовували бидло беркути, і як там постраждала дівчина яка просто стояла). Є безліч інших способів довести свою силу. Розумом і словом.(в крайньому вже випадку навіть гострим слівцем).
  • 0

#32 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 20.12.2008 – 23:31

Бити жінку - це великой сором для чоловіка, бо якщо він хоче показати свою міць і силу - будь ласка, хай б"ється з кимсь, рівним йому. А то несправедливо бити того, хто не може захиститисяі кого просто лякають своєю силою.
Будь який з конфліктів можна вирішити словами (ну може й не вирішити, але тільки не бити). На мою думку, рукоприкладство - це дуже погано, особливо коли сильниший нападає на слабшого.
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.12.2008 – 00:58

Лише боягузи піднімають руку на слабших.

Існує єдине правило в сім"ї, де чоловік піднімає руку на жінку: вперше, як тільки це бидло підняло на тебе руку, - дай так здачі, щоби більше йому не хотілось лізти з кулаками. Це обов"язково діє. Жінку, яка вміє дати здачі, чоловік не зачепить.
  • 0

#34 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 01:02

Перегляд дописуОлеська (21.12.2008 01:58) писав:

Існує єдине правило в сім"ї, де чоловік піднімає руку на жінку: вперше, як тільки це бидло підняло на тебе руку, - дай так здачі, щоби більше йому не хотілось лізти з кулаками. Це обов"язково діє. Жінку, яка вміє дати здачі, чоловік не зачепить.
Навіщо взагалі тоді така сім*я ? Хлопнути дверями гудбай май лав. Щастя не буде , буде мука, якщо лишити їх разом.
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.12.2008 – 01:10

Перегляд дописуyushchenko (21.12.2008 01:02) писав:

Навіщо взагалі тоді така сім*я ? Хлопнути дверями гудбай май лав. Щастя не буде , буде мука, якщо лишити їх разом.
Ну, я таких сімей знаю чимало. Дивуюсь з тих жінок. Хоча, з іншого боку: куди вона дінеться, коли на голові двоє дітей та нема роботи? Або нема куди йти? Або ще щось...

В мене є одна знайома з такою ситуацією. Її чоловік так бив, що дивуюсь, як взагалі вона живою залишилась. Я порадила дати здачі. Так от, одного разу воно (чоловік) прийшло п"янюще, щось зачепити хотів, так вона так його відколошматила, що мусів наступного дня в лікарню йти. З тих пір більше не б"ється.
  • 0

#36 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 07:33

Перегляд дописуОлеська (21.12.2008 01:58) писав:

Дозволю собі непогодитися. Не бачу логічного зв'зку. Тут говорится про ситуацію, коли є за що, а не безпричинно. А якщо є підстви - тоді абсолютно беззмістовна фраза, що "Лише боягузи піднімають руку на слабших. "

З.І. Доречі ти хоч колись вбила комара чи муху?) Розумієшь до чого я.

Повідомлення відредагував Everlast: 21.12.2008 – 07:37

• 0

#37 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 10:59

Я проти будь якого рукоприкладства, особливо коли мова йде про жінку. Рукоприкладство - це одне з найогидніших суспільних явищ яким немає виправдання. Нарешті дуже жаль, що найбільші феміністичні рухи (як от суфражизм, чи ліберальний фемінізм) зазнали краху. Та що там краху - про них забули.
За останні три століття жінку дуже понизили в суспільній свідомості (експлуатація велась не тільки на психологічному але й на фізіологічному рівні). Прикладом можуть слугувати навіть самі зображення жінки. На картинах Мікеланжело чи того ж таки Рубенса - жінка, навіть морфолгічно - рівна чоловіку, ідейно - навіть сильніша. Нинішня епідемія анорексії і антагоністичне гендерне протиставлення зловісний симптом. Сигнал для змін...
  • 0

#38 Margo

• Користувачі
  • 842 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 12:45

Перегляд дописуEverlast (20.12.2008 14:15) писав:

Саме тому що я себе поважю біля мене нема таких жінок, що проявлють свою стервозність та істеричність. Вони або не стервозні, або поводять себе, як потрібно. А тобі подобаеться принижувати чоловіків? Що тобі це дає?
Стерва і істеричка - це зовсім різні речі. Якщо жінка - справжня стерва - ви цього не знатимете). А що значить, як потрібно?? Послушна собачка і хороший друг? А чи не задумувались ви, що ви теж не завжди ведете себе, "як потрібно", а? І якби жінки вас за це били першими? :rolleyes:
Ні, я їх не принижую (до речі, приниження то трохи інше :happy1: ) А тим більше не б"ю чоловіків (крім самозахисту). Веду до того, що якби хлопець підняв на мене руку - то обов"язково отримав би здачу, таку здачу "з душею". Чоловіки не завжди б"ють, бо жінки дурні, інколи чоловіча залізна логіка пропускає тупі вчинки/думки ;)
  • 0

#39 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 13:21

Перегляд дописуMargo (21.12.2008 12:45) писав:

Стерва і істеричка - це зовсім різні речі. Якщо жінка - справжня стерва - ви цього не знатимете). А що значить, як потрібно?? Послушна собачка і хороший друг? А чи не задумувались ви, що ви теж не завжди ведете себе, "як потрібно", а? І якби жінки вас за це били першими? :rolleyes:
Ні, я їх не принижую (до речі, приниження то трохи інше :happy1: ) А тим більше не б"ю чоловіків (крім самозахисту). Веду до того, що якби хлопець підняв на мене руку - то обов"язково отримав би здачу, таку здачу "з душею". Чоловіки не завжди б"ють, бо жінки дурні, інколи чоловіча залізна логіка пропускає тупі вчинки/думки ;)
А якщо чоловік і жінка приблизно однаково володіють прийомами карате, то взагалі весела сімейка получається. Спаррінги кожен день .
Діти таким чином зможуть ставки робити: я ставлю на маму, а я на тата."Мачі єго, мачі", "Ніже пояса нє біть, для пополнєнія рядов зрітєлєй"
  • 0

#40 Margo

• Користувачі
  • 842 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 14:52

Перегляд дописуyushchenko (21.12.2008 13:21) писав:

А якщо чоловік і жінка приблизно однаково володіють прийомами карате, то взагалі весела сімейка получається. Спаррінги кожен день .
Діти таким чином зможуть ставки робити: я ставлю на маму, а я на тата."Мачі єго, мачі", "Ніже пояса нє біть, для пополнєнія рядов зрітєлєй"
Аааа! Класс! Та хай навіть так!
Чи ви пропонуєте, щоб коли чоловік вдарить жінку, вона має собі піти поплакати, а вдарити його у відповідь це ненормально? :ggggg: Розумні ви хлопці, це видно)
Тобто, вдарити жінку - це більш менш, нормально, а навпаки - то принизливо для чоловіка?
Хоча, все рівно, вам ніколи нічого не доведеш))) хіба шо колись на практиці попадеться)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних