Перейти до вмісту

Західна Україна

Повідомлень в темі: 53

#21 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.12.2008 – 23:37

от блін... людина спочатку обстановку розвідує... тре було і мені так зробити... зайти на одеський форум і спитати:"А чи правда, москалики, те що ви свідомих націоналістів розстрілюєте?"...
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.12.2008 – 23:59

А ще мене страшенно бісить російська мова у Львові, яку все частіше чую.
  • 0

#23 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 13.12.2008 – 00:01

))... інша справа гуцули, ліпше п'яні гуцули... - без кольору, без розбору (жарт)

в школі така байка ходила, що на схилах (там де в основному катаються на "мішках" (мішок з під селітри набивають снігом)) місцеві громадяни закопують старі коси та серпи і ще набивають трилітрових слоєків, щоб не топтали сніг, бо весною погано трава сходить, яку потім худоба їсть... так от, жодного випадку за всі роки не було виявлено.

п.с. "- жєрт жєртом, але я вогору, як воно є!" (с)
  • 0

#24 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 13.12.2008 – 01:12

Я живу в одному містечку на Західній Україні. Так от, тут ви не почуєте російську мову (за це я його люблю), тому до російськомовних громадян тут ставляться, скажімо так, з цікавістю. Зате люди - привітні і бити не будуть та сікти всіх "москалів" не будуть. Що ж до велуких міст Західної України, то я тут все частіше чую російську мову і це погано, бо Я вважав цю частину України - носієм української культура і мови, хоча я і не заперечую той факт і вірю, що і в інших частинах нашої країни є справжні патріоти рідної Батьківщини :rolleyes:

Повідомлення відредагував DraWeR: 13.12.2008 – 01:16

• 0

#25 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.12.2008 – 01:35

Перегляд дописуDraWeR (13.12.2008 01:12) писав:

Я живу в одному містечку на Західній Україні. Так от, тут ви не почуєте російську мову (за це я його люблю), тому до російськомовних громадян тут ставляться, скажімо так, з цікавістю. Зате люди - привітні і бити не будуть та сікти всіх "москалів" не будуть. Що ж до велуких міст Західної України, то я тут все частіше чую російську мову і це погано, бо Я вважав цю частину України - носієм української культура і мови, хоча я і не заперечую той факт і вірю, що і в інших частинах нашої країни є справжні патріоти рідної Батьківщини :rolleyes:
Завжди хотіла побувати на малій батьківщині Роксоляни...)

Колись одна мудра людина ще напочатку 90-х сказала, що Україна починається з центру. Ми тоді обурювались, мовляв, як це так, Захід - є справжнім серцем України тощо. Тепер (аж тепер, по стількох роках!) розумію, наскільки та людина була права.
  • 0

#26 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 13.12.2008 – 01:48

Галіція взагалі така цікава...
  • 0

#27 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 13.12.2008 – 02:31

Там недалеко до Трансильванії й вампірів.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 13.12.2008 – 02:37

• 0

#28 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 13.12.2008 – 02:47

Перегляд дописуDemoman (12.12.2008 18:41) писав:

Я таких людей не розумію. Можна ю по голові отримати, при чому цілком справедливо.
  • 0

#29 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 13.12.2008 – 09:29

Я все-таки вважаю захід України її серцем.Тут люди ще хоч трохи підтримують традиції та обряди української культури,не так швидко замоскалюються і хоч якась частина їх ще гордиться тим що вона-УКРАЇНЕЦЬ :rolleyes:
  • 0

#30 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 13.12.2008 – 13:05

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (13.12.2008 09:29) писав:

Я все-таки вважаю захід України її серцем.Тут люди ще хоч трохи підтримують традиції та обряди української культури,не так швидко замоскалюються і хоч якась частина їх ще гордиться тим що вона-УКРАЇНЕЦЬ :happy1:
Я - :D !!!
  • 0

#31 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 13.12.2008 – 18:30

Минулого літа їздив з своїм гіським байком до Львову, щоб разом із велолюбителями зі Львову поїхати мандрувати озерами Волині. Я там був єдиний житель із другого берега Дніпра. Це був для мене ніби як флеш-моб, я нікого не знав там, нас було всього 19 велосипедистів, я нікого там не знав, трохи спілкувався через і-нет і все. Зате як це прикольно отак зустрічатися. І так разом із ними я крутив педалі на Волині 3 дні. Намету свого не взяв-пригріли у 3-х місному двоє львів'ян. Вечорами разом сиділи біля багаття, готували кашу та розповідали ріхні історії та анекдоти(особливо смішні про москалів), люди із цікавістю слухали мої розповіді про Полтавщину, про моє рідне місто Полтаву, мені було цікаво слухати про Львів, Галичину та Карпати.
Спілкувався із ними я на "полтавській" укріїнській(це не суржик), і всі мене прекрасно розуміли як і я "галицьку" українську.
Всім громадянам України треба більше спілкуватися, ділитися...оце я зрозумів із подорожі Волинню із галичанами.
А то все, що тут "їдять" росіян-брехня та кремлівська пропаганда направлена на руйнацію держави українців, які ще не у процесі фомування своєї нації та державності.
  • 0

#32 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.12.2008 – 19:00

Перегляд дописуD1mon (12.12.2008 19:11) писав:

Бувають випадки, що продавець в магазині не продасть товар навіть "чужинцеві (москалеві)"!
раніше таке точно було. сам був свідком такої ситуації в далеком 91-році)) а за радянських часів випадки були, мама розповідала.
  • 0

#33 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 13.12.2008 – 19:04

Перегляд дописуOlex (13.12.2008 18:30) писав:

А то все, що тут "їдять" росіян-брехня та кремлівська пропаганда направлена на руйнацію держави українців, які ще не у процесі фомування своєї нації та державності.
Правильно, ми росіян не їмо - в них м'ясо не смачне, і шкіра жорсткувата... :happy1: :D :(
  • 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.12.2008 – 20:41

Я все-таки вважаю захід України її серцем.
а чому не Канаду?
Неприємно коли тебе вважають не серцем України,а якимось "нєлєпим её кусочком" .....
  • 0

#35 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 13.12.2008 – 20:55

Перегляд дописуSensssorika (13.12.2008 20:41) писав:

а чому не Канаду?
Неприємно коли тебе вважають не серцем України,а якимось "нєлєпим её кусочком" .....

А шо про тебе хтось шось тут писав?
  • 0

#36 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 14.12.2008 – 03:05

автор теми з точністю до навпаки.Полазьте по тому ж контакту якщо ви там зареєстровані бидла москалізованого на заході хоч греблю гати.Кого я розумію під бидлом?українців що живучі в Україні і будучі україномовними з перших років життя щоб випендритись паереходять на російську.І саме це(я вже таку тему доречі створював)а не якась міфічна ненависть до жителів наддніпрянщини є головною проблемою західних регіонів.

Перегляд дописуОлеська (12.12.2008 23:59) писав:

А ще мене страшенно бісить російська мова у Львові, яку все частіше чую.
І мене.Причому до етнічних росіян і навіть до українців вихованих з народження російськомовними я ставлюсь нормально.А люди що на власній землі зраджують мову за яку гинули їх предки однозначне бидло.Тим більш що російській мові ті перевертні напівграмотні теж користі не принесуть.А той хто зрадив раз зрадить і вдруге на англійську наприклад.не знаю як у вас а у нас всі афіші про всілякі паті і нічні клуби майже повністю англомовні.Може то я перебільшую але вже почалось?російськомовне бидло(підкреслюю що не відношу до нього тих хто російськомовний з народження і перших років виховання)зраджує свою нову мову вдруге?

Перегляд дописуОлеська (13.12.2008 01:35) писав:

Завжди хотіла побувати на малій батьківщині Роксоляни...)

Колись одна мудра людина ще напочатку 90-х сказала, що Україна починається з центру. Ми тоді обурювались, мовляв, як це так, Захід - є справжнім серцем України тощо. Тепер (аж тепер, по стількох роках!) розумію, наскільки та людина була права.
та отож.Навіть і безумовно що від природи російськомвона навіть людина може стати більшим патріотом України(я знаю такі приклади) ніж те бидло що я тількино описав

Я все-таки вважаю захід України її серцем.Тут люди ще хоч трохи підтримують традиції та обряди української культури,не так швидко замоскалюються і хоч якась частина їх ще гордиться тим що вона-УКРАЇНЕЦЬ :happy1:
У вас патріотизму значно більше це факт.Дай Боже щоб ми з часом підьтягнулись до вас а не навпаки
  • 0

#37 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 14.12.2008 – 12:06

Зараз тобі все і розкажуть. Візьми когось зі Львова у полон та й спитайся в нього :happy1:
  • 0

#38 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 14.12.2008 – 12:13

Перегляд дописуOlex (13.12.2008 17:30) писав:

Не кажи не кажи...я іноді залюбки ними смакую,правда в них в крові алкоголю забагато :happy1:
  • 0

#39 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 14.12.2008 – 23:36

Перегляд дописуSensssorika (13.12.2008 19:41) писав:

а чому не Канаду?
який милий брєд) до чого ти тут канаду приплела взагалі?
  • 0

#40 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 17.12.2008 – 15:05

Цитата

Мені цікаво дізнатись дещо. Я маю тверді націоналістичні погляди, підтримую ВО Свободу вже майже рік, навіть вхожу в партію тільки 2 місяці. Деякі мої знайомі, які бували на Західній Україні розповіли мені дещо. Цікаво дізнатись правда це чи ні.
Розповідають, що там людей з півдня, центра, сходу людей українцями не вважають. Називають нас москалями, ворогами. Навіть якщо розмовляєш українською, всеодно. Людина щоб вважалася своїм, має розмовляти на їхньому діалекті. Бувають випадки, що продавець в магазині не продасть товар навіть "чужинцеві (москалеві)"! Розповідають також, що існують в лісах або під виглядом діяльності організації спортивної табори, які тренують молодих хлопців для залякування... іноді навіть вбивають.

Усе своє життя мешкаю у Луцьку,місті,відсотків на 80-90 україномовному,і можу сказати,що жодного разу не помічав випадків упередженого ставлення до українців зі східних,південних чи центральних областей.Ворогами їх ніхто тут не вважає.У магазинах навіть трапляються російськомовні продавці,які на українську рідко переходять під час розмови з клієнтом,що мені особисто не подобається. :gryzin: Також є люди,що живуть тут не один десяток років,але принципово не бажають розмовляти українською,чи хоча б вивчити її,але навіть їх ворогами у моєму місті не вважають,аж занадто толерантно до них ставляться...Тому не можу серйозно сприймати таку думку про мій регіон,це швидше схоже на стереотипи,котрі пропагують путінські ЗМІ.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних