Перейти до вмісту

Коаліція БЮТ, НУНС і Блоку Литвина

Повідомлень в темі: 44

#21 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.12.2008 – 10:29

"Кааліція" таки буде - "за" проголосували 37 депутатів. Кириленко і Зварич подали у відставку - тут Браво :kvitu: , адептів Юлі побільшало! Президент остаточно втратив контроль над ситуацією у фракції - запізно він почав "чухатися", треба було головою партії ставати із самого початку, а не тоді, коли пацієнт більше мертвий, ніж живий, схоже, Ющенко вже політичний труп і шанси на виборах Гаранта у нього стрімко прямують до 0. Тепер потрібно йому робити те, чого він найбілтше не любить - приймати конкретні і миттєві рішення, а не товкти воду в ступі - країна не та, не розуміємо ми такої політики. А "кааліцію" Юля приструнить, будуть всі по шнурочку ходити.
  • 0

#22 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 13:21

Віктор Ющенко: НСНУ визначиться стосовно депутатів, які підтримали коаліцію з БЮТ і Блоком Литвина

Цитата

Президент нагадав, що з'їздом партії було визнано неможливість відновлення коаліції цієї політичної сили з БЮТ. Віктор Ющенко висловив сподівання, що депутати, які порушили це рішення, будуть виключені з партії та списку народних депутатів за рішенням з'їзду.

Більш детально можна прочитати: http://www.nuns.com.ua/news/5529/

Що думаєте з цього приводу? Ющено буде шукати любу можливіть, щоб така коаліція не працювала.
  • 0

#23 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.12.2008 – 11:16

Перегляд дописуD1m{@} (20.12.2008 13:21) писав:

Ющено буде шукати любу можливіть, щоб така коаліція не працювала.

Звісно буде. З цією коаліцією йому перемога на виборах не світять, а пани з Донецька, схоже, вже пообіцяли важким пацанським словом, що зроблять.
  • 0

#24 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 11:35

Мені здається навіть така опоетизована демократична кооліціє в очах народу перестала бути абсолютною цінністю, тим за що варто боротися. Мені задається Україна нині стоїть на поворотній межі, через пять років розстановка сил і пріоритетів зміниться радикально...
  • 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 13:36

Перегляд дописуОдісей (21.12.2008 11:35) писав:

через пять років розстановка сил і пріоритетів зміниться радикально...

Це навіть Нострадамусом не треба бути, щоб зрозуміти. Ми відживаємо зараз залишки радянського способу життя - інакше не буває.
  • 0

#26 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.12.2008 – 13:42

Перегляд допису-=VJ=- (21.12.2008 12:16) писав:

Звісно буде. З цією коаліцією йому перемога на виборах не світять, а пани з Донецька, схоже, вже пообіцяли важким пацанським словом, що зроблять.
Пацан сказав- пацан зробив.(рускій вуличний пговорка)

Коаліцію фтопку після кількох місяців безуспішної боротьби з кризою, народ їх на мило пустить.

Повідомлення відредагував yushchenko: 21.12.2008 – 13:42

• 0

#27 Yurashlviv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 14:39

Перегляд дописуyushchenko (21.12.2008 13:42) писав:

Пацан сказав- пацан зробив.(рускій вуличний пговорка)

Коаліцію фтопку після кількох місяців безуспішної боротьби з кризою, народ їх на мило пустить.

Кількох місяців? Коаліція й місяць не існує. Та й ВР лише нещодавно розблокували, коли в НУНС нарешті з'явилась більшість. А от Ющенка, разом з його креатурою Стельмахом і суддями типу Зварича(теж призначенцями "гаранта"), фтопку!
  • 0

#28 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 15:16

Перегляд дописуyushchenko (21.12.2008 14:42) писав:

Я думаю, що народ буде далі винити у всьму президента. Це психологічний комплекс батьківства.
  • 0

#29 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 23.12.2008 – 19:52

І праві будуть і тут ні дочого "комплекс" просто за свої витівки потрібно відповідати. І я навіть не здивуюся коли бжоляру імпічмент зроблять. ПР непроти і БЮТ за. Про це йому треба думати! Якщо хоче залишитися в політиці.

Повідомлення відредагував Егор.економист: 23.12.2008 – 19:53

• 0

#30 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 23:11

Знову черговий політичний проект?

В парламенті створено депутатську групу "За Україну!"

Цитата

У Верховній Раді створено депутатську групу «За Україну!», до складу якої на цьому етапі увійшли 17 народних депутатів. Головою групи її учасники одностайно обрали В’ячеслава Кириленка.
Учасники групи ухвалили спільну заяву, в якій виклали основні цілі та принципи новоствореного об’єднання. «Усі, кому свобода й добробут кожного українця дорожчі за посади, рейтинги й бездумне збагачення, мають об’єднати свої зусилля», - говориться в документі. Учасники групи заявили про намір діяти «не як представники фракцій, партій чи коаліцій, а виключно як представники народу, який довірив нам у цьому антиукраїнському, наскрізь корумпованому парламенті відстоювати український інтерес».
«Наша мета – системні зміни, які давно назріли», - відзначається в заяві.
Група є відкритою для приєднання народних депутатів, які поділяють її цілі та принципи.

Особливо бісить коли вже в парламенті створюються партія яка там має своє представництво. Але українці голосували за інші партії, блоки а там створюється зовнім інші партія за яку виборці не голосували. Прикладом є Єдиний Центр.
Навіщо ще один клоН? Хочу в заяві йдеться що це не партія, а просто об"єднання. Але маю сумніви... )

Повідомлення відредагував D1m{@}: 23.12.2008 – 23:13

• 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 10:37

Перегляд дописуD1m{@} (23.12.2008 23:11) писав:

Знову черговий політичний проект?

Це не проект, це фактичне завершення розколу не просто НУ в НУНС на НУЮ та НУТ. "Наша Україна", як типова провладна "збірна солянка" під вибори, розкладається на частини - це вже не раз було в українській політиці.
  • 0

#32 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • 429 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 18:16

Сьогодні був брифінг замістителя голови ВРУ. Він казав щоб Ющенко добровільно пішов в відставку, щоб не було застосовано до нього імпічмент. Але як відомо не існує чіткого законодавства, щодо імпічменту. Да і скільки йому тут залишилось? Приблизно рік. Вважаю робити такі заяви недоречно.

Повідомлення відредагував D1m{@}: 24.12.2008 – 18:17

• 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 19:33

Перегляд дописуD1m{@} (24.12.2008 18:16) писав:

Але як відомо не існує чіткого законодавства, щодо імпічменту.

Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.
Питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту ініціюється більшістю від конституційного складу Верховної Ради України.
Для проведення розслідування Верховна Рада України створює спеціальну тимчасову слідчу комісію, до складу якої включаються спеціальний прокурор і спеціальні слідчі.
Висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії розглядаються на засіданні Верховної Ради України.
За наявності підстав Верховна Рада України не менш як двома третинами від її конституційного складу приймає рішення про звинувачення Президента України.
Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертими від її конституційного складу після перевірки справи Конституційним Судом України і отримання його висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про імпічмент та отримання висновку Верховного Суду України про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину.

©Конституція України

Зауважу, що ТСК вже сформовані - одна щодо порушень в сфері торгівлі зброєю, інша щодо порушень в фінансовій сфері.
  • 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 20:21

Перегляд допису-=VJ=- (24.12.2008 19:33) писав:

Зауважу, що ТСК вже сформовані - одна щодо порушень в сфері торгівлі зброєю, інша щодо порушень в фінансовій сфері.
О, так-так!
Над висновками першої ТСК сміялися всією конторою вже, тепер чекаємо на висновки другої.

Перегляд допису-=VJ=- (24.12.2008 19:33) писав:

Висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії розглядаються на засіданні Верховної Ради України.
За наявності підстав Верховна Рада України не менш як двома третинами від її конституційного складу приймає рішення про звинувачення Президента України.
Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертими від її конституційного складу після перевірки справи Конституційним Судом України і отримання його висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про імпічмент та отримання висновку Верховного Суду України про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину.
Не встигнуть.
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 21:50

Перегляд дописуzav (24.12.2008 20:21) писав:

О, так-так!
Над висновками першої ТСК сміялися всією конторою вже, тепер чекаємо на висновки другої.

Це Ви про які висновки? Про те, що продали на два мільярди, а в бюджет потрапило двісті мільйонів? Чи про те, що продавали не призначену для продажу техніку, а знімали її з бойового чергування, оголюючи власну оборону?
І що в цих висновках смішного, якщо не секрет?
  • 0

#36 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 22:52

Перегляд допису-=VJ=- (24.12.2008 21:50) писав:

Це Ви про які висновки? Про те, що продали на два мільярди, а в бюджет потрапило двісті мільйонів? Чи про те, що продавали не призначену для продажу техніку, а знімали її з бойового чергування, оголюючи власну оборону?
І що в цих висновках смішного, якщо не секрет?
Що комісія називалася "Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань з'ясування обставин поставки до Грузії української військової техніки з метою встановлення фактів порушення законодавства України та норм міжнародного права", і ніяких порушень закону не виявила, а галасу в Раді було на пів дня від голови комісії.
p.s Ви якщо про це читали лише у пресі, то раджу почитати стенограму засідання Ради - набагато цікавіше.
p.p.s. Посилання за темою:
Звіт: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webpro...mp;pf3511=33873
Засідання: http://www.rada.gov....19120803_55.htm

Повідомлення відредагував zav: 24.12.2008 – 23:03

• 0

#37 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 23:31

Перегляд дописуzav (24.12.2008 22:52) писав:

p.s Ви якщо про це читали лише у пресі, то раджу почитати стенограму засідання Ради - набагато цікавіше.

Дякую за посилання.

Танк Т-72-Б - 2 шт
Танк Т-72-Б 1 - 70 шт
Сума контракту(грн) - 24 235 677,92

В середньому по 350 тисяч гривень за танк - непогано, я б собі теж кілька прикупив за такою ціною.
Це при тому, що на міжнародному ринку вартість такого танку починається від 1 мільйону доларів.

Знаєте, пане zav, за таке в деяких країнах розстрілюють. А в багатьох - просто саджають на дуже багато років.
  • 0

#38 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 23:38

ЗАСІДАННЯ П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТЕ (Сесійний зал Верховної Ради України, 19 грудня 2008 року, 10:00 година) писав:

1:43:33
ГРИЦЕНКО А.С. Дякую. Я розумію, в цьому залі багато хто не любить Президента або Прем`єра, або конкретного міністра, але я хотів би, щоб ми зараз заспокоїлися і вникли в суть того чи іншого, щоб прийняти виважене рішення.
Я хочу зупинитися на шести моментах.
Перший – етичний момент. Я думаю, що це ганьба, коли в цій ложі зараз немає міністра оборони, голови СБУ, міністра закордонних справ, а посадили генерал-полковника. (О п л е с к и) Це – перше. Я думаю, що частину цієї ганьби повинен взяти на себе голова комісії, який через секретаріат їх навіть не запросив. Але навіть якби не запросили, вони повинні сидіти тут. Це – перше.
Друге. Я хотів би, ну скажем так, в делікатній формі сказати, що якби Партія регіонів на посаду голови комісії висунула тих людей, які тут виступали, зокрема Анатолій Кінах чи Олександр Кузьмук, не було б тієї клоунади і не було б приниження України з цього вкрай делікатного і важливого питання.
Чому? От, прозвучало з трибуни, що Гриценко не являвся, не давав пояснень. Я засвідчую і підтвердять тут голова… заступник голови комісії і інші: жодного звернення до Гриценка з переліком питань, на які треба дати відповіді, не було. Мене запросили о 16-ій годині по факсу для ознайомлення із звітом, а я міг би дати відповіді на багато питань. Якщо будуть, я їх дам. Тобто голова комісії не звертався до мене, щоб дати пояснення.
Далі. Вкрай важливе питання. На превеликий жаль, висвічуються слайди з таємними документами. Я звертаю увагу Голови Верховної Ради! І голова комісії всупереч елементарній етиці, коли немає рішення комісії і звіту затвердженого, по всім каналам – українським, російським – дає коментарі з цих вкрай чутливих питань, які тільки на користь конкурентам. І не тільки російським на цьому чутливому ринку. Неприпустимо! Не припустимо цього робити!
Другий момент – законність. Я поважаю людей, які тут виступали, але злочину нема. Можна говорити про відповідальність, але Президент є Верховним головнокомандуючим Збройних Сил. Він сам затверджує стратегічний замисел застосування. Він визначає дислокацію військових частин. Він затверджує бойовий склад так, як він вважає і він особисто відповідає.
Да, ви бачили документи, які висвічувались у тому числі за моїм підписом. Да, я доповідав особисто і усно, і письмово Президенту про те, що, на мій погляд, як міністра оборони недоцільно було постачати „БУК М-1”. Саме з питань боєздатності, і саме з питань ускладнення відносин з Росією. Я цього не підтримував, але Президент – я визнаю – він має право прийняти це рішення, і він несе за це відповідальність. І це не питання порушення закону. Жодного закону не було порушено. Єдине, на що я наполіг, будучи міністром, щоб після того як я залишу пост, начальника Генштаба не посадили в тюрму, щоб уряд прийняв рішення про виведення з бойового складу. Чому уряд? Бо він має ці повноваження і, по-друге, саме уряд своєю постановою затверджує перелік об`єктів, які армія повинна захищати з повітря. Тому щоб уряд знав, виводячи з бойового складу „БУК М-1” відповідно які це матиме наслідки. Але, повторюю, порушення закону тут не було і рішення уряду абсолютно легітимне.
Що стосується інших порушень закону. Наш комітет за участю керівників Комітету з питань закордонних справ і євроатлантичної інтеграції зібрався ще в середині серпня, коли ще були відпустки, але була війна. Я дякую депутатам, які приїхали. І саме тоді зразу заслухали і „Укрспецекспорт”, і Державну службу експортного контролю: що ми постачали за весь період, чи постачали всупереч закону, чи у відповідності до закону. І отримали після цього в письмовій формі, цей матеріал лежить в Першому відділі Апарату Верховної Ради, до відома трьох голів комітетів, де чітко показано повний перелік усього, що постачалося, за підписами людей, які відповідають, і так само абсолютно чітко визначено: жодного закону, жодного міжнародного договору Україна не порушила, постачаючи зброю до Грузії. Юридично жодного закону ми не порушили, жодного міжнародного договору. І ні Організація Об’єднаних Націй, ні жодна з країн-партнерів не може нас дорікати, давайте чесно про це скажемо. (Ш у м у з а л і)
Наступне, третє питання: військовий аспект.

ГОЛОВУЮЧИЙ. Прошу уваги!

ГРИЦЕНКО А.С. Голова комісії сказав, що наші військові брали участь, в тому числі в бойових обслугах і так далі. Це брехня, це неправда. І щойно генерал Воробйов доповів, і я ці дані перевіряв ще тоді, в серпні з уповноваженим представником заступника міністра закордонних справ Єлісеєвим. Були 15 осіб наших військовослужбовців, які згідно планів, затверджених рік тому, проходили планову підготовку, короткочасну, в центрі гірської підготовки, який був збудований на території Грузії країнами – партнерами НАТО, включаючи Росію, Білорусь і всіх інших. Це була планова, як тільки почалась війна – їх зразу вивели. Жодний військовий не брав участі в цьому.
Четверте питання: чи брали участь громадяни…

ГОЛОВУЮЧИЙ. Дайте можливість… Шановні колеги, ви не заперечуєте, щоб продовжити виступ? Я прошу вас: дайте можливість завершити виступ.
Виступайте, будь ласка. Немає заперечень.

ГРИЦЕНКО А.С. Дякую. Чи брали участь цивільні. Ще на засіданні комітету в серпні ми почули, що ні. Тут наводяться певні прізвища і написано, що інформація перевіряється. Вона вже місяць перевіряється. І не буде тих даних, які показали росіяни чи цхінвальці з відео якихось своїх телефонів, підтверджених, давно вже можна було перевірити і через міністра внутрішніх справ, і через заступника, яким є комуніст, і так далі. Немає цих даних. Давайте на себе цього не брати.
І останнє: що стосується проекту рішення. В такому вигляді за цей проект рішення голосувати недоцільно. Але за нього треба голосувати попунктно і я тоді готовий голосувати.
Пропозиція: пункт перший – звіт прийняти до відома, звернути увагу всіх, дотриматися закону – за, треба приймати. Друге, передати всі матеріали для розслідування в Генеральну прокуратуру – за. І особливо звернути увагу на економічні питання, які тут звучали. Тому що Міноборони до цього відношення немає. Я не знаю, куди пішли ці гроші, але якщо казначейство говорить, що не було ні копійки, то треба ці дані перевірити.
Третє, дати правову оцінку – за.
Четверте, п’яте – проти, тому що комісія під таким головуванням нічого далі не зробить, тим більше з інших питань.
Шосте – за, опублікувати в „Голосі України”.
І останнє – те, що стосується відповідальності міністра Єханурова, як тут говорили. Немає жодних підстав знімати за це Юрія Єханурова. Скажу більше, Юрія Єханурова є за що знімати за інше. І наше засідання комітету в середу закінчилося тим, що буде пропонуватися створення ТСК для того, щоб він відповів за те, що 16 наших вертольотів зараз не в складі Сухопутних військ, а літають не зрозуміло де, і не зрозуміло, які завдання виконують. От за те можна знімати, а за це Єханурова знімати не можна.
Дякую.

Перегляд допису-=VJ=- (24.12.2008 23:31) писав:

Танк Т-72-Б - 2 шт
Танк Т-72-Б 1 - 70 шт
Сума контракту(грн) - 24 235 677,92

В середньому по 350 тисяч гривень за танк - непогано, я б собі теж кілька прикупив за такою ціною.
Це при тому, що на міжнародному ринку вартість такого танку починається від 1 мільйону доларів.

Знаєте, пане zav, за таке в деяких країнах розстрілюють. А в багатьох - просто саджають на дуже багато років.
Це все чудво, але є дві зауваги:
1) це не стосується роботи слідчої комісії, про котру мова;
2) звідкі відмості, що ви їх навели?

Повідомлення відредагував zav: 24.12.2008 – 23:44

• 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 23:44

Перегляд дописуzav (24.12.2008 23:38) писав:

1) це не стосується роботи слідчої комісії, про котру мова;

Ще й як стосується.

Перегляд дописуzav (24.12.2008 23:38) писав:

2) звідкі відмості, що ви їх навели?

Ви давали лінки - мали б знати. Чи Ви самі не завдали собі клопоту ознайомитись з наведеними Вами ж документами?

Продовжую цікаве читання.
Автомат Калашнікова - 345 гривень.
Патрон до нього - 15 копійок
БТР - 36 000 гривень .

Пане zav, Ви часом не знаєте, як мені такі ціни отримати у цих постачальників? Я б кілька АК та десяток ящичків з патронами б придбав на майбутнє, хай би лежали в шафі.

До речі, остання ціка - на БТРи - мені нагадала дещо.
Саме по 36 000 гривень продавали колись конверсійні БТРи приватним особам - списані з бойової служби, з повністю знятим обладнанням та зброєю і неможливістю її встановити назад.
Цікаво, цікаво...
  • 0

#40 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 00:21

Перегляд допису-=VJ=- (24.12.2008 23:44) писав:

Ще й як стосується.

Ви давали лінки - мали б знати. Чи Ви самі не завдали собі клопоту ознайомитись з наведеними Вами ж документами?
Вибачте, я не читаю дурнуватих звітів - мені витачило слухання засідання.
Ну, так і в чому ж порушення якого саме закону?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних